شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۲:۰۸Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمارستان میلاد»

پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی خدمات درمانی را مهم ترین بخش از خدمات این سازمان اعلام کرد و گفت در مدیریت سازمان تأمین اجتماعی توسعه خدمات رایگان در همه بخش ها در اولویت قرار دارد. ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، وحید شریعت با اشاره به برگزاری سی و نهمین کنگره بین المللی روانپزشکان ایران که در روزهای 18 الی 21 مهرماه در سالن همایش شهید غرضی بیمارستان میلاد تهران برگزار می شود ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۳۸   + ۷۸ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، علی ناظری دبیر علمی سی و نهمین کنگره روانپزشکان ایران با اشاره به برگزاری این رویداد در روزهای 18 الی 21 مهرماه در سالن شهید غرضی بیمارستان میلاد تهران، اظهار داشت: در این کنگره سخنرانی کلیدی 4نفر از صاحب نظران حوزه روانپزشکی را خواهیم داشت ...
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۷:۱۶    
باید دید آیا بازدید وزیر کار از بیمارستان میلاد باعت در دستور کار قرار گرفتن حل مشکلات بیمارستان میلاد خواهد شد یا خیر؟
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل هلدینگ میلاد سلامت تأمین اجتماعی با صدور حکمی بهنام پرهیزگار را به سمت سرپرست موسسه خدمات بهداشتی و درمانی میلاد سلامت تهران منصوب کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۴۶    
همزمان با هفته دولت مجید درویشی فرماندار ورامین و جمعی از مسئولان با حضور در بیمارستان روانپزشکی میلاد شهریار با جانبازان بستری در این بیمارستان دیدار و به مقام جانبازیشان ادای احترام کردند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
پرستاران میلاد می گویند: پیش از این نیز اعتراض صنفی صورت داده ایم اما تا امروز به نتیجه نرسیده ایم و مسئولان به مطالبات ما توجه نکرده اند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۵۹    
پرستاران بیمارستان میلاد تهران، امروز در اعتراض به عدم پرداخت دستمزد، عدم پرداخت حق بیمه کارکنان و مختل شدن مزایای درمان کارکنان دست به تجمع زدند.
اهل کاشانم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۴:۲۱    
همانطور که چندی پیش گفته شد، کاشان این روزها تنها یک دستگاه ام ار آی دارد، دستگاه ام آر آی بیمارستان نقوی فرسوده و از رده خارج شده است، ام آر آی بیمارستان میلاد نیز خراب شده و در حال حاضر تمام فشار متقاضیان بر تنها دستگاه ام آر آی مستقر در بیمارستان بهشتی کاشان وارد می شود ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۱    
سیدحسن هاشمی می گوید: اخذ وجوه غیر رسمی یکی از خطوط قرمز مجموعه ماست ولی این مورد حتماً نیازمند نظارت و بازرسی در سطحی بالاتر از مجموعه بیمارستان میلاد و حتی سازمان تأمین اجتماعی است. بهتر است سیاستگذار نظام سلامت به چرایی این معضل بپردازد و راهکارهای مقابله با آن را اجرایی نماید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود ضمن تاکید بر ضرورت حفظ یکپارچگی فضایی محدوده برج میلاد اظهار داشت: کلان پهنه مربوط به مجموعه برج میلاد تهران متشکل از چهار بخش در اختیار شهرداری، دانشگاه علوم پزشکی ایران، سازمان انتقال خون و بیمارستان میلاد است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۶    
عضوشورای شهر تهران با تاکید بر ضرورت حفظ یکپارچگی فضایی محدوده برج میلاد گفت: کلان پهنه مربوط به مجموعه برج میلاد تهران متشکل از چهار بخش در اختیار شهرداری، دانشگاه علوم پزشکی ایران، سازمان انتقال خون و بیمارستان میلاد است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس پیرو گزارش های واصله در خصوص تاخیر در پرداخت حقوق کارکنان، انتظار طولانی مدت بیماران برای دریافت نوبت و کمبود امکانات و تجهیزات پزشکی از بیمارستان میلاد به طور سرزده بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه اتصال سه بیمارستان مهم پایتخت به مترو در دستور کارگروه قرار گرفته است، گفت: اتصال بیمارستان میلاد به شبکه مترو از طریق ایستگاه متروی میلاد نیز بررسی شده و بحث آغاز عملیات اجرایی آن در دست مطالعه است تا بیمارستان و ایستگاه ...
ربیع   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
زهرا نصیری به گزارش پایگاه خبری ربیع ، در کشور بیش از 50 درصد مردم تحت پوشش بیمه سلامت هستند، اما در اصفهان این آمار به حدود 70 درصد می رسد ، یعنی از هر 10 نفر اصفهانی هفت نفر تحت پوشش درمانی تأمین اجتماعی قراردارد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۰۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
برخی گزارش ها، چه گزارش های ارایه شده از سوی پرسنل مراکز درمانی و چه از سوی مردم، حاکی از آن است که در امر فراهم سازی درمان رایگان برای افراد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، اختلالات قابل توجهی وجود دارد که بیمارستان میلاد تهران به عنوان یکی از مراکز ملکی این سازمان ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون پدافند غیرعامل سازمان مدیریت بحران در رابطه با اتصال بیمارستان های پایتخت به مترو گفت: جلسات در رابطه با بیمارستان امام خمینی در مرحله نهایی است و پس از نهایی شدن صورت جلسه، اجرای عملیات پیگیری خواهد شد، جلسات بیمارستان میلاد نیز تازه شروع شده است تا اتصال به ایستگاه برج میلاد انجام شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی از پیگیری و قول مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی برای ملکی شدن بیمارستان میلاد اهواز تا کمتر از یک ماه آینده خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عمل جراحی تعویض مفصل شانه برای نخستین بار در استان در بیمارستان میلاد بیرجند انجام شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۰    
دبیر اجرایی خانه کارگر اصفهان گفت: در تماس دبیرخانه شورای شهر اصفهان با خانه کارگر، اعلام شد که مشکلات ساخت بیمارستان میلاد بر طرف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۷    
هشتمین کنگره منطقه ای انجمن های ارتوپدی کشور در اصفهان آغاز به کار کرد.
خبر آوا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با چهارمین سالگرد درگذشت بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ مراسمی با حضور خانواده این هنرمند فقید و تعدادی از همراهان و دوستداران این خواننده برگزار شد. بهنام صفوی خواننده پاپ کشور صبح روز دوشنبه 23 اردیبهشت سال 98، در سن 36 سالگی و بعد از چند سال مبارزه با بیماری سرطان، در بیمارستان میلاد [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
از میان 19 بیمارستان دولتی و خصوصی اهواز دو بیمارستان امیرالمومنین و میلاد ملکی سازمان تامین اجتماعی است اما اولی به دلیل عدم ارائه برخی خدمات و دومی به دلیل هزینه های درمان نارضایتی هایی را در میان شهروندان اهوازی به وجود آورده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر اصفهان گفت: مصوبه دستمزد تعیین شده برای سال 1402 به شدت مورد اعتراض جامعه کارگری است و برای لغو آن طبق قانون اقدام کرده ایم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کانون هماهنگی شورای اسلامی کار استان اصفهان با انتقاد از تاسیس نشدن بیمارستان میلاد 2 استان، گفت: ریشه تورم در دستمزد کارگران نیست و باید در جای دیگری جست وجو شود. بیکاری بیشتر افراد امروز ارادی است که در کمبود حقوق و دستمزد ریشه دارد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: اهدای عضو سیده فاطمه خادم گیلده که دچار مرگ مغزی شده بود، به یک بیمار نیازمند، زندگی دوباره بخشید. ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۸    
تهران- ایران پرس: تصویر ارسالی صبح امروز دوشنبه خبرنگار ایران پرس نشان دهنده دود سیاه احتمالا ناشی از آتش سوزی حوالی بیمارستان میلاد است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: فوت یک پسر نوجوان در بیمارستان میلاد جدیدترین بهانه رسانه های ضد انقلاب برای ادامه سناریوی کشته سازی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۲۲:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
کارو پشابادی 16 ساله، اصالتاً کردستانی و ساکن شهرقدس تهران بر اثر بیماری کلیوی، در بیمارستان میلاد فوت کرده اما رسانه های ضدانقلاب در جدیدترین دروغ پردازی خود، از مرگ این دانش آموز به نفع اهداف پلید خود سوءاستفاده کردند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۸:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
دانش آموز نوجوانی در شهرک قدس تهران به نام کارو پشابادی که اصالتا اهل کردستان است، فوت کرده است اما اینکه علت مرگ این دانش آموز چه بوده و آیا مسمومیت د مدرسه عامل مرگ بوده است در ادامه مطلب زیر آمده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۲۲:۱۲   + ۶۶ سایت دیگر  
آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تسلیت به خانواده دانش آموز کارو پشابادی اعلام کرد: علت فوت دانش آموز دبیرستان شهید عالمی شهرستان قدس، بیماری روده و نارسایی کلیوی است و در این مدت، حضوری در مدرسه نداشته و در بیمارستان میلاد بستری بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
هفته گذشته یک دختر جوانی که برای انجام عمل لیپوماتیک (خارج کردن چربی اضافه) به بیمارستان میلاد اهواز مراجعه کرده بود در حین انجام عمل دچار مشکلات قلبی شده و فوت می شود.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان میلاد اهواز از وخیم شدن وضعیت یک دختر 23 ساله اهوازی حین جراحی زیبایی و فوت شدن وی پس از چند ساعت خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس بیمارستان میلاد اهواز با تایید مرگ یک دختر 23 ساله اهوازی حین جراحی زیبایی، توضیحاتی در این خصوص ارائه داد.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۴۴ سایت دیگر  
دکتر عبدالحکیم آباریان رییس بیمارستان میلاد اهواز، درباره جزییات فوت دختر 23 ساله اهوازی در حین جراحی زیبایی توضیحاتی داد و گفت: کالبد شکافی توسط پزشک قانونی انجام شده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرزند محمد زارع فومنی می گوید که با توجه به جواب آزمایش پزشکی، مبتلا به سرطان روده (سرطان رکتوم) مبتلا شده است. امیرحسین زارع فومنی در تماس با انصاف نیوز گفت: در زندان درمان خاصی روی ایشان انجام نشده و بعد از 6 ماه او را به بیمارستان میلاد منتقل کردیم. انتهای پیام
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
یک بازنشسته کارگری گفت: با بیش از 35 سال سابقه ی بیمه پردازی، برای داروهایی که بابتِ بیماریِ سنگ کلیه از بیمارستان میلاد گرفتم حدود 100هزار تومان پرداخت کردم.
با حضور کرمی معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی، علی دهقانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، معاونین، روسای ستادی و کارشناسان حوزه روابط کار 76 امین بازدید شبانه از بیمارستان میلاد صورت گرفت.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۲    
معاون استاندار تهران با حضور در بیمارستان روانپزشکی میلاد شهریار با جانبازان بستری در این بیمارستان دیدار و گفتگو کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با حضور در بیمارستان میلاد شهریار با جانبازان اعصاب و روان بستری در این بیمارستان دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات گفت: تماس یک کوهنورد سعود کرده در ارتفاعات روستای لاسم در محدوده شهرستان آمل و جاده هراز در روز چهارشنبه 12 بهمن ساعت 13 ...
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
حذف یارانه مستقیم دارو و قرار بر دادن این یارانه به صندوق های بیمه ای، مشکلات زیادی برای کارگران و بازنشستگان به وجود آورده است؛ در برخی داروخانه های کشور، حتی در داروخانه ی بیمارستان میلاد به عنوان بزرگ ترین مرکز ملکی تامین اجتماعی، دارو پولی است!
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۷:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
چند ساعت وقت صرف کنی و از سوی دیگر شهر خودت را به میلاد برسانی و تازه متوجه شوی، هیات امنا برای بیمه ای که سی سال با خون دل پرداخته ای، تکلیف تازه مقرر کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۳    
علی طالبی فرماندار شهرستان میاندورود از حضور و بازدید استاندار مازندران از پروژه بیمارستان فوق تخصصی میلاد نور میاندورود (بادله) خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار مازندران: بیمارستان میلاد نور میاندورود به 400 میلیارد تومان اعتبار تکمیلی نیازمند است.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
سیدمحمود حسینی پور با اشاره به برگزاری جلسه ای جهت تداوم عملیات اجرایی پروژه بیمارستان میلاد نور میاندورود در آینده نزدیک، گفت: در تلاش هستیم با مذاکراتی که با برخی نهادهای دولتی و حاکمیتی صورت دادیم نسبت به تامین منابع جهت بهره برداری از این پروژه اقدامات لازم صورت گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۸:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
بیرجند- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بیمارستان میلاد بیرجند از حالت هیئت امنایی به ملکی تغییر می یابد تا مشکلات موجود رفع شود.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مرتضوی گفت: از تعهد 11 هزار و 30 نفری اشتغال در خراسان جنوبی، خوشبختانه تاکنون 10 هزار و 779 فرصت شغلی در سطح استان ثبت و راستی آزمایی شده است.