جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۴:۳۵Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلاس درس»

پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۱    
ارومیه (پانا) - دبیر اجرایی طرح شهید عجمیان در کشور از آغاز مرحله دوم طرح شهید عجمیان و برنامه ریزی برای تعمیر و تجهیز 80 هزار کلاس درس در سطح کشور خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
جلسه دادرسی یکی از شعب دادگاه تجدیدنظر مازندران به صورت ویدیوکنفرانسی در کلاس درس دانشجویان رشته حقوق دانشگاه مازندران پخش شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۴    
محمدرضا خواجه خسروی در نخستین جلسه دبیرخانه استانی معلم پژوهنده گفت: اجرای برنامه معلم پژوهنده با بهره گیری از شیوه های پژوهشی به شناخت مسائل و ابداع روش های نوین و موثر در مسیر آموزش و یادگیری در کلاس درس کمک شایانی خواهد کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۲    
بینش، یک جشنواره تخصصی است که مجری آن دانش آموزان هستند/ جشنواره بینش، فرصتی برای کشف استعدادهای هنری دانش آموزان و معرفی آن ها به سینمای ایران است
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۴    
با روی کار آمدن دولت سیزدهم فصل جدیدی در توسعه زیرساخت های آموزشی آغاز شده است و در حالی که سال گذشته بیش از هزار کلاس درس جدید در هرمزگان ساخته شده است استاندار هرمزگان امسال به دنبال احداث بیش از 1400 کلاس درس است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سال تحصیلی جدید 63 کلاس درس هوشمند با زیربنای 8 هزار و 400 مترمربع به بهره برداری می رسد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - از سوی مدیرکل دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش، 2 زمین چمن و یک مرکز تندرستی و کلاس درس تربیت بدنی در گرمسار افتتاح شد. ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه و به نقل از بیسیمچی مدیا؛ دوربین با تشخیص حرکت سر و با رنگ های مختلف جایی که کودک به آن نگاه می کند علامت گذاری میکند! علامت های صورتی نشان دهنده سر به پایین ، نشانه های قرمز سر بالا ، نشانه های نارنجی سر برگردانده شده ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: احداث 1409 کلاس درس جدید در استان برنامه ریزی شده است و تلاش می کنیم کمر فقر فضای آموزشی در استان را بشکنیم
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۶    
ساخت چهار مدرسه با 39 کلاس درس در بندرعباس آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با بیان اینکه برای احداث 1409 کلاس درس جدید در استان برنامه ریزی شده است، گفت: عملیات اجرایی 4 باب مدرسه در شهرستان بندرعباس آغاز شد.
امیر سرتیپ دوم مرادبکی با حضور در کلاس درس فرزند همرزم شهیدش موسی الرضا پوررحمتی آرزوی این شهید والامقام را برآورده کرد . به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم پرویز مرادبکی فرمانده پایگاه هوایی شهید نوژه و ارشد نظامی ارتش در همدان با حضور در کلاس درس فرزند همرزم شهیدش موسی الرضا پوررحمتی که ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
آیین افتتاح مدرسه 21 کلاسه در شهرک امام حسین (ع) اسلام شهر و آیین خشت گذاری 106 کلاس درس جدید در قالب هفت مدرسه از محل مصوبات سفر رئیس جمهور به شهرستان اسلامشهر برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
آیین افتتاح و خشت گذاری 9 مدرسه در اسلامشهر برگزار شد که با بهره برداری و احداث 9باب مدرسه جدید، تعداد 136 کلاس درس به فضاهای آموزشی شهرستان اسلامشهر افزوده می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۶    
امیر مرادبکی فرمانده پایگاه هوایی شهید نوژه با حضور در کلاس درس فززند رفیق شهیدش آرزوی 20 ساله شهید پوررحمتی را برآورده کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال تاکنون با توجه به اینکه 1300 میلیارد تومان آورده خیرین و تخصیص دولتی از محل منابع ملی استانی در اختیار این سازمان قرار گرفت، ساخت 1880 کلاس درس جدید در استان در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: در حال حاضر 50 مدرسه با مشارکت خیران در قالب 147 کلاس درس با زیربنای 10 هزار و 247مترمربع در اردبیل در دست اجرا است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۹    
فرمانده پایگاه هوایی شهید نوژه با حضور در کلاس درس فرزند رفیق شهیدش موسی الرضا پوررحمتی که آرزو داشت با لباس خلبانی به دنبال پسرش از مدرسه برود تا فرزندش به اینکه پدرش حافظ امنیت کشور است افتخار کند، جامعه عمل پوشاند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۱    
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی از کمبود 7 هزار کلاس درس در استان خراسان رضوی و شهرستان مشهد خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۵    
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: دوره های آموزشی ویژه معلمان در زمینه آموزش مفاهیم ریاضی باید به صورت مکمل و بافاصله زمانی مشخص جهت کاربرد مهارت های درس ریاضی در کلاس درس برگزار شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۲    
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، با حضور در نشست ائمه جمعه، روسای ادارات آموزش و پرورش و معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق21گانه شهرستان های استان تهران، از تحقق بخشی به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دیدار با معلمان در اردیبهشت ماه سال 1402 خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۱۵    
همدان-فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان در دانشگاه علوم پزشکی همدان و کلاس درس فرزند شهید خلبان موسی الرضا پور رحمتی در جمع دانشجویان حضور یافت و با فرزند این شهید بزرگوار دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی غلام علی رافتی، یکی از خیران مدرسه ساز، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون بیش از 5000 پروژه با 25 هزار کلاس درس به صورت مردمی و مشارکتی احداث و به دانش آموزان خراسان بزرگ اهدا شده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: در برخی مدارس در مشهد و حاشیه شهر، کلاس هایی وجود دارد که دانش آموزان به صورت نوبتی روی صندلی می نشینند. در چند سال اخیر تمام مدارس ما دونوبته شده و این مشکل بزرگی است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بیش از 2800 تخت بیمارستانی کم داریم تا به متوسط کشوری برسیم.
یک مدرسه خیر ساز با 6 کلاس درس در محله قاسم آباد از محلات حاشیه شهر زاهدان افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مسترکلاس های آموزشی صفحه نو با حضور استادان متخصص و صاحب سبک در حوزه های مختلف به کارگردانی و تهیه کنندگی مجتبا میرتهماسب از روز سه شنبه 16 خردادماه ساعت 12 ظهر به طور اختصاصی و رایگان در پلتفرم تماشاخونه عرضه می شوند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی گفت: پس از تأسیس این مجمع، بیش از 5 هزار کلاس درس ساخته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۱    
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: تحول در هر سطحی، از مدرسه شروع می شود، کانون این تحول مدرسه است، محل تحول کلاس درس است، عامل تحول معلم است و این به عنوان یک محور کلیدی در دستور کار است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
جاسم حسین پور مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی در اجلاس روسای ادارات آموزش و پرورش استان در مشهد افزود: با همکاری خیران امسال بیشترین طرح های آموزشی که در مهرماه با 235 آموزشگاه و 1100 کلاس درس در کشور مربوط به خراسان رضوی می باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۲۷    
خودرو هایی صدمه دیده پس از زمین لرزه در سوریه به کلاس درس تبدیل شده اند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان شرقی ، دانش آموزان بناب در قالب راهیان پیشرفت در یک بازدید علمی به همت بسیج علمی این شهرستان در کاخانه کایان پمپ حضور یافتند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی گفت: در مجموع 679 کلاس درس در سطح شهرستان خوی و در کانون زلزله بازسازی، احداث و تحویل آموزش و پرورش می شوند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۰:۴۲    
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون با کودک نوپا صحبت کنید ، با بابا نفسی ، بچه های اینستاگرام آشنا شوید ، آزمون هوش؛ اگر چشمان عقابی دارید عدد 0231 را در 12 ثانیه پیدا کنید ، کاربرد ضرب المثل آدم، شیر خام خورده است و .. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
گروه بین الملل: لین اودونل؛ ستون نویس فارین پالسی در یادداشتی نوشت: مدرسه در افغانستان تحت زمامداری طالبان بیش تر درباره کلاشنیکف و بمب گذاری انتحاری است. این دستور طالبان برای آموزش است. ممنوعیت زنان و دختران در افغانستان از زندگی عمومی و به ویژه کلاس درس توسط طالبان اعمال شده است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۱۴    
موسوی گفت: در سال تحصیلی جاری دو هزار دانشجو امسال در کلاس درس آشنایی با دفاع مقدس حضور یافتند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
طی تفاهم نامه همکاری مشترک بین استاندار هرمزگان و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، 1409 کلاس درس در هرمزگان ظرف مدت دو سال احداث، تکمیل، توسعه و تجهیز می شوند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۳    
مشهد (پانا) - معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت مهم ترین برنامه ها در آموزش ابتدایی، بحث آموزش معلمان بود و هدف عوض کردن رویکرد یادگیری است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۵۵    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، امروز چهارشنبه سوم خرداد ماه سال 1402 و همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، با حضور مدیرکل آموزش و پرورش، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو سنندج ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۵۷    
در تفاهم نامه همکاری مشترک بین استاندار هرمزگان و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، 1409 کلاس درس در هرمزگان ظرف مدت دو سال ساخته، تکمیل، توسعه و تجهیز می شوند.
با حضور رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور؛ عملیات احداث 45 کلاس درس در قالب 9 مدرسه در شهرستان دزفول، به طور همزمان و با حضور رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور آغاز شد
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۱۸    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ مسعود حمیدی نژاد امروز چهارشنبه 3 خردادماه 1402 در حاشیه برگزاری آیین کلنگ زنی پروژه های آموزشی شهرستان دزفول اظهار کرد: همزمان با ایام گرامیداشت مقاومت و پیروزی بالغ بر 9 پروژه فضای آموزشی در قالب 45 کلاس درس کلنگ زنی شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
عملیات احداث 45 کلاس درس در قالب 9 مدرسه در شهرستان دزفول، به طور همزمان و با حضور رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: 63 پروژه خیرساز در قالب 196 کلاس درس با همکاری خیران استان اردبیل در ماه مهر امسال تکمیل و بهره برداری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۴۰    
رییس دانشگاه پیام نور هرمزگان از طراحی سامانه برگزاری کلاس درس و آزمون توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک بین مهدی دوستی ، استاندار هرمزگان و خان محمدی ، رییس سازمان نوسازی مدارس کشور در تهران با حضور قویدل ، مدیر کل آموزش و پرورش و باوقار سرپرست اداره کل نوسازی مدارس در قالب احداث، تکمیل، توسعه و تجهیز 1409 کلاس درس طی مدت 2 سال منعقد شد. ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از پیش بینی بهره برداری از 13 مدرسه با 88 کلاس درس در اهواز تا پایان مهرماه خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ؛حضرت آیت الله جوادی آملی در دیدار دکتر عبدالله معتمدی رئیس دانشگاه علامه طباطبائی و هیئت همراه، ضمن گرامی داشت دهه کرامت، اظهار داشتند: خداوند در اولین آیاتی که نازل کرده خود را معرفی می کند می فرماید: ﴿اقْرَأْ وَ رَبُّکَ الْأَکْرَمُ﴾ ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۲    
میرعبدی در ادامه سفر به شهرستان گلشن، با حضور در کلاس درس صمیمی دانش آموزان مدرسه شهید ملازهی روستای صیادان بالا در مرز ایران و پاکستان با آنان گفتگو کرد.
با اقدام یکی از خیرین نیک اندیش استان بوشهر ، توافقنامه احداث دو کلاس درس در روستای محمد آباد و احداث دو کلاس درس در روستای بویری از توابع شهرستان دشتی بین اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر و مجمع خیرین مدرسه ساز استان بوشهر به امضاء رسید.