جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۹:۵۷Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریاست مجلس»

بیتوته   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یکم- می توان از محمد باقر قالیباف که از دهه 1380 تا امروز یکی از مدعیان ریاست بر دولت بوده و حالا سه سال تمام است که رییس مجلس قانونگذاری است پرسید، شما غیر از اینکه در این سال ها تحت عناوین متفاوت درباره اقتصاد فقط حرف زده اید بگویید در سه سال ریاست مجلس کدام لایحه یا طرح اقتصادی که اقتصاد ایران ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی بهادری جهرمی در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از تغییر نظر رئیس مجلس در خصوص اعلام عدم مغایرت آیین نامه ورود خودرو های کارکرده تشکر و استقبال می کنیم گفت ...
مهندس رخسارپور در جلسه شورای اداری استان که با حضور دکتر قالیباف در شهرستان طبس تشکیل شده بود حضور یافت.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۵۳    
دکتر [حسن]، روحانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی آمد. درباره رفتن به مجلس مشاوره شد. تأیید شد که اگر دعوت اکثریت مجلس تحقق یافت حضور یابم وگرنه انصراف. بدهم از اقدام رهبری در نقض نظر شورای نگهبان اظهار تعجب نمود. آقای [بیژن نامدار] زنگنه [وزیر نفت]آمد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس ملی پاکستان در پیامی به محمد باقر قالیباف، انتخاب مجدد وی به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک و بر نقش مهم مجالس دو کشور در تعمیق روابط فی مابین تاکید کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
هم میهن نوشت: ابتدای مجلس نهم بین اصولگرایان انشقاق پدید آمد. گروهی از آن ها فراکسیون رهروان ولایت را تشکیل دادند و گروهی دیگر در دسته رهپویان و ایثارگران و پایداری ها قرار گرفتند ...
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مجلس یازدهمی ها صبح روز گذشته با ورود به دستور کار انتخابات هیئت رئیسه برای سال آخر، با 210 رأی برای چهارمین سال متوالی سکانداری و ریاست مجلس را به محمدباقر قالیباف سپردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب تغییر دبیر شورایعالی امنیت ملی ، ابقای قالیباف بر ریاست مجلس ، دستاورد سفر رئیسی و... از تیترهای مطبوعات امروز است. 23302
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ستاره صبح بررسی می کند ستاره صبح: اجلاسیه چهارم مجلس یازدهم روز گذشته در صحن علنی برگزار شد.در این مراسم قالیباف در ریاست مجلس ابقا و علی نیکزاد که نایب رئیس اول بود در رقابت با مجتبی ذوالنوری با قرعه کشی حذف شد.بر همین اساس مصری نائب رئیس اول و ذوالنوری نائب رئیس دوم شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۲۹    
دنیای اقتصاد-شیرین جمشیدیان : روز گذشته انتخابات هیات رئیسه در آخرین سال کاری مجلس یازدهم برگزار شد. این انتخابات در عین حال با حواشی زیادی همراه بود که باعث شد حدود 3 ساعت به طول بینجامد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گزارش حاضر نشان می دهد بر اساس جداول موجود، نایب رئیس اول در همه سه سال گذشته، در اختیار جبهه پایداری بوده، اما در سال چهارم این سمت به دیگران رسیده است ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، در این انتخابات و با رای نمایندگان مجلس، محمد باقر قالیباف با 210 رای برای چهارمین سال به عنوان رئیس مجلس یازدهم انتخاب شد. همچنین الیاس نادران 47 رأی و فریدون عباسی دوانی 7 رأی کسب کردند. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان پس از انتخاب محمدباقر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی برای چهارمین سال متوالی به وی تبریک گفتند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۳    
یک نماینده مجلس گفت: آقای قالیباف نسبت به مسئولیتی که داشت به کارها مسلط بود و کاملا به روز رفتار می کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
گروه سیاسی: محمدباقر قالیباف برای چهارمین سال متوالی به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.در نشست علنی مجلس محمدباقر قالیباف با 210 رای برای چهارمین سال متوالی به عنوان رئیس مجلس یازدهم انتخاب شد.الیاس نادران و فریدون عباسی دیگر نامزدهای ریاست مجلس بودند ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف در اجلاسیه چهارم مجلس شورای اسلامی مجدداً رئیس مجلس ماند. به گزارش تسنیم، صبح امروز سه شنبه (2 خرداد) انتخابات هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی برگزار شد که محمدباقر قالیباف در اجلاسیه چهارم مجلس شورای اسلامی مجدداً رئیس مجلس ماند ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
امیرآبادی فراهانی در ابتدای نشست، کاندیدا های ریاست مجلس برای اجلاسیه چهارم مجلس یازدهم را معرفی کرد که براین اساس محمدباقر قالیباف، الیاس نادران و فریدون عباسی دوانی به عنوان کاندیدا های ریاست اعلام شدند.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
دنیای معدن: انتخابات اجلاسیه چهارم هیات رییسه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش در حالی آغاز شد که علاوه بر قالیباف، الیاس نادران و فریدون عباسی نیز برای ریاست مجلس اعلام نامزدی کرده اند.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۹    
در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد، شمخانی فاصله معناداری از عالم سیاست گرفت. او یکی از حامیان میرحسین موسوی در انتخابات 88 به حساب می آمد. با روی کار آمدن حسن روحانی در دولت دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف برای چهارمین سال متوالی به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۸   + ۵۹ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف با رأی نمایندگان برای چهارمین سال متوالی به ریاست مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۸    
عضو هیات رئیسه مجلس، کاندیداهای ریاست مجلس برای اجلاسیه چهارم مجلس یازدهم را معرفی کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس، کاندیداهای ریاست مجلس برای اجلاسیه چهارم مجلس یازدهم را معرفی کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کازرون و کوه چنار در مجلس گفت که برای چهارمین سال پیاپی در انتخابات هیات رییسه مجلس برای تصدی کرسی ریاست داوطلب می شود، زیرا معتقد است این انتخابات باید در چارچوب خاص خود و در فضایی رفاقتی و نه رقابتی برگزار شود.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
قالیباف را با لاریجانی و مجلس یازدهم را با مجلس دهم مقایسه کنید. ناگفته، فاصله ی این دو نفر در خروجی به نفع مردم و نظام واضح است. مجلس دهم یک عنصر کنار گذاشته شده بود اما در دوره یازدهم به سمت احیای جایگاه خود براساس قانون اساسی حرکت نمود. تگ های خبری:
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
جمهوریت/ الیاس نادران که پیش از این نیز سابقه رقابت با قالیباف بر سر ریاست را در کارنامه خود دارد، با توزیع نامه ای بین نمایندگان مجلس برای ریاست سال آخر مجلس یازدهم، رسما اعلام کاندیداتوری کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
براساس رای اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی قالیباف به عنوان کاندیدای ریاست مجلس شورای اسلامی تعیین شد و مصری و ذوالنوری نیز به عنوان کاندیدای نایب رئیسی انتخاب شدند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
زهره الهیان شب گذشته ضمن اعلام آمادگی برای نظارت بر انتخابات ریاست مجلس، با اشاره به اینکه نمایندگان بسیار از کاندیداتوری او استقبال کردند، از جدیت خود برای ایفای نقش فعال در انتخابات مذکور خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: قالیباف تنها گزینه فراکسیون برای ریاست مجلس در اجلاسیه چهارم است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اگرچه تنها رقیب جدی قالیباف برای تصاحب کرسی ریاست مجلس علیرضا زاکانی بود و با خداحافظی اش از مجلس، ریاست قالیباف بر پارلمان تضمین شده بود اما در اجلاسیه های اول و دوم، او رقابتی تزئینی با مصطفی میرسلیم و فریدون عباسی داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی از پایان مهلت ثبت نام کاندیداهای این فراکسیون برای انتخابات هیات رییسه مجلس خبر داد و گفت هفت نفر برای ناظری، 20 نفر برای دبیری و 3 نفر برای نایب رئیسی در فراکسیون ثبت نام کردند و قالیباف تنها نامزد ریاست مجلس از سوی فراکسیون انقلاب اسلامی است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی، از حمایت اعضای این فراکسیون، از ریاست محمدباقر قالیباف در انتخابات هیئت رئیسه برای اجلاسیه چهارم مجلس، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم قائنات در مجلس گفت: الیاس نادران تنها گزینه ای است که برای شرکت در انتخابات ریاست مجلس و رقابت با قالیباف اعلام آمادگی کرده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه فراکسیون مستقلان توضیحاتی درباره برنامه های فراکسیون متبوعش برای انتخابات هیئت رئیسه مجلس در اجلاسیه چهارم ارائه کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: دعوای دو طیف جبهه پایداری و جریان قالیباف بر سر لحاف ملاست. اینکه می بینید یک مقدار دعوا بین این دو جریان داغ شده ربطی به انتخابات مجلس ندارد. الان دعوا بر سر انتخابات هیأت رئیسه مجلس است ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
در سومین همایش صندوق توسعه ملی با محوریت حکمرانی نوین که با حضور ریاست مجلس شورای اسلامی، چهره های ملی و فعالان شاخص صنعتی و اقتصادی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، از بیدبلند خلیج فارس به عنوان برترین ابرپروژه موفق ملی تقدیر به عمل آمد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۲    
سنگدوینی گفت: فراکسیون انقلاب تنها فراکسیونی است که غالب نمایندگان در آن حضور دارد بنابراین باید بتوانیم هیئت رئیسه ای را انتخاب کنیم که قدرتمند بوده و قابلیت نشستن بر جایگاه ریاست مجلس را داشته باشند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مجادله جریان اصلی در مجلس به رهبری قالیباف با جریان پایداری در هفته های اخیر به شکل بی سابقه ای افزایش یافته است؛ نشانه اش هم جدل اغلب مکتوب مجتبی توانگر با نمایندگان اصلی جریان پایداری است ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : عضو فراکسیون انقلاب اسلامی به ارائه توضیحاتی درباره کاندیداهای انتخابات هیات رییسه مجلس در اجلاسیه چهارم پرداخت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به دکتر قالیباف، ریاست مجلس شورای اسلامی در جهت پیگیری مطالبات صنفی دانشجویان نامه نوشتند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: لازم است به گونه ای از بروز فساد پیشگیری شود، چرا که بعد از وقوع فساد هزینه های مادی و معنوی زیادی به سیستم تحمیل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
نشست مشترک مجلس با وزرای اقتصاد، بهداشت و رئیس کل بانک مرکزی به منظور بررسی راهکارهای تامین دارو پیش از ظهر امروز به ریاست مجلس برگزار شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
احمدی بیغش نماینده مجلس خطاب به قالیباف نوشت:اگر به رای این صد نفر نماینده برای ریاست مجلس نیاز ندارید، لطف کنید در جایگاه رئیس فعلی مجلس برای افکار عمومی شفاف سازی و موضوع ماشین را تمام کنید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
هم میهن : درحالی که قرار است دوم خرداد چهارمین انتخابات هیئت رئیسه مجلس یازدهم برگزار شود، گزینه ای از سمت جبهه پایداری برای ریاست مجلس و رقابت با قالیباف معرفی نشده و او تنها کاندیدای ریاست بر مجلس است.
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۹:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی گفت: تنها گزینه فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی برای ریاست مجلس شورای اسلامی آقای قالیباف است.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی گفت: تنها گزینه فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی برای ریاست مجلس شورای اسلامی آقای قالیباف است.