شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۳:۲۰Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرداری قم»

شهر بیست   ۱۲ دقیقه پیش    
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به آغاز تزریق واکسن کرونا به رانندگان حمل ونقل عمومی شهری و برون شهری قم، گفت: بیش از 20 هزار واکسن برای تزریق به تمامی رانندگان حمل ونقل عمومی شهری و برون شهری در قم پیش پیش بینی شده است.
قم نیوز   ۱ ساعت پیش    
قم نیوز: مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری شهرداری قم از راه اندازی فرهنگسرای گردشگری در مجموعه تاریخی گنبد سبز خبر داد.
مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری شهرداری قم از راه اندازی فرهنگسرای گردشگری در مجموعه تاریخی گنبد سبز خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش جمعه شب روابط عمومی شهرداری قم سیامک محبی در گفت و گویی با اشاره به آغاز واکسیناسیون رانندگان حمل ونقل عمومی شهر قم اظهار داشت: با موافقت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از پیگیری های دانشگاه علوم پزشکی و شهرداری قم به ویژه معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۵۷    
حوزه/ مدیر اجتماعی سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم گفت: طرح میثاق ولایت به مناسبت دهه مبارک ولایت از عید سعید قربان تا عید بزرگ و فرخنده غدیر به همت توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۳۶    
تور قم گردی"روایت غدیر" به مناسبت دهه ولایت به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم برپا می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: احکام رسمی همکاران ایثارگر مشمول تبدیل وضعیت استخدامی شهرداری قم صادر شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ محفل ادبی نور علی نور به همت سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم با شعرخوانی شاعران مطرح آیینی در وصف امیرالمومنین(ع) برگزار شد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر منطقه چهار شهرداری قم از احداث شش بوستان جدید در راستای ارتقای کیفیت محیط زیست شهری در سال جاری در این منطقه خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: با همکاری کارشناسان متخصص از شهر جهرم، درختان نخل در شهر قم تکثیر و کاشته خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم خواستار هدفمند شدن واکسیناسیون عمومی علیه بیماری کرونا در شرایط فعلی و بر اساس اولویت دادن به گروه های در معرض ریسک بیشتر شد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از توسعه ایستگاه های ثابت جمع آوری پسماند خشک در مناطق هشت گانه شهرداری خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به همت سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم فراخوان نخستین جشنواره تئاتر خیابانی قم با عنوان افلاکیان در راستای ارتقای تئاتر خیابانی ایران و حمایت از تولید آثار نمایشی برای اجرا در خارج از صحنه های معمول تئاتر با توجه ویژه به شرایط بهداشتی اجتماعی ناشی از همه گیری ویروس کرونا و اولویت صیانت از سلامت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا- معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: تحریم های ظالمانه و غیرقانونی آمریکا علیه ملت ایران، نوسازی ناوگان اتوبوس رانی و تاکسیرانی شهر قم را با چالش واقعی روبه رو کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم از تامین اعتبار 200 میلیارد تومانی برای خرید 52 اتوبوس جدید از محل اوراق مشارکت برای شهر قم خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
قم-ایرنا- مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی و تاکسیرانی شهرداری قم گفت: سهم 16 درصدی ناوگان حمل ونقل عمومی شهرداری قم در حمل مسافر در دهه 80 به کمتر از 8 درصد در انتهای سال 99 رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم با تاکید بر اینکه برای سال 99 از محل انتشار اوراق مشارکت 200 میلیارد تومان برای خریداری اتوبوس نهایی و محقق شده است گفت: تلاش داریم با این اعتبار 52 دستگاه خریداری کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با اشاره به برنامه نصب دوربین های مداربسته در ناوگان اتوبوسرانی گفت: اجرای سیستم هوشمندسازی خطوط و ایستگاه ها و ناوگان اتوبوسرانی در دستور کار سازمان است و به دنبال این هستیم که زمان بندی دقیقی در زمینه خدمات رسانی به مردم داشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم از ساماندهی پارکسوار شمالی با اعتبار 5 میلیارد تومانی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حمل و نقل و امور ترافیک شهرداری قم با تاکید بر تغییر نگرش اساسی در مدیریت حمل و نقل و ترافیک شهر قم گفت: اجرای پروژه های حمل و نقلی محله محور و اولویت دهی به عابرین پیاده یکی از نکات مهم پروژه های حمل و نقلی در شهر قم بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم از تغییر 9 هزار مترمربعی تابلوهای هدایت مسیر شهر قم خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
حمید کریمی ظهر دوشنبه با اشاره به وسعت آتش سوزی در انبار کارخانه دمپایی در قم گفت: رأس ساعت 12 و هفت دقیقه دوشنبه 28 تیرماه، حریق انبار یک کارخانه تولید دمپایی در جاده قدیم قم کاشان به سازمان آتش نشانی قم گزارش شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: خرید 52 دستگاه اتوبوس از شرکت ایران دیزل نهایی شده و تا سه هفته آینده این اتوبوس ها وارد ناوگان حمل ونقل عمومی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۱۱    
رئیس شورای اسلامی شهر مقدس قم از بررسی نهایی برنامه پنج ساله دوم شهرداری قم در نشست آتی کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون شهرداری قم از تصویب برنامه “قم 1404” در آینده نزدیک خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم گفت: به منظور کاهش مخاطرات بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت شهروندان، امسال مراکز عرضه دام فعالیت نکرده و شهروندان از کشتار دام در منازل یا معابر عمومی خودداری کنند.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مراسم بدرقه ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی استان قم با حضور استاندار و مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیر اداره اجتماعی سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم گفت: طرح فرهنگی و آموزشی پیوند آسمانی به مناسبت هفته ازدواج و خانواده توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم برگزارشد.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم عملکرد 6 ساله شهرداری قم را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قم-ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه انسانی شهرداری قم گفت: برنامه ارتقای کیفیت زندگی در محلات شهر در قالب برنامه دوم 5 ساله شهرداری قم با عنوان قم 1404 برای کاهش شکاف های زندگی شهری دنبال خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۰۱    
معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم: حدود 60 درصد اهداف چشم انداز بیست ساله شهر قم در برنامه راهبردی پنج ساله شهرداری محقق شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم گفت: از نیمه دوم سال 99 تمام درخواست های حوزه شهرسازی روی سامانه قم یار ثبت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم گفت: رویداد استارتاپی حمل و نقل و ترافیک نیمه دوم امسال برگزار خواهد شد و ارتباط دوطرفه شرکت های دانش بنیان برقرار خواهد شد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم با بیان اینکه متأسفانه شاهد تقسیم غیرمجاز و فروش برخی زمین های محدوده حدفاصل انتهای بلوار جمهوری اسلامی و بلوار آیت الله بروجردی تا بلوار پیامبر اعظم(ص) هستیم گفت: این اراضی طبق الزامات قانونی، عمدتاً باید تبدیل به فضای سبز شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم از تدوین شناسنامه شغلی مشاغل زیرمجموعه شهرداری در قالب 250 مورد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم از ورود قریب الوقوع اتوبوس های نو و بازسازی شده به ناوگان حمل و نقل عمومی از مرداد ماه سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم گفت: مقبره های گنبد سبز که از نظر تاریخی و معماری یک مجموعه منحصربه فرد است برای برگزاری جشنواره های متنوع، توسط سازمان فرهنگی، ورزشی و هنری شهرداری قم در حال بهسازی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم از تشکیل کارگروهی با مشارکت شهرداری قم، اداره کل راه و شهرسازی استان و اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای استان برای زیباسازی ورودی شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر منطقه هفت شهرداری قم از آغاز عملیات اجرایی احداث فاز سوم پیاده راه خیابان آیت الله مرعشی نجفی(ره) خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم از نظافت روزانه بیش از 2 میلیون مترمربع سطح منطقه 2 خبرداد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۹:۱۰    
همزمان با هفته عفاف و حجاب اسلامی، ویژه برنامه جشن آیینه معراج با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم و حوزه مقاومت امامزاده سیدمعصوم (ع) در بوستان شفق برگزار شد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم گفت: طرح آینه معراج به مناسبت هفته حجاب و عفاف در قم در قالب برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی توسط این سازمان اجرا می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: مشارکت دانش آموزان قمی در طرح تفکیک پسماند در خانه افزایش یافته است.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه پنج شهرداری قم گفت: 7000 مترمربع بهسازی پیاده رو در منطقه 5 شهر قم اجرایی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
شهرداری قم به مناسبت هفته عفاف و حجاب با اجرای برنامه هایی نسبت به ترویج و نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب پرداخت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: با توجه به اینکه خاک به عنوان بستر فضای سبز و نگه دارنده ریشه گیاهان یکی از اصلی ترین نقش ها را در ایجاد و توسعه فضای سبز ایفا می کند، نظارت مستمر بر عملیات خاک ریزی و توسعه فضای سبز از اولویت های این سازمان است.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: : توسعه بوستان های جنگلی و تبدیل آن به بوستان شهری به عنوان یک راهبرد دنبال شده و در این زمینه یک میلیون و 100 هزار مترمربع توسعه بوستان جنگلی پیش بینی شده که 40 هکتار آن در اولویت برنامه قرار دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه پردیسان قم گفت: امروز شهر قم در توسعه فضای سبز به جایگاه قابل قبولی در سطح ملی دست یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آئین افتتاح، بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه های تفریحی و فضای سبز شهرداری قم با حضور مسئولانی استانی و مدیریت شهری برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار قم از اختصاص13.5 میلیون مترمکعبی آب به فضای سبز شهری قم توسط وزارت نیرو خبر داد و گفت: این اقدام در راستای توسعه فضای سبز شهری موردتوجه و استفاده قرار می گیرد.