چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۵:۴۰Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اقتصاد»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بخش حمل ونقل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت گفت: شورای اقتصاد سه مصوبه با هدف توسعه ناوگان حمل ونقل عمومی به ویژه ریلی و مترو تصویب کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۱۴   + ۴۸ سایت دیگر  
در جلسه شورای اقتصاد که ظهر امروز (پنجشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد، مرکز آمار گزارشی از تغییرات و کاهش شاخص قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوار از 4.7 درصد در اسفندماه سال 1401 به 3.7 درصد در فروردین و 2 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر بخش حمل ونقل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت گفت: شورای اقتصاد سه مصوبه با هدف توسعه ناوگان حمل ونقل عمومی به ویژه ریلی و مترو تصویب کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مصوبه شورای اقتصاد در خصوص طرح حمل و نقل درون شهری عمومی و پاک با هدف کاهش مصرف سوخت و بهبود هوای پاک در کلانشهر شیراز در مسیر اجرا قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق اعلام مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت، به دلیل نبود مستند قانونی لازم برای وضع عوارض صادراتی با هدف تنظیم بازار داخلی، تا اطلاع ثانوی عوارض صادراتی طی بخشنامه های جاری از محل مصوبات شورای اقتصاد قابل اجرا خواهد بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت ، جلسه شورای اقتصاد امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد. محمد مخبر در این جلسه بر ضرورت مدیریت دقیق منابع و مصارف ارزی کشور از سوی بانک مرکزی تاکید کرد و گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
3 پروژه وزارت نفت امروز در سومین جلسه شورای اقتصاد به ریاست معاون اول رییس جمهور مورد تایید قرار گرفت و بر ضرورت مدیریت و نظارت بر ثبت سفارش ها و تخصیص ارز برای ساماندهی بازار تاکید شد.
طبق لایحه برنامه هفتم توسعه، فهرست پروژه های دولتی در قالب شرکت سهامی عام پروژه برای عرضه در بورس یک ماه پس از ابلاغ حکم به تصویب شورای اقتصاد خواهد رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۰:۲۰    
رضا نیازمند : حضور در جلسات شورای اقتصاد برای من بسیار جالب بود تا ببینم که امور مهم مملکت چگونه فرم می گیرد و تصویب می شود. مخصوصا نظریات ارائه شده از طرف خود شاه برایم بسیار جالب بود تا بفهمم شاه مملکت چقدر به مطالب وارد است و مشکلات را چگونه می بیند و چگونه بیان می کند و دستور اجرا می دهد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر کشور از پیگیری برای تامین منابع مالی مورد نیاز ابر پروژه قطار سریع السیر تهران- قم- اصفهان در شورای اقتصاد خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: پروژه قطار سریع السیر اصفهان- قم- تهران نیازمند تامین منابع مالی بسیاری است و در حدود 4 میلیارد "یوآن" تأمین اعتبار شده و بقیه مقدار دیگر آن نیز باید در شورای اقتصاد مورد تایید و تصویب قرار بگیرد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۳    
سیدابراهیم رئیسی پیش از ظهر شنبه در جلسه شورای اقتصاد که با هدف بررسی برنامه های نهادهای اجرایی، به منظور پیگیری برنامه دولت برای مهار تورم و رشد تولید برگزار شد، با تاکید بر پیگیری برنامه های ارائه شده، به نهاد های مسئول یک هفته فرصت داد در جلساتی با مسئولیت دبیرخانه شورا ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۶    
رئیس جمهوری در آخرین دیدار خود با اعضای شورای اقتصاد 10 فرمان را برای مهار تورم و رشد تولید سرلوحه کار این گروه اعلام کرد.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۰    
نشست شورای اقتصاد با حضور رئیس جمهور برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس در شورای اقتصاد با اشاره به جلسه اخیر این شورا،گفت: مسئولین دستگاه های اقتصادی در این جلسه در حوزه رفع ناترازی پولی و ارزی حدود 18 برنامه را مطرح کردند که همگی آنها به تصویب رسید.
ملیت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۳    
روز گذشته، 19 اردیبهشت، سیداحسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی، در نشست خبری خود با اصحاب رسانه، جزئیات بسته اقتصادی دولت را اعلام کرد. به گفته خاندوزی، بسته ای در راستای مهار تورم و رشد تولید، کاهش بدهی های دولت، انضباط مالی، مدیریت شوک های ارزی و .. ...
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۲۳   + ۵۵ سایت دیگر  
احکام مربوط به رفع ناترازی ارزی، انضباط مالی و پولی و همچنین تسهیل تأمین مالی فعالیت های تولیدی در جلسه امروز شورای اقتصاد تصویب و مقرر شد، توسط سازمان برنامه و بودجه کشور و با همکاری بانک مرکزی جمهوری اسلامی و وزارت امور اقتصادی و دارایی، نهایی تا جهت اجرا به دستگاه های مسئول ابلاغ شود.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی عصر قانون، سید احسان خاندوزی امروز در نشست خبری با اشاره به بسته مهار تورم و رشد تولید، اظهار داشت: برای این بسته جلسات متعددی برگزار شد و با هماهنگی هایی که شکل گرفت قرار شد کلیات بسته در جلسه شنبه شورای اقتصادی سران قوا تصویب شود ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد اعلام کرد: بسته ای در راستای مهار تورم و رشد تولید، کاهش بدهی های دولت، انضباط مالی، کاهش ناترازی های ارزی و ... تهیه شده و در جلسه امروز شورای اقتصاد تکمیل می شود.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۳   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد اعلام کرد: بسته ای در راستای مهار تورم و رشد تولید، کاهش بدهی های دولت، انضباط مالی، کاهش ناترازی های ارزی و ... تهیه شده و در جلسه امروز شورای اقتصاد تکمیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره بسته های جدی ضدتورمی دولت که در شورای اقتصاد به تصویب رسید، گفت: دولت می تواند با طراحی برنامه های مناسب، مهار تورم و رشد تولید را ظرف دو سال آینده محقق کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۸    
سخنگوی اقتصادی دولت گفت: امروز دومین جلسه شورای اقتصاد برای تکمیل این بسته برگزار می شود و هر دستگاه با متولی گری دستگاه اصلی مورد تایید شورای اقتصاد قرار خواهد گرفت و اطلاع رسانی خواهد شد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
فریدون مجلسی، نویسنده و تحلیلگر سیاسی در گفت و گو با ستاره صبح: ستاره صبح، فائزه صدر: رییس جمهور دستور ارائه برنامه برای مهار تورم را صادر کرد. ابراهیم رییسی روز شنبه در جلسه شورای اقتصاد به دستگاه های اجرایی یک هفته فرصت داد تا پیشنهادات خود را برای هماهنگی در راستای اجرای برنامه و رفع موانع ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
آلبرت بغزیان، اقتصاددان در گفت وگو با ستاره صبح تشریح کرد: ستاره صبح، فائزه صدر: رییس جمهور به مسئولان دستور داد ظرف یک هفته برنامه ضد تورم ارائه کنند ...
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
جهان صنعت نوشت؛ سیدابراهیم رییسی دوباره دستور داده است دستگاه ها برای هماهنگی درباره اجرای سیاست های اقتصادی ضدتورمی تا یک هفته دیگر برنامه های خود را به دبیرخانه شورای اقتصاد در سازمان برنامه ارائه کنند ...
شادا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
شورای اقتصاد دولت، بسته 10 بندی برای مهار تورم و رشد تولید را به تائید رساند که از این 10 برنامه، 5 برنامه مربوط به مهار تورم و 5 برنامه معطوف به رشد اقتصادی است.
تجارت امروز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۲    
رئیسی در اولین جلسه شورای اقتصاد در سال 1402: دستگاه ها ظرف یک هفته پیشنهادات خود را برای مهار تورم و رشد تولید ارائه کنند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واگن سازی تهران اعلام کرد که در پی تعامل دولت و شهرداری قرارداد موسوم به 630 واگن به 790 واگن ارتقاء یافت. محمود مقدمی در گفت وگو با ایسنا ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۷:۴۸    
رئیس جمهور در جلسه شورای اقتصاد که با هدف بررسی برنامه های دستگاه های اجرایی، به منظور پیگیری برنامه دولت برای مهار تورم و رشد تولید برگزار شد، با تأکید بر پیگیری برنامه های ارائه شده، به دستگاه های مسئول تا پایان هفته فرصت داد در جلساتی با مسئولیت دبیرخانه شورا ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه شورای اقتصاد که با هدف بررسی برنامه های دستگاه های اجرایی، به منظور پیگیری برنامه دولت برای مهار تورم و رشد تولید برگزار شد، با تأکید بر پیگیری برنامه های ارائه شده، به دستگاه های مسئول تا پایان هفته فرصت داد در جلساتی با مسئولیت دبیرخانه شورا ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۵:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور از رئیس کل بانک مرکزی خواست تا هرچه سریع تر برنامه و دستورالعمل های لازم برای اعمال موثر حکمرانی دولت بر پول ملی را تدوین و با نظارت دقیق به اجرا بگذارد. ابراهیم رئیسی: نمی پذیریم که عربستان دشمن ما محسوب شود ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۰:۴۶    
رئیس جمهوری در نخستین جلسه شورای اقتصاد در سال 1402 که برای پیگیری برنامه های دولت در خصوص مهار تورم و رشد تولید برگزار شد، به دستگاه های مسئول تا پایان هفته فرصت داد پیشنهادات شان را برای اجرای شعار سال و رفع موانع پیش روی آن ارائه کنند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۰:۱۴    
نمی پذیریم عربستان را دشمن ما بخوانند ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در جلسه شورای اقتصاد به دستگاه های مسوول تا پایان هفته فرصت داد پیشنهادهای خود برای اجرای برنامه و رفع موانع پیش روی آن را ارائه کنند ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در نخستین جلسه شورای اقتصاد در سال 1402 که برای پیگیری برنامه های دولت در خصوص مهار تورم و رشد تولید برگزار شد، به دستگاه های مسئول تا پایان هفته فرصت داد پیشنهادات شان را برای اجرای شعار سال و رفع موانع پیش روی آن ارائه کنند.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۰    
سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص نشست شورای اقتصاد به ریاست رئیس جمهور: در جلسه امروز شورای اقتصاد به ریاست رئیس جمهور، بسته مشترک کنترل تورم و رشد تولید شامل 10 محور و برنامه اصلی به تصویب رسید.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص نشست شورای اقتصاد به ریاست رئیس جمهور گفت: در جلسه امروز شورای اقتصاد به ریاست رئیس جمهور، بسته مشترک کنترل تورم و رشد تولید شامل 10 محور و برنامه اصلی به تصویب رسید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۱۲    
اقتصاد ایران: وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در این جلسه کلیات برنامه مشترک دستگاه های دولتی برای مهار تورم و رشد تولید در 10 بند تأیید و مقرر شد که تا پایان هفته برای اجرا ابلاغ شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۰    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در این جلسه کلیات برنامه مشترک دستگاه های دولتی برای مهار تورم و رشد تولید در 10 بند تأیید و مقرر شد که تا پایان هفته برای اجرا ابلاغ شود.
طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۶   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در نشست شورای اقتصاد 6 برنامه برای کاهش ناترازی های ارزی کشور تایید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از 10 برنامه شورای اقتصاد در جلسه امروز برای رشد اقتصادی و مهار تورم خبر داد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۴   + ۱۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه شورای اقتصاد که با هدف بررسی برنامه های دستگاه های اجرایی، به منظور پیگیری برنامه دولت برای مهار تورم و رشد تولید برگزار شد، به دستگاه های مسئول تا پایان هفته فرصت داد پیشنهادات خود برای اجرای برنامه و رفع موانع پیش روی آن را ارائه کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت سرمایه گذاری شرکت متروی تهران گفت: این شرکت در حال رایزنی به منظور اصلاح برخی مصوبات شورای اقتصاد در زمینه ماده 12 قانون رفع موانع تولید است تا میزان عایدی شبکه حمل و نقل ریلی پایتخت از محل این مصوبه قانونی افزایش یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به ورود بانک مرکزی به موضوع ناترازی بانک ها گفت: بخش زیادی از موضوع کنترل تورم به سازوکارهای نظام بانکی مربوط است، بنابراین برنامه مشترکی وزارت اقتصاد و بانک مرکزی تهیه کردند که قرار است در شورای اقتصاد و در حضور رئیس جمهور مطرح شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رضا نیازمند: اساسنامه [سازمان خصوصی سازی مطابق ایتالیا] را به شورای اقتصاد بردم. شورای اقتصاد جلسه ای بود در دربار که شاه می آمد می نشست و موضوعات مملکت بحث می شد. نخست وزیر، وزیر دارایی، وزیر اقتصاد، وزیر کشاورزی، رئیس بانک مرکزی و وزیر کار عضو شورای اقتصاد بودند. شاه خودش رئیس جلسه بود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت : مصوبه شورای اقتصاد مبنی بر گازرسانی به بخش های تولیدی و صنعتی استان لرستان 92 درصد تحقق یافته است.
شهرخوان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
طبق مصوبه جدید مجلس نرخ تعرفه شرکت های معتمد ارائه دهنده خدمات مالیاتی توسط شورای اقتصاد تعیین می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
گزارش حاضر بر دلایل چرخش دولت در شیوه اداره کشور در حل مسایل معیشتی مردم تمرکز دارد که سازمان برنامه و بودجه را با احیای جلسات شورای اقتصاد و تقویت آن، در برابر شورای هماهنگی اقتصادی سران قرار می دهد.