شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۱:۵۸Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سد معبر»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۸    
شهروند خبرنگار ما پیگیر رفع سد معبر ماشینهای میوه فروش آذرشهر تبریز شده است.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه دو شهرداری قم با بیان اینکه فروشگاه های ریحان باید ساماندهی شود و در سطح مناطق شاهد توزیع مناسب این غرفه ها باشیم، گفت: با همراهی سد معبر 70 واحد فاقد مجوز جمع آوری شده است و این تأثیر زیادی در منطقه داشت، ما به برنامه ریزی منسجم تری در جهت ساماندهی نیاز داریم.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اتحاد خبر:شهردار برازجان گفت: دستفروشان و بساط گستران به بازارچه هفتگی واقع در مکان جدید مراجعه نمایند.مرتضی قدوسی در این خصوص اظهار کرد: با توجه به تبصره 1 بند 2 ماده 55 قانون شهرداری ها مبنی بر اینکه حضور دستفروشان در معابر عمومی ممنوع است و شهرداری موظف است بر اساس تکلیف و جلوگیری از سد معبر و ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران گفت: در ضلع شمال غربی میدان ولیعصر به دلیل سد معبر دست فروشان و مغازه دارها، مشکلات فراوانی ایجاد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۴    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از وجود مغازه های موقت در محدوده بوستان دانشجو انتقاد کرد و گفت: حضور این مغازه ها دلسوزی نیست؛ بلکه این موضوع سد معبر و حرام است.
هنر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران و رئیس تئاتر شهر در تازه ترین نشست مشترک خود ضمن ارائه نقطه نظراتشان پیرامون ساماندهی حریم تئاتر شهر از الزام حمایت پلیس از شهرداری در برخورد با سد معبر سخن گفتند.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران و رئیس مجموعه تئاتر شهر در نشست مشترکی ضمن ارائه نقطه نظرات خود پیرامون ساماندهی حریم تئاتر شهر و انتقاد هنرمندان و تماشاگران از وضعیت فعلی این محوطه از الزام حمایت پلیس از شهرداری در اجرای قانون برخورد با سد معبر سخن گفتند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در نشسی که با حضور معاون دادستان، سرکلانتر هشتم، رییس پلیس راهور و شهردار منطقه11 در خصوص رفع معضلات ایجاد شده ناشی از سد معبر در اطراف تئاتر شهر گفت و گو کردند .
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
سینماپرس: وضعیت نازیبا و بی سر و سامان اطراف تئاتر شهر، مساله ای است که در سال های اخیر به کرات از سوی هنرمندان، مخاطبان و مدیران هنری مطرح شده و موضوع تازه ای نیست اما در چند وقت اخیر، به دلیل شدت گرفتن این وضعیت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران و رئیس مجموعه تئاتر شهر در نشست مشترکی با ارائه نقطه نظرات خود پیرامون ساماندهی حریم تئاتر شهر و انتقاد هنرمندان و تماشاگران از وضعیت فعلی این محوطه بر الزام حمایت پلیس از شهرداری در اجرای قانون برخورد با سد معبر سخن تأکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران و رئیس مجموعه تئاترشهر در تازه ترین نشست مشترک خود ضمن ارائه نقطه نظرات خود پیرامون ساماندهی حریم تئاترشهر و انتقاد هنرمندان و تماشاگران از وضعیت فعلی این محوطه از الزام حمایت پلیس از شهرداری در اجرای قانون برخورد با سد معبر سخن گفتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
طی نشستی با حضور معاون دادستان، سرکلانتر هشتم، رییس پلیس راهور و شهردار منطقه11 در خصوص رفع معضلات ایجاد شده ناشی از سد معبر در منطقه11 گفت و گو و بررسی شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تبریز حل معضل اصناف، وانت بارها و عوامل ایجادکننده سد معبر در سطح شهر را نیازمند مشارکت عمومی دانست.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
سینماپرس: فیلم نامه های جلبک و لاک پشت موافقت شورای پروانه ساخت سازمان سینمایی را اخذ کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۲۷    
رئیس پلیس راهور استان سیستان و بلوچستان از برخورد قاطع با تخلفات توقف دوبله و سد معبر خودرو ها در سطح معابر در سطح استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده فراجا گفت: پلیس به دغدغه ها و نگرانی های مردم توجه ویژه ای دارد و هرآنچه که دغدغه مردم باشد برای خدمتگزارانشان در پلیس هم دغدغه محسوب می شود و به دنبال پاسخ به آن هستیم.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
فرمانده کل نیروی انتظامی کشور گفت: ترافیک، راهنمایی و رانندگی و به طور خاص سد معبر از جمله مواردی بوده است که مردم با پلیس مطرح کرده اند.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
سرهنگ حمداله رحمتی پور در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: متصدیان این واحدهای متخلف علاوه بر پر کردن فضای پیاده روهای عمومی، اقدام به پارک دوبل درجلوی محل کسب کرده که به نوعی سد معبر ایجاد می کنند. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۶:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رکنا: شهردار منطقه 19 گفت: 32 واحد صنفی آلاینده خدمات خودرویی، کارواش و میوه فروشی در نواحی یک تا سه به علت سد معبر و ایجاد گره ترافیکی برگه اخطاریه دریافت کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان-معاون عمران و برنامه ریزی فرماندار نهاوند ساماندهی دستفروشان و سد معبر را یکی از اسفناک ترین معضلات شهر نهاوند دانست و گفت: سد معبر و سیمای ناخوشایند آن در شهر بدترین شرایط را به وجود آورده است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۶    
مرصاد نیوز: فرماندار اسلام آبادغرب در جلسه شورای ترافیک از ایجاد هفته بازار، رفع سدمعبر و ساماندهی دستفروشان شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۹    
ایسنا/همدان معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری نهاوند گفت: برای ساماندهی دستفروشان در شهر نهاوند جریمه کارساز نیست و شهرداری باید برای ساماندهی سد معبر و دستفروشان طرح بدهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از شهرداری درخواست کرد که به جد و با قید فوریت برای رفع معضل بساط گستری و سد معبر دست فروشان در محدوده چهارراه حضرت ولیعصر (عج) اقدام کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۳    
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: احتمال بارش های خفیف و پراکنده تا فردا سه شنبه برای برخی نقاط استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اردبیل گفت: واحدهای صنفی سطح شهر اردبیل که منجر به سد معبر شده اند مدیریت و ساماندهی می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۸:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی خوزستان از برخورد پلیس با وانت بار های ایجاد کننده سد معبر در اهواز خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۹    
تعطیلی همه واحدهای آجیل فروشی در فاروج علاوه بر مردم شهر، مسافران متعددی که از همه روزه از مسیر پرتردد فاروج می گذرند را متعجب کرده بود مسئله ای که ناشی از اعتراض کسبه به رفع سد معبر ازسوی شهرداری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر با بیان اینکه در راستای تحقق یکی از مطالبات به حق شهروندان، طرح ساماندهی معابر در بوشهر اجرایی می شود بیان کرد: براساس تبصره یک بند 2 ماده 55 قانون شهرداری ها، هر گونه سد معبر خلاف مقررات بوده و عاملان آن اعمال قانون می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
طرح پایش تصویری تخلفات سد معبر در حوزه خودرویی با همکاری معاونت خدمات شهری، سازمان میادین، سازمان حمل و نقل بار و پلیس راهور آغاز شد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهر شهرداری کرج گفت: با توجه به گلایه مردم درباره سد معبر مکانیکی ها، پرونده ماده 55 برای آن ها تشکیل می شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۳    
رئیس پلیس راهور مشهد:جریمه سی هزار تومانی برای خودرویی که متعلق به نمایشگاه دار نیست و قیمت آن میلیاردی است اصلا بازدارنده نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز گفت: طرح رصد وانت بار های میوه فروش و سدمعبر کننده با خودرو های دوربین دار در این شهر آغاز شد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۴    
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری از اجرای ️طرح ضربتی رفع سد معبر و پاکسازی معابر و خیابان های اصلی شهر، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۲    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از سد معبر وانت بار های میوه فروش در منطقه نعمت آباد شهر تهران گلایه کرد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست منطقه هفت شهرداری کرج از رفع بساط گستری و جلوگیری از سد معبر در خیابان اصلی رجایی شهر، بلوار باغستان و محله اشتراکی شمالی خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اهر- با تعطیلی واحد سد معبر شهرداری اهر و بی توجهی به سد معبر و انسداد خیابان ها، معابر عمومی شهر اهر به تسخیر وانت بارها درآمد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری لرستان نبود پارکینگ را یکی از معضلات شهر خرم آباد دانست و گفت: معضل سد معبر توسط یک قشر ضعیف از جامعه به وجود می آید که مشکلات مالی دارند بنابراین این مشکل باید با ایجاد زیرساخت برای آ ن ها برطرف شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز رفع سد معبر و آزادسازی معابر عمومی و پیاده روها از هر گونه سد معبر را از وظایف ذاتی شهرداری تبریز دانست.
آناج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به گفته شهردار تبریز، هم اکنون حدود 450 دستگاه وانت بار سد معبری در تبریز وجود دارد که متاسفانه این افراد حق و حقوق دو میلیون شهروند را تضییع می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه بعضی نمایشگاه های خودرو با پارک خودروها در پیاده روها سد معبر می کنند، گفت: استمرار این فعل و گذر زمان تردد شهروندان را دچار مشکل کرده است، لذا انتظار دارم شهردار در این خصوص اقدامات و تمهیدات لازم را مورد توجه و در دستور کار قرار دهد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۱    
*اختصاصی پایگاه خبری پیام کاشان/ محمد ملک آبادی
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 4 تبریز از جمع آوری بالغ بر 180 خودرو سد معبری و طبق میوه فروش در سطح معابر منطقه طی پنج ماه اخیر خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: عوامل رفع سدمعبر دو نفر مرد را که با پوشش زنانه در حال تکدی گری بودند، شناسایی کرده و بلافاصله این موارد توسط نیروهای رفع سد معبر به عوامل انتظامی گزارش شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر قزوین در هفتمین جلسه علنی این نهاد از واگذار شدن مسئولیت رفع سد معبر به شهرداری های مناطق چهارگانه شهر قزوین خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۱    
جلسه کمیسیون خدمات شهری و شورایاری شورای شهر قزوین با هدف بررسی موضوعات مربوط به رفع سد معبر در مناطق شهری و ساماندهی دستفروشان در تالار مردم این نهاد برگزار شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۷:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
شهردار منطقه 20 از پیگیری جدی رفع سدمعبر و جمع آوری و ساماندهی دستفروشان در معابر و میادین اصلی خبر داد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
شهردار کرج گفت: سامانه پلیس ساختمان به منظور جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز و سد معبر دستفروشان بومی سازی و عملیاتی خواهد شد.
سلام نو / حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۶:۳۸   + ۲۹ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از دستگیری 2 متکدی مرد با پوشش زنانه در خیابان های اطراف حرم مطهر رضوی توسط نیروهای رفع سد معبر خبر داد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۹    
دستفروشی علاوه بر تحت تاثیر قرار دادن سیمای شهری، منجر به سد معبر شده و تردد عابران و خودروها را نیز با مشکل روبرو کرده است.