شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۱:۰۰Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سند مالکیت»

موج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد با بیان اینکه نخستین استانی هستیم که در طرح نهضت ملی مسکن، سند مالکیت صادر کردیم، گفت: مسکن محرومان و خانواده های دارای دو معلول را پیگیری می کنیم.
سروش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان یزد با بیان اینکه سنددار کردن موقوفات استان یزد بهترین راهکار برای جلوگیری از موقوفه خواری است عنوان کرد هنوز 67 درصد از موقوفات استان بدون سند مالکیت است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم رودبار در مجلس با اشاره به اقدام سازمان آب منطقه ای خواستار ورود قوه قضائیه برای تعیین تکلیف سند مالکیت کشاورزان شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
ساخت خانه های 25 متری علاوه بر انتقاداتی که بر آن وارد است شبهاتی نیز دارد. یکی از بزرگترین این شبهات مسائل مربوط به نوع مجوز و معمای صدور سند مالکیت قطعی برای خریداران است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس کل دادگستری استان سمنان از سمنان به عنوان یکی از استان های پیشرو کشور در صدور سند مالکیت کاداستر در کشور نام برد و گفت: تنها کمتر از سه دهم درصد از اراضی ملی در این استان فاقد سند کاداستر است و تاکنون برای 99.7درصد از اراضی ملی در استان این سند معتبر اخذ شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: صدور سند مالکیت برای واحدهای مسکونی روستایی در سلطانیه طی سال جاری رشد 200 درصدی داشته که این کار با تعامل گسترده با اداره ثبت اسناد و املاک استان انجام گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
وعده آسفالت معابر و اعطای سند مالکیت منازل مسکونی به روستاییان شهرستان هیرمند در زمانی کوتاه اجرایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رباط کریم- فرماندار رباط کریم گفت: صدور سند مالکیت در سطح روستاهای این شهرستان الزامی است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سند مالکیت(برگ سبز ) و کارت شناسایی سیستم سواری-پژو تیپ PARS TU5 رنگ سفید مدل 1399 با شماره موتور 181B0127496 ، شماره شاسی NAAN11FE7LH305246 و شماره پلاک 84 ایران688ل22 به نام امیرسام بستانی مفقود گردیده و از درجه اعتبار ساقط می گردد
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - سرپرست اداره کل ثبت اسناد و املاک لرستان گفت: سند مالکیت 99 و نیم درصد اراضی ملی استان برای 2 میلیون و 207 هزار و 844 هکتار از سال گذشته تاکنون صادر شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نظر به اینکه خانم طیبه خانی فرزند رسول باستناد برگ شهادت شهود جهت دریافت سند مالکیت المثنی محلی اعلام نموده اند که سند مالکیت ششدانگ یک دستگاه آپارتمان مسکونی بشماره پلاک 5 فرعی از 15552- اصلی بمساحت (01 ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نظر به اینکه آقای عارف منفرد فرزند عبدالله به شماره شناسنامه 263 صادره از حوزه بستک به استناد دو فقره استشهاد محلی اعلام داشته است که سند مالکیت ششدانگ یک قطعه زمین دارای پلاک 22 ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۴    
خبرگزاری میزان _ در جریان سفر استانی رئیس قوه قضاییه به استان فارس که شانزدهم مرداد ماه صورت گرفت، رئیس سازمان بازرسی ماموریت داشت از نمایشگاه دستاورد های دادگستری این استان در حوزه رفع موانع تولید بازدید و شنونده حرف ها و صحبت های مدیران این واحد های تولیدی شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان از اخذ سند مالکیت برای 681 هکتار از بستر رودخانه استان همدان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران پس از استماع سخنان مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران بر لزوم ثبت گزارش حسابرسی شرکت مترو در سامانه شفافیت و تعیین تکلیف اخذ سند مالکیت تعدادی از ساختمان ها و زمین های در اختیار تأکید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان ایلام گفت: سه هزار و 460 جلد سند با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک در سطح استان و شهرستان های زیر 25 هزار نفر جمعیت صادر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت اسناد و املاک کردستان گفت: از 903 هزار هکتار اراضی زراعی و کشاورزی سطح استان، 49 درصد منجر به تثبیت و صدور سند مالکیت شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نظر به اینکه خانم اسماء پورحیدری فرزند حسن بشماره ملی 3440819639 باستناد برگ شهادت شهود جهت دریافت سند مالکیت المثنی محلی اعلام نموده اند که سند مالکیت ششدانگ یک باب خانه بشماره پلاک صفر فرعی از 19991- اصلی بمساحت (70 ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نظر به اینکه خانم آناهیتا مشهدی ابوالقاسم به استناد دو فقره فرم استشهادیه محلی به شماره 140202154075000812 مورخه 04/05/1402 ارسالی از دفترخانه 35 بندرعباس مدعی است که سند مالکیت ششدانگ یک دستگاه آپارتمان قطعه یازدهم تفکیکی تحت پلاک 12 فرعی مفروز و مجزی شده از شماره 0 فرعی از 200 اصلی ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۷:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
گزارش روزنامه شرق از تلاش وزارت نیرو برای دریافت سند مالکیت حریم و بستر رودخانه ها را بخوانید.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
بعد از سیلاب سال گذشته 325 کیلومتر از رودخانه های استان تهران آسیب دید که برنامه ریزی شد بر اساس اولویت، طی دوره پنج ساله و متناسب با اعتبارات تخصیصی عملیات لایروبی و رفع انسداد انجام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۷    
رئیس اداره منابع آب شهرستان کوثر گفت: سند مالکیت 900 هکتار از اراضی بستر رودخانه های کوثر اخذ شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت اسناد و املاک یزد از صدور سند مالکیت تمام طرح نهضت ملی مسکن تا پایان سال و بیش از پنج هزار سند مالکیت این طرح از ابتدای امسال تا پایان مردادماه در تمام شهرستان های استان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۹:۲۹    
خبرگزاری میزان - با حضور مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان ایلام و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی 25 فقره سند مالکیت حدنگاری اراضی کشاورزی به صورت نمادین به کشاورزان روستای ترن که در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام است تحویل داده شد. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
قوه قضائیه در خبری اعلام کرده که مشکل حقوقی اراضی جزیره آشوراده حل شده است و حالا زمین های روستای آشور دوباره در اختیار بنیاد مسکن قرار گرفته است. اهالی می توانند با ارائهٔ اسناد برای گرفتن مجوز اقامتگاه های بوم گردی و اخذ سند مالکیت اقدام کنند. گروهی نگرانند و گروهی دست می زنند و هورا می کشند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان مرکزی گفت: سند مالکیت 30 فضای آموزشی این استان به نام آموزش و پرورش این استان صادر و تحویل شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر مهندسی رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از پیگیری ها برای ابطال سند مالکیت غیرقانونی دریاچه خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
برابر آراء هیات موضوع قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی وساختمانهای فاقد سند رسمی مستقر در واحد ثبتی حاجی آباد تصرفات مالکانه وبلامعارض متقاضیان محرز گردیده است لذا مشخصات متقاضیان وپلاک مورد تقاضا به شرح زیرجهت اطلاع عموم در دو نوبت به فاصله 15 روز آْگهی می شود در صورتی که هرکس نسبت به صدور سند ...
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف زمین خواری 670 میلیارد ریالی اراضی دولتی در محدوده مرزداران خبر داد که در این ماجرا فرد متهم با جعل سند قصد فروش 210 متر زمین را داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بختگان اعلام کرد که تاکنون 5000 جلد سند مالکیت برای روستائیان در این شهرستان صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: بعد از 90 سال سند مالکیت برای اراضی موقوفه خوزستان صادر شده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حسن بابایی در گفت وگوی مشروح با خبرگزاری میزان ، پیرامون موضوع صدور اسناد شهرستان های استان فارس در جریان سفر رئیس قوه قضاییه به این استان گفت: در جریان سفر ریاست قوه قضاییه به استان فارس سند مالکیت حدود هزار و 800 هکتار از اراضی موقوفات مربوط به آستان حضرت شاهچراغ (ع) در 3 الی 4 شهرستان ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سهراب انصاری زاده با تسلیم دوبرگ استشهادیه محلی گواهی شده توسط دفترخانه اسناد رسمی شماره 104 حاجی آباد مدعی است که سند مالکیت شش دانگ پلاک 440 فرعی از 62- اصلی واقع در حاجی آباد روستای شمیل بالا قطعه دو بخش هفت بندرعباس بنام سهراب انصاری زاده صادر گردیده که بعلت جابجایی از بین رفته است و در نتیجه ...
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۹:۵۱    
معاون امور املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: تاکنون بیش از 99.7 درصد از کل اراضی ملی کشور تثبیت و اسناد مالکیت برای این اراضی صادر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیر جهاد کشاورزی ساری گفت: از ابتدای امسال تاکنون 267 فقره سند نقل و انتقال اراضی در این شهرستان صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
یوسف زاده گفت: سند مالکیت موزه تاریخ کودکان و نوجوانان از وزارت دفاع به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتقل شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سند مالکیت (برگ سبز )و سند کارخانه خودروسواری سیستم پژو تیپ 207I-ATرنگ سفید-روغنی مدل 1398 با شماره موتور 177B0035709 ، شماره شاسی NAAR13FE4KJ261372 و شماره پلاک ایران94-993ط29به نام مریم آگین مفقود گردیده و از درجه اعتبار ساقط می گردد
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا - مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی گفت: حدود هفت میلیون هزار هکتار اراضی کشاورزی کشور دارای سند مالکیت تک برگ هستند که 10 درصد آنها متعلق به خراسان رضوی است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای اجرای قانون حدنگار 2 هزار و 57 برگ سند مالکیت تک برگی در دو سال اخیر برای اراضی دولتی استان اخذ شد.
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در دو سال اخیر و در راستای اجرای قانون حدنگار 8 هزار و 500 برگ سند مالکیت تک برگی برای اراضی دولتی استان به نمایندگی سازمان ملی زمین و مسکن اخذ شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سند مالکیت (برگ سبز )و سند کارخانه موتورسیکلت سیستم سیوان تیپ 150ccرنگ قرمز مدل 1393 با شماره موتور 0149NDR049076 ، شماره شاسی150F9380481***NDR و شماره پلاک21589ایران-839 به نام مصطفی مراداحمدی مفقود گردیده و از درجه اعتبار ساقط می گردد
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: سعی و تلاش بنده و تمامی همکارانم در صندوق بازنشستگی کشوری زمینه سازی برای ارائه خدمات بهتر به این قشر خدوم و زحمتکش و صیانت از حقوق آنان است و تا زمانیکه در این مجموعه خدمتگذار هستم اجازه دست اندازی به اموال دولت را نخواهم داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نظر به اینکه ورثه مرحوم میرخان سابقی فرزند میردوست به شماره شناسنامه 506 صادره رودبار برابر گواهی انحصار وراثت شماره 108 مورخه 31/3/1389 به موجب دوفقره استشهادیه محلی مدعی شده اند که سند مالکیت پلاک 220 فرعی از 13 اصلی که ششدانگ تحت عنوان یک قطعه باغ مرکبات و نخیلات به مساحت 15892 متر مربع واقع در ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سند مالکیت (برگ سبز )خودروسواری سیستم سایپا تیپ+ QUIK-Mرنگ سفید-قرمز- روغنی مدل1400 با شماره موتور M159263370 ،شماره شاسیNAPX212AAM1057882 و شماره پلاک84 ایران239ق54 به نام ام البنین رئیسی گودوئی مفقود گردیده و از درجه اعتبار ساقط می گردد
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان - محمدرضا بزرگمهر در قرارگاه حدنگاری شهید حاج قاسم سلیمانی تنگستان که با حضور فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای اداری، بخشداران، دهیاران و روسای شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان برگزارشد، اظهارکرد: با توجه به این موضوع که اجرای حدنگاری کمک شایانی به بهداشت قضایی ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۰۸    
خبرگزلری میزان - مهدی مهرانگیز در مراسم صدور 290 سند مالکیت اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر، اظهارکرد: رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال جاری برهمکاری و همراهی تأکید داشته اند و این سخن فراتر از توصیه و در واقع یک تکلیف و دستور شرعی و قانونی است ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۳۰    
عضو انجمن علمی تخصصی حقوق دماوند و شورای اسلامی ادوار روستای محمودیه گفت: تمام اراضی روستای محمودیه دارای سند مالکیت و تک برگی است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سند مالکیت (برگ سبز )سند کارخانه کارت شناسایی سیستم وانت پیکان تیپ1600OHVرنگ سفید شیری -روغنی مدل1390 با شماره موتور114g0002708 شماره شاسی NAAA46AAXBG2066G4 شماره پلاک84 ایران297س 51 به نام علی نجاتی فرزند غنجعلی مفقود گردیده و از درجه اعتبار ساقط می گردد
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
آشخانه (پانا) - رئیس دادگستری استان خراسان شمالی گفت از تعداد 293هزار پرونده وارد شده به دادگستری استان 10 درصد پرونده ها مربوط به اختلاف ملکی است. حجت الاسلام براتی زاده با بیان این مطلب که این ده درصد پرونده ها چیزی معادل 30 هزار پرونده وارد شده به دادگستری است ...