پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۰۹:۳۰Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس سازمان انرژی اتمی»

فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: سه ماه پس از سفر رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران و دیدار او با محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی که به صد ور یک بیانیه مشترک برای ادامه همکاری دو طرف به منظور حل وفصل اختلاف های پادمانی باقیمانده منتهی شد ...
برترین ها / صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۷   + ۳۳ سایت دیگر  
در پی تعاملات اخیر بین ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی، پرونده مربوط به یکی از مکان های ادعایی آژانس - آباده - بسته شد و ادعای کشف ذرات اورانیوم با غنای 83.7 درصد نیز در پی توضیحات ارائه شده از سوی ایران حل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر شامگاه در سازمان انرژی اتمی ایران با محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران دیدار و پیرامون مسائل مختلف به تبادل نظر پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران به منظور بازدید از طرح ها و پیگیری روند اجرایی پروژه های این سازمان با استقبال استاندار قزوین وارد این استان شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۳:۲۱   + ۶۲ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: جمهوری اسلامی ایران مطابق موازین آژانس و پادمان کار می کند و هر زمان بخواهد فعالیتی انجام دهد، تنظیماتش را با آژانس برقرار و مطابق آن عمل می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی انتصاب علی اکبر احمدیان به نمایندگی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و دبیر شورایعالی امنیت ملّی جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با بیان اینکه قدرت هسته ای ایران قابل نفی نیست، تصریح کرد: امروز کل چرخه فرآیند سوخت هسته ای کشور کاملا بومی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۵   + ۴۴ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه قدرت هسته ای ایران قابل نفی شدن نیست گفت: روایتگری از فعالیت هسته ای ایران یک تصویر وارونه از حقایق را نشان می دهد و در این زمینه نقش سفرا بسیار مهم است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
در دهمین جشنواره ستاره روابط عمومی ایران، لوح افتخار ستاره ارتباطی مدیر ارشد به محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی ایران اعطا شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی با حضور رییس سازمان انرژی اتمی ایران، رییس شورای اطلاع رسانی دولت، برخی از معاونان و نیز کارکنان روابط عمومی صنعت هسته ای در سالن همایش های شرکت مادر تخصصی تولید مواد اولیه و سوخت هسته ای ایران (تماس) برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۸   + ۴۸ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی در رابطه با اظهارات گروسی مبنی بر اینکه بعید است در ماه های آینده برجام تعیین تکلیف شود گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی مسئول مذاکرات نیست و این مسئولیت به عهده گروه 5+1 است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به اظهارات اخیر مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره مذاکرات رفع تحریم ها گفت: آژانس مسئول مذاکرات نیست؛ این مسئولیت به عهده گروه 1+5 است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: مدارس انرژی اتمی نظام تربیتی و آموزشی خود را به گونه ای تنظیم کرده که دانش آموزان در مسیر خلاقیت و نوآوری قرار گیرند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۴    
تهران-ایران پرس: محمد اسلامی، در آیین رونمایی از اختراعات، کتاب ها و دستاوردهای دانش آموزان دبیرستان انرژی اتمی تهران گفت: سازمان انرژی اتمی با تعریف مسایل واقعی و کاربردی برای دانش آموزان به دنبال تسهیل مسیر شکوفایی برای آنان و تقویت خودباوری است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
آیین رونمایی از اختراعات، کتاب ها و دستاوردهای دانش آموزان دبیرستان دوره دوم دخترانه انرژی اتمی تهران با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مراسم ارایه نخستین محصولات فناورانه با سطح فناوری بالا در حوزه ابزار اندازه گیری مشخصات اجزای شتابدهنده های الکترون در مرکز فناوری و نوآوری رسا با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، معاونان سازمان و متخصصان صنعت هسته ای برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۹:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نخستین محصولات فناورانه با سطح فناوری بالا در حوزه ابزار اندازه گیری شتابدهنده های الکترون مرکز فناوری و نوآوری رسا در مراسمی رسمی با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، معاونان سازمان، متخصصان صنعت هسته ای 18 اردیبهشت ماه به طور رسمی به بازار عرضه شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: نقش سازمان انرژی اتمی یک نقشه راهبردی تمام کننده است و این سازمان مکلف است که 10هزار مگاوات برق تولید کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: نقش سازمان انرژی اتمی یک نقشه راهبردی تمام کننده است و این سازمان مکلف است که 10هزار مگاوات برق تولید کند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۱:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: سال گذشته تعداد مدارس انرژی اتمی را از 7 مدرسه به 13 مدرسه افزایش دادیم و برای سال تحصیلی آینده در نظر داریم تا با توکل به خداوند، مدارس انرژی اتمی دیگری را در سطح کشور تاسیس کنیم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۹:۴۴   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کارخانه تولید کیک زرد در ساغند اردکان با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی، معاونان این سازمان و جمعی از مسوولان استان یزد به بهره برداری رسید. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری سه جانبه در زمینه استفاده از فناوری هسته ای در حوزه کشاورزی و تامین امنیت غذایی با حضور مهندس اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، توسط دکتر بختیاری مدیرعامل شرکت توسعه فناوری پلاسما ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مراسم نکوداشت دکتر مهدی سهرابی روز سه شنبه با حضور معاون رییس جمهور در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران از عملکرد سازمان زیباسازی شهرتهران در خصوص اکران طرح های ثمرات فناوری هسته ای در فضاهای تبلیغاتی پایتخت، تقدیر کرد.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرنا/ رییس سازمان انرژی اتمی گفت: این دوره اراده کردیم هیاهوی هسته ای را از بین ببریم.با روایت گری که صورت گرفته و اتهامات ناروایی که به کشور نسبت داده شده است و موج سواری و تولید محتوایی که صورت گرفته است به گونه ای است که مسیر پیشرفت ما رو هر روز محدودتر و موانع مارو هر روز زیادتر کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۲۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی، عضو مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی می گوید مذاکرات در جریان است. آنچه اما محمد اسلامی روز گذشته در حاشیه گفت وگویی با ایلنا مطرح کرد درست در روزی عنوان شده که وزارت امور خارجه انگلیس نیز اعلام کرده که به همراه آمریکا و اتحادیه اروپا برخی از مقامات سپاه پاسداران ایران را تحریم کرده است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی درباره آخرین روند مذاکرات هسته ای کشورمان عنوان کرد: مذاکرات در جریان است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۷:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی از اتصال دوباره نیروگاه بوشهر به شبکه برق سراسری تا پایان اردیبهشت ماه خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس سازمان انرژی اتمی گفت: روند مذاکرات میان ایران و آژانس در حال پیشرفت بوده و هر روز هیات های فنی و کارشناسی در رفت و آمد و ارتباط هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۹۶ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: روند مذاکرات میان ایران و آژانس در حال پیشرفت است و هر روز هیات های فنی و کارشناسی در رفت و آمد و ارتباط هستند.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: ایران در تراز کشورهای برتر و مطرح در حوزه دانش هسته ای است و این دانش را با کمک و تکیه بر مهندسین بومی خود به دست آوردیم
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: امروز روز بیداری اسلامی و آگاهی مردم جهان علیه جنایت های صهیونیستی است و نشانه ها آن پیروزی حق بر باطل بیش از گذشته آشکار شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود از حضور رییس سازمان انرژی اتمی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: کمیسیون اصل نود به رئیس سازمان انرژی اتمی متذکر شده تا در صورتی که بندهای خلاف قانون در توافق در حال انجام دارای مجوز از نهادهای بالادستی است، مستندات و مجوز آن به کمیسیون اصل نود ارائه شود.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به اینکه ایران مجوز مصاحبه با دانشمندان هسته ای را صادر کرده است؟ گفت این مساله صحت ندارد و کذب است و این مساله اصلا مطرح نبوده است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۸   + ۵۸ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: تلاش داریم نیروگاه های اتمی را به جایی برسانیم که حداقل 15 درصد از انرژی کشور از مسیر هسته ای تامین شود.
سینا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران به مناسبت 20 فروردین روز ملی فناوری هسته ای با حضور در برنامه صف اول به ارایه جدیدترین دستاوردها و موضوعات مختلف صنعت هسته ای کشور پرداخت. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی ثبت 159 طرح دانش بنیان را از مهم ترین دستاوردهای این سازمان دانست و تصریح کرد: دشمنان در تلاش بودند با استفاده از ظرفیت آژانس بین المللی انرژی اتمی فشار خود علیه ایران را به اوج رسانند که با سیاست اعمال شده نقشه آنها در ایجاد تقابل ایران و آژانس، به روابطی تعاملی تبدیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۷:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون رییس جهمور و رییس سازمان انرژی اتمی همزمان با 20 فروردین روز ملی فناوری هسته ای برای دومین بار در دولت سیزدهم، امروز یکشنبه میهمان مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۴۹ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: در سال 1401 همکاران ما با تلاش گسترده 159 دستاورد را ثبت کردند که از جنس دستاوردهای دانشی، فناورانه و صنعتی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون رییس جهمور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران به مناسبت 20 فروردین روز ملی فناوری هسته ای برای دومین بار در دولت سیزدهم، امروز یکشنبه میهمان مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۳:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: 20 فروردین روز میثاق مجدد و وفای به عهد است و همه ساله این روز را از این جهت جشن گرفته و برگزار می کنیم که پیشرفت خودمان را اندازه گیری کنیم.
طی پیامی؛ امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش با صدور پیامی فرا رسیدن روز ملی فناوری هسته ای را به محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی تبریک گفت . به گزارش روابط عمومی ارتش، متن پیام بدین شرح است : برادر ارجمند؛ جناب آقای مهندس محمد اسلامی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۸   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: تحریم هایی که به بهانه هسته ای و با اتهامات واهی اعمال شد، با عملیات سیاسی و روانی در 1401 به اوج خود رسید؛ اگرچه می گفتند تنها راه حل مسایل، دیپلماسی است و برجام بهترین راه است، اما باز همه بر همان منطق خود پایبند نبودند و فشارها را از حد گذراندند و ما در 1401 ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
در نخستین روزهای کاری سال جدید، رییس مجلس شورای اسلامی میزبان معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۱۶   + ۵۴ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه از همان روز اول اعلام از سرگیری روابط تهران و ریاض از طرف سعودی پیام دریافت کردیم، گفت که حتما با عربستان همکاری و تعامل خواهیم داشت.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی و آغاز سال 1402 شمسی را به ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی در سراسر گیتی تبریک گفت و تاکید کرد: فرزندان پرافتخار کشورمان در صنعت هسته ای، مجدانه برای اعتلای کشور تلاش می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون رییس جهمور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی فرارسیدن سال 1402 شمسی و نیز پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان را به مردم عزیز ایران اسلامی تبریک گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مهندس محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی و آغاز سال 1402 شمسی را به ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی در سراسر گیتی تبریک گفت.