چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۳:۴۶May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشاط اجتماعی»

ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۶    
رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه شنبه های جهادی در راستای محرومیت زدایی از محلات در دستور کار قرار گرفته است، گفت: اجرای این طرح و شناسایی نقاط قوت محله و استفاده از ظرفیت آن، علاوه بر توزیع خدمات در ایجاد شور و نشاط اجتماعی تأثیر مثبتی خواهد داشت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، محمد جعفری روز سه شنبه در آیین افتتاح 21 طرح ورزشی در قالب طرح شهید سلیمانی و 10 اتاق بهداشت در مدرسه های استان سمنان در سالن پوریای ولی این شهر افزود: ورزش از دیگر مولفه های مهم در توسعه نشاط اجتماعی دارد. ...
به گفته اسلامی، برنامه های اوقات فراغت در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان با محوریت نشاط اجتماعی اجرا خواهد شد.
در راستای نشاط اجتماعی و جوانی جمعیت ،مجتمع فرهنگی هنری شهید آیت الله مدنی کانون پرورش فکری همدان کارگاه مادر و فرزند با عنوان بهترین جای دنیا را برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گفته اسلامی، برنامه های اوقات فراغت در تمام کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان و با محوریت نشاط اجتماعی اجرا خواهد شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۳    
آئین اختتامیه جشنواره فرهنگ و هنر رضوی در کهگیلویه وبویراحمد همزمان با بیستمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در یاسوج با حضور پرشور و نشاط مردم و هنرمندان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان شهردار نهاوند با اشاره به پروژه پارک صخره ای دوخواهران اعلام کرد: پارک صخره ای منطقه دوخواهران با وسعت شش هکتار و اعتبار 10 میلیارد تومان، حدود 75 درصد پیشرفت دارد که با هدف احیای بافت فرسوده شهر، تقویت روحیه نشاط اجتماعی و امیدبخشی به زندگی در محلات کم برخوردار شهر در حال اجراست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی بر لزوم مشارکت دستگاه های اجرایی در طرح های فرهنگی با هدف افزایش نشاط اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی در استان تاکید کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۲    
بمناسبت گرامیداشت دهه کرامت،سالروز آزاد سازی خرمشهر و در راستای کنگره 3400 شهید استان همایش دوچرخه سواری با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی و سلامت روحی و جسمی و توسعه ورزش های همگانی با شرکت بیش از 150 نفر همایش دوچرخه سواری در رده سنی آزاد برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: با توجه به استقبال شهروندان به ویژه خانواده ها از اجرای ویژه برنامه شادی پیمایی، بعدازظهر امروز شاهد حرکت این کارناوال در معابر و محلات مختلف شهر خواهیم بود تا خانواده ها لحظات شادی را در کنار یکدیگر سپری کنند.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل به نقش دختران و زنان در آینده کشور اشاره کرد و گفت: مطالعه تاریخ و مرور افتخارآفرینی های دختران و زنان ایرانی در جهان موجب نشاط اجتماعی و شادابی دختران می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۱۶    
مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان گفت:طرح ملی مسابقات مینی فوتبال محلات جام ایرانیان باعث ایجاد نشاط اجتماعی و توسعه ورزش همگانی در سراسر کشور می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۵    
استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد: انعکاس اخبار خوب از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی، نشاط اجتماعی به همراه دارد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۴۱    
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: در راستای ثبت جهانی همگتانه و ایجاد شور و نشاط اجتماعی کنسرت خیابانی با حضور سالار عقیلی و محمد معتمدی در همدان برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی با بیان اینکه مدیران استان مرکزی از ظرفیت های مردمی برای نشاط اجتماعی بهره بگیرند، از حمایت از توسعه برنامه های نشاط اجتماعی در استان مرکزی خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۹    
مدیر کل دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: بلند مرتبه سازی هم به دلیل ایجاد نشاط اجتماعی فرصت است و هم به لحاظ تمرکز نقطه ای ممکن است تهدیدی برای توسعه شهری باشد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود_ شهردار شاهرود با تاکید بر تلاش برای ایجاد شور و امید در میان آحاد مختلف جامعه، گفت: ایجاد نشاط اجتماعی جامعه را فعال کرده و به آن امید تزریق می کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری تیران با اشاره به برگزاری برنامه های دهه کرامت گفت: ترویج فرهنگ رضوی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی میان شهروندان از برنامه های شهرداری در این ایام است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۹    
در دوم ی ن جلسه شورا ی فرهنگ عموم ی شهرستان ابهر برنامه ها ی شاخص فرهنگی بر اساس نقشه مهندسی فرهنگی استان با محوریت تحکیم بنیان خانواده و رشد جمعیت، سبک زندگی اسلامی ایرانی با رویکرد جهاد تبیین و افزایش نشاط اجتماعی به ریاست احمد ذوالقدر فرماندار شهرستان ابهر در دفتر امام جمعه ا ی ن شهر تشکیل شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با آغاز دهه کرامت، زمین چمن مصنوعی مدرسه ابتدایی شهید " علی زنگنه " در حوزه آموزش و پرورش ناحیه سه کرج با هدف افزایش نشاط اجتماعی در بین دانش آموزان و خانواده ها افتتاح شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ورزش شهر تهران جزییات برنامه های ورزشی شهرداری را اعلام کرد و گفت: تعرفه خدمات در اماکن ورزشی بر اساس مصوبه شورای شهر است.
حسن افکار: برگزاری جشن های دهه کرامت با محوریت کانون های مساجد عامل ایجاد شور و نشاط اجتماعی و ترویج و توسعه خدمت کریمانه در جامعه است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۲۳    
دکتر صابر کشیری گفت: خادمیاران استان از ابتدای دهه کرامت جشنهای مردمی را بدون حضور خادمین حرم رضوی آغاز خواهند کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۱۶    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تربت جام گفت: 30 نفر از دوچرخه سواران، حامیان و دوستداران میراث فرهنگی تربت جام، به مناسبت هفته میراث فرهنگی، با پیام جهانی 2023 یونسکو با عنوان میراث فرهنگی، هویت ملی و نشاط اجتماعی مسیر بین شهر تربت جام تا روستای هدف گردشگری بزد را رکاب زدند.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: اگر ما جمعیت جوان نداشته باشیم نشاط اجتماعی در جامعه از بین خواهد رفت، اقتدار و اعتبار بین المللی ما هم زیر سؤال خواهد رفت، یعنی اگر جمعیت جامعه ما افزایش پیدا نکند و جوان نداشته باشیم همه ارزش ها را از دست می دهیم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز با حضور معاون حقوقی و مجلس وامور استان های وزارت ورزش و جوانان با استقبال پرشور هموطنان شهرستان در میدان شهرداری میاندوآب شهر دوچرخه ایران همایش ترکیبی پیاده روی خانوادگی و دوچرخه سواری برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۳:۰۸    
ایسنا/اصفهان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون گفت: جوان گرایی و مشارکت بخشی عمومی برای ایجاد نشاط اجتماعی مردم شهرستان لازم است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
علی دارابی قائم مقام ضرغامی و معاون میراث فرهنگی نیز در این مراسم با اشاره به شعاری که برای روز جهانی موزه انتخاب شده است؛ پایداری و حال خوب گفت: به همین دلیل با محوریت پیام میراث فرهنگی؛ هویت ملی، نشاط اجتماعی ، وزارت میراث فرهنگی ...
اسمعیل جهانگیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در جلسه برگزاری رویداد ایده پردازی فرهنگی و اجتماعی سواحل کشور در بندرعباس گفت: برگزاری برنامه ها با موضوع نشاط اجتماعی در سواحل کشور باید در اولویت برنامه های فرهنگی قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۸:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
آمل- معاون هماهنگی امور استان های وزارت کشور بر ایجاد نشاط اجتماعی توسط دهیاران و شوراها ضرورت تبیین و بازنگری نقش شوراها تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی در خصوص معرفت افزایی و ایجاد نشاط اجتماعی در جشن های دهه کرامت با توجه ویژه به نسل جوان تأکید کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
صالحی بر ضرورت مردمی برگزار شدن برنامه های دهه کرامت اشاره کرد و گفت: با مشارکت دستگاه های فرهنگی برنامه های با رویکرد نشاط اجتماع در مساجد و بقاع متبرکه در این دهه اجرا می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
استاد شاکری با بیان اینکه مهم ترین عامل در ایجاد و تقویت نشاط اجتماعی در سیره نبوی، تحول در بعد اعتقادی و نگرشی-ارزشی امت اسلامی بوده است، گفت: ما باید با روش های کاربردی به بسط شادمانی پایدار و نشاط اجتماعی ماندگار در جامعه بپردازیم و جامعه ای بانشاط و با امید به آینده ایجاد کنیم تا زمینه برای ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از برگزاری 200 برنامه در هفته موزه و میراث فرهنگی در گیلان خبر داد و گفت: به مناسبت روز موزه تمام موزه های گیلان فردا رایگان است ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۷:۰۰    
رئیس شورای اسلامی شهرستان سمنان، تقویت رویداد شب های فرهنگی سمنان در پیاده راه امام (ره) را حائز اهمیت دانست و گفت: برگزاری این رویداد در ادامه کار باید تقویت شود تا علاوه بر احیای زیست شبانه و به وجود آوردن پویایی و شور و نشاط اجتماعی در شهر، موجب رونق کسب وکارها شود.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۸:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
شصت و هفتمین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان سینمایی در ادامه سلسلسه نشست های هم اندیشی با مجموعه های فرهنگی و هنری با حضور محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی، مهرداد باقری پبدنی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، و معاونان و مدیران دو سازمان برگزار شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
با حضور تیم مدیریت شهری، شهردار کومله، رئیس و اعضای شورای شهر کومله، امام جمعه، بخشدار، روسای ادارات مختلف، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و عوامل اجرایی برگزاری نهمین جشنواره بهار نارنج در کومله، از بانیان برگزاری این جشن در مکان فرمانداری لنگرود تقدیر بعمل آمد. ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بوستان بانوان منطقه 19 به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان استان تهران و در راستای افزایش نشاط اجتماعی آنها ویژه برنامه های متنوع آموزشی، ورزشی، فرهنگی، هنری و تفریحی در این بوستان تدارک دیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فرزند بیشتر و جمع لبخندها و خنده ها نه تنها خانواده و والدین بلکه جامعه را نیز با نشاط تر می کند، ساده ترین نمونه این شادی و نشاط اجتماعی را در چرخ و فلک ببینید.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
این جشنواره از 13 اردیبهشت شروع شده و تا 29 اردیبهشت ماه ادامه دارد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، رحیم خاکی روز یکشنبه با اعلام این مطلب افزود: آثار و بناهای تاریخی البرز از جمله تپه ازبکی، کاروانسرای ینگی امام، آسیاب مهدی آباد و امثال آن در هفته میراث فرهنگی از 28 اردیبهشت ماه جاری تا سوم خرداد، پذیرای گردشگران و تورهای گروهی است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
برای ایجاد نشاط اجتماعی و شادمانی های خانوادگی مؤلفه های بسیاری باید مورد توجه قرار گیرد؛ توجه به نوآوری های فرهنگی و دانش بنیان ها، یافتن ظرفیت های ترویج فرهنگ های بومی و توانمند کردن کنشگران عرصه فرهنگ نمونه هایی از این الزامات هستند.
اولین دوره مسابقات فوتسال کارگران شهرستان اردستان به منظور اهمیت دادن به مقام کارگر و نشاط اجتماعی در این قشر زحمت کش، برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۱:۱۲    
مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: راه اندازی و افتتاح 13چمن مصنوعی در سطح 23هزار هکتار بالغ بر 18میلیارد تومان و برنامه ریزی جهت افتتاح دهکده ورزشی در شهر ایلام از اقدامات مهم این ادراه کل در راستای افزایش نشاط اجتماعی دانش آموزان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
در راستای افزایش نشاط اجتماعی و معرفی غذاهای سنتی جشنواره غذای اقوام در شهر مهرگان برگزار شد.
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
درخشان یکی از الزامات فعلی در سطح جامعه را ایجاد نشاط اجتماعی خواند و ابراز داشت: قدمت و سابقه فرهنگی و سنت مردم دیشموک زبانزد خاص و عام است و اجرای این دست برنامه ها ضرورت دارد.
نوزدهمین جشنواره گل و گلاب تهران با هدف شناساندن ظرفیت های گردشگری منطقه 22، ترویج فرهنگ های سنتی - اسلامی، آشنایی با سبک زندگی اقوام و ایجاد نشاط اجتماعی در دریاچه چیتگر برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۷    
به همت مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری و مدرسه آفتاب (فرهنگیان 2) شهر یاسوج در آخرین روز از هفته بزرگداشت مقام معلم ویژه برنامه نشاط اجتماعی در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان یاسوج برگزار گردید .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۷    
رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران با تاکید بر لزوم برنامه ریزی برای اوقات فراغت جوانان در گچساران، گفت: به عنوان متولی ورزش با کمک ادارات و نهادهای مختلف، برنامه مدون سالانه را برای نشاط اجتماعی تهیه کرده ایم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: با برنامه ریزی هایی که انجام شده و همچنین در حال انجام است آینده خوبی را می توان برای رشته شنا، شیرجه و واتر پلو ترسیم کرد.