دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۷:۳۹Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرک های صنعتی»

می متالز   ۱ ساعت پیش    
می متالز - رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی جزییات خلع ید زمین های راکد و غیرفعال در شهرک های صنعتی را اعلام کرد.
بازار کار   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت آذربایجان شرقی گفت:170واحد صنعتی جدید در 6 ماه گذشته با سرمایه گذاری پنج هزار میلیارد تومان و اشتغالزایی برای سه هزارو 500 نفر در داخل و خارج از شهرک های صنعتی افتتاح شده است.
رئیس سازمان صنایع کوچک گفت: سال گذشته حداقل 900 هکتار زمین در دو روش، استفاده از محاکم قضائی و تفاهم نامه به دولت، برگشت داده شد و در نیمه نخست امسال نیز 225 هکتار خلع ید شد.
ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون فنی شرکت شهرک های صنعتی یزد گفت: هزینه کرد امسال نسبت به شش ماهه اول سال 1400، 10 درصد رشد داشته و اولویت برنامه های معاونت فنی شرکت شهرک های صنعتی استان یزد، تکمیل زیرساخت های ضروری است.
رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی گفت: زمین های واگذار شده در شهر کهای صنعتی اگر منجر به بهره برداری و تولید نشوند خلع ید می شود.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: 20 طرح زیر ساختی طی نیمه نخست امسال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان اجرا شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: احداث دو تصفیه خانه فاضلاب شهرک های صنعتی خرمدشت و آراسنج با سرمایه گذاری 400 میلیارد ریالی آغاز شده است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی "ایران پلاست"، تفاهم نامه همکاری میان سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران(ISIPO) و شرکت ملی صنایع پتروشیمی(NPC) به امضا رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۵۵    
گرگان- حسینی، مدیرعامل آب شرکت منطقه ای گلستان، گفت: شهرک های صنعتی می توانند درخواست چاه آب رزرو بدهند تا دچار مشکل بی آبی نشوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- پارک صنعتی "مهتاب"، لکه ای جدا افتاده از شهرک های صنعتی مشهد است و اگرچه اشتغال زیادی ایجاد کرده است، اما به دلیل محدویت قانونی از برخی حمایت های دولتی برخوردار نیست و نیاز دارد با اصلاح قوانین توسط دولتمردان، این مجموعه نیز در شمول این حمایت ها قرار گیرد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از برنامه این شرکت برای راه اندازی شهرک صنعتی انرژی بر لامرد با هدف بستر سازی برای جذب سرمایه گذاران جدید خبر داد. سید مصطفی هاشمی...
نیپنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۹    
عباس غلامی مدیر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی در گفتگو با خبرنگار نیپنا، درباره انعقاد 2 تفاهم نامه شرکت ملی صنایع پتروشیمی با سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به عنوان یکی از معاونت های وزارت صمت و نیز تفاهم نامه 3 جانبه با بانک تجارت و انجمن پلیمرایران اظهارکرد ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حاشیه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست یک تفاهم نامه همکاری با سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی و یک تفاهم نامه سه جانبه با بانک تجارت و انجمن ملی صنایع پلمیرایران امضا کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۷    
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس گفت: پیگیری هایی در این 2 سال اخیر برای رفع مشکل زیرساخت های شهرک های صنعتی نهبندان و سربیشه صورت پذیرفته بود که اخیرا نیز این موضوع با جدیت دنبال شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در نشست سراسری مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی غیر دولتی از بهره برداری 65 شهرک و ناحیه صنعتی غیردولتی در سراسر کشور خبر داد و گفت: در این میان 168 هزار فرصت شغلی جدید ایجاد می شود.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: دولت سیزدهم به صورت جدی به دنبال کاهش تصدی گری است و رویکرد جدی وزارت صنعت، معدن و تجارت در این دوره، توسعه شهرک های صنعتی خصوصی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 11 واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین 2 (آبیک) طی یکسال گذشته به جرگه واحدهای بهره بردار پیوستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس گفت: برخی مدیران شهرک های صنعتی به جای حمایت از صنعت با گران فروشی به دنبال کسب درآمد هستند که لازم است این رویه اصلاح شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل شهرک های صنعتی استان البرز گفت: یک هزار طرح صنعتی و تولیدی دراین استان در دست اجرا داریم که با بهره برداری از آنها گام های موثری در جهت توسعه اقتصادی برداشته خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۰    
تفاهم نامه علمی، پژوهشی، آموزشی و تحقیقاتی میان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار و شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان به امضای رؤسای دو نهاد رسید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۲۷ سایت دیگر  
فرماندار رشت با تاکید بر استقبال و حمایت از گسترش تبادلات اقتصادی با تجار و صنعتگران بخش خصوصی ترکیه، اظهار داشت: ظرفیت شهرک های صنعتی رشت، فرصتی مناسب برای همگرایی بیشتر در تعاملات اقتصادی با صاحبان صنایع و بازرگانان ترک فراهم آورده است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ،محمد اهلی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس ماده 10 قانون نحوه واگذاری مالکیت و اداره امور شهرک ها و نواحی صنعتی، دفاتر اسناد رسمی موظفند تا در صدور هرگونه خرید و فروش و وکالت نامه های تنظیمی واحدهای تولیدی، از شرکت شهرک های صنعتی استعلام و کسب مجوز کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: تنها 40 درصد از شهرک های صنعتی استان این قابلیت را دارند که هر صنعتی در آن ها جانمایی شود.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
در دیدار معاون تجارت و خدمات وزارت صنعت، معدن و تجارت با معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، بر هم افزایی برای ارتقاء خدمات به کسب و کارها بر اساس الگوهای روز دنیا تأکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: عملیات اجرایی احداث دو تصفیه خانه فاضلاب شهرک های صنعتی خرمدشت و آراسنج با سرمایه گذاری 400 میلیارد ریالی آغاز شده است.
دولت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۴۵    
دومین نشست از سلسله نشست های تنظیم گری در اقتصاد دانش بنیان با موضوع بررسی نقش مناطق آزاد در اقتصاد دانش بنیان و کارکردهای آن بعدازظهر امروز سه شنبه 29 شهریور به میزبانی مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری و با حضور نمایندگانی از مؤسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی، مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور ...
بانک و صنعت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سید سعید شمسی نژاد مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در دیدار با دکتر علی رسولیان معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: این بانک با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل خود در اعطای وام های قرض الحسنه، از شهرک های صنعتی کشور حمایت می کند
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع امور استان های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور گفت: گسترش و تکمیل زیرساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی کمتر توسعه یافته در اولویت قرار دارد.
یافته   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی لرستان منصوب شد. به گزارش یافته، سه شنبه 29 شهریورماه در مراسمی که با حضور رحیمی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع امور استان های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان گفت: حدود 100 واحد صنعتی فعال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان سمنان جزو واحدهای پرخطر محسوب می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت ضمن تشریح وضعیت شهرک ها و نواحی صنعتی غیردولتی، گفت: در 7 هزار و 601 واحدی که در این شهرک ها به بهره برداری رسیده،168 هزار نفر مشغول به کار هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: اجرای 12 طرح عمرانی و زیرساختی از ابتدای امسال تاکنون در شهرک ها و نواحی صنعتی استان کلید خورده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - اهواز - محمد علاف پور : مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از بهره برداری از 43 واحد تولیدی جدید در شهرک ها و نواحی صنعتی استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۰    
شهرک صنعتی به منطقه ای در خارج از شهر گفته می شود که از آن به منظور توسعه صنعتی و متمرکز شدن تولیدات صنعتی استفاده می شود. معمولا این شهرک ها در فاصله حداقل 20 کیلومتری از شهر ها واقع شده اند تا آلودگی های زیست محیطی آن ها به شهر منقل نشود و در شهرک های صنعتی فقط تعدادی کارگاه و کارخانه تولیدی ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۴۱    
دریا قدرتی پور: تعطیل یا نیمه تعطیل؛ تابلویی که خیلی وقت است بر پیشانی کارگاه های کوچک صنعتی اصفهان خودنمایی می کند، اتفاقی که از سه سال پیش شدت گرفت و هر روز وضعیت بدتر شد تا جایی که قطب بزرگ صنعت کشور اکنون با مشکلات زیادی روبه رو است. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
یاسین توکلی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این شهرک اکنون با هفت میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار شهرک های صنعتی استان در حال احداث است و امکان افزایش 25 درصدی این اعتبار نیز وجود دارد تا در سریع ترین زمان ممکن به بهره برداری برسد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - تفاهم نامه مشترک شرکت شهرک های صنعتی و اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان آذربایجان شرقی برای برگزاری دوره های آموزشی و مهارت آموزی امضا شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران نماینده مردم شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا با اشاره به نامگذاری سال 1401 از طرف مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین ، خواستار ایجاد شهرک ویژه شرکت های دانش بنیان در مجاورت شهرک های صنعتی شد که مورد موافقت رئیس شهرک های صنعتی کشور قرار گرفته است.
فرمانداری بوئین میاندشت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۵    
رسول سواری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان در حاشیه بازدید از موکب حضرت علی اکبر (ع)شرکت شهرک ها واقع در ناحیه صنعتی داشکسن شهرستان بویین میاندشت با رضا علی معصومی فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه ای به منظور استفاده از توانایی های علمی و توسعه همکاری های پژوهشی و تحقیقاتی بین شرکت شهرک های صنعتی و دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان امضا شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 15 سرمایه گذار طی یکسال گذشته در نواحی صنعتی استان جذب شده و برای ساخت واحدهای تولیدی زمین دریافت کرده اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیریت اعتبارات در زیرساخت شهرک های صنعتی با پارادکس هایی روبرو است که رنج تولیدگران را افزون می کند این بخشی از یادداشت الهام رئوفی فر فعال رسانه ای درباره مشکلات شهرک های صنعتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز، گفت: در یک اقتصاد پویا و پایدار که دارای رونق اقتصادی است؛ حمایت از SMEها در اولویت بوده و در دنیا بیشتر سرمایه گذاری ها و زیرساخت های حمایتی دولت، متوجه صنایع کوچک است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در بیست وسومین جلسه دبیرخانه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان در سال جاری، نتایج مصوبات سی وچهارمین جلسه دبیرخانه در سال گذشته در خصوص لزوم توسعه محورهای ارتباطی شرکت های صنعتی به ایستگاه های ریلی، بررسی شد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران بیان کرد: مطابق آمار های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، از سال گذشته تا پایان تیرماه 1401 نزدیک به 2 هزار واحد با اجرای برنامه های حمایتی وسیاست های جبرانی احیا شده و به چرخه تولید بازگشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گفت: از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور، پست های فوق توزیع برق در 6 شهرک صنعتی استان احداث می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: توانمندی ها و محصولات 420 شرکت مستقر در شهرک های صنعتی استان قزوین طی یکسال گذشته در نمایشگاه های داخلی و خارجی به نمایش گذاشته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
شهرضا_ معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری شهرضا گفت: ما در شهرک های صنعتی شهرضا و دیگر بخش ها نیازمند نیروهای متخصص هستیم و دانش آموزان باید در کنار تعلیم و تربیت، یک حرفه را نیز آموزش ببینند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، مرتضی نیرومند روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با واگذاری این اراضی 2 هزار و 800 واحد به شمار واحدهای صنعتی استان افزوده می شود. وی ادامه داد: زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری در این اراضی فراهم شده و آماده واگذاری به سرمایه گذاران [...]
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۱    
تبریز-ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی با اشاره به در حال اجرا بودن برنامه توسعه 2 هزار هکتاری شهرک ها اعلام کرد با بهره برداری از طرح های سرمایه گذاری در این اراضی 56 هزار فرصت شغلی جدید در سطح استان ایجاد می شود.