چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۸:۳۸Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پروانه کسب»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/تهران معاون برنامه ریزی فرمانداری رباط کریم گفت: واحدهای مشاورین املاک فاقد پروانه کسب که تاکنون هیچ گونه اقدامی در جهت صدور پروانه کسب نکرده اند، باید پلمب شوند و واحدهای درخواست کننده پروانه کسب حتما باید در کلاس های آموزشی در شهر تهران شرکت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۲    
شهرکرد-ایرنا- محمود حبیبیان رییس اتاق اصناف شهرکرد در گفت و گو با ایرنا اعلام کرد، هم اکنون سرانه واحدهای صنفی شهرکرد نسبت به جمعیت مرکز چهارمحال و بختیاری افزایش یافته است و ممنوعیتی در خصوص صدور پروانه کسب وجود ندارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان گفت: اگر کانالی در فضای مجازی اقدام به خرید و فروش طلای دست دوم کند، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت، زیرا فعالیت صنفی در فضای مجازی نیازمند پروانه کسب فضای مجازی است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۸   + ۵۷ سایت دیگر  
در این شش ماه، 1420 مورد مشاور املاک بدون مجوز را به اتاق اصناف و اماکن معرفی کرده ایم. 11 هزار واحد صنفی مشاوره املاک دارای پروانه کسب داریم. چیزی حدود 2 درصد دیگر به هزار و 420 مورد مشاوره املاک بدون مجوز نیز باید اضافه کنیم زیرا ممکن است مورد بازرسی قرار نگرفته باشند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۸   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - احمد جعفری نسب، معاون نظارت و بازرسی سازمان تعزیرات حکومتی، در برنامه تهران بیست گفت: نگرانی های زیاد و مشکلاتی برای قشر ضعیف جامعه با توجه به وضعیت مسکن به وجود آمده بود که به همین دلیل بازرسانی برای نظارت بر مشاورین املاک ایجاد شدند ...
مکران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۸    
سازمان نظام مهندسی کشاورزی تنها مرجع رسمی صدور پروانه های واحدهای فروشندگی سموم، تولید و فروش گل و گیاه، بذر و کود می باشد به گزارش پایگاه خبری مکران،دادگستری کل استان کرمان با ابلاغ بخشنامه رسمی اعلام کرد؛ صدور پروانه کسب توسط اتحادیه ها و اصناف ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
طهماسبی نیک گفت: درصد بالایی از مزون ها پروانه کسب ندارند. در ساختمانی فعالیت دارند که نه تابلوی مشخصی دارد و نه فعالیت شان زیر نظر نهاد خاصی قرار دارد. بنابراین در مورد قیمت هیچگونه نظارتی وجود ندارد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سیدمهدی حجازی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک اصفهان اظهار کرد: اقدامات دولت در راستای کنترل بازار مسکن بسیار درست است و سبب ممانعت از فعالیت مشاوران املاک بدون پروانه کسب وکار می شود ...
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مجتبی صفایی با تاکید بر ضرورت تسریع در رفع نواقص درگاه ملی مجوزها و سامانه نوین اصناف؛ گفت: متاسفانه در حال حاضر متقاضیان پروانه کسب و اتحادیه ها مشکلات عدیده ای با هر دو سامانه دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- نائب رئیس اتاق اصناف کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی کیوسک ها در یاسوج علاوه بر تصرف فضای عمومی و پیاده روها، فاقد پروانه کسب هستند و باید ساماندهی شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج_ رئیس اتاق اصناف یاسوج گفت: 800 واحد صنفی در جمعه بازار یاسوج بیش از 10 سال بدون کسب پروانه کسب در حال فعالیت هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۸:۱۹    
رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: در حال حاضر یک هزار و 185 واحد صنفی بدون پروانه در زنجان فعال است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس کل دادگستری استان قم تاکید کرد: کلیه متقاضیان صدور و یا تمدید پروانه کسب در حوزه املاک موظف به گذراندن بیش از 100 ساعت دوره آموزشی تخصصی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اتاق اصناف استان قزوین گفت: پروانه کسب در سامانه نوین اصناف باید با هماهنگی اتحادیه و اتاق اصناف برای متقاضی صادر شود تا کسب و کار ها بر اساس قانون فعالیت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
کرمان- رئیس دادگستری انار بر ساماندهی مراکز خرید و فروش محصول کشاورزی پسته در این شهرستان تاکید کرد و گفت: باغداران در هنگام فروش پسته با مراکز معتبر که دارای پروانه کسب هستند، معامله کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: 11 واحد مشاوره خودرو در زنجان به علت نداشتن پروانه کسب پلمب شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۰۱    
بهشتی گفت: حدود 2000 واحد صنفی بدون پروانه کسب فعالیت می کنند و متاسفانه به سادگی در فضای مجازی در دسترس هستند. بیشترین مصرف قطعات قاچاق و غیراستاندارد در واحدهای بدون مجوز رایج است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان لنجان گفت: براساس آمار موجود طی مدت گذشته بیش از 5 هزار و 100 فقره پروانه کسب در شهرستان لنجان صادر شده است و امروز شاهد تحقق صدور پروانه کسب به صورت الکترونیکی با هدف تسریع آغاز کسب وکار متقاضیان در بخش اصناف هستیم.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی از صدور بیش از یک هزار جواز تاسیس در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: برای یک هزار و 247 واحد صنفی جدید، پروانه کسب صادر شده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل صمت گیلان از پلمپ یک واحد آرایشگاه زنانه غیر مجاز و غیر بهداشتی رشت توسط بازرسان صمت خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، تیمور پورحیدری از برخورد قاطع بازرسان صمت طی طرح نظارتی با واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب خبر داد و اظهار داشت ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۵۰    
پنجمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان رامهرمز با حضور اکثریت اعضاء در محل اداره صمت شهرستان رامهرمز برگزار گردید. در این جلسه به منظور رعایت ماده های 12و13 قانون نظام صنفی (موضوع صدور پروانه کسب برای مشاغل تخصصی) ...
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بویرنیوز – مهرداد الهی؛ جمعی از مسئولان اتاق اصناف یاسوج از صنف مرغ فروشان مرکز استان بازدید کردند. در این بازدید پروانه کسب مرغ فروشی ها و سبد ضایعات مرغ ها، مورد بررسی قرار گرفت. در سبد ضایعات تکه های بزرگی مثل ران مرغ هم مشاهده شد که مورد تعجب و سوال بازرسان قرار گرفت. بیشتر بخوانید: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به بررسی صدور پروانه کسب توسط سامانه صدور مجوزهای کسب و کار در این کمیسیون گفت: تعداد 11 اتحادیه متخلف در این خصوص از جمله اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران و اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران به دلیل صدور پروانه کسب خارج از درگاه به دادسرای عمومی انقلاب معرفی شده ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی با اشاره به تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار خراسان شمالی در دولت سیزدهم گفت: برای یک هزار و 247 واحد صنفی جدید، پروانه کسب صادر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۷:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی با اشاره به تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار خراسان شمالی در دولت سیزدهم گفت: برای یک هزار و 247 واحد صنفی جدید، پروانه کسب صادر شده است.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: روح اله بختیاری با اشاره به فعالیت های اتحادیه مشاورین املاک و خودرو بیان داشت : تعداد 40 واحد صنفی در رسته مشاورین املاک و خودرو در شهرستان بویراحمد فاقد شناسه صنفی و پروانه کسب هستند که تمامی این واحد ها شناسایی و در حال بررسی می باشد .
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- در حالی که هیات مقررات زدایی در دی ماه 1400، با رای تمامی اعضای این هیات از جمله وزیر اقتصاد، معاون دادستان کل کشور، معاون سازمان بازرسی کل کشور، معاون دیوان محاسبات کل کشور، دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلام و اتاق های بازرگانی و تعاون ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس کمیسیون برنامه و بودجه اتاق اصناف ایران گفت: برخی از صنوف نیاز است برای دریافت پروانه کسب و پس از دریافت آن، شرایط خاصی را به عنوان شرایط بهداشتی رعایت کنند که تاییدیه رعایت این اصول بهداشتی در زمان پروانه کسب، دردسرساز شده است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار کرد: واحدهای صنفی استان بیشترین سهم اشتغالزایی را به خود اختصاص می دهند در حال حاضر تعداد 19 هزار و 216 فقره پروانه صنفی در چهار گروه تولیدی، توزیعی ...
عصر توس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گفته رئیس اتحادیه املاک مشهد، از ابتدای اردیبهشت تاکنون 650 واحد صنفی پلمب شده که این پلمب ها تنها برای واحدهای صنفی غیر مجاز یعنی فاقد پروانه کسب بوده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۸:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
اتاق اصناف تهران اعلام کرد: طرح تشدید بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی بدون پروانه کسب امروز 25 مرداد 1402 در محل بازرسی و نظارت اصناف تهران طی مراسمی آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۱۰    
دادستان شهرستان قلعه گنج گفت: در راستای اجرای مصوبات جلسه کارگروه پیشگیری از سرقت یک مرکز خرید ضایعات فاقد پروانه کسب پلمب گردید.
در راستای نظارت بیشتر و ساماندهی بهتر واحدهای صنفی به دستور ریاست اتاق اصناف تهران طرح تشدید بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی بدون پروانه کسب امروز 25 مرداد 1402 در محل بازرسی و نظارت اصناف تهران طی مراسمی آغاز شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تولید کنندگان لوازم یدکی خودرو گفت: کمیسیون شکایت اتحادیه به هر گونه تخلف در مورد گران فروشی، تقلب و بی کیفیتی کالا که در واحد های صنفی اتفاق بیفتد، رسیدگی می کند. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۵    
نصر: نائب رئیس اتحادیه صنف صوتی، تصویری و موبایل تبریز گفت: خواهشمند است مردم عزیز قبل از خرید گوشی موبایل تحقیق کنند و سپس خریداری نمایند، بهتر است از فروشگاه هایی خرید صورت بگیرد که دارای مجوز پروانه کسب بوده و در صورت شکایت هیچ مشکلی وجود نداشته باشد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیر سامانه نوین اصناف کشور با بیان اینکه تا کنون 183 هزار و 861 پروانه کسب بدون مراجعه حضوری صادر شده است، گفت: سامانه نوین اصناف به معنای واقعی زیرساختی برای مدیریت هوشمند واحدهای صنفی راه اندازی کرده است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ سرهنگ "رضا زارع ارنانی" اظهار کرد: با توجه به دریافت خبرهایی مبنی بر تخلفات گسترده چند املاکی در شهر یزد و همچنین در اجرای طرح برخورد با دلالان حوزه زمین و مسکن، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت. ...
آوای رودکوف   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۲۰:۱۷    
طبق شنیده ها این قصابان درخواست دارند قیمت گوشت قرمز را افزایش دهند و به خاطر این موضوع چند روزی است که درب مغازه های را باز نمی کنند تا اینکه قیمت پیشنهادی آنها به تصویب برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
دراجرای طرح ساماندهی واحد های صنفی بدون پروانه کسب برای 2 هزار و 200 واحد اخطاریه صادر شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۲    
سامانه نوین اصناف، سامانه ای است که جهت تسریع امور و صدور الکترونیکی پروانه کسب و پیگیری آن، راه اندازی شده و این امور، با ثبت نام و ورود به سایت سامانه، از طریق آدرس مذکور و با وارد کردن کد ملی، شماره همراه و رمز عبور تعیین شده هنگام ثبت نام، میسر است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک اظهار داشت: نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه حدود 185 هزار مشاور املاک دارای پروانه کسب و مجاز در سطح کشور فعال هستند ، گفت: اگر این عدد را به جمعیت کل کشور تقسیم کنیم به عبارتی به ازای هر 440 نفر یک مشاور املاک وجود دارد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک اظهار داشت: نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه حدود 185 هزار مشاور املاک دارای پروانه کسب و مجاز در سطح کشور فعال هستند ، گفت: اگر این عدد را به جمعیت کل کشور تقسیم کنیم به عبارتی به ازای هر 440 نفر یک مشاور املاک وجود دارد ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا فرجی تهرانی، نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران در رابطه با درگاه ملی مجوزها گفت: در رابطه با درگاه ملی مجوزها وعده های بسیاری داده شد. این در حالی است که اولویت اصلی اجرایی شدن این سامانه مربوط به صدور مجوزهایی در سازمان ها و نهادهای دولتی بود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۶:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو کارگروه تنظیم و کنترل بازار املاک و مستغلات خوزستان از فعالیت بیش از یک هزار و 300 مشاور املاک فاقد مجوز در استان خبر داد و گفت: قراردادهایی که در بنگاه های فاقد مجوز و پروانه کسب منعقد می شوند، حتی با وجود حضور شاهدان، غیر قانونی و غیر رسمی هستند و ارزش رسیدگی و حقوقی ندارند.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه ریزی جهت اجرای دوره های آموزشی برای فعالان اقتصادی دارای کارت بازرگانی و پروانه کسب و پیشه در جزیره قشم خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۸:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رشت - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از برخورد قاطع با بیش از 70 واحد مشاور املاک در استان خبر داد و گفت: مشاورین املاک فاقد پروانه کسب بدون اغماض پلمب می شود.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۹   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان از برخورد قاطع و پلمپ بیش از 70 واحد مشاور املاک در استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، تیمور پورحیدری امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح تشدید نظارت بر سوداگران بازار املاک و مسکن در راستای مصوبه شورای عالی مسکن اظهار کرد ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
براساس ارزیابی هایی که در حال انجام است، از این تعداد مشاور املاک در استان، بیش از یکهزار و 300 واحد صنفی مجوز فعالیت و کد اختصاصی و پروانه کسب ندارند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز با تذکر به واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب در صنف آرایشگران زنانه ، گفت: دخالت صنف آرایشگران در اموراتی که در رسته پزشکی تعریف شده ممنوع و پیگرد دارد.