جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۰:۴۴Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش سقف تسهیلات»

اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۵۲ سایت دیگر  
سقف تسهیلات خرید یا ساخت مسکن نخبگان و استعداد های برتر با هدف حمایت از سرمایه های علمی کشور به 10 میلیارد ریال افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۳:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: افزایش سطح کاشت از 350 هزار هکتاربه 370 هزار هکتار و افزایش تسهیلات از 100 میلیون تومان به 150 میلیون تومان از جمله مزایای طرح جهش تولید در دیمزارها است که می توان مطرح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان از افزایش سقف تسهیلات تمامی پروژه های مسکن استان گلستان خبر داد و افزود: مابه التفاوت تسهیلات بعد از انعقاد قرارداد با بانک ها پرداخت می شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
صندوق بازنشستگی کشوری در زمان فعالیت در این دولت مردمی، اقدامات مهمی همچون موضوع متناسب سازی حقوق بازنشستگان، توجه به حوزه درمان و معیشت افراد تحت پوشش، انجام اقداماتی برای حوزه مسکن، رفاه و فرهنگی، افزایش سقف خدمات بیمه تکمیلی با بیمه جدید و اختیاری ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
علی هاشمی مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: رایزنی هایی در خصوص افزایش سقف تسهیلات برای کسانی که امکان تامین هزینه های پایانی طرح اقدام ملی مسکن را ندارند، انجام شده است.
مدیر کل راه و شهرسازی استان در جلسه شورای مسکن که در محل استانداری تبریز برگزار گردید اعلام کرد: برای تسریع در اجرای پروژه ها، اجرایی شدن افزایش سقف تسهیلات وام بانکی ضروری است.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته از افزایش سقف تسهیلات صنایع پیشرفته به 100 میلیارد تومان تا پایان سال خبر داد. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
دفتر طرح ریزی و پایش طرح های مسکن معاونت مسکن و ساختمان اعلام کرد: افزایش سقف تسهیلات نهضت ملی مسکن به مبلغ 550 میلیون تومان برای هر واحد مسکونی مشمول تمام پروژه ها اعم از اراضی دولتی و پروژه های خودمالک می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک مسکن کردستان از افزایش سقف تسهیلات عمومی مسکن در استان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۴    
مدیرکل راه وشهرسازی استان مرکزی گفت: با توافقات انجام شده تسهیلات کمک ودیعه اسکان موقت درمحدوده ومحلات هدف بازآفرینی شهری درکلانشهرها تا سقف 120میلیون تومان وسایر شهرها مبلغ 90 میلیون تومان قابل پرداخت است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۸:۱۵    
استاندار کرمانشاه گفت: من به عنوان خادم مردم استان از هر ظرفیتی برای افزایش سطح تسهیلات قرض الحسنه استان کرمانشاه استفاده می کنم و از مدیران بانک ها انتظار همراهی و همکاری دارم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد: امسال تسهیلات تبصره 18 متناسب با متقاضیان ومیزان اشتغال ایجاد شده به آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای استان یزد پرداخت می شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
پرداخت تسهیلات صندوق امدادولایت غیرحضوری می شود/ درخواست افزایش سقف تسهیلات به 300میلیون تومان
تامین اراضی ساخت بیش از یک میلیون و 785 هزار واحد نهضت ملی در دولت سیزدهم، افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن، بهره برداری از متروی تهران-پرند به طول 19 کیلومتر در هفته دولت بخشی از مهمترین اخبار حوزه مسکن و شهرسازی در هفته گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۷    
با هدف اثربخشی بیشتر تسهیلات مسکن و تسهیل شرایط خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه، سقف این تسهیلات از محل اوراق بهادار افزایش یافته است.
بانک مسکن   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۰۹:۱۵   + ۱۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن جزئیات افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن و جعاله تعمیر واحدهای مسکونی از محل اوراق ممتاز را تشریح کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۰۰:۵۴    
دنیای اقتصاد : در جدیدترین اتفاق در حوزه تامین مالی مسکن با مصوبه شورای پول و اعتبار سقف وام خرید مسکن از محل اوراق حق تقدم برای زوجین تهرانی به 800 میلیون تومان افزایش یافت که با احتساب وام تعمیر این وام 960 میلیون تومان می شود ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر نهاد های مالی فرابورس گفت: اکنون بر اساس مصوبه جدید شورای پول و اعتبار، سقف تسهیلات در تهران به صورت انفرادی به 400 میلیون تومان و برای زوجین به 800 میلیون تومان افزایش یافته است
ملیت   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۴    
معاون نظارت بانک مرکزی ضمن تشریح اقدامات انجام شده در زمینه تسهیل اعطای وام خرد از افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه و تعیین معیار جدید سهم تامین مالی خرد در ترازنامه بانک ها خبر دارد.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه شورای گفتگوی دولت با بخش خصوصی استان قم با افزایش سقف تسهیلات بانکی به کشاورزان و فعالان این بخش موافقت شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۹۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش بانک مرکزی، ابوذر سروش، معاون نظارت بانک مرکزی با بیان اینکه بانک مرکزی به منظور تشویق شبکه بانکی در اعطای تسهیلات خرد معیاری تحت عنوان سهم بانک ها در زمینه تامین مالی خرد در ترازنامه بانک ها ایجاد کرده است افزود: نحوه افتتاح حساب غیرحضوری ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نقدینه - معاون نظارت بانک مرکزی ضمن تشریح اقدامات انجام شده در زمینه تسهیل گری پرداخت وام های خرد اعلام کرد : افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه ، تعیین معیار جدید سهم تامین مالی خرد در ترازنامه بانک ها ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۲۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی میزان ذخیره عمومی شبکه بانکی کشور را که به شکل اجباری نزد این بانک سپرده گذاری می شود را کاهش داده تا همان مبالغ صرف پرداخت تسهیلات خرد به مردم عادی شود. صدور آیین نامه های جدید و افزایش سقف تسهیلات را هم نباید دست کم گرفت
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۳:۲۴    
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: در حال حاضر 2 هزار و 200 مسکن مهر در استان فعال شده و سقف تسهیلات آن با دستور استاندار گلستان از 45 میلیون تومان به 350 میلیون تومان افزایش یافته و این جزء مصوبات شورای مسکن استان است و بانک مسکن نیز مکلف به پیگیری و اجرای این مصوبه شد.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
با بخشنامه بانک مرکزی متقاضیان وام جدید خرید مسکن می توانند اقساط را پلکانی پرداخت کنند که سود این وام 1.8 میلیارد تومان است. به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پیام فوری ؛ با بخشنامه بانک مرکزی متقاضیان وام جدید خرید مسکن می توانند اقساط را پلکانی پرداخت کنند که سود این وام 1.8 میلیارد تومان است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۸   + ۸۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی در بخشنامه ای به بانک مسکن، افزایش سقف تسهیلات ساخت و خرید واحد مسکونی از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و سقف تسهیلات جعاله تعمیر مسکن را برای اجرا ابلاغ کرد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۷۱ سایت دیگر  
نقدینه - بانک مرکزی در بخشنامه ای به بانک مسکن، افزایش سقف تسهیلات ساخت و خرید واحد مسکونی از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و سقف تسهیلات جعاله تعمیر مسکن را برای اجرا ابلاغ کرد در این بخشنامه تاکید شده است ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۸۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی از ابلاغ مصوبه بانک مرکزی برای توسعه فعالیت های صندوق های قرض الحسنه در آینده نزدیک خبر داد و افزود: با توجه به پیشرفت آهسته تسهیلات ازدواج، آیین نامه جدیدی را در بانک مرکزی تهیه کردیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۹:۱۶    
افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن همزمان با آغاز فصل نقل و انتقالات مسکن می تواند بازار مسکن را از رکود خارج کند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
افزایش سقف تسهیلات ساخت و خرید مسکن به کاهش تورم کمک خواهد کرد؛ چرا که تامین مالی راحت تر می شود و ساخت وساز رونق می گیرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۲۳:۲۱    
وزیر راه شهرسازی در یادداشتی که در صفحه توئیتر خود منتشر کرده، از افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن تا 800 میلیون تومان خبر داده است. اما این مبلغ به چه کسانی تعلق می گیرد و تا چه اندازه ضمانت اجرایی دارد؟
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه شهرسازی در یادداشتی که در صفحه توئیتر خود منتشر کرده، از افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن تا 800 میلیون تومان خبر داده است. اما این مبلغ به چه کسانی تعلق می گیرد و تا چه اندازه ضمانت اجرایی دارد؟ ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۲۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی از افزایش سقف تسهیلات و خرید مسکن از محل گواهی حق تقدم خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۸:۲۳   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: ️سقف تسهیلات خرید و ساخت مسکن از محل گواهی حق تقدم 2 برابر شد.
مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی از افزایش 35 درصدی سقف تسهیلات مسکن با روش های صنعتی خبر داد. پیش از این در 12 شهر سقف وام مذکور 600 میلیون تومان بود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۷    
اقتصاد ایران: وزیر راه و شهرسازی از افزایش سقف میزان تسهیلات مسکن برای سازندگانی که واحدهای مسکونی را به شکل صنعتی و با بهره مندی از روش های دانش بنیان می سازند، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از افزایش سقف میزان تسهیلات مسکن برای سازندگانی که واحدهای مسکونی را به شکل صنعتی و با بهره مندی از روش های دانش بنیان می سازند، خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سقف اعطای تسهیلات خرد در حالی از سوی بانک مرکزی به 300 میلیون تومان افزایش یافته است که بانک ها به دلایل مختلف حتی در پرداخت وام 50 میلیونی هم متقاضیان واقعی را همراهی نمی کنند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
شفقنا_بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی، حداکثر مجموع اصل تسهیلات خرد قابل پرداخت به هر مشتری در هر مؤسسه اعتباری را به 300 میلیون تومان افزایش داد. ...
حداکثر مجموع اصل تسهیلات خرد قابل پرداخت به هر مشتری در هر مؤسسه اعتباری به 300 میلیون تومان افزایش یافت.
راه پرداخت   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از پرداخت 16 هزار و 492 میلیارد تسهیلات به بیش از 2 میلیون نفر از زمان تاسیس این صندوق تاکنون خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار یزد با اشاره به افزایش سقف تسهیلات نهضت ملی مسکن به 550 میلیون تومان اشاره کرد و گفت: علاوه بر این، به دهک های اول و دوم 400 میلیون تومان و به دهک های سوم و چهارم 300 میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت پرداخت می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ظهر 17خرداد ساختمان معاونت جوانان میزبان وزیر ورزش و جوانان بود. در این نشست مجتبی تاجیک سرپرست اداره کل طرح های ملی و فراگیر جوانان درخواست پیگیری و افزایش سقف تسهیلات خوداشتغالی جوانان از وزیر ورزش را داشت که با قول مساعد دکتر سجادی مقرر شد این موضوع از طریق معاون اول ریاست جمهوری پیگیری شود.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، فاطمی به همراه مدیران دستگاه های متولی حوزه پروژه نهضت ملی مسکن از تعدادی از پروژه های این طرح در شهرستان های خاتم و مروست بازدید و در جریان آخرین وضعیت اجرای آن ها قرار گرفت. ...
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
سرپرست بانک مسکن می گوید، پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن از بانک مسکن به بانک مرکزی ارائه شده و منتظر موافقت شورای پول و اعتبار هستیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۲   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی بخشنامه افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن در همه شهرهای کشور را که به 550 میلیون تومان رسیده است به 27 بانک عامل ابلاغ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته گفت: سقف تسهیلات ارائه شده به واحد های تولیدی از 5 میلیارد تومان به حدود 25 میلیارد تومان افزایش یافت و طبق آمار حدود 400 میلیارد تومان تسهیلات و 450 میلیارد تومان ضمانت برای رشد صنایع اعطا کردیم.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۵۲   + ۴۲ سایت دیگر  
فکرشهر: اوایل ماه گذشته پس از برگزاری شورای عالی مسکن اعلام شد که رییس جمهوری در این جلسه دستور افزایش سقف وام ودیعه را داد. احمد دنیامالی عضو شورای عالی مسکن و عضو کمیسیون عمران مجلس در این باره به ایلنا گفت ...