جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۷:۵۲Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان آتش نشانی»

رکنا   ۵۷ دقیقه پیش    
حوادث رکنا: افسر کشیک این سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: بر اثر برخورد شدید و واژگونی خودرو سواری 206 با تیربرق روشنایی و گاردریل در آزادراه قزوین به تهران یک نفر مصدوم برجای گذاشت.
افسر کشیک این سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: بر اثر برخورد شدید و واژگونی خودرو سواری 206 با تیربرق روشنایی و گاردریل در آزادراه قزوین به تهران یک نفر مصدوم برجای گذاشت.
دیار میرزا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی رشت از آتش سوزی یکباب مغازه با کاربری فروش کفش در پاساژ عاطفی واقع در کوچه زیبایی خبر داد و گفت: سریعا 18 آتش نشان و افسر ارشد بوسیله 5 خودروی اطفایی به محل حادثه اعزام شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
رضا معروفی افسر کشیک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری در قزوین از اطفای حریق انباری یک منزل مسکونی در ملاصدرا غربی خیابان دبیر سیاقی کوچه معلم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: بازارچه فاز یک منطقه پاداش اهواز دچار آتش سوزی گسترده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مهار آتش سه کانتینر در بازارچه فاز یک پادادشهر خبر دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از بروز حریق سنگین در بازارچه فاز یک این شهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
کرج- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: آتش نشانان درپی رگبار و وزش شدید باد امروز به 34 مورد عملیات اعزام شدند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۲۹    
رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری زنجان گفت: تخلیه آب 120 باب مغازه و منزل که پس از بارش باران امروز دچار آبگرفتگی شده بودند تاکنون انجام شده و این اقدام همچنان ادامه دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مهار آتش سوزی بازار سیدولی پس از 54 ساعت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: تخلیه آب از 67 منزل و مغازه توسط آتش نشانی زنجان شده است.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۷:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عملیات سازمان آتش نشانی قزوین درباره علت غرق شدن یک نفر درکانال آب توضیح داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: عملیات اطفا حریق در پاساژ موسوی مهر تهران (انبار چسب) بعد از حدود 55 ساعت به پایان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان به جاری شدن سیلاب در سطح شهر اشاره کرد و گفت: برای امدادرسانی همه نیروها فراخوانده شده اند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از اطفای کامل انبار چسب بازار تهران خبر داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به آتش سوزی انبار چسب گفت: تقریبا 8 بار اخطار به پاساژ دادیم که اینجا ایمنی ندارد و نباید این حجم از مواد خطرناک در آن انبار قرار بگیرد؛ این ساختمان مرکز توزیع چسب ایران بود!
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به حریق در انبار چسب بازار سیدولی و چگونگی اطفا آن، گفت: ما تقریبا به همین پاساژ 8 بار اخطار دادیم که اینجا ایمنی ندارد و نباید این حجم از مواد خطرناک در آن انبار قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به حریق در انبار چسب بازار سیدولی و چگونگی اطفا آن، گفت: ما تقریبا به همین پاساژ 8 بار اخطار دادیم که اینجا ایمنی ندارد و نباید این حجم از مواد خطرناک در آن انبار قرار گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۱    
مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی قزوین از افکن چاه واحتمال ریزش دیوار داخل حیاط منزل مسکونی واقع در منتظری جدید خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۷:۰۹    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه نصب کلید محافظ جان در ساختمان ها را به همه افراد توصیه می کنیم، گفت: بیشتر عوامل حریق زا ناشی از برق است؛ از این رو با نصب کلید محافظ جان از ضررهای مالی و جانی جلوگیری خواهد شد.
تمدن لر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کوهدشت گفت: آتش سوزی در یکی از باغات این شهرستان مهار و از سرایت آن به مزارع جلوگیری شد که در این عملیات گسترده 2 آتش نشان مجروح و راهی بیمارستان شدند. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از وقوع حریق در آسیاب بازیافت مواد پلاستیکی خبر داد.
خبرشهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع آتش سوزی در یک انبار چسب در محدوده بازار تهران خبرداد.
نبأپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۴۱    
به گزارش نبأپرس از پرند ؛ حمیدرضا اله یاری شهردار پرند با اعلام این خبر بیان داشت: با ساخت این ایستگاه، شهر پرند از پنج ایستگاه آتش نشانی در فازهای مختلف برخوردار می شود که مطمئنا تاثیر بسزایی در بهبود و ارتقای خدمات رسانی سازمان آتش نشانی خواهد داشت. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: آتش سوزی گسترده در یک انبار مواد غذایی، خشکبار و عطاری در خیابان تیموری این کلانشهر با اعزام 30 آتش نشان از هشت ایستگاه آتش نشانی مهار شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی سبزوار گفت: بطور میانگین ماهانه چهار هزار و 200 تماس با شماره 125 مرکز فرماندهی این سازمان صورت می گیرد که حدود 110 مورد آن منجر به اعزام آتش نشان می شود.
عصر توس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد اعلام کرد: 15خرداد ماه در خیابان هنرور مشهد انفجار توأم با آتش سوزی طبقه همکف یک آپارتمان مسکونی رخ داد که با تلاش آتش نشانان از 3 ایستگاه آتش نشانی،آتش به سرعت خاموش شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع یک حادثه آتش سوزی در پاساژ نظامی خیابان سلمان فارسی(نادری) اهواز خبر دارد. ابراهیم قنبری بیان کرد: یک مغازه فروش مواد نیروزا در این پاساژ در ساعت 14 امروز دچار حریق شد که ماموران آتش نشانی از سرایت آتش به سایر مغازه ها جلوگیری کردند. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
افسر کشیک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: آتش سوزی انبار گاوداری فارسیان با تلاش 6ساعته آتش نشانان قزوین مهار شد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی کرج گفت: شب گذشته وزش باد شدید باعث سقوط سه اصله درخت روی خودرو شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: از دقایقی پیش یک انبار چسب در بازار سید ولی خیابان پاچنار دچار آتش سوزی شده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سقوط داربست ساختمانی نیمه کاره در خیابان نظام آباد تهران بر اثر وزش باد شدید مصدوم نداشت و برای مدتی عبور و مرور در این خیابان را دچار مشکل کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع آتش سوزی در یک پاساژ در خیابان نادری خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۵:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، جلال ملکی در خصوص آخرین وضعیت عملیات مهار آتش در بازار سیدولی اظهار کرد: 24 ساعت از زمان آتش سوزی در انبار چسب و هلال های کفاشی در بازار سید ولی می گذرد و آتش نشانان از سه بخش ضلع شرقی و غربی و از روی پشت بام و سقف های شیروانی به آتش حمله کرده و موفق شدند پس از ساعاتی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: پاساژ نظامی یکی از مراکز خرید قدیمی در خیابان نادری اهواز (مرکز خرید اصلی شهروندان) طعمه حریق شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عبدالمهدی حسین پور معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس از حریق خودرو در حیاط منزل در محله 22 بهمن بندرعباس خبر داد. به گزارش صبح ساحل، بامداد چهار شنبه 17 خرداد ماه ساعت 02:39 طی تماس تلفنی با مرکز 125 آتش نشانی، خبر از حریق خودرو در حیاط منزل دریافت میشود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس از وقوع آتش سوزی در حیاط یک منزل مسکونی در محله 22 بهمن خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: طی 2 هفته گذشته 12 حلقه مار سمی که با ورود به واحد های مسکونی و عمومی باعث وحشت مردم شده بودند، با تلاش ماموران امدادی زنده گیری شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۵    
سخنگوی سازمان آتش نشانی با اعلام اینکه عملیات اطفای حریق انبار چسب بازار تهران همچنان ادامه دارد، گفت: ساختمان فرسوده است و ساعت ها در حریق سنگین بوده و یکی از احتمالاتی که باید درنظر بگیریم احتمال ریزش ساختمان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
افسر کشیک سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری قزوین از اطفای حریق منزل مسکونی در مینودر قزوین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۱۱    
سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: آتش سوزی انبار چسب بازار تهران هنوز مهار نشده است.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: حدود 24 ساعت از آغاز آتش سوزی می گذرد و اتفای حریق همچنان ادامه دارد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: آتشی که از روز گذشته در انبار چسب بازار رخ داده کماکان در قسمت زیرزمین روشن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: برخورد رخ به رخ دو دستگاه خودرو در جاده کرج-چالوس یک مصدوم برجای گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۱۵    
محمدی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی گفت: برای مالکان ساختمان های ناایمنی که قبلا اخطار داده ایم، در صورت بروز هر حادثه ای اعلام جرم می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۲:۵۰    
فردیس- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس از رسیدگی به سه حادثه طی هفته جاری در این شهر خبر داد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از برخورد شدید یک دستگاه مینی بوس با یک دستگاه تانکر حمل بنزین در بزرگراه آزادگان در شمال کلانشهر اصفهان و کشته شدن یک نفر از سرنشینان این 2 خودرو خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع آتش سوزی در یک انبار چسب در محدوده بازار تهران خبرداد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; مهدی اصفهانیان مقدم در چهل یکمین نشست کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران که به میزبانی شیراز برگزار شد، خواستار رفع ابهامات مصوبه هیئت وزیران در خصوص اصلاحیه ماده 33 آئین نامه ایمنی حمل ونقل و سوانح رانندگی شد. ...