یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۶:۱۷Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دزدان دریایی»

اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ستاره مجموعه فیلم های دزدان دریایی کارائیب پس از دو سال دوری از بازیگری، در نقش لویی پانزدهم فرانسه جلوی دوربین می رود.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2022 ایران، روسیه و چین در شمال اقیانوس هند برگزار شد. تیراندازی به سوی اهداف مشخص، آزادسازی دو کشتی تجاری از دست دزدان دریایی و نجات کشتی های آسیب دیده جزو مهم ترین تمرینات انجام شده در این رزمایش بودند. کد ویدیو دانلود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه در بیانیه ای نوشت، چهارده کشتی جنگی و امدادی این کشور در رزمایش مشترک با ایران، حملات توپخانه ای علیه اهداف دریایی و مقابله با دزدان دریایی را تمرین کردند.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه برگزاری مراحل اصلی رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2022 با حضور نیروهای دریایی ایران، چین و روسیه، یگان های شناوری و پروازی سه کشور بر اساس سناریو از پیش تعیین شده عملیات آزادسازی دو کشتی تجاری که در آب های بین المللی مورد ربایش دزدان دریایی قرار گرفته بودند را انجام دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۰   + ۳۶ سایت دیگر  
یگان های شناوری و پروازی سه کشور ایران، چین و روسیه عملیات آزادسازی دو کشتی تجاری که در آب های بین المللی مورد ربایش دزدان دریایی قرار گرفته بودند را انجام دادند.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: واکنش سخنگوی سپاه به برخی شایعات درباره برگزاری رزمایش ها
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۳    
امیر دریادار دوم مصطفی تاج الدینی سخنگوی رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی: پس از تیراندازی به اهداف سحی و دریایی، عملیات آزادسازی کشتی ربوده شده از چنگ دزدان دریایی انجام می شود.
امیر دریادار سیاری: معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: نیروی دریایی ارتش درگیری های متعددی در دریا از جمله در جهت نجات کشتی ها از دست دزدان دریایی و دستگیری آنها داشته و با خودباوری به همگان نشان داده که واقعا یک نیروی راهبردی است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۱    
دزدان دریایی کارائیب / Pirates Of The Caribbean قطعه موسیقی است که گروه تو سلوز با دو ویولنسل اجرا کرده است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می بینید و می شنوید.
رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۲    
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش گفت: سه سارقی که با ایجاد رعب و وحشت اقدام به سرقت از شناور های صیادی این جزیره می کردند، دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا-فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: بانددزدان دریایی که اقدام به سرقت از کشتی های لنگرگاه بندرعباس می کردند به همت مرزبانان پایگاه دریابانی بندرعباس شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۲۰:۱۲   + ۳۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از دستگیری چند سارق که از کشتی های واقع در لنگرگاه بندرعباس سرقت می کردند خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
جانی دپ را می توان از محبوب ترین بازیگرانی دانست که بین نسل های مختلف شناخته شده است. اما این بازیگر مشهور برای بازی در نقش دزدان دریایی کارائیب نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد و البته کاندید بدترین بازی نیز شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۱    
در این مقاله لیستی از معروفت ترین کشتی های دزدان دریایی در جهان آورده شده است؛ همراه تیتربرتر باشبد.
سخت افزار   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۸:۰۳    
در جدیدترین تریلر فیلم Uncharted می توانید پرواز کشتی دزدان دریایی را مشاهده کنید! در ادامه با تماشای تریلر، داستان فیلم و جزییات بیشتر این خبر همراه ما باشید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۷:۱۱    
مارگو رابی در مصاحبه جدید خود، جزئیاتی از نقشش در فیلم جدید دزدان دریایی کارائیب را بیان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۸    
انتخاب صحنه های فیلم "کاپیتان فلیپ" برای روایت ربوده شدن صیادان ایرانی به دست دزدان دریایی سومالی گزینشی هوشمندانه برای ناقوس دریا به شمار می رود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۶    
هنگامی که شما برای تقویت مهارت های چهارگانه ی زبان انگلیسی از فیلم و سریال استفاده می کنید سفر بسیار عجیبی را شروع می کنید. اصطلاحات و عبارات دریانوردی را از دزدان دریایی یاد می گیرید، سپس تلفظ های خود را با یک ماهی انیمه شده تمرین می کنید و در نهایت نیز مباحث تاریخی را از زبان یک راوی مسن می شنوید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - فرمانده تکاوران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی درگفت و گوبا ایرنا از موفقیت تکاوران در رزمایش هاتا حضور دردریاها و دستگیری دزدان دریایی سخن گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - فرمانده تکاوران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اکنون نیروی دریایی ارتش از خطوط کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در آب های آزاد و بین المللی در برابر دستبرد دزدان دریایی محافظت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۷    
بندرعباس – ایرنا- امیر دریا دار دوم ابوالفتح بقایی فرمانده تکاوران نیروی دریایی ارتش در گفت وگوبا ایرنا از موفقیت تکاوران در رزمایش ها تا حضور در دریا ها و دستگیری دزدان دریایی سخن گفت.عکاس: نادر ناصری و تدوین: ژاله گرگانی
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مستند ناقوس دریا ابعاد تازه ای از جنایت دزدان دریایی سومالی نسبت به ماهیگیران سیستان و بلوچستان را روایت می کند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سیمای جهان بین با پخش فیلم های مختلف در روزهای آخر هفته لبخند را بر چهره مخاطبانش می نشاند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سینمایی های خارجی موج ، روز پنج شنبه ساعت 14 به مدت 85 دقیقه و دزدان دریایی کارائید3 به مدت 120 دقیقه، روز جمعه ساعت 13:50 تقدیم بینندگان می شوند. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امیر دریادار رضا عباسی روز سه شنبه در مراسم گرامیداشت نیروی دریایی در تیپ 25 نیروی مخصوص واکنش سریع ارتش جمهوری اسلامی ایران، به حضور دزدان دریایی و کشور های متخصام در آب های آزاد اشاره و اضافه کرد ...
سلام نو / جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
در سال 1391 کشتی تجاری اگلانتین در اقیانوس هند توسط دزدان دریایی ربوده شد اما این گروگان گیری در نهایت با عملیات رهایی گروگان منحصر به فرد تکاوران ارتش ایران ناکام ماند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۱:۰۰    
تا حال از خود پرسیده اید که چرا دزدان دریایی چشم بند می زنند، آیا داستان مربوط به پوشاندن چشم های معیوب شان است؟ پاسخ منفی است. آن ها برای عادت به حرکت مستمر از عرشه به قعر موتورخانه کشتی (از تاریکی به روشنایی و بالعکس) و در امان ماندن از حمله طرف مقابل بدلیل تاری دیدشان ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
13 آبان 1400 - 11:54 شکست تلاش آمریکا در دزدی دریایی نفت ایران / با اقدام به موقع و مقتدرانه جان برکفان دلاور نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عملیات نیروی دریایی ارتش تروریست آمریکا برای سرقت نفت جمهوری اسلامی ایران در دریای عمان ناکام ماند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۱:۵۲    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر سامانه پیام کوتاه 30002323 * سلام و درود خداوند به شیربچه های دریاها و اقیانوس ها (سپاهیان و ارتشیان)! هر بار که فیلم شجاعت، درایت و صلابت تان را در برابر دزدان دریایی می بینم از افتخار و غرور، حالت پرواز می گیرم ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۷:۰۴    
رحمت الله فیروزی پوربادی اقدام سپاه در برخورد با دزدان دریایی آمریکا را به معنای نمایش اشراف امنیتی سپاه در آب های آزاد تفسیر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - امام جمعه مشگین شهر گفت: برخورد به موقع، هوشمندانه و مقتدرانه دلاورمردان نیروی دریایی سپاه در مقابل دزدان دریایی آمریکا درس عبرتی برای استکبار جهانی و مزدوران منطقه ای آنها است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تشکل دعای سمات خانواده معظم شهدای استان قم در پی رویارویی دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با دزدان دریایی آمریکایی بیانیه ای را در این راستا منتشر کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
تلاش برای دزدی دریایی نفت صادراتی ایران در دریای عمان توسط امریکا دو چیز را به خوبی ثابت کرد: نخست آنکه علیرغم تبلیغات، تحریم ها نتوانسته مانع صادرات نفت ایران شود. دوم آنکه عملاً امریکا توان پرداخت هزینه های رویارویی مستقیم نظامی با ایران را ندارد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۹:۵۴    
علی شعبانی چند روز پیش خبر بازپس گیری نفت ایران از حلقوم نظامیان آمریکایی توسط سپاه پاسداران منتشر شد. این اقدام متهورانه بعد از آن بود که آمریکایی ها یک نفتکش متعلق به ایران را متوقف و نفت آن را در نفتکش دیگری تخلیه کرده بودند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۸:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
مرگ دلخراش کارگر زن نساجی در دستگاه ریسندگی، بازداشت دزدان دریایی کیش، دستگیری زن هزار چهره، دوئل مسلحانه پلیس و اشرار مسلح در هرمزگان، بهای آزادی مردی که ناخواسته قاتل شد، صاعقه جان مرد 40 ساله را گرفت را در بسته خبری ایمنا بخوانید:
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش گفت: 3 سارقی که با ایجاد رعب و وحشت اقدام به سرقت از شناورهای صیادی این جزیره می کردند، به همت ماموران این فرماندهی دستگیر شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۲۲:۱۵    
به گزارش مشرق، کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: خیلی ها سعی کردن بین اهل سنت و شیعه اختلاف بندازن و خیلی هزینه ها براش کردن! اما همین دشمنان، وقتی تصاویر تقدیر علمای اهل سنت از برخورد قاطع شیران خلیج فارس با دزدان دریایی رو میبینن سلسه اعصابشون بهم میریزه و دنیا رو سرشون خراب میشه. ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۵:۵۰    
مدافعان دزدان دریایی نفت ایران در ماجرای افتخارآفرین توقیف نفت کش متخلف در خلیج فارس، چهره های برجسته جریان اصلاحات و روزنامه های زنجیره ای وابسته به این جریان نتوانستند عصبانیت و ناراحتی خود را از این موضوع یعنی اقتدار آفرینی جدید سپاه کتمان کنند ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
امیر دریادار غلامرضا خادم بیغم در گفت وگو با میزان، با اشاره به درگیری اخیر تیم اسکورت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر بر نفت کش ایرانی در مسیر عزیمت به خیلج عدن، پیش از ورود به تنگه باب المندب با دزدان دریایی، گفت: حضور نیروی دریایی ارتش در آب های بین المللی نیروی دریایی ارتش ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح طلبان ثابت کردند که اهل مماشات با غربی ها هستند و به همن دلیل از عملیات سپاه در مقابله با دزدان دریایی آمریکایی انتقاد می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۷:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: کسانی که از مقابله سپاه با نیروی دریایی آمریکا در دریای عمان ناراحتند، عوامل آمریکا در کشور هستند و همان طور که طبق فرموده امام(ره) هر وقت آمریکا از ما ناراحت بود باید بدانیم کارمان درست بود، در مورد این افراد هم وضع به همین ترتیب است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اقدام بجا و شایسته ی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ماجرای توقیف نفتکشی که با مدیریت دزدان دریایی ارتش آمریکا نفت کشورمان را به سرقت برده بودند، قابل تقدیر بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۲:۵۱    
فیروزی پوربادی گفت: اقدام سپاه در برخورد با دزدان دریایی آمریکا به معنای نمایش اشراف امنیتی سپاه در آب های آزاد است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان، با اشاره به اقتدار و صلابت نیروی دریایی سپاه در تقابل با دزدان دریایی آمریکایی، گفت: عملکرد انقلابی فرزندان انقلاب بار دیگر ثابت کرد امپراتوری نظام سلطه روز به روز به افول و زوال خود نزدیک تر می شود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
عباس گلرو در گفتگو با خبرنگار مهر ، با اشاره به اظهارات برخی از اصلاح طلبان مبنی بر اینکه پس از توقیف نفتکش متخلف در دریای عمان، نیروهای سپاه به جای درگیری با دزدان دریایی آمریکایی، باید از طریق مذاکره این مشکل را حل می کردند ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۵:۰۹    
کره جنوبی از کاهش 30 درصدی حملات دزدان دریایی به کشتی هایش خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۰۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس در طول تاریخ همیشه به عنوان مهم ترین منطقه جهان مورد توجه بسیاری از کشورها از جمله کشورهای غربی قرار گرفته است. سالیان درازی ست که آمریکایی ها صدها مایل با هر بهانه ای در این منطقه حاضر و اقداماتی خلاف قانون بین الملل و تجارت دریایی انجام می دهند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۰۰:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
اغلب سلبریتی ها، موفقیت نیرو های دفاعی کشورمان در بازداشت دزدان دریایی امریکایی را نادیده گرفتند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۸:۲۶    
عضو فقهای شورای نگهبان گفت: باز پس گیری نفتکش ایرانی از دزدان دریایی آمریکا توسط سپاه پاسداران، برای چندمین بار قدرت پوشالی آمریکا را به جهانیان ثابت کرد.