جمعه ۳۱ شهریورساعت ۰۴:۳۱Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جرائم خشن»

همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران گفت: برخی نوجوانان با تاثیرپذیری از شبکه های اجتماعی اقدام به تشکیل باندهای مجرمانه و تهیه سلاح سرد و گرم می کنند.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: 19 نفر در اجرای مرحله دوم طرح ارتقای امنیت عمومی با محوریت مبارزه با جرائم خشن در این شهرستان دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه دشمن در برخی مواقع مقابله پلیس با جرائم خشن را از طریق بازی با کلمات، جور دیگر و نقض حقوق شهروندی ارائه می کند، گفت: خبرنگاران ما با این اقدامات دشمن مقابله می کنند.
رصد رودسر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۲:۱۱    
فرمانده انتظامی شهرستان املش به تلاش شبانه روزی نیروهای پلیس در برقراری نظم و امنیت در جامعه اشاره کرد و گفت:خوشبختانه املش یکی از شهرستان های امن گیلان است و در این شهرستان جرائم خشن و سازمان یافته وجود ندارد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه حفظ عزت، سلامت، اقتدار و ارتقاء انگیزه های دینی و انقلابی مهمترین عوامل در تحقق پلیس انقلابی است، گفت: مقابله با جرائم خشن باید در اولویت اقدامات پلیس قرار بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی گفت: کاهش 100 درصدی جرایم خشن در سطح شهرستان را شاهدیم.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری امروز در پاسخ به سوالی مبنی براینکه باتوجه به تعطیلی زندان رجایی شهر و نگرانی پدر یکی از زندانیان سیاسی در خصوص عدم تفکیک زندانیان خشن و زندانیان سیاسی، آیا این نگرانی درست است؟ گفت: زندانی سیاسی باید در دادگاه سیاسی محکوم شود ...
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۷:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند حرفه ای قاچاق سلاح و مهمات و کشف 19 قبضه کلت کمری در تبریز خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، سردار” علی محمدی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: به منظور ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: انهدام پنج باند جرائم خشن در اندیمشک موجب کاهش 44 درصدی سرقت های مسلحانه و سرقت به عنف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۲    
فرمانده نیروی انتظامی گفت:جرائم خشن در شهرستان خوی 100درصد کاهش یافته وبه صفر رسیده است.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ابوالفضل فرحبخش رییس دادگستری با تذکر به مرتکبین جرائم خشن و از تدوین طرح بومی کنترل و کاهش خشونت در شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: ارتکاب به جرایم خشن در استان اصفهان کاهش 15 درصدی داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: ظرف 10 روز آینده باید شوراهای پیشگیری از وقوع جرم در تمام استان تشکیل و نتیجه گزارش شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۲    
سنندج- ایرنا- جلسه پیشگیری ازوقوع جرم استان با محوریت پیشگیری از نزاع و ضرب عمدی درسنندج تشکیل و اعلام شد که کردستان در زمینه بروز جرائم خشن از استانهای سفید کشور است.
طلوع کرمان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بافت گفت: در راستای ارتقای امنیت برخورد با اراذل و اوباش در این شهرستان تشدید و هرگونه تخفیف برای آنها لغو می شود. حمید حسنی نیا در نشست مشترک با قضات دادگاه های کیفری یک و دو و بازپرسان و دادیاران دادسرای عمومی و انقلاب بافت ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا محمدی، وکیل پایه یک دادگستری در گفتگو با خبرنگار قضائی خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که هدف از مجازات چیست؟گفت: در این رابطه دیدگاه های متفاوتی وجود دارد، برخی برای خنک شدن دل خود به دنبال مجازات هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه جرایم خشن در حوزه ماموریت ما نزدیک به صفر رسیده است، گفت: برخی موارد نادری هم که از این جرائم رخ می دهد منشاء برون استانی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مشهدگفت: با تلاش کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم خشن پلیس آگاهی مشهد 3 عضو یک باند حرفه ای و سازمان یافته قاچاق تلفن های همراه مسروقه به خارج کشور دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان کرمانشاه گفت: دغدغه مقام معظم رهبری و انتظار مردم از قوه قضائیه برقراری عدالت قاطع، فراگیر و امیدوارکننده است.
نسیم اردبیل   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نسیم اردبیل- دادستان اردبیل در جلسه مشترک قضات دادگاههای کیفری دو با مقامات، بازپرسان و دادیاران دادسرای عمومی و انقلاب، امنیت را خط قرمز دستگاه قضایی دانسته، اظهار داشت: برخورد قاطع با جرائم خشن و سازمان یافته همواره جزو مطالبه به حق عمومی بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: فرد شروری با سوابق متعددی از جرائم خشن که با قدرت نمایی با سلاح و ایجاد درگیری و ضرب و جرح عمدی منجر به مصدومیت 9 شهروند شده بود در عملیات ویژه پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در شهرستان نیمروز دستگیر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۲۲:۴۵    
ایسنا/کرمان رئیس دادگاه عمومی بخش بروات با بیان اینکه جرائم خشن نشأت گرفته از عصبانیت های آنی است، گفت: بیشترین پرونده های کیفری مربوط به نزاع و تصرفات عدوانی بوده و در پرونده های خانواده نیز طلاق و مهریه جزو پرونده های شاخص این دادگاه هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس کل دادگستری استان سمنان از کاهش دو درصدی جرائم خشن در این استان طی یک سال اخیر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۴:۵۲    
ایسنا/کرمان دادستان مرکز استان با بیان اینکه برای ساماندهی حاشیه شهر کرمان به جد ورود کردیم، گفت: کم کاری متولیان امر در سنوات قبل ما را به اینجا رسانده اما باید یک جا جلوی ضرر را بگیریم و با اقداماتی که در دستور کار قرار دارد آینده روشنی شاهد خواهیم بود و برای برخورد قاطع با اراذل و اوباش این ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۶:۰۷    
رئیس کل دادگستری استان قزوین با اشاره به فعالیت دستگاه های نظارتی در دستگاه های اجرایی اضافه کرد: جرائم مربوط به ارتشا و اختلاس در دستگاه های اجرایی و حاکمیتی استان قزوین 39 درصد کاهش پیدا کرده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رییس کل دادگستری قزوین از کاهش 19 درصدی جرائم خشن در قزوین خبر داد و گفت: پیشگیری و کاهش جرائم خشن از اولویت ها و دغدغه های دستگاه قضا به شمار می رود.
اوشیدا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان زابل از اجرای طرح امنیت محله محور و ارتقای امنیت اجتماعی با هدف پیشگیری از سرقت، کاهش جرائم خشن وبرخورد با مخلان نظم وآسایش در این شهرستان خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
سرهنگ احمد نگهبان فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری 28 متهم زورگیر در جریان اجرای طرح 48 ساعته مقابله با جرائم خشن در این کلانشهر خبر داد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دزدان مسلح که در سرقت از طلافروشی به سمت مردم تیراندازی کرده بودند با کیفرخواست سنگین روبه رو شدند.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۰   + ۴۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: برای اعضای یک باند جرائم خشن که به صورت مسلحانه از طلافروشی های تهرانپارس سرقت می کردند و با شلیک گلوله به سمت مردم، موجب ایجاد رعب و ناامنی می شدند، قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۴۷    
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری یک متهم محکوم به 17 سال حبس با سوابق ارتکاب جرائم خشن در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان گفت: با تلاش کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم خشن پلیس آگاهی متهم به سرقت 20 دستگاه تلفن همراه در مشهد، دستگیر شد.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از برخورد جدی با خرید و فروش سلاح در فضای مجازی خبرداد. شهرام کرمی در جمع خبرنگاران، بااشاره به آمار بالای خرید و فروش سلاح های جنگی و شکاری در فضای مجازی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۱    
رئیس کل دادگستری لرستان گفت: برخورد بدون اغماض با خاطیان ناامنی و همچنین مرتکبان جرائم خشن از خطوط قرمز دادگستری لرستان است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه: مرتکبین جرایم خشن و سرقت که امنیت فیزیکی و روانی مردم و شهروندان را تهدید می کنند، در فهرست عفو ها قرار نمی گیرند و تأسیسات ارفاقی شامل آن ها نمی شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا گفت: مرتکبین جرایم خشن و سرقت که امنیت فیزیکی و روانی مردم و شهروندان را تهدید می کنند، در فهرست عفوها قرار نمی گیرند و تأسیسات ارفاقی شامل آنها نمی شود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: دادستان تاکستان گفت: ارتکاب جرائم خشن به علت ناموسی در تاکستان منجر به مجروحیت یک جوان شد.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مأموران اداره مبارزه با جرائم خشن پلیس آگاهی متهم به 78 مورد سرقت و زورگیری در خیابان های مشهد را در اقدامی ضربتی و غافل گیرانه در مخفی گاهش دستگیر کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
قزوین- دادستان قزوین از برخورد قاطع با جرائم خشن خبر داد و گفت: جرائم خشن در قزوین 19 درصد کاهش داشته است.
رهیاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک از اجرای اولین طرح پیشگیری و مقابله با جرائم خشن در سال 1402 در این شهرستان خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام دادگستری تهران با تأکید بر اینکه افرادی که موجب اخلال و آسیب به امنیت روانی جامعه می شوند و مرتکب جرائم خشن شده اند مشمول شرایط جایگزینی حبس نمی شوند گفت: در این گونه جرائم و ناامنی های، دستگاه قضایی قاطعانه و قانونمند به مجازات مرتکبین اهتمام دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۸    
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت: مبارزه با جرائم خشن، مبارزه با سرقت و مبارزه با مواد مخدر خط قرمز پلیس و جزء اولویت های انتظامی کشور است.
شبکه نسیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۹    
گزارش وطن امروز از سرنخ شبکه نسیم که می تواند در کاهش جرائم خشن مؤثر باشد
برترین ها / صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۶   + ۳۸ سایت دیگر  
فرمانده تیپ یکم یگان های ویژه فراجا جزئیات تیراندازی و درگیری با قاتل فراری در خیابان نواب تهران را تشریح کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۵۴    
سوار خودروهای مسافربر شخصی نشوید. این هشدار تکراری است، سال های سال است که آن را می شنویم اما کمتر بدان توجه می کنیم. بی اعتنایی به همین جمله همیشگی پلیس گاه زنان را در معرض انواع جرائم خشن قرار می دهد، از زورگیری گرفته تا تعرض و حتی قتل ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با جرائم خشن با بکارگیری گشت های یگان ویژه همزمان با سراسر کشور در استان اجرایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۰    
همزمان با سراسر کشور مانور طرح ارتقای امنیت تشدید مقابله با سرقت و جرائم خشن با بکار گیری یگانهای ویژه فراجا در سیستان وبلوچستان اجرا شد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
طرح ارتقاء امنیت اجتماعی تشدید مقابله با سرقت و جرائم خشن با بکار گیری یگان های ویژه فراجا در سیستان و بلوچستان آغاز شد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۳    
برابر تدابیر سلسله مراتب فرماندهی از روز جاری گشت های ویژه پلیس جهت تأمین نظم و امنیت، برخورد با جرائم خشن و مقابله با سرقت در شهرستان ری فعال شدند.