یکشنبه ۲۳ خردادساعت ۰۳:۵۴Jun 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شمال شرق کشور»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۷:۴۵    
تهران- ایرنا- مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی منطقه شمال شرق کشور گفت: همه باید به این نتیجه برسند که مراکز استانی و مراکز آرشیوهای محلی برای سازمان ما بال هستند و نه بار. همه استان ها باری از دوش سازمان ما برمی دارند و از تراکم اسناد جلوگیری می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل ساخت و توسعه راههای منطقه شمال شرق کشور گفت: برای تکمیل چهارخطه محور بجنورد- جنگل گلستان به عنوان شریان اصلی راههای خراسان شمالی چهار هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایشگاه تجهیزات، دستاورد ها و پیشرفت های صنایع الکترونیکی وزارت دفاع افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
روزهای پنج شنبه و جمعه با توجه به جریانات جوی شاهد کاهش محسوس دما بین 10 تا 15 درجه برای سواحل دریای خزر و از روز جمعه تا سه شنبه شاهد کاهش 8 تا 12 درجه ای در شمال شرق کشور خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
روزهای پنج شنبه و جمعه با توجه به جریانات جوی شاهد کاهش محسوس دما بین 10 تا 15 درجه برای سواحل دریای خزر و از روز جمعه تا سه شنبه شاهد کاهش 8 تا 12 درجه ای در شمال شرق کشور خواهیم بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۱:۵۱    
مسئول راه اندازی و نظارت بر ستادهای انتخاباتی مهرعلیزاده در استان های شمال شرق کشور تعیین شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۱:۱۴    
اقتصاد ایران: اسماعیل علی میرزایی مسئول راه اندازی و نظارت بر ستادهای انتخاباتی مهرعلیزاده در استان های شمال شرق کشور شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۱:۰۱    
اسماعیل علی میرزایی مسئول راه اندازی و نظارت بر ستادهای انتخاباتی مهرعلیزاده در استان های شمال شرق کشور شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس تیم پیوند قلب دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تاکنون 79 عمل پیوند قلب در واحد پیوند اعضا از بیماران مرگ مغزی این دانشگاه که شمال شرق کشور را زیر پوشش دارد انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۶    
بجنورد- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: بهکده رضوی به عنوان بزرگترین مجتمع اقتصادی شمال شرق کشور در شهرستان مانه و سملقان 120 میلیارد ریال به سازمان تامین اجتماعی بدهی داشت که 50 میلیارد ریال آن را پرداخت کرده و 70 میلیارد ریال باقی مانده است.
اقتصاد ایران: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش 6 تا 10 درجه ای دمای هوا از امروز تا فردا (8 و 9 خرداد) در استان های واقع در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی با پیش بینی جوی آرام و افزایش دما تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور، گفت: دمای هوا در شمال و شمال شرق کشور تا 12 درجه افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۷:۴۰   + ۴۷ سایت دیگر  
در استان های واقع در سواحل خزر و شمال شرق کشور افزایش دما بین 6 تا 10 درجه پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا اواسط هفته آینده در شمال شرق کشور 7 تا 12 درجه افزایش دما و از امروز تا یکشنبه 9 خرداد در غرب و شمال غرب و مرکز کشور، همچنین سواحل خزر و دامنه جنوبی البرز تا 12 درجه افزایش دما داریم.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۰    
براساس اعلام سازمان هواشناسی، از امروز تا هفته آینده در شمال شرق کشور افزایش نسبی 7 تا 12 درجه ای دما پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره امور بیابان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی گفت: همانطور که برای دریاچه ارومیه ستادی تشکیل و اعتبارات ویژه ای اختصاص داده شد یا برای مقابله با ریزگردهای خوزستان نیز همین اتفاق رخ داد ...
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس برنامه ریزی تعمیرات شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، از آغاز اولین بخش از برنامه هفت ماهه تعمیرات اساسی درمنطقه عملیاتی خانگیران به منظور استمرار تولید و تأمین پایدار گاز موردنیاز استان های شمال و شمال شرق کشور خبر داد.
روزان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۹   + ۳۴ سایت دیگر  
احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان اینکه بارش ها در ایران طی اردیبهشت ماه حدود 16 میلیمتر بود، اظهار کرد: این درحالیست که میانگین نرمال بارش ها در این ماه 18 میلیمتر گزارش شده است. از این رو می توان گفت که در اردیبهشت ماه با کم بارشی 15 درصدی مواجه بودیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۸    
مشهد- ایرنا- مسوول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اعضای اهدایی 11 بیمار مرگ مغزی در این دانشگاه که شمال شرق کشور را زیر پوشش دارد از ابتدای امسال تاکنون به بیماران نیازمند اهدا و نجات بخش جان 53 بیمار شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۱    
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات علمی گروه مدیریت مناطق خشک و بیابانی دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست دانشگاه فردوسی مشهد گفت: بخش زیادی از گرد و غبار ورودی به شمال شرق کشور و به خصوص خراسان رضوی از بیابان ها و دریاچه های خشک شده کشورهای همسایه هست ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۷    
مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی شمال شرق کشور به مناسبت 19 اردیبهشت روز اسناد ملی و میراث مکتوب اهم فعالیت های سال 1399 این مرکز را تشریح کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: آسمان و باغهای شمال و شمال شرق کشور از جمله مازندران این روزها به شکل کم سابقه ای میزبان پرندگانی پرسروصدا اما مفید شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
آسمان و باغ های شمال و شمال شرق کشور به شکل کم سابقه ای میزبان پرندگانی پرسروصدا اما مفید شده است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ به گزارش خبرنگارایرنا، این روزها با گشت و گذار در روستاهای دور و نزدیک استان خراسان شمالی تنها چیزی که بیش از سایر زیرساخت ها توجه هر تازه واردی را به خود جلب می کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی: تا اواسط هفته وزش باد، رگبار، رعد و برق و تگرگ را در خیلی از مناطق از جمله شمال و شمال شرق کشور پیش رو داریم.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: روز شنبه سامانه بارشی در شمال غرب تضعیف شده و به تدریج در نواحی شمال شرق شدت می یابد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: رگبار باران و وزش باد های لحظه ای در تهران، شمال شرق کشور و دامنه های البرز تا روز شنبه ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فعالیت سامانه بارشی برای ابتدای هفته آینده در شمال شرق کشور تقویت می شود و تا روز های میانی هفته آینده هم ادامه دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
استان خراسان شمالی در شمال شرق کشور با گنجینه ای از مناطق گردشگری و تاریخی همچون نگینی در میان دو قطب گردشگری شمال کشور و زیارتی مشهد مقدس می درخشد.
برترین ها / دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: استان خراسان شمالی در شمال شرق کشور با گنجینه ای از مناطق گردشگری و تاریخی همچون نگینی در میان دو قطب گردشگری شمال کشور و زیارتی مشهد مقدس می درخشد. ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
امروز و فردا در شمال غرب، غرب، دامنه های جنوبی البرز و شمال شرق کشور کاهش نسبی دما بین 5 تا 8 درجه رخ خواهد داد.
برترین ها / روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: امروز و فردا در شمال غرب، غرب، دامنه های جنوبی البرز و شمال شرق کشور کاهش نسبی دما بین 5 تا 8 درجه رخ خواهد داد. براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی امروز سامانه بارشی در بیشتر مناطق کشور به جز بخش هایی از غرب و جنوب غرب فعال است و روز دوشنبه به جز ایلام ...
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: 2 روز آینده کاهش نسبی دما بین 5 تا 8 درجه در غرب و شمال غرب، همچنین شمال شرق کشور و دامنه جنوبی البرز خواهیم داشت و از سه شنبه تا پنج شنبه هفته جاری در این مناطق 5 تا 10 درجه افزایش می یابد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از کاهش نسبی دما از فردا شنبه 11 اردیبهشت 1400 در شمال غرب، یکشنبه و دوشنبه در استان های ساحلی دریای خزر، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و شمال شرق کشور خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۷۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، با حکم فرمانده معظم کل قوا به پاس تلاش های مخلصانه و نقش موثری که فرمانده نیروی زمینی ارتش در انجام ماموریت های محوله برای ارتقای توان دفاعی و رزمی، تحول در ساختار و تجهیزات نیروی زمینی ارتش، پشتیبانی از نیروهای جبهه مقاومت ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۹    
کارشناس سازمان هواشناسی از رگبار باران به همراه رعدوبرق در نوار غربی و مناطق مرکزی خبر داد و هشدار دارد که احتمال وقوع صاعقه و برق گرفتگی در استان های واقع در شمال شرق کشور وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: پیوند عضو از بیماران مرگ مغزی طی بحران کرونا 57 درصد نسبت به پیش از شیوع این ویروس در شمال شرق کشور کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز و فردا با نفوذ جریانات خنک شمالی دمای هوا در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور حدود 7 تا 10 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش نما ، کبری رفیعی در گفت گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: امروز و فردا با نفوذ جریان های خنک شمالی کاهش نسبی دما بین هفت تا 10 درجه روی سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور رخ می دهد و در این مدت دریای خزر مواج و متلاطم است. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس: وزارت کشور در دولت نجات ملی یمن ، اطلاعات بیشتری از تحرکات گروه های افراطی در شمال و جنوب یمن و نقش آمریکا در تحریک آنها منتشر کرد. به نوشته وبگاه البوابه الاخباریه الیمنیه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۰    
کارشناس هواشناسی: بعد از ظهر امروز و فردا شرایط برای رشد ابر های همرفتی، رگبار و رعد و برق در دامنه های جنوبی البرز، شمال شرق و بخش هایی از جنوب شرق کشور مهیا است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه:کارشناس هواشناسی آخرین وضعیت جوی کشور را تشریح کرد.فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی در مورد آخرین وضعیت آب وهوا در کشور اظهار کرد: امروز برخی از استانهای جنوب شرق کشور از قبیل کرمان، سیستان و بلوچستان، شمال هرمزگان بارش باران و رگبار شدید را دارد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۳۶    
در آستانه فرارسیدن روز ارتش، ضیافت افطاری امیر سرتیپ رضا آذریان فرمانده قرارگاه منطقه ای ارتش در شمال شرق کشور با اطعام 450 کودک بی سرپرست و بدسرپرست خیریه گلستان علی (ع) برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: امشب سامانه بارشی در شمال شرق، شرق و بخش هایی از جنوب شرق کشور فعال است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
صادق ضیائیان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور بیان کرد: امروز سامانه بارشی در شرق و شمال شرق کشور همچنین بخش هایی از جنوب شرق فعال است در این راستا رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت در استان های خراسان شمالی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۴۷   + ۴۶ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی کشور نشان می دهد که امروز استان های شرق و شمال شرق کشور با رگبار باران و رعد و برق و همچنین وزش باد شدید رو به رو است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی کشور نشان می دهد که امروز استان های شرق و شمال شرق کشور با رگبار باران و رعد و برق و همچنین وزش باد شدید رو به رو است.
برترین ها / آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. فریبا گودرزی گفت: امروز در بیشتر مناطق کشور هوا ابری همراه با بارش های خفیف رخ خواهد داد ...