یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۷:۵۶Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یادگار امام»

شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یادگار امام (ره) با بیان اینکه باید حفظ جمهوریت نظام را نصب العین خودمان قرار بدهیم، گفت: جمهوری اسلامی نظامی است که حتما مردم باید در آن احساس رفاه کنند.
یادگار امام (ره) گفت: جمهوری اسلامی یک کالبد مقدسی است که در قالب قانون اساسی شکل گرفته متشکل از دو قید بسیار مهم است، یکی آحاد مردم است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
یادگار امام گفت: جمهوری اسلامی یک کالبد مقدسی است که در قالب قانون اساسی شکل گرفته متشکل از دو قید بسیار مهم است، یکی آحاد مردم است.
نائب امام جمعه گمیشان: صبر و استقامت یادگار امام راحل است آخوند شافعی گفت: شجاعت، صبر و استقامت یادگار ارزشمند امام راحل است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
یادگار امام در میثاق اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با آرمان های امام خمینی(س)، گفت: انقلاب اسلامی با جوانان شکل گرفته و پیروز شده است. تصدی مسئولیت های مختلف را باید به جوانان داد. یعنی فقط به عنوان یک موتور محرکه نباید از آنها استفاده کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
پل عابر پیاده بدر در بزرگراه جاوید نشان متوسلیان (فتح) در منطقه 9 تهران ساماندهی شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۸    
نصر: معاون فنی و عمرانی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: با توجه به اینکه تعویض چمن ورزشگاه یادگار امام حداقل یک و نیم سال طول کشد بنابراین ترمیم و تقویت چمن جایگزین بهتری برای تعویض آن است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۸    
نصر: مدیر مجموعه ورزشی یادگار امام تبریز گفت: آماده هستیم در بحث واگذاری، ورزشگاه را صفر تا صد در اختیار تیم تراکتور بگذاریم و به نظرم اگر واگذاری ورزشگاه یادگارامام به باشگاه تراکتور رقم بخورد شرایط بهتر می شود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- یادگار امام راحل گفت: آخوندی که در خدمت قدرت باشد آخوند نیست؛ آخوندنما است . در حدیث هست که علما امین امت هستند، اما اگر تابعیت جور (ظلم) کردند امین نیستند و خائن به امت هستند. ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
یادگار امام راحل گفت: آخوندی که در خدمت قدرت باشد آخوند نیست؛ آخوندنما است . در حدیث هست که علما امین امت هستند، اما اگر تابعیت جور (ظلم) کردند امین نیستند و خائن به امت هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
یادگار امام گفت: پیام انقلاب اسلامی ایران بازگشت معنویت به عرصه اجتماعی بود. انقلاب ایران انقلاب علیه حکومت وابسته به غرب بود اما نه از خاستگاه چپ بلکه از خاستگاه دین.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۴۹    
حوزه / امام جمعه بادرود، امام خمینی(ره) را شناسنامه انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: اگر می خواهیم ارمغان امام و یادگار امام که انقلاب اسلامی است، همچنان زنده و پویا و شاداب بماند، باید پایه های حکومت را برمبنای خدامحوری حفظ کنیم.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: 14 خرداد ماه 1401، برای چندمین بار سخنرانی یادگار امام در مراسم سی و سومین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) با اخلال موجه شد اما این بار تفاوت عمده ای با دفعات قبل می کرد: تذکر صریح رهبر معظم انقلاب پشت تریبون همان مراسم.
خانه خشتی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۳:۴۹    
طرح جهادی درمانی شهرستان رفسنجان به ایستگاه چهاردهم در شهرک یادگار امام رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت اساسی ورزشگاه یادگار برای توسعه ورزش، گفت: انتظار داریم این مجموعه به عنوان پتانسیل سرمایه گذاری معرفی شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۵۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی خبرنگاران استان از روند بهسازی مجموعه ورزشی یادگارامام (ره) تبریز بازدید کردند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان در جلسه شورای آموزش و پرورش استان که در سالن جلسات یادگار امام (ره) استانداری سمنان برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تور رسانه ای به منظور اطلاع از آخرین اقدامات صورت گرفته در مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) تبریز پس از سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی، ظهر روز پنجشنبه 11 خردادماه انجام شد. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نصر: خبرنگاران و اصحاب رسانه آذربایجان شرقی روز پنجشنبه یازدهم خرداد ماه 1402 از مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) تبریز بازدید کردند، اصحاب رسانه و جمعی از خبرنگاران استان از مهم ترین پروژه های در حال ساخت و مراحل بازسازی بخش های مختلف مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) تبریز بازدید و در جریان روند اقدامات ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
کسی فکر نکند که باید سلاح خودش در دفاع از راه امام را کنار بگذارد. هر روز نام امام زنده تر می شود و این افتخار ما است ولی رسالتی را می طلبد که از این ظرفیت الهی استفاده کنیم و مسئولیت دفاع از آرمان امام را بر عهده یک دستگاه خاص نگذاریم. روابط عمومی ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی (س)
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۱۴   + ۷۶ سایت دیگر  
در پی بروز یک تنش و برخورد فیزیکی میان اعضای تیم حفاظت حجت الاسلام سید حسن خمینی با آقای امین مهرآور خبرنگار ایلنا، یادگار امام در نامه ای به وی، ضمن دلجویی و عذرخواهی از این خبرنگار، گفت: این اتفاق یک درس را برای همه ما به همراه دارد ...
برنامه کارگاه های آموزشی تابستانی کتابخانه عمومی یادگار امام (ره) قم برای استفاده اعضا و علاقه مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
جماران : یادگار امام گفت: امروز ما بیش از هر چیز نیازمند عقلانیت و انقلابی بودن هستیم. البته انقلابی بودن به طرد کردن نیست، انقلابی بودن به نفی خود است؛ نه نفی غیر. اگر توانستیم از خودمان عبور کنیم وارد دایره انقلابی ها شده ایم.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
یادگار امام (ره) با بیان اینکه نتیجه انقلاب جمهوری اسلامی است و اگر به این نتیجه توجه نکنید از بستر واقعی انقلاب خارج شده اید، گفت: نتیجه جمهوری اسلامی باید زندگی بهتر یکایک مردم باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۲    
سرمربی تیم تراکتور منتقد چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز بود، اما در اواخر فصل کمتر از چمن این ورزشگاه سخن می گفت.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
یادگار امام افزود: در بستر ملی، ثمره و نتیجه انقلاب جمهوری اسلامی است. در بستر و افق بین المللی نتیجه انقلابی بودن عبارت از بیداری دینی است؛ و الزاما اسلامی هم نیست و ممکن است احیای تفکر دینی در میان غیرمسلمانان باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه 2 تهران گفت: کار اجرای طرح شمسه (شهر مدرن هوشمند اراضی توتستان های فرحزاد) که مصوبه آن در اسفند 1401 توسط شورای عالی ابلاغ شد، امسال آغاز می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ورزش سه : پاکو خمز، سرمربی اسپانیایی تراکتور درخواست تعویض کشت چمن ورزشگاه یادگار امام را داشت و معتقد بود که با این وضعیت چمن، تراکتور امکان حضور جدی در مسابقات را نخواهد داشت ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) در پاسخ به سؤالی در خصوص پیگیری توهین به یادگار امام در مراسم سی و سومین سالگرد بزرگداشت امام خمینی(س)، گفت: این یکی از خواسته های ما بود و بعد از مراسم به جد از دستگاه های مسئول درخواست کردیم ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین علی کمساری رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (س) تصریح کرد: تاکنون صدها کتاب و آثار در موسسه تولید شده است و گنج ارزشمندی وجود دارد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
یادگار امام با گلایه شدید از بی توجهی بسیاری از نهادهای فرهنگی کشور به امام خمینی گفت: این مسأله یا ناشی از تحلیل غلط یا بی توجهی است. بحث بر سر فرد یا شخص نیست، بلکه امام هویت تمام جمهوری اسلامی است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
یادگار امام با اشاره به فراگیری فضای مجازی در دنیای امروز گفت: اگر ابلاغ رسالت الهی و انتقال ارزش ها مدنظر ماست، نباید از ورود به این فضا بترسیم. البته این گونه هم نیست که اگر سراغ این دنیای جدید نرویم، به سراغ ما نمی آید! بلکه ما را در بر می گیرد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی توضیحاتی را در خصوص بحث تعویض چمن ورزشگاه یادگارامام (ره) که مطالبه سرمربی تیم تراکتور است، ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۷:۳۰    
به دنبال باشگاه تراکتور، شهرداری تبریز هم خواستار اجاره ورزشگاه یادگار امام(ره) شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز - مدیرعامل باشگاه تراکتور با بیان اینکه این پیشنهاد از سوی اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در حد یک پیشنهاد اولیه است، گفت: باید این پیشنهاد به صورت کتبی به این باشگاه ارائه شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۳    
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی کراپ الوند ایرانیان گفت: اولین جلسه تمرین تیم فوتسال کراپ الوند ایرنیان قزوین در سالن یادگار امام (ره) برگزار شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه ورزشی: آنطور که سایت ترنسفر مارکت اعلام کرده است، تیم تراکتور تبریز که ورزشگاه یادگار امام (ره) این شهر را استادیوم خانگی خود معرفی کرده با پذیرایی از 267 هزار هوادار و ثبت میانگین 33 هزار و 375 طرفدار در هر جدال خانگی به عنوان پرطرفدارترین تیم لیگ بیست و دوم ایران شناخته شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۱    
مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: آماده واگذاری ورزشگاه یادگار امام به باشگاه تراکتور هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ورزشگاه یادگار امام(ره) به احتمال زیاد به صورت طولانی تحت اجاره باشگاه تراکتور قرار می گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
یادگار امام گفت: پیش از انقلاب اسلامی هرکس مدعی روشنفکری بود باید حرف کمونیستی می زد، گفت: موتلفه با این جریان خط کشی داشت و نقطه اتکای آن مرجعیت شیعه بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
سید حسن خمینی یادگار امام (ره) پیش از ظهر امروز، پنجشنبه در مراسم تجدید میثاق حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه به همراه جمعی از معاونان، مدیران و سفرای جمهوری اسلامی ایران در حرم مطهر حضرت امام خمینی (س) گفت: ازسرگیری رابطه با عربستان عاقلانه و سنجیده بود.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سید حسن خمینی گفت: در سیاست خارجی باید توان گفتمان سازهای بین المللی داشته باشیم. اصل انقلاب در چنین فضایی شکل گرفت. فضای جهان دوقطبی بود. امروز هم نیازمند گفتمان جدید هستیم و این امر مستلزم شناخت از نیازهای جدید جهان است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گرمی- امام جمعه شهرستان گرمی گفت: کمیته امداد به عنوان یادگار امام راحل امروز به پرچمدار امیدآفرینی در کشور تبدیل شده است.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به اعلام عدم آمادگی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برای میزبانی از فینال جام حذفی، سازمان لیگ به دنبال انتخاب جانشین است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; تقاطع بلوار شهدای روحانیت که پل انقلاب و میدان ارتش را به بلوار یادگار امام (ره) و بلوار امام رضا(ع) متصل می کند، با اجرای طرح های ترافیکی یک قدم به افتتاح رسمی نزدیک تر شد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
اگر نساجی به فینال جام حذفی صعود نکند، استادیوم آزادی به طور قطع میزبان این بازی خواهد بود. به گزارش طرفداری، مدیران سازمان لیگ قصد داشتند استادیوم یادگار امام تبریز را به عنوان استادیوم میزبان فینال جام حذفی معرفی کنند اما مسئولان این استادیوم با برگزاری این بازی مخالفت کردند. ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه2 از تعویض و نوسازی پوشش پلی کربناتی فرسوده پل عابر پیاده بزرگراه یادگار امام (ره)-فرحزادی خبر داد.
طرح مشاوره خواندن ویژه اعضای کودک و نوجوان که از مدتی پیش در کتابخانه عمومی یادگار امام (ره) در حال برگزاری است با استقبال اعضای این کتابخانه همراه شده است.