دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۹:۱۵Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محورهای شمالی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: هم اکنون در تمامی محورهای شمالی کشور شاهد ترافیک سنگین و نیمه سنگین هستیم.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۷:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه راهور کشور ضمن اعلام آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور، از ترافیک سنگین در محورهای شمالی خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
آخرین وضعیت محورهای شمالی به دست آمده از مرکز مدیریت راه های کشور حاکی از آن است که در محور چالوس (مسیر جنوب به شمال) حدفاصل گرماب تا نساء و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و در محور هراز (مسیر شمال به جنوب) حدفاصل بایجان تا آب اسک ترافیک سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه کشور گفت: در حال حاضر هیچ کدام از مسیرها مسدود نیستند، ترافیک محورهای شمالی سنگین و سایر محورها پرحجم اما روان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا گفت: رانندگان عزیز اطلاع رسانی پلیس در خصوص وضعیت جاده ها را مد نظر قرار دهند و با توجه به وضعیت جوی در محورهای شمالی و غربی از سفر به این مناطق خودداری کنند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۸    
آخرین وضعیت تردد در محورهای شمالی کشور را از زبان رئیس پلیس راه در ویدئو ببینید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام رییس پلیس راه هیچ یک از مسیرهای تردد بین شهری در کشور مسدود نیست و در محورهای شمالی ترافیک سنگین و پرحجم اما روان است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از برف روبی و نمک پاشی بیش از 140 کیلومتر از محورهای شمالی استان سمنان خبر داد و افزود: در حال حاضر کلیه محورهای مواصلاتی استان باز بوده و تردد در آنها جریان دارد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محبی، درباره وضعیت ترافیکی محورهای شمالی کشور اظهار کرد: محور چالوس و آزادراه تهران - شمال در مسیر رفت و برگشت تا اطلاع بعدی مسدود است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه با بیان این مطلب که پیش بینی می شود امروز بعد از ظهر بار ترافیک سنگینی را در محورهای شمالی کشور شاهد باشیم به مسافران نوروزی توصیه کرد از سوادکوه و فیروزکوه تردد کنند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از مرکز مدیریت راه های کشور، براساس آخرین وضعیت محورهای شمالی تردد در محورهای چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال مسیر (رفت و برگشت) روان است ضمن اینکه محورهای چالوس و هراز دارای بارش برف و باران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۳:۵۰    
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-رشت و برخی از محورهای شمالی هستیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایران اکونومیست از مرکز مدیریت راه های کشور، براساس آخرین وضعیت محورهای شمالی،ترافیک در محور چالوس میسر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده گچسر و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه سنگین است این درحالیست که تردد از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع می ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد تمامی محورهای شمالی کشور از جمله چالوس، هراز، آزادراه تهران - شمال، آزاد راه قزوین - رشت دارای ترافیک سنگین است. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: تمامی محورهای شمالی کشور از جمله چالوس، هراز، آزادراه تهران - شمال، آزاد راه قزوین - رشت دارای ترافیک سنگین است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راه راهور فراجا گفت: امروز 3 فروردین ماه ترافیک در محور چالوس میسر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده های گچسر، سیاه بیشه، ولی آباد و هزارچم، آزادراه تهران - شمال محدوده های عوارضی و شهرستانک، محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده های مشاء و امامزاده هاشم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۰    
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: تردد در مسیر شمال به جنوب محور چالوس ممنوع است و در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در تمامی محورهای شمالی کشور هستیم.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: به دلیل ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس (حدفاصل شهرستانک تا نساء )، تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر ( شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع شد. ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۳    
در دومین روز عید شاهد بار ترافیکی سنگین محورهای مواصلانی کشور هستیم، همچنین محورهای شمالی کشور برفی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز با اشاره به اینکه بارش سنگین برف تردد به محورهای شمالی را مسدود کرده بود، گفت: به واسطه تلاش راهداران، مسیر کرج-چالوس و آزادراه تهران-شمال از صبح امروز بازگشایی و ترددها از سر گرفته شد.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در دومین روز از تعطیلات نوروزی محور هراز مسیر (جنوب به شمال) حد فاصل پیست آبعلی تا آب اسک و آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار دارای ترافیک سنگین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۳۴    
رئیس پلیس راه شرق استان تهران گفت: در حال حاضر در محورهای شمالی و شمال شرق استان تهران شاهد بارش باران هستیم و جاده ها لغزنده است لذا توصیه می شود مسافران با رعایت کامل قوانین با سرعت مطمئن حرکت و فاصله اصولی را حفظ کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
طبق آخرین گزارش ها در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نسا و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و آزادراه تهران-شمال محدوده سیاه بیشه، ترافیک سنگین برقرار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: در محورهای شمالی کشور شاهد ترافیک سنگین هستیم.
برترین ها / تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۴۱   + ۴۳ سایت دیگر  
در پی انتشار برخی تصاویر در سایت ها و شبکه های اجتماعی از پارکینگ ایران خودرو مازندران، گروه صنعتی ایران خودرو اطلاعیه ای منتشر و در آن بر تحویل حضوری خودروها با توجه به محدودیت های تردد تریلر در محورهای شمالی کشور تاکید کرد.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
جزئیات محدودیت های ترافیکی برای ایام نوروز 1402 از سوی مرکز مدیریت راههای کشور اعلام شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۹    
جانشین رئیس پلیس راه راهور فراجا از ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور خبر داد و گفت: هموطنان عزیز رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را مد نظر خود قرار دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور ضمن اعلام ترافیک در برخی محورهای شمالی و سایر محورها از بیشترین تردد در آزاد راه کرج- قزوین خبر داد.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور ضمن اعلام ترافیک در برخی محورهای شمالی و سایر محورها از ممنوعیت تردد از محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت ترافیکی راهای کشور در 29 اسفند 1401 را اعلام کرد و از ترافیک سنگین در همه محورهای شمالی به جز فیروزکوه خبر داد.
سلام نو / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
سرهنگ رامین پاشایی معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتای فراجا، نسبت به کپی کارت های بانکی در ایام نوروز هشدار داد و گفت: در این ارتباط 8 کلاهبردار دستگیر شدند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مرکز مدیریت راه های کشور در این ساعت ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده های سه راهی دیزین و سیاه بیشه گزارش شده است. همچنین یادآوری می شود که محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی می باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور گفت: درحال حاضر در برخی از محورها شاهد ترافیک نیمه سنگین و در برخی از محورها نیز ترافیک روان است.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۲۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس و آزادراه تهران – شمال خبر داد. به گزارش سیناپرس، طبق آخرین اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت راه های کشور که ساعت 9 امروز به روزرسانی شده ...
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از بارش باران در برخی از محورهای استان های خراسان شمالی و گلستان خبر داد و گفت: محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی هستند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مرکز مدیریت راه های کشور در این ساعت ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده سه راهی چلاو گزارش شده است. لازم به یادآوری است که محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی می باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: ترافیک سنگین در محورهای شمالی تا ساعت 17 ادامه دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، آخرین وضعیت راه های کشور نشان می دهد در محورهای شمالی کشور ترافیک سنگین است. آخرین وضعیت محورهای شمالی - ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا سه راهی دیزین و محدوده سیاه بیشه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
آخرین وضعیت راه های کشور حاکی از ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور دارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا از ترافیک سنگین در همه محورهای خروجی تهران خبر داد و گفت: هیچگونه مداخلات جوی در محورهای شمالی و جنوبی کشور مشاهده نمی شود.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده شهرستانک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده شهرستانک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: امروز شاهد بارش برف و باران در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت هستیم بنابراین مسافران در هنگام سفر احتیاط کرده و از زنجیر چرخ استفاده کنند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
به خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور به بیان وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور برای امروز چهارشنبه 24 اسفندماه پرداخت و گفت: تردد روان در محورهای چالوس ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد برقی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور امروز بیست و سوم اسفندماه، در گفت وگو با در خصوص وضعیت محورهای شمالی توضیح داد و گفت: تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و [...]
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور با اعلام تردد روان در آزادراه تهران–شمال و آزادراه قزوین - رشت گفت: محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
محرابی نیا گفت: ترافیک سنگین در آزادراه پردیس-تهران محدوده جاجرود، محور چالوس حدفاصل تویر تا مرزن آباد، محور هراز حدفاصل شاهاندشت تا آب اسک را شاهد هستیم.