چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۲:۰۲Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شمال شرق کشور»

جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: یکی از مزایای این قرارداد، پیش بینی تعلق حجمی از این سوآپ به ایران است که مهم ترین تأثیر آن، کمک به تقویت شبکه گاز شمال و شمال شرق کشور برای افزایش پایداری انتقال گاز است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس دانشکده دندانپزشکی مشهد از راه اندازی "اورژانس دندانپزشکی" در بیمارستان امام رضا (ع) مشهد برای نخستین بار در شمال شرق کشور خبر داد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ حسن رضا میربلوکی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مصرف روزانه گاز در خراسان شمالی به خصوص در بخش خانگی با توجه به برودت هوا در شمال شرق کشور بیشتر شده است. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
توسط معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان رضوی دوره ارزیابی شایستگی مدیران سازمان بهزیستی منطقه شمال شرق کشور درتاریخ های سوم و چهارم آذرماه سال جاری برگزار گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل ساخت و توسعه راههای منطقه شمال شرق کشور گفت: پیمانکاران و مشاوران پروژه چهارخطه کردن فاروج-بهشهر 2 هزار میلیارد ریال مطالبه دارند که با توجه به کمبود اعتبار، وضعیت ساخت این محور در شرایط بحرانی است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
شنبه هفته آینده در شرق و شمال شرق کشور بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی شده و به تدریج سامانه بارشی از کشور خارج می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مجید چگنی در یک برنامه زنده تلویزیونی با اشاره به قرارداد سه جانبه سوآپ گازِ ترکمنستان به جمهوری آذربایجان از طریق خاک ایران، اظهار داشت: طبق این قرارداد، سالانه 1.5 تا 2 میلیارد مترمکعب گازِ ترکمنستان، از طریق ایران به آذربایجان منتقل می شود. ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به اهمیت اقتصادی سوآپ گازی بین ایران، ترکمنستان و آذربایجان اشاره کرد و گفت: این قرارداد به پایداری شبکه گاز شمال و شمال شرق کشور کمک می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۸:۲۳    
مشهد- ایرنا - معاون نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال شرق کشور گفت: سفر سفیر اتریش به مشهد با هدف رایزنی در خصوص توسعه همکاریهای اقتصادی انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- قوچان مقام اول مسابقات پرس سینه شمال شرق کشور که به میزبانی شیروان برگزار شد، کسب کرد و تیم های لوتانای تربت حیدریه و خانه ورزش مشهد به ترتیب دوم و سوم شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۰    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس از آمادگی کامل برای توسعه تعاملات اقتصادی در منطقه و جذب سرمایه گذاران خارجی خبر داد و گفت: یکی از برنامه های در حال پیگیری در منطقه ویژه اقتصادی سرخس، راه اندازی ظرفیت انتقال کالا به کانتینر و ادامه مسیر آن از کشورهای CIS به سمت بندرعباس است که با تحقق آن ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
موسسه تحقیقات آب فراخوانی را برای انجام خدمات مشاوره پژوهشی مطالعه تعیین میزان تخلیه آبخوان های سازندهای سخت و کارستی مرزی به خارج از مرزهای سیاسی در شمال شرق کشور اعلام کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در نیمه غربی و شمال شرق کشور از بارش باران در 26 استان طی امروز خبر داد و برای پایتخت در برخی ساعت بارش و در بعدازظهر وزش باد پیش بینی کرد.
تلنگر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۹:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران در 15 استان و کاهش دما تا 14 درجه در شمال شرق کشور خبرداد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۸:۳۶    
افتتاح سنگ شکن و کارخانه آسفالت شرکت راه فرمای توس با حضور مهندس گل حسنی فرماندار محترم شهرستان به همراه مهندس نظریان مدیرکل شرکت ساخت و توسعه راههای شمال شرق کشور و مهندس هنرور مدیرشرکت ساخت و توسعه راههای استان
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران در 15 استان و کاهش دما تا 14 درجه در شمال شرق کشور طی امروز (26 آبان ماه) خبرداد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
تسنیم : بر اساس اعلام سازمان هواشناسی امروز در شمال شرق کشور دمای هوا 7 تا 14 درجه کاهش می یابد به طوریکه در خراسان رضوی بارش ها به صورت برف خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی از بیماران مرگ مغزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: هم اکنون هزار شهروند دچار نارسایی کلیه در واحد پیوند اعضای این دانشگاه که ناحیه شمال شرق کشور را زیر پوشش خود دارد به طور رسمی در نوبت جراحی پیوند کلیه قرار دارند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۶    
مسئولان برنامه واکسین پولیو از ثبت دو مورد جدید فلج کودکان در ولایت قندوز در شمال شرق کشور خبر داده اند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: دمای تهران تا ده درجه سردتر خواهد شد
فرارو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
گاز چند واحد تولید سیمان قطع شده و این واحد های تولیدی مجبور به استفاده از مازوت هستند. دبیر انجمن صنفی کارفرمایان سیمان می گوید: تنها به اندازه 15 روز مازوت برای مصرف دارند. آیا قیمت سیمان امسال هم مانند سال گذشته افزایش می یابد؟ ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، زعفران به عنوان یکی از گران بهاترین گل های جهان جایگاه ویژه ای در بین محصولات صنعتی و صادراتی ایران دارد که پیش تر در شمال شرق کشور کاشته می شد و در دهه های اخیر در آذربایجان شرقی برای اولین بار در شهر بناب جدید از توابع مرند کاشت و [...]
شانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۶    
تأمین پایدار گاز شمال شرق کشور در سال های اخیر با توجه به توسعه های روزافزون شرکت های گاز استانی، افزایش بی رویه مصرف و اجرا نشدن کامل طرح های بهینه سازی، از دغدغه های مدیران ارشد صنعت گاز بوده است، از این رو انتقال مستمر گاز به مراکز توزیع و بخش های مختلف مصرف در این منطقه اهمیت بالایی دارد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۶۳ سایت دیگر  
سامانه بارشی جدید روز سه شنبه 26 آبان ماه به کشور وارد می شود و طی سه شنبه (25 آبان ماه) و کاهش دما تا 12 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: امروز با خروج سامانه بارشی از شمال شرق کشور شاهد آلودگی هوا در کلانشهرها خواهیم بود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با خروج سامانه بارشی از شمال شرق کشور از امروز (شنبه) تا روز دوشنبه بازگشت آلودگی هوا به شهرهای صنعتی، همراه با افزایش دما در اغلب نقاط کشور پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی فعال در کشور روز آینده از شمال شرق کشور خارج خواهد شد و در بخش هایی از خراسان رضوی و خراسان شمالی موجب بارش پراکنده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
برداشت زعفران در آذربایجان به ویژه از مزارع بناب جدید شهرستان مرند آغاز شد. زعفران به عنوان یکی از گرانبهاترین گل های جهان در شمال شرق کشور کاشته می شد که پس از آن در آذربایجان برای اولین بار در شهر بناب جدید از توابع مرند در استان آذربایجان شرقی کاشت و برداشت شده است ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در سواحل خزر و روزهای پنجشنبه و جمعه در شمال شرق کشور و دامنه های جنوبی البرز وزش باد افزایش می یابد و کاهش 5 تا 10 درجه ای دما را خواهیم داشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۲۳:۲۷    
گرگان - ایرنا - برترینهای جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه ویژه اعضای کانون دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر منطقه شمال شرق کشور روز یکشنبه در جمعیت هلال احمر گرگان معرفی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا - برترینهای جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه ویژه اعضای کانون های دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر منطقه شمال شرق کشور روز یکشنبه در جمعیت هلال احمر گرگان معرفی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۵:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
قم- جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: عامل قتل شهروند قمی در نزاع دسته جمعی در یکی از استان های شمال شرقی کشور توسط پلیس آگاهی دستگیر شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۲:۰۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: هشدار کولاک برف و بارش شدید باران در 13 استان
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۰۹:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
طی دو روز آینده در دامنه های جنوبی البرز و نواحی مرکز، شرق و شمال شرق کشور کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۲۲:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
از شدت بارش ها در شمال غرب و شمال شرق کشور کاسته می شود.
اقتصاد آنلاین / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۰۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از چهارشنبه تا جمعه هفته جاری در سواحل شمالی، شمال غرب و شمال شرق کشور و روزهای پنج شنبه تا شنبه پیش ِ رو در دامنه جنوبی البرز، غرب، مرکز و شرق کشور دما بین 6 تا 11 درجه کاهش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۸:۱۱   + ۵۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از چهارشنبه تا جمعه هفته جاری در سواحل شمالی، شمال غرب و شمال شرق کشور و روزهای پنج شنبه تا شنبه پیش ِ رو در دامنه جنوبی البرز، غرب، مرکز و شرق کشور دما بین 6 تا 11 درجه کاهش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد از روز چهارشنبه سامانه بارشی از شمال شرق کشور وارد کشور می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۰۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال شرق کشور گفت: سرقت تجهیزات از ایستگاههای مخابراتی و سایت های بی.تی.اس تلفن همراه هزینه زیادی را به اپراتورهای تلفن همراه تحمیل کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۰۰:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در بازدید استاندار تهران از شرکت پالایش نفت تهران اعلام شد که این شرکت برای تولید بنزین یورو5 برنامه ریزی می کند. به گزارش روابط عمومی این شرکت ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
شاوردیان با اشاره به اینکه انعقاد تفاهم نامه های همکاری با ترکمنستان علاوه بر اینکه مشکل کمبود گاز هموطنان شمال شرق کشور را برطرف می کند در توئیتی نوشت: گسترش ترانزیت زمینی کلید اصلی محرومیت زدایی از شرق کشور است.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۹   + ۴۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز در شمال غرب و سواحل خزر و فردا چهارشنبه در شمال شرق کشور کاهش دما بین 6 تا 12 درجه رخ خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: فردا در شمال غرب و سواحل خزر و روز چهارشنبه در شمال شرق کشور کاهش دما بین 6 تا 12 درجه رخ خواهد داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: تخریب 15 مغازه در پی انفجار گاز در بازارچه نظرآباد کرج
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : شرکت آب و فاضلاب کشور با صدور اطلاعیه ای ضمن تکذیب خبر وجود نوعی انگل درمنابع آب آشامیدنی اعلام کرد: پس از پیگیری ها مشخص شد که موضوع پیش گفته ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو در پژوهشی اعلام کرد: برای هفته جاری وقوع بارش ها در مناطق واقع در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور پیش بینی می شود، به طوری که در برخی استان های تحت تاثیر بارش می تواند با ریسک وقوع سیلاب نیز همراه باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: در برخی مناطق شمال و شمال شرق کشور تحت تاثیر بارش ها، احتمال وقوع سیلاب وجود دارد.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
موقعیت راهبردی منطقه عملیاتی خانگیران و شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به عنوان تأمین کننده گاز استان های شمال شرق کشور ایجاب می کند، توجه و اهتمام ویژه ای در راستای توسعه میدان گازی جدید توس و فاز دوم ذخیره سازی گاز در مخزن شوریجه D صورت گیرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: طی چند روز آینده در شمال شرق کشور، وزش باد و کاهش دما حدود 5 تا 10 درجه پیش بینی می شود.