پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۱:۴۶Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انجمن داروسازان»

صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۴۴    
نائب رئیس انجمن داروسازان تهران در مورد آفت های پیش روی صنعت دارو می گوید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۱    
مسئول اطلاع رسانی انجمن داروسازان ایران خواستار تزریق واکسن آنفلوآنزا برای گروه های حساس و آسیب پذیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن داروسازان تهران گفت: برای فروش و توزیع دارو از طریق فضای مجازی باید پیش نیازهای لازم و زیرساخت های ضروری فراهم شوند.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۹:۰۸    
سه عصو داروساز شورایعالی سازمان نظام پزشکی در پیامی درگذشت دکتر شاهچراغیان ریاست اسبق انجمن داروسازان فارس را تسلیت گفتند
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس انجمن داروسازان خراسان رضوی گفت: در حال حاضر مشکل ما تصدی گری بخش دولتی است، علیرغم تفاوت در تعداد داروخانه های دولتی و خصوصی، درآمد 60 داروخانه دولتی مساوی یا حتی بیشتر از 800 داروخانه خصوصی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره انجمن داروسازان ایران، خواستار نگاه ویژه به صنعت داروسازی کشور شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بدینوسیله از کلیه داروسازان محترم شاغل در استان هرمزگان دعوت بعمل می آید که در جلسه مجمع عمومی داروسازان راس ساعت 10 الی 12 صبح روز چهارشنبه مورخ 29/06 ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۱    
دکتر سیدهادی اسلامی، عضو انجمن داروسازان ایران: متأسفانه برخی همکاران پزشک و داروساز به جای نگاه علمی و طبابت، نگاه تجاری به بیمار دارند و رابطه ای ناسالم بین شان ایجاد شده است .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۳:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره انجمن داروسازان ایران، نسبت به تصمیم سازمان هدفمندسازی یارانه ها برای تغییر مسیر پرداخت یارانه دارو، واکنش نشان داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو انجمن داروسازان ایران گفت: براساس ماده 6 بند ب قانون تجارت الکترونیک فروش دارو به مصرف کننده نهایی در بستر الکترونیک ممنوع است. دستگاه دیگری نمی تواند برای سلامت که از قانون تجارت مستثنی است، کسب تکلیف کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن داروسازان ایران گفت : وقتی قیمت ها واقعی شود قاچاق دارو کاهش و تولید دارو افزایش می یابد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
انجمن داروسازان ایران در واکنش به مصوبه اخیر هیات مقررات زدایی و بهبود محیط کسب وکار اعلام کرد:
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- دکتر محمدامین قبادی عضو هیات مدیره و دبیر انجمن داروسازان تهران در مطلبی با اشاره به واردات دارو که در روزناکه مردم سالاری منتشر شده، اینگونه آورده است: ...
سالم خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سالم خبر: نائب رئیس انجمن داروسازان ایران، گفت: حدود 99 درصد از داروهای کشور در داخل خود ایران تولید می شود و جای افتخار دارد که صنعت داروسازی ما به این درجه از رشد رسیده اما باید پرسید که این میزان تولید داخلی چند درصد از نیازهای جامعه را برطرف می کند؟ واقعیت این است که این میزان تولید به دلیل ...
سالم خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۸:۲۷    
سید هادی احمدی، مدیر روابط عمومی انجمن داروسازان ایران با بیان اینکه فروش اینترنتی دارو در حال حاضر با توجه به عدم تأیید آن از سوی غذا و دارو غیرقانونی است، گفت: سلامت مردم برای داروسازان در درجه اول اهمیت قرار دارد و به هیچ عنوان سلامت مردم فدای پلتفرم های مختلف نمی شود.
رییس انجمن داروسازان استان ایلام و عضو انجمن داروسازان کشور، از همکاری سازمان بیمه سلامت با داروسازان و پرداخت به موقع مطالبات تشکر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس انجمن داروسازان آذربایجان شرقی با بیان اینکه هیچ کالای قاچاق در داروخانه ها نداریم گفت: داروخانه ها به صورت مرتب توسط سازمان غذا و دارو نظارت می شوند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس انجمن داروسازان ایران می گوید: 99 درصد از داروهای کشور در داخل خود ایران تولید می شود اما واقعیت این است که این میزان تولید، فقط 80 درصد نیازهای کشور را تامین می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس انجمن داروسازان گیلان گفت: تاخیر در پرداخت مبالغ نسخه های الکترونیکی به حساب داروسازان و کمبود منابع مالی بزرگترین چالش صنف داروسازان است.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن داروسازان تهران، خواستار حمایت وزارت بهداشت از واکسن آنفلوانزای تولید داخل شد و گفت: ایران پس از آمریکا دومین کشور موفق دنیا در تولید واکسن نوترکیب آنفلوانزا است که توانسته با بهره گیری از فناوری نوین و همفکری نخبگان صنعت بیوتکنولوژی به این هدف بزرگ دست یابد.
سالم خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۹    
سالم خبر: رئیس اسبق انجمن داروسازان تهران، گفت: اگر ادعا کنیم که همه داروهای ایرانی کیفیت قابل مقایسه با مشابه خارجی دارند، این گزاره غلط است. داروهایی که در ایران ساخته می شود، از کیفیت فارماکوپه ای مقبولی برخوردارند، اما به لحاظ مطلوبیت کیفیت، برخی بالاتر و برخی پایین تر هستند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، حیدر محمدی در گفت وگو با ایلنا در واکنش به گلایه برخی از اعضای انجمن داروسازان ایران مبنی بر وجود داروخانه های منتخب گفت: در هر موضوعی یک درجه بندی وجود دارد. داروخانه ای که خدمات خوب ارائه می دهد، موقعیت مکانی مناسبی دارد، مشتری مدار بوده و.. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن داروسازان تهران گفت: واکسن آنفلوآنزای چهار ظرفیتی تولید داخل کلیه کارآزمایی های بالینی را سال ها پیش با موفقیت گذرانده، تأییدیه وزارت بهداشت، پزشکان و متخصصان مختلف را نیز دارد؛ خوشبختانه امسال سومین سال تولید و مصرف آن در کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۸:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- معاون حقوقی انجمن داروسازان ایران با اشاره به ضرورت واقعی شدن قیمت دارو گفت: قیمت دستوری یکی از دلایل اصلی کمبود دارو در کشور است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۷:۲۰    
نصر: هیات رئیسه انجمن داروسازان آذربایجان شرقی به بهانه روز داروساز با حضور در جمع خبرنگاران به سئوالات آنان پاسخ داد.
سالم خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۸:۵۹    
سالم خبر: محمد رئیس زاده، رئیس سازمان نظام پزشکی کشور در مراسم بزرگداشت روز داروسازی که با میزبانی انجمن داروسازان ایران و حضور چهره های شاخص داروساز کشور در هتل قلب برگزار شد، گفت: رشته داروسازی باید به عنوان یک رشته آکادمیک و دانشگاهی شان خود را حفظ کند در این مساله ساده انگاری نکنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس انجمن داروسازان خراسان رضوی از رفع مشکلات در خصوص کمبود شیر خشک تا پایان شهریور ماه در مشهد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا-رییس انجمن داروسازان خراسان رضوی گفت: همراه داشتن اسپری تنفسی با توجه به وضعیت آلودگی هوای کشور عراق مورد تاکید است تا در هنگام بازگشت به ایران با مشکلات تنفسی مواجه نشوند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سیدعلی جعفری نژاد در نشستی مطبوعاتی اظهار کرد: پیگیری هایی که در زمینه های مختلف در حوزه دارو انجام دادیم تا حدودی به وضعیت دارو و داروسازی کمک کرده است ولی لازمه آن پیگیری به صورت مستمر و با همتی مضاعف است. تا حدودی وضعیت کمبود دارویی مثلا اسپری تنفسی و قطره های چشمی برطرف شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن داروسازان جامعه داروسازی نیشابور گفت: از نظر وضعیت اقتصادی ما در بدترین وضع موجود قرار داریم.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس انجمن داروسازان ایران گفت: در انجمن داروسازان روی سالم بودن روابط بین پزشک و داروخانه حساسیت ویژه ای داریم و نباید به هیچ وجه بین پزشک به عنوان تجویزکننده دارو و داروخانه به عنوان تحویل دهنده دارو ارتباط ناسالم شکل بگیرد و این نوع از روابط ممنوع است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۳۴    
عضو هیات مدیره انجمن داروسازان ایران: دارو به عنوان یک کالای استراتژیک قابل عرضه در فروش اینترنتی نیست. تنها مرجع رسمی خرید و فروش دارو، داروخانه است. فروش غیرحضوری دارو بار مالی زیادی در سلامت کشور و سازمان های بیمه گر ایجاد می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن داروسازان استان کرمان با اشاره به اینکه موجودی ذخایر دارویی ما نسبت به سال قبل بسیار خوب است ذخایر خوب آنتی بیوتیک در اختیار داریم، گفت: مشکل و نگرانی کمبود دارویی جدی در استان نداریم و مشکلات در حال حل شدن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن داروسازان ایران گفت: مواد اولیه دارویی بر اساس شاخص های کیفی انتخاب شده و تابع برند خاصی نیستند.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۳۷    
رئیس انجمن داروسازان تهران، با بیان اینکه باید اعتبارات لازم به داروخانه ها تزریق شود، گفت: اگر سازمان های بیمه گر منابع مالی را به موقع مصرف کنند شاهد ناهماهنگی در زنجیره تأمین، توزیع دارو و ورشکستگی احتمالی داروخانه ها نخواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس انجمن داروسازان خراسان رضوی گفت: مشکل عمده کمبود برخی اقلام دارویی، توزیع خارج از شبکه است از این رو بر این باور هستیم که دارو نباید در محلی جز داروخانه و مکانهایی چون عطاری ها، فضای مجازی و در کنار برخی خیابان ها توزیع شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو انجمن داروسازان تهران گفت: الان بیش از 30 هزار فارغ التحصیل در کشور داریم که 6500 نفر از آن ها داروسازان جوان هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۵:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن داروسازان ایران تاکید کرد دارو به عنوان یک کالای استراتژیک قابل عرضه در فروش اینترنتی نیست.
سالم خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۹:۳۸    
سالم خبر: عضو هیأت مدیره انجمن داروسازان ایران، گفت: سنگینی بارطرح دارویاری روی دوش داروخانه هاست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۵۰    
رئیس انجمن داروسازان تهران گفت: منابع مالی حوزه داروسازی باید تامین شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن داروسازان تهران با اشاره به اینکه وزارت بهداشت اجازه فروش مکمل های دارویی را به صورت اینترنتی صادر کرده است در عین حال گفت که پلتفرم های دارویی مجوز فعالیت ندارند و فروش اینترنتی دارو، بازی با جان مردم است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن داروسازان ایران با تاکید بر اینکه: کمبود دارو در کشور به دلیل عدم توانمندی کارخانجات در تولید دارو نیست بلکه متاسفانه قیمت گذاری های غلط منجر به این شده که کارخانجات دارویی، خطوط تولید خود را به حداقل برسانند ...
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۴۸    
رئیس انجمن داروسازان تهران با بیان اینکه حوزه داروسازی نیاز به تغییر دارد، گفت: باید صنعت داروسازی با استانداردهای جهانی رشد کند و در این زمینه فرصت های شغلی و خدمات جدید ایجاد شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن داروسازان تهران گفت: توزیع دارو از طریق پلتفرم ها نیازمند مجرای قانونی است.
40 درصد از فعالیت شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت در زمینه تولید مواد اولیه است و 52 مرکز تحقیقاتی حوزه دارو هم مطالعاتشان را به حوزه نوآوری و فناوری اختصاص داده اند . ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن داروسازان ایران: مردم نباید به تبلیغات عرضه دارو در سامانه های غیر مجاز توجه کنند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۲:۴۲    
رئیس و اعضای هیات مدیره انجمن داروسازان ایران، در نشستی که در محل انجمن داروسازان ایران برگزار شد، به گزارش و تشریح وضعیت داروسازی در کشور پرداختند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
شهرام کلانتری خاندانی رئیس انجمن داروسازان ایران در آستانه روز داروساز، در نشست خبری که در محل انجمن داروسازان ایران برگزار شد، به تشریح وضعیت داروسازی در کشور پرداخت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس انجمن داروسازان ایران، در اختتامیه نمایشگاه مواد دارویی، گفت: پرچم داروسازی کشور به واسطه تولید کنندگان مواد دارویی، بالا است.