جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۹:۲۵Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارتفاعات البرز»

میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
در باغ موزه ملی گیاه شناسی ایران، 4 هزار گونه از گیاهان مختلف ایران و جهان پرورش داده می شود. بازدیدکنندگان از این باغ در توصیف آن می گویند اینجا بهشتی است که از دیده ها پنهان مانده است. ...
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۷۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم بارش برف و باران در برخی مناطق کشور خبر داد و با اشاره به تقویت سامانه بارشی برای استان های ساحلی هشدار سطح زرد صادر کرد. به گزارش تسنیم، طبق پیش بینی کلی نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در برخی مناطق گیلان، اردبیل، آذربایجان شرقی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده در شمال اردبیل، گیلان، شمال آذربایجان غربی، فارس، کرمان، بوشهر، ارتفاعات البرز مرکزی و جزایر خلیج فارس بارش پیش بینی می شود.
آنا / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از کاهش بارندگی ها در دامنه های جنوبی البرز، تداوم بارش ها در اغلب استان ها و کاهش دما تا 7 درجه سانتیگراد در جنوب و جنوب شرق کشور خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
در شمال خلیج فارس، استان های بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و کرمان، بارش ها شدت دارد. در استان های گیلان، اردبیل، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش خواهیم داشت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش بارش ها در دامنه های جنوبی البرز برای امروز خبر داد و گفت: بارش ها در غرب مازندران، گیلان، شرق اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز مرکزی ادامه خواهد داشت.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۵   + ۵۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران، برف و وزش باد شدید موقتی تا شنبه هفته آینده در کشور خبر داد و برای 6 استان هشدار سطح نارنجی کرد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری تسنیم ...
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
با صدور هشدار زرد تشدید فعالیت سامانه بارشی از احتمالا وقوع سیلاب، آب گرفتگی، انسداد راه های روستایی و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد. به گزارش اول فارس ، بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در بخش هایی از استان های گیلان، مازندران، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل هواشناسی البرز گفت: در ارتفاعات و جاده های کوهستانی بارش های پراکنده باران و برف پیش بینی می شود.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۱:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
امروز بارش ها در سواحل دریای خزر و به صورت پراکنده در خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی پیش بینی می شود
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۶   + ۸۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار تقویت و نفوذ سامانه بارشی از بارش باران، برف و وزش باد شدید و کاهش 4 تا 8 درجه ای دما در نوار شمالی کشور خبر داد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری تسنیم ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
طی هفته آینده شاهد گسترش میزان یخبندان به دلیل کاهش محسوس دما در بیشتر نقاط استان های نیمه غربی و نوار شمالی کشور خواهیم بود. استان های سردسیر نیمه غربی، شمال شرق و شرق و همچنین ارتفاعات البرز برای هفته آینده به صورت گسترده ساعت یخبندان و هوایی بسیار سرد خواهند بود. ...
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در اردبیل، سواحل شمالی،خراسان شمالی ،شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش باران خواهیم داشت.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۱   + ۵۶ سایت دیگر  
امروز پنج شنبه در اردبیل، سواحل شمالی، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود. همچنین در برخی مناطق شمال غرب و غرب کشور و در استان های قزوین، البرز و شمال تهران ابرناکی، بارش پراکنده و وزش باد رخ می دهد . ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۱:۱۶    
استان های سردسیر نیمه غربی، شمال شرق و شرق و همچنین ارتفاعات البرز برای هفته آینده به صورت گسترده ساعت یخبندان و هوایی بسیار سرد خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۴    
مدیرکل هواشناسی استان البرز در خصوص وضعیت هواشناسی برای هفته پیش رو، گفت: در ارتفاعات استان طبق تحلیل آخرین الگوها آسمان نیمه ابری، مه رقیق، بعضی ساعات وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق، ارتفاعات بارش پراکنده برف مورد انتظار است.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
:جمعه(4 آذر) با ورود سامانه بارشی از شمال غرب ، غرب و به تدریج دامنه و ارتفاعات البرز غربی بارش باران گاهی، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و در نواحی مرتفع و سردسیر بارش برف پیش بینی می شود.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۶    
گزارش آخرین وضعیت آب و هوای کشور نشان میدهد به سبب کاهش دما بارش در ارتفاعات و مناطق سردسیر به ویژه ارتفاعات زاگرس مرکزی و ارتفاعات البرز به شکل برف است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: همزمان با کاهش دما فردا در ارتفاعات زاگرس مرکزی و البرز شاهد بارش برف خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر وضعیت زرد هواشناسی در سطح استان بویژه در ارتفاعات البرز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل هواشناسی البرز گفت: در ارتفاعات و جاده های کوهستانی مه رقیق و یخبندان صبحگاهی پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی سه روز آینده آسمان البرز صاف تا کمی ابری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل هواشناسی البرز گفت: در پاره ای نقاط بارش خفیف و در ارتفاعات احتمال بارش پراکنده برف مورد انتظار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: با کاهش دما با رگبار باران در برخی نقاط استان همراه خواهیم بود، همچنین برای ارتفاعات چالوس و طالقان بارش پراکنده برف پیش بینی می شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۵:۱۵    
تصاویری زیبا از خرس مادر به همراه 3 توله اش در منطقه البرز مرکزی شمالی(مازندران) را مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۸    
یک کارشناس هواشناسی البرز گفت: امروز و فردا احتمال بارش برف در ارتفاعات البرز وجود دارد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
تصاویری زیبا از خرس مادر به همراه 3 توله اش در منطقه البرز مرکزی شمالی(مازندران) را مشاهده می کنید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۳۱    
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: با توجه به کاهش محسوس دما، یخبندان و مه رقیق صبحگاهی بویژه برای ارتفاعات استان البرز پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد: با توجه به کاهش محسوس دما، یخبندان و مه رقیق صبحگاهی بویژه برای ارتفاعات استان البرز پیش بینی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سازمان هواشناسی در شهرهای شمالی روند کاهش دما پیش بینی می شود. در استان اردبیل و ارتفاعات البرز به علت کاهش دما امکان بارش برف وجود دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۸:۴۶   + ۸۷ سایت دیگر  
تسنیم : در اردبیل، ارتفاعات آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز بارش ها به صورت برف خواهد بود. در خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان، جنوب استان های کرمان، فارس و بوشهر نیز افزایش ابر، وزش باد و رگبار پراکنده روی می دهد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۶:۰۷   + ۵۱ سایت دیگر  
در اردبیل، ارتفاعات آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز بارش ها به صورت برف بوده و در خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و کرمان نیز افزایش ابر، وزش باد و رگبار پراکنده روی می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: طی هفته جاری مه رقیق صبحگاهی، روند کاهش دما و وزش باد و نیز در ارتفاعات استان یخبندان مورد انتظار است.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۸:۰۲   + ۶۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران، برف و وزش باد شدید تا آخر هفته در استان های شمالی و جنوبی کشور و کاهش 6 تا 9 درجه ای دما در برخی مناطق خبر داد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری تسنیم ، بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در خراسان شمالی، خراسان رضوی، شمال سمنان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز از امدادرسانی به پنج طبیعت گرد در ارتفاعات البرز جنوبی در محدوده این استان خبرداد .
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
پیش بینی های آب و هواشناسی نشان می دهد در اغلب نقاط کشور شاهد بارش پراکنده خواهیم بود و روز سه شنبه در ارتفاعات البرز احتمال بارش برف وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۰:۱۴   + ۷۶ سایت دیگر  
پیش بینی های آب و هواشناسی نشان می دهد در اغلب نقاط کشور شاهد بارش پراکنده خواهیم بود و روز سه شنبه در ارتفاعات البرز احتمال بارش برف وجود دارد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۳   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز 11 آبان 1401 از بارش باران در 13 استان خبر داد و پیش بینی کرد که در ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی و شمالی بارش برف خواهیم داشت.
بررسی آخرین داده های هواشناسی نشان می دهد که بارش ها در اغلب مناطق کشور طی امروز و فردا ادامه دارد.و در مناطقی از غرب، جنوب غرب، مرکز و شرق کشور وزش باد شدید و خیزش گردوخاک را خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مسؤول حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران با بیان اینکه کماکان شاهد تلفات ناشی از بیماری در ارتفاعات البرز شمالی هستیم، گفت: با وجود اینکه شرایط آب و هوایی عملیات پایش را برای محیط بانان دشوار کرده اما پایش ها ادامه دارد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
محیط بانان منطقه ی حفاظت شده ی البرز شمالی در شهرستان نوشهر تصاویری زیبا از چند گوزن و خرس در این منطقه حفاظت شده ثبت کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: سامانه بارشی جدیدی امروز (9 آبان) به کشور وارد می شود و بر اساس پیش بینی های انجام شده بارش های خوبی در ارتفاعات البرز مرکزی در استان های تهران، البرز و شمال قزوین همچنین بارش های پراکنده در ارتفاعات کرمانشاه و کردستان مورد انتظار است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مطابق نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی 24 ساعت آینده در ارتفاعات زاگرس واقع در غرب کشور و در جنوب اصفهان، شمال فارس و غرب یزد و ارتفاعات البرز شرقی افزایش ابر، وزش باد و بارش خفیف باران روی می دهد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مطابق نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی 24 ساعت آینده در ارتفاعات زاگرس واقع در غرب کشور و در جنوب اصفهان، شمال فارس و غرب یزد و ارتفاعات البرز شرقی افزایش ابر، وزش باد و بارش خفیف باران روی می دهد.
سلامت نیوز / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار ورود سامانه بارشی به کشور از بارش باران و برف در 17 استان و احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و خسارت به صنعت کشاورزی خبر داد.