پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۱:۲۹Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییسی»

خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
رییسی در جمع مردم رباط کریم: مردم با شعار آزادی گول نمی خورند، ما آزادی خود را بعد 22 بهمن 57 پیدا کردیم و این آزادی را از دست نخواهیم داد.
رییس جمهور با بیان اینکه رؤسای بانک ها و مسئولان فرادستی در ارائه تسهیلات ازدواج مردم را کمک کنند گفت: مسئولانی که نارضایتی مردم را به همراه دارند باید از بدنه دولت خارج شوند.
رییسی گفت: ما آزادی خود را در انقلاب شکوهمند اسلامی بهمن 57 به دست آوردیم و به آسانی آن را از دست نخواهیم داد.
سلام نو / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان امروز 16 آذر 1401 همزمان با روز دانشجو به دانشگاه تهران رفت و به سوالات دانشجویان پاسخ داد.
برترین ها   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اعتراض یک شهروند به قیمت بالای مسکن در میان سخنرانی رییسی در جمع مردم رباط کریم را مشاهده کنید.
آنا / تیتر برتر   ۸ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جمع مردم رباط کریم گفت: ملت ایران اجازه تهدید علیه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی از سوی دشمن را نمی دهد.
اینتیتر   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، سید ابراهیم رییسی رئیس جمهور در جمع مردم رباط کریم با بیان این که حضرت فاطمه (س) به ما درس چگونه زیستن می دهد؛ این که فتنه ها و توطئه های زمان خود را بشناسیم افزود: دشمن می خواهد اعتقادات مردم را هدف قرار دهد و دانشجو ...
رویداد 24   ۹ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی دولت رییسی و وزیر نفت دولت احمدی نژاد لحظاتی پیش درگذشت.
وزیر سابق راه و شهرسازی دولت رییسی امروز صبح درگذشت.
برترین ها   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی دولت رییسی و وزیر نفت دولت احمدی نژاد لحظاتی پیش درگذشت.
آنا / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور از پروژه در حال احداث متروی پرند در شهرستان رباط کریم بازدید کرد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان به جای عبارت عقب نشینی دولت رییسی از وعده هایش عبارت عجیب تعدیل وعده را بکار برد.
صبح چهارشنبه شانزدهم آذر ماه روزی که رییسی به دانشگاه تهران رفته بود، در مجلس بهارستان جلسه دفاع از وزیر راه برقرار بود مردم به فکر مشکلات زندگی شان یکباره دارندگان گوشی های اندروید با یک پیام احتمال وقوع زلزله شوکه شدند.پیامی که مشخص شد حاصل اشتباه همراه اول است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
جلسه ستاد ملی جمعیت با حضور سید ابراهیم رییسی رییس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد .
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
: هزینه ساخت 4 میلیون مسکن تقریبا دو برابر بودجه کل کشور در سال 1401 است. شما نمایندگان بگویید از کجا باید تامین شود؟با چه مدلی می خواهیم مسکن بسازیم؟ همه ما در یک کشتی نشسته ایم، فکر نکنیم اگر مسکن ساخته نشود فقط دولت مقصر است.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیسی در دانشگاه تهران پیاده راه می رود، البته با کلی محافظ در میان دانشجویان هوادارش!
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مریم فکری در خبرآنلاین نوشت: با وجود تمام حواشی امروز مجلس و انتقادهای مخالفان مهرداد بذرپاش برای تصدی وزارت راه و شهرسازی، او امروز به عنوان وزیر راه و شهرسازی در مجلس انتخاب شد. ...
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
او ادامه داد: محدودیت های ایجاد شده به دلیل اخلال دشمن و ایجاد ناامنی است که در آن ایجاد کرد؛ محدودسازی شده و حتما بدانید با شرایط امن، وضعیت متفاوت خواهد بود. به وزیر و مسئول مربوطه گفتم برای کسب و کار ها کاری کنید تا بر بستر های داخلی فعالیت کنند تا بتوانیم فضا را امن کنیم.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: ضعف تعدادی از وزرا یکی از نکاتی است که انتقاد کنندگان منصف و مستقل بر آن تکیه می کنند، ولی عجیب اینست که اولاً اعتنایی به این انتقاد نمی شود و ثانیاً اگر وزیر ضعیفی کنار گذاشته می شود و یا کنار می رود، فرد ضعیف تری جایگزین او می شود! ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رییسی در بخش دیگری از اظهاراتش گفت: در گاز و برق قطعی نداشتیم، در تابستان امسال دیدیم که خاموشی نداشتیم؛ ما که نیروگاه نساختیم بلکه با مدیریت توانستیم بدون خاموشی از تابستان عبور کنیم در حالی که سال های گذشته همه خاموشی ها در تابستان را به خاطر دارند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رییسی در دانشگاه تهران گفت: محدودیت اینترنت به دلیل اخلال دشمن و ایجاد ناامنی است.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
صبح امروز ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم، به مناسبت روز دانشجو در جمع دانشجویان هوادار دولت در دانشگاه تهران سخنرانی کرد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مهرداد خدیر در عصر ایران نوشت: صرف حضور سید ابراهیم رییسی در دانشگاه و نطق او - که هم زمان با نوشتن این یادداشت در حال انجام است- فارغ از آنچه می گوید تصمیم و اقدامی قابل ستایش است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- بذرپاش، وزیر منتخب راه وشهرسازی در جریان سخنرانی در نشست بررسی صلاحیت اش در مجلس گفت: فکر نکنید اگر از ساخت مسکن کوتاه آییم مقصر دولت است یا برعکس مقصر مجلس است. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۱    
ابراهیم رییسی با حضور در دانشگاه تهران با اشاره به وعده ای که درباره کسب و کارهای آنلاین (اینستاگرام) داده بود گفت: من در انتخابات حرفی زدم که گاهی هم بعضی ها می خواهند آن را یادآوری کنند. من خودم یادم هست.
همایش گام دوم شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ در مسیر تحول نوزدهم آذر ماه 1401 با حضور آیت الله دکتر ابراهیم رییسی رئیس جمهور، برگزار می شود.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا، بررسی صلاحیت مهرداد بذرپاش وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در صحن علنی مجلس به ریاست محمدباقر قالیباف همراه خواهد بود. گفته شده بود که ابراهیم رییسی برای دفاع از وزیر پیشنهادی خود در این جلسه حضور خواهد یافت ولی از آن جا که رییس جمهور برای شرکت در آیین گرامیداشت هفتادمین سالگرد روز ...
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ ، آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور دقایقی پیش به منظور سخنرانی آیین بزرگداشت روز دانشجو و سخنرانی در جمع دانشجویان وارد دانشگاه تهران شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا : رییسی اظهار کرد: ما گفت وگو را در دانشگاه مفید می دانیم. سخنان همه حتی کسانی که نظرات مخالف دارند شنیده خواهد شد. سخن گفتن در حل مسئله بسیار اثر دارد. دولت از این گفت وگوها استقبال خواهد کرد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
طبیعی است که هواداران هر جناحی تعلق خاطر بیشتری به دولت وابسته به آن جناح داشته باشند ولی این بدان معنا نیست که بدخواه دولت وابسته به جناح دیگر باشند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش چهارشنبه شب ایران اکونومیست، بنا به اعلام یکی از مقامات فدراسیون فوتبال، ارکان مرتبط در کمیته های ذیربط این فدراسیون درباره شهره موسوی (نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال) وفق مقررات فیفا تصمیم نهایی خود را اتخاذ کرده اند و مقرر شده سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون فوتبال معرفی شود. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که رئیس جمهور فردا برای دفاع از وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در جلسه علنی مجلس حضور پیدا می کند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
ابراهیم رییسی رئیس جمهور تعدادی از اعضای دولت را مامور کرد راهکارهای پرداخت حقوق بر اساس میزان بهره وری و کیفیت کار و ارائه خدمت را تهیه کنند تا در بودجه سال آینده لحاظ شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
متوسط قیمت مسکن در پایتخت در حالی در آستانه پنجاه میلیون تومان ایستاده است که یکی از مهمترین شعارهای دولت رییسی به ساماندهی بخش مسکن اختصاص داشت .
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۵    
بعضی از رسانه های خبری و فعالان رسانه ای مدعی شدند مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه دولت سید ابراهیم رییسی بعد از تقدیم لایحه بودجه به مجلس از این سازمان جدا می شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۴۵ سایت دیگر  
زینب مهدوی مسئول خواهران انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: در حالی که پس از پیگیری هایی که داشتیم، معاونت امورزنان و خانواده ریاست جمهوری با وجود ترافیک کاری این هفته دولت به خاطر بحث بودجه، حضور در این برنامه را قطعی کرده بودند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر بهداشت درباره علت توزیع ناعادلانه امکانات بهداشتی و درمانی در سطح کشور قانع نشدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
اکوایران : بذرپاش را باید احتمالا دومین وزیر راه و شهرسازی کابینه ابراهیم رییسی بدانیم. او که از دوران شهرداری محمود احمدی نژاد کار خود را به عنوان مشاور شهردار انتخاب کرد، در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد هم بی نصیب نماند و عهده دار مسوولیت های اجرایی و مدیریتی مختلف شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۱:۲۵    
فرصت رایزنی برای بهداد سلیمی در خلال برگزاری رقابتهای جهانی کلمبیا فراهم شده است. بهداد سلیمی سرپرست نایب رییسی فدراسیون وزنه برداری و نامزد ایرانی عضویت در کمیسیون ورزشکاران فدراسیون جهانی وزنه برداری که به عنوان سرپرست تیم ملی وزنه برداری ایران به بوگوتا محل برگزاری رقابتهای جهانی اعزام شده است ...
آنا / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۸:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از برگزاری مراسم روز دانشجو روز چهارشنبه 16 آذر با حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران خبر داد.
طلا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
روز گذشته نشست مشترک دولت و مجلس برگزار و تصاویری از حاشیه این نشست خبرساز شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام انجام شده، هنوز دانشگاهی که رییس جمهور به مناسبت روز دانشجو قرار است آنجا حاضر شود نهایی نشده و دفتر رئیس جمهور در حال بررسی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به همدلی و نزدیکی دولت و مجلس، گفت: مشکلات کشور به دست دولتمردان و نمایندگان حل می شود، اعتبارات ممکن است کافی نباشد اما با تدبیر، عقلانیت، همگرایی و با تشخیص اولویت ها مسائل حتما قابل حل شدن است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته نشست مشترک دولت و مجلس برگزار و تصاویری از حاشیه این نشست خبرساز شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۸    
تقدیم باراز 35 میلیارد دلاری به ترکیه، همه گزینه ها زیر میز پزشکان، اصابت ترکش های دلار به بازار مسکن ، تشدید ارقام نجومی برای اجازه بها، رییسی : پرهیز از اتخاذ اقدامات تورم زا رویکرد اساسی دولت است
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
فراز دیلی نوشت: چه چیز خاطر ایرانیان را رنجانده که یک شهروند برای سلام و علیکی ساده با رئیس جمهوری و تعارف کردن یک مشت شکلات به او از همشهریانش عذرخواهی می کند ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۵    
استاندار اصفهان تاکید کرد: هرگونه استخدام در منطقه باید با رعایت سهمیه 3 درصدی جذب معلولان صورت بگیرد و ما از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، این مُطالبه جدی را داریم ...