شنبه ۲۲ مردادساعت ۰۴:۳۰Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آزمون دکتری»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
شورای سنجش و پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی در وزارت بهداشت تغییرات آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی گروه علوم پزشکی در سال 1402 را اعلام کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از حضوری شدن مرحله مصاحبه در آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی/ فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
با اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی پزشکی سال 1401، داوطلبان مجاز شده در این آزمون تا ساعت 13 امروز چهارشنبه 12 مرداد مهلت دارند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۶:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
حسن مروتی معاون امور آزمون های سازمان سنجش زمان برگزاری آزمون های سراسری سال 1402 را اعلام کرد. بر این اساس، آزمون کارشناسی ارشد که به طور معمول در اواسط بهار برگزاری می شد در اسفند سال جاری برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۱:۳۲    
خبرهایی از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری تا نام نویسی دانش آموازن جامانده از ماه آینده را در بسته خبرهای کوتاه مشاهده کنید .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۹:۰۳    
اگر امروز موفق به رصد اخبار علمی و پزشکی نشده اید، در این بسته برترین اخبار پزشکی از نگاه کاربران را دنبال کنید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
ثبت نام در شصت و نهمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی و سی و ششمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی از فردا 11 مرداد آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی / فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی برای 65 رشته و مجموعه اعلام شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
بعد از معافیت محمدحسین مرادمند از سربازی و بازگشت به استقلال، حالا سیاوش یزدانی هم آخرین تلاش های خود را برای بازگشت به جمع آبی پوشان به کار گرفته است. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۷    
رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تقریباً 33 هزار شرکت کننده برای پذیرش در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی داوطلب شده اند و حدود 12 هزار نفر پذیرش نهایی خواهیم داشت که بر اساس ظرفیت رشته ها، انتخاب دانشجویان ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نتایج درخواست داوطلبان دوره های دکتری تخصصی سال 1401 دانشگاه فرهنگیان اعلام شد. داوطلبان می توانند نتایج درخواست خود را در سایت دانشگاه تربیت مدرس مشاهده کنند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مصاحبه دوره دکتری تخصصی سال 1401 دانشگاه آزاد اسلامی تا روز شنبه یکم مرداد ادامه دارد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد، به اطلاع کلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1401 و دوره بدون آزمون این مقطع ویژه استعدادهای درخشان که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام به منظور ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۰۳:۵۵    
معصومه طباطبایی، رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با فرهیختگان با تاکید بر اینکه اولین مولفه ای که داوطلبان حاضر در جلسات مصاحبه حضوری باید مدنظر قرار دهند، حفظ آرامش است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۶    
مرکز استعداد های درخشان دانشگاه یزد با صدور اطلاعیه ای اسامی پذیرفته شدگان بدون آزمون مقطع دکتری برای سال تحصیلی 1402-1401 را اعلام کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1401 و دوره بدون آزمون این مقطع ویژه استعدادهای درخشان از امروز دوشنبه 20 تیر آغاز و تا روز شنبه یکم مرداد ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مصاحبه دوره دکتری تخصصی سال جاری کلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1401 و دوره بدون آزمون این مقطع، ویژه استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی از امروز آغاز شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کلید نهایی آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی / فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی برای 65 رشته و مجموعه منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کلید نهایی آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی برای 65 رشته و مجموعه منتشر شد.
سینا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۰۹:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
مصاحبه دوره دکتری تخصصی سال 1401 دانشگاه آزاد اسلامی از روز دوشنبه 20 تیرماه آغاز می شود و تا روز شنبه یکم مردادماه ادامه دارد. برای تمام داوطلبان دعوت شده به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1401 و دوره بدون آزمون این مقطع ویژه استعدادهای درخشان که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام به منظور شرکت در ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در آزمون ورودی اختصاصی دکتری سال 1401 دانشگاه معارف اسلامی تا 25 تیرماه تمدید شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۴:۲۰    
مهلت اعتراض به سؤالات آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی - فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی امروز پایان می یابد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شانس سیاوش یزدانی برای بازگشت به استقلال به یک دلیل مشخص بسیار کم است. به گزارش طرفداری، سیاوش یزدانی بازیکنی است که به همراه محمدحسین مرادمند در نیم فصل دوم گذشته از استقلال جدا شد و برای پشت سرگذاشتن خدمت سربازی اش با ملوان قرارداد امضا کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی / فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مهلت اعتراض به سؤالات آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی - فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی امروز پایان می یابد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مهلت اعتراض به سؤالات آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی - فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی امروز پایان می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آزمون دکتری تخصصی Ph.D و دکترای پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و دکترای تخصصی دندانپزشکی و داروسازی سال 1402-1401 در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی - فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی از امروز می توانند اعتراض خود به سوالات این آزمون را ثبت کنند. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی - فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی از فردا می توانند اعتراض خود به سؤالات این آزمون را ثبت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی - فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی از فردا می توانند اعتراض خود به سؤالات این آزمون را ثبت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
کلید اولیه آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی - فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی برای 65 رشته و مجموعه منتشر شد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۹:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
کلید اولیه آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی / فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی برای 65 رشته و مجموعه منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
کلید اولیه سؤالات آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی(PH.D) و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی دانشگاه های علوم پزشکی امروز منتشر می شود.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۵    
شنبه 01/4/04 ، تهران , (اخبار رسمی) : ثبت نام آزمون دکتری 1402 پس از اطلاعیه های متعدد سازمان سنجش اعلام خواهد شد. رعایت موارد ذکر شده ر این مطلب برای ثبت نام در آزمون 1402 به داوطلبان کنکور دکتری 1402 توصیه می شود.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، ترحم مصری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجید ستاریان در حقوق عمومی و نسیم نظری در رشته گردشگری هر دو رتبه 1 در آزمون کارشناسی ارشد را کسب کرده اند. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام از داوطلبان به منظور شرکت در مصاحبه دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی امروز شنبه 4 تیر به پایان می رسد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
دانشگاه معارف اسلامی اعلام کرده است برای نیم سال دوم سال تحصیلی 1402 1401 از طریق آزمون ورودی اختصاصی دکتری از میان برادران و خواهران طلبه در دوره روزانه (تحصیل رایگان) دانشجوی دکتری می پذیرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۵:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، با اعلام دانشگاه معارف اسلامی وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، متقاضیان تا آخر وقت امروز شنبه چهارم تیر ماه 1401 مهلت دارند برای ثبت نام اینترنتی به سامانه پذیرش دانشگاه معارف اسلامی در پورتال دانشگاه به آدرس www.maaref.ac ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه معارف اسلامی اعلام کرده است برای نیم سال دوم سال تحصیلی 1402 1401 از طریق آزمون ورودی اختصاصی دکتری از میان برادران و خواهران طلبه در دوره روزانه (تحصیل رایگان) دانشجوی دکتری می پذیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۸:۲۵    
مدیرکل آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همزمان با سراسر کشور در این شهر برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام از داوطلبان به منظور شرکت در مصاحبه دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی شنبه 4 تیرماه به پایان می رسد.
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی(PH.D) و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی امروز به پایان می رسد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۸:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی(PH.D) و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی که از روز یکشنبه 29 خردادماه آغاز شده، امروز پایان می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۷:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی(PH.D) و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی که از روز یکشنبه 29 خردادماه آغاز شده، امروز پایان می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
بنا بر اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، پذیرفته شدگان دعوت به مصاحبه دوره بدون آزمون دکتری تخصصی (ویژه استعدادهای درخشان) تا پایان امروز می توانند مدارک خود را ارسال کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۱۱    
ایسنا/خراسان شمالی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از برگزاری آزمون دکتری تخصصی (ph.D) و دکتری پژوهشی در روز پنجشنبه و جمعه دوم و سوم تیرماه سال جاری همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: 103 داوطلب در این آزمون ها حضور دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۳۲    
معاون آموزشی دانشگاه از برگزاری آزمون دکتری تخصصی (ph.D) و دکتری پژوهشی در روز پنجشنبه و جمعه دوم و سوم تیرماه سال جاری همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: 103 داوطلب در این آزمون ها حضور دارند.
تعداد 14 هزار داوطلب در کنکور دکتری تخصصی پزشکی سال 1401 ثبت نام کرده اند که از این تعداد 9 هزار داوطلب زن و 5 هزار داوطلب مرد هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۹:۳۰    
کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی منتشر شد.