سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۲۳:۳۲Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارتفاعات البرز»

ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از شروع بارش برف و باران به مدت سه روز در غرب و نواحی شمالی و ارتفاعات البرز مرکزی خبر داد و گفت:آلودگی هوا در تهران و سایر کلانشهرها نیز از فردا کاهش می یابد.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا اواسط روز چهارشنبه آلودگی مهمان شهر های صنعتی و پر جمعیت است.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
از بعدازظهر چهارشنبه با گذر امواج تراز میانی جو در برخی مناطق شمال غرب، غرب، دامنه و ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس جنوبی بارش روی می دهد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
ضاییان گفت: امروز جمعه (اول بهمن ماه) در نیمه غربی و نواحی مرکزی کشور و روزهای جمعه و شنبه (1و2بهمن ماه) در نیمه شرقی کشور، کاهش محسوس دما بین 5 تا 12درجه رخ خواهد داد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۸:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
در نیمه شرقی، غربی و نواحی مرکزی کشور کاهش دمای 5 تا 12 درجه ای پیش بینی می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم ماندرگاری هوای سرد تا آخر هفته آینده در سراسر کشور از بارش برف و کولاک در برخی استان ها خبر داد. بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در مازندران، گلستان بارش برف و باران، در خراسان شمالی، ارتفاعات البرز شرقی، سمنان ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۱:۳۹   + ۶۹ سایت دیگر  
بخش های گسترده ای از استان های آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، اردبیل ، کردستان ، کرمانشاه ، ایلام ، لرستان ، چهارمحال و بختیاری ، غرب اصفهان و ارتفاعات البرز برای امشب باید منتظر ثبت دماهایی کمتر از 15- درجه سانتیگراد باشند!
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
برای امشب در بخش های گسترده ای از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، غرب اصفهان و ارتفاعات البرز برای امشب باید منتظر ثبت دماهایی کمتر از 15- درجه سانتیگراد باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
امروز در محورهای مواصلاتی شمال غرب کشور و ارتفاعات البرز، بارش برف و کولاک گزارش شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز اعلام کرد که کولاک برف ، وزش باد، یخبندان و رعدو برق برای ارتفاعات و جاده های کوهستانی این استان تا 2 روز آینده پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: با توجه به ادامه بارش برف در ارتفاعات استان، سقوط بهمن در جاده های کوهستانی البرز دور از انتظار نیست.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۰   + ۷۲ سایت دیگر  
امروز پنجشنبه، با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در مناطقی از غرب، شمال غرب، ارتفاعات البرز مرکزی بارش باران و برف پیش بینی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پنجشنبه با ورود سامانه بارشی جدید، در ارتفاعات البرز مرکزی بارش باران و برف پیش بینی می شود.
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: پنجشنبه با ورود سامانه بارشی جدید، در برخی مناطق کشور بارش باران و برف پیش بینی می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: پنج شنبه(23دی ماه) با ورود سامانه بارشی جدید، در شمال غرب، غرب و ارتفاعات البرز مرکزی بارش باران و برف پیش بینی می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۸   + ۶۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی پنجشنبه با ورود سامانه بارشی جدید در شمال غرب، غرب و ارتفاعات البرز مرکزی بارش برف و باران پیش بینی شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۴۵ سایت دیگر  
پنجشنبه سامانه بارشی جدید از شمال غرب وارد کشور شده و شمال غرب، غرب، ارتفاعات جنوب غرب، غرب سواحل دریای خزر و دامنه ها و ارتفاعات البرز مرکزی و برخی مناطق مرکزی کشور را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.
رفیعی گفت: با نفوذ جریان های شمالی به نوار شمالی کشور کاهش دما بین 5 تا 7 درجه در این مناطق پیش بینی می شود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
با نفوذ جریان های شمالی به نوار شمالی کشور کاهش 5 تا 7 درجه ای دما در این مناطق پیش بینی می شود و در شمال غرب کشور و ارتفاعات البرز هم بارش برف رخ خواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۸:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - کارشناس پلیس راه البرز اعلام کرد که به علت بارش برف شب گذشته و یخبندان در ارتفاعات البرز ، جاده کرج - چالوس لغزنده شده که رانندگان با احتیاط در این مسیر رفت وآمد کنند.
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به بارش برف و باران در ارتفاعات کشور گفت: کوهنوردان در این هفته به کوهنوردی نروند.
کمال مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از فعالیت سامانه بارشی رگبار برف و باران و رعد و برق در دشت مرکزی بویژه در ارتفاعات البرز خبر داد برای آگاهی دیگران به اشتراک بزارید
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۸:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز اعلام کرد که یک قلاده خرس قهوه ای در ارتفاعات روستای ولایت رود بخش آسارا شهرستان کرج به علت اصابت گلوله و تعارض فیزیکی با محیط انسانی تلف شد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: ورود سامانه بارشی جدید از چهارشنبه
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۳۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : چهارشنبه و پنجشنبه در شمال غرب و ارتفاعات البرز و سواحل خزر بارش برف و باران و وزش باد رخ می دهد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۲۲:۵۴    
بهاروند با اشاره به اهمیت پرهیز از تردد غیرضروری در محورهای مواصلاتی البرز و ارتفاعات گفت: احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ در ارتفاعات البرز وجود دارد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، محمدرضا فلاح نژاد گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از فعالیت سامانه بارشی از اواخر وقت دوشنبه تا عصر سه شنبه در منطقه البرز مرکزی می باشد که به موجب آن در ارتفاعات و جاده های کوهستانی استان رگبار برف و باران و رعد و برق و در دشت البرز مرکزی رگبار ساعتی باران و با احتمال بارش ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از فعالیت سامانه بارشی رگبار برف و باران و رعد و برق در دشت مرکزی به ویژه در ارتفاعات البرز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - دبیر هیات کوهنوردی البرز با اشاره به گرفتار شدن 10 طبیعت گرد در ارتفاعات دیزین در روزهای گذشته تاکید کرد که گروه های طبیعت گرد آموزش ندیده و ناآگاه از ورزش سخت کوهنوردی به خصوص در مواقع بارش باران و برف به هیچ وجه اقدام به کوهپیمایی نکنند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کلاله که در منطقه حریق مستقر شده است در گفتگویی با بیان این مطلب گفت:حریق چهار روزی است منطقه جنگلی آقسو در ارتفاعات البرز شرقی را در برگرفته است که ضمن تلاش نیروهای اعزامی جهت اطفا حریق ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۲۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی با اعلام این خبر گفت: امشب در نواحی شمال غرب، غرب، جنوب غرب، ارتفاعات زاگرس و ارتفاعات البرز بارش باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و در مناطق مرتفع و سردسیر بارش برف پیش بینی می شود. ...
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا سامانه بارشی نیمه غربی کشور را در بر گرفته و در استان های واقع در غرب، شمال غرب و جنوب غرب، ارتفاعات زاگرس و ارتفاعات البرز مرکزی سبب بارش باران و وزش باد شدید موقت و در ارتفاعات سبب بارش برف می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی:از بامداد جمعه برف و باران نیمه غربی و بتدریج بخش هایی از مرکز کشور و ارتفاعات البرز رو فرا می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز از پیش بینی رگبار پراکنده برف و باران در ارتفاعات استان طی سه روز آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست ساوجبلاغ استان البرز اعلام کرد که یک شکارچی کبک در ارتفاعات این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی سه روز آینده کیفیت هوای استان برای گروه های حساس ناسالم است.
با افزایش بارش برف در در ارتفاعات البرز شرقی، نجاتگران هلال احمر گرگان به 6 خانوار در راه مانده در برف و کولاک محور توسکستان به شاهرود امدادرسانی کردند. ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۱    
پنجشنبه بارش در استان های اردبیل، گیلان، مازندران و غرب گلستان همراه با کاهش 8 تا 10 درجه ای دما ادامه خواهد داشت. در اردبیل و ارتفاعات البرز بارش های به صورت برف است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۶   + ۵۵ سایت دیگر  
پنجشنبه بارش در استان های اردبیل، گیلان، مازندران و غرب گلستان همراه با کاهش 8 تا 10 درجه ای دما ادامه خواهد داشت. در اردبیل و ارتفاعات البرز بارش های به صورت برف است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
البرز - مدیرکل هواشناسی البرز گفت: آسمان استان در بعضی ساعات با بارش پراکنده و در ارتفاعات بارش ساعتی برف همراه است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: روز دوشنبه بارش ها، استان های تهران، کرج، قزوین و زنجان را هم در برمی گیرد. امشب و دوشنبه بارش در ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی به صورت برف خواهد بود.
یک کارشناس هواشناسی گفت: از امشب سامانه بارشی وارد کشور می شود و زمینه ساز بارندگی و وزش باد شدید موقت در برخی مناطق کشور خواهد شد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی به خبرنگار ایرنا گفت : بررسی آخرین نقشه های پیش یابی هوا بیانگر تغییرات جوی در استان البرز است که از صبح فردا دوشنبه به تدریج از میزان آلودگی هوای استان کاسته می شود. ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۱    
سه شنبه در بخش هایی از شرق، شمال شرق و ارتفاعات البرز بارش پراکنده انتظار می رود. اوایل وقت چهارشنبه سامانه بارشی از شرق کشور خارج خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی سه روز آینده میانگین بیشینه دما در استان 16 و کمینه آن نیز به سه درجه بالای صفر می رسد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۲۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
استان های زنجان، کردستان، همدان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی و همچنین ارتفاعات البرز و زاگرس طی امشب دما هایی کمتر از 10- درجه سانتیگراد خواهند داشت.
کارشناس هواشناسی گفت: از اواخر وقت دوشنبه با ورود سامانه بارشی جدید در برخی نقاط کردستان، کرمانشاه و ایلام بارش پراکنده رخ خواهد داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۰:۲۷   + ۵۳ سایت دیگر  
با ورود سامانه جدید از سه شنبه آب و هوای کشور دچار تغییر می شود و بارش باران و برف در شمال غرب، غرب، دامنه ها و ارتفاعات البرز و سواحل دریای خزر آغاز خواهد شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
ایرنا: سازمان هواشناسی کشور، از بارش باران و کاهش دما در بیشتر مناطق کشور، از امروز تا اوایل هفته آینده خبر داد. امروز (جمعه) در مناطقی از شمال غرب کشور، ارتفاعات البرز مرکزی، برخی نقاط هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و فارس، به ویژه در ساعات بعدازظهر رشد ابر ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بخش های بسیار گسترده ای از کشور برای روز های پیش رو بارش باران و برف پیش بینی شده است . تهران – اقتصادبرتر – 20 آبان 1400 به گزارش اقتصادبرتر، برای امروز و فردا همانطور که در پست های قبلی اشاره کردیم باید در استان های زیر شاهد بارش برف باشیم : ...