چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۶:۰۲Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حجت الاسلام رئیسی»

مهرصبا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، روز گذشته مراسم تنفیذ ریاست جمهوری آیت الله رئیسی برگزار شد. این مراسم با دو موضوع محوری روبرو شد. اول اینکه رئیس جمهور جدید در سخنرانی خود ضمن تشریح وضعیت موجود کشور از جمله بحران های اقتصادی و اجتماعی اعلام کرد که بایستی مشکلات مردم حل و فصل شود و از ...
حجت الاسلام رئیسی صبح امروز در جلسه رؤسای کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا حضور یافت.
موج   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دفتر رئیس جمهور اعلام کرد که تا این لحظه حجت الاسلام رئیسی هیچ حکمی صادر نکرده است.
برچسب ها آیت الله رئیسی دفتر رئیس جمهور سایت ریاست جمهوری معاون اول برچسب ها
افکار نیوز   ۷ ساعت پیش    
همزمان با برگزار شدن مراسم تنفیذ رئیس جمهور جدید کشورمان، دولت بایدن که اعتقاد دارد شاید دولت جدید ایران خواسته های بیشتری نسبت به دولت قبل از این کشور در مذاکرات هسته ای داشته باشد، سعی در ایجاد بحرانی جدید در عرصه بین المللی برای ایران دارد.
خبر آنلاین   ۹ ساعت پیش    
بیانات رهبرمعظم انقلاب و حجت الاسلام رئیسی در مراسم تنفیذ حکم رئیس جمهور تیتر اول همه روزنامه هاست. 23302
صدوراحکام انتصابات از سوی سید ابراهیم رییسی پس از مراسم تحلیف خواهد بود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه پیام مردم در انتخابات امسال پیام تغییر وضع موجود بود گفت: سفره مردم را به اراده بیگانگان گره نخواهیم زد.
یک منبع آگاه در مجلس از حضور یک هیات عربستانی در مراسم تحلیف حجت الاسلام رییسی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ حکم حجت الاسلام رئیسی نکاتی مهمی را به رئیس دولت سیزدهم فرمودند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۰:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه دفتر رئیس جمهور در واکنش به اعلام نام معاون اول وی در برخی رسانه ها اعلام کرد که حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی تا این لحظه هیچ حکمی در هیچ حوزه ای صادر نکرده است و اخبار رئیس جمهور و انتصابات وی از طریق سایت ریاست جمهوری اطلاع رسانی می شود. ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۹:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا: دفتر رییس جمهور در واکنش به اعلام نام معاون اول وی در برخی رسانه ها اعلام کرد که حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تا این لحظه هیچ حکمی در هیچ حوزه ای صادر نکرده است و اخبار رییس جمهور و انتصابات وی از طریق سایت ریاست جمهوری اطلاع رسانی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۰:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مهر : دفتر رئیس جمهور اعلام کرد که تا این لحظه حجت الاسلام رئیسی هیچ حکمی صادر نکرده است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۹:۲۵   + ۷۷ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان گفت طی سخنانی در جلسه شورای نگهبان با اشاره به تنفیذ حکم ریاست جمهوری حجت الاسلام رئیسی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت: برای جناب آقای رئیسی در این مسئولیت سنگین و مهم آرزوی موفقیت دارم و معتقدم همه موظفیم به دولت جدید به منظور موفقیت در عمل به وعده هایش کمک کنیم.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
با تشکّر از مردم عزیز و با پیروی از گزینش آنان، رأ ی به عالِم فرزانه و خستگی ناپذیر و کارآزموده و مردمی، جناب حجّت الاسلام آقای سیّدابراهیم رئیسی را تنفیذ و ایشان را به ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب میکنم.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: پس از برگزاری مراسم تنفیذ حکم حکم سیزدهمین سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، طبق سنت پیشین، روحانی دفتر کار رئیس جمهور در پاستور را تحویل حجت الاسلام رئیسی داد و برای وی آرزوی موفقیت کرد. ...
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
لحظه اعطای حکم تنفیذ ریاست جمهوری حجت الاسلام رئیسی توسط رهبر معظم انقلاب را مشاهده می کنید.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: رئیس جمهوری پیشین پس از تنفیذ حکم رئیس جمهوری دفتر کار خود را به حجت الاسلام رئیسی تحویل داد.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۷   + ۵۱ سایت دیگر  
پس از پایان مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری، سید ابراهیم رییسی به همراه حسن روحانی در نهاد ریاست جمهوری حضور یافته و رییس جمهور سابق دفتر کار را به رییس جمهور جدید تحویل داد.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۱   + ۷۴ سایت دیگر  
ایسنا: پس از پایان مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری، سیدابراهیم رئیسی به همراه حسن روحانی در نهاد ریاست جمهوری حضور یافته و رئیس جمهور سابق دفتر کار را به رئیسی تحویل داد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۱   + ۷۳ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز ؛ مراسم تنفیذ حکم حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی ساعت 10:30 صبح امروز (سه شنبه) در حسینیه امام خمینی (ره)، با حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب، رؤسای قوا و تعداد دیگری از مسئولان کشوری و لشکری آغاز شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۵    
حجت الاسلام رئیسی در مراسم تنفیذ گفت: پیام 28 خرداد، پیام رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی، مبارزه با فساد، پایان رانت خواری، و در یک جمله تغییر وضع موجود بود. منبع: شبکه خبر
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان در حسینیه امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی در مراسم تنفیذ: مسئله کسری بودجه، مسئله ثبات بازار بورس، کنترل گرانی و تورم، مسئله کرونا و مسائل دیگری که شناخته شده و راهکارهای آن هم اندیشیده شده است.
همزمان با تنفیذ حکم رهبر انقلاب، پایگاه اطلاع ریاست جمهوری ایران به آدرس president.ir تغییر ظاهر داد و محتوای اخبار رییس جمهور جدید در این سایت بارگذاری شد.
رییس جمهوری گفت: پیام مردم در 28 خرداد پیام تحول خواهی، عدالت خواهی، مبارزه با فساد و فقر و تبعیض و اجرای سیاست های اعلامی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.
الف   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور ایران در مراسم تنفیذ گفت: ما حتما به دنبال رفع تحریم های ظالمانه خواهیم بود ولی حتما سفره مردم را شرطی نخواهیم کرد و گره به اراده بیگانگان نخواهیم زد / مسئله کسری بودجه و بازار سرمایه و کرونا جز اولویت های ما خواهد بود.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۴    
حجت الاسلام رئیسی در مراسم تنفیذ: پیام 28 خرداد، پیام رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی، مبارزه با فساد، پایان رانت خواری، و در یک جمله تغییر وضع موجود بود.
لحظه اعطای حکم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران به سید ابراهیم رییسی توسط رهبر معظم انقلاب را مشاهده می کنید.
ایسنا: سخنرانی رئیس جمهور در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری با حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد. رییسی در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری خود: * (با بیان اینکه شرط ادب و احترام در حکم تنفیذ از سوی رهبری انقلاب این بود که دست مبارک ایشان را می بوسیدم): به دلیل رعایت پروتکل ها این توفیق از من سلب شد ...
اقتصاد آنلاین / جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۶۵ سایت دیگر  
مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری ساعت 10:30 صبح با حضور رهبر معظم انقلاب و جمعی از مسئولان آغاز شد.
پارس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۱   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس تهران گفت: در محدوده های برگزاری دو مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری حجت الاسلام رئیسی ، محدودیت تردد برای وسایل نقلیه در نظر گرفته شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در توییتی نوشت: اعتبارنامه رییس جمهور منتخب در جلسه اخیر شورای نگهبان امضا و به حضور رهبری تقدیم شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۱۳    
رئیسی گفت: تجربه دولت روحانی در ارتباط با غرب، چراغ راه دولت سیزدهم است. حجت الاسلام رئیسی و وزرای آینده کشور باید بدانند و درس گرفته باشند که نمی توان به وعده های غربی ها اعتماد کرد و نباید برنامه های کشور را به ارتباط با غرب منوط کرد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۳   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: درخواست سناتورهای آمریکایی به بایدن مبنی بر ایجاد ممانعت از ورود حجت الاسلام رییسی به سازمان ملل بچگانه، ساده لوحانه و در چارچوب لابی های ضد ایرانی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۳۱   + ۷۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی ملاطفت، مهربانی و مهرورزی با هم نوعان را از آموزه های امام علی (ع) برشمرد و گفت: دولت باید با استفاده حداکثری از ظرفیت نهاد ها و موسسات مردمی برای از بین بردن آسیب های اجتماعی تلاش کند.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۱۰۸ سایت دیگر  
دفتر رئیس جمهور منتخب اعلام کرد: حجت الاسلام رئیسی شخصاً با گزینه های اولویت دار جهت عضویت در کابینه سیزدهم گفتگو کرده و سرانجام نسبت به اتخاذ تصمیم نهایی اقدام خواهد کرد.
نماینده یزد در مجلس گفت: حجت الاسلام رییسی در دیدار نمایندگان عنوان کرد که رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم اولویت اصلی ما در دولت آینده است و رسیدگی به مسائلی همچون اصلاح ساختار اداری، رفع مشکلات آب، برق و گاز مردم به صورت ویژه در دستور کار ما قرار دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور منتخب با صدور پیامی درگذشت حاجیه خانم ریوشی مادر شهیدان مهدی، حسن و محمد غلامی را تسلیت گفت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۳   + ۵۶ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، در پی انتشار یک گفتار چند ثانیه ای از محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درخصوص توصیه رهبری به حجت الاسلام رئیسی پیرامون نحوه چینش کابینه ...
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گفته نماینده اصولگرای مجالس هشتم و نهم، حق محسن رضایی در دولت سیزدهم معاون اولی است. به گزارش ایلنا ،سیدعلی محمد بزرگواری در توئیتی نوشت: حجت الاسلام رئیسی هم شما و هم حاکمیت به خوبی می دانید که اگر حضور مرد میدان های سخت حاج محسن رضایی و مردم شریف همراه ایشان نمی بودند و دوازده درصد به رأی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
نشست ویژه بررسی الزامات ساخت مسکن با حضور رئیس جمهور منتخب، مدیران و کارشناسان حوزه مسکن برگزار شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۱    
ارکانی گفت: حمایت نمایندگان از حجت الاسلام رئیسی برای انتخابات ریاست جمهوری نافی نظارت و اعمال وظایف نمایندگان در مجلس نیست. ما قطعا بعد از شروع به کار اصلی دولت کماکان وظایف خودمان را همانطور که درمقابل دولت دوازدهم اعمال کردیم، درقبال دولت سیزدهم نیز همان رویه را پیش می بریم.