جمعه ۰۷ مهرساعت ۱۱:۲۷Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متهم فراری»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
یک متهم تحت تعقیب پرونده های سرقت مسلحانه در بخش خورگام رودبار شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مرد جوانی که با اتهامات مربوط به تروریسم از زندانی در لندن گریخته بود، امروز در منطقه ای در غرب این شهر شناسایی و دستگیر شد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
دانیل عابد خلیفه 21 ساله، که چهارشنبه از زندان واندسورث در جنوب لندن فرار کرده بود دستگیر شد.
برترین ها / آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۷:۱۲   + ۶۳ سایت دیگر  
دادستان تهران از استرداد یک متهم که با اغوای 500 نفر 60 میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود خبر داد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
متهم فراری پرونده رتیل های خونریز پس از 8 ماه زندگی مخفیانه با ردزنی های اطلاعاتی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی در شمال کشور دستگیر شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۷:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رکنا: متهم فراری پرونده رتیل های خونریز پس از 8 ماه زندگی مخفیانه در حالی با ردزنی های اطلاعاتی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در شمال کشور دستگیر شد که تصویر بدون پوشش وی با دستور مقام قضایی در روزنامه خراسان منتشر شده بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
انتشار تصاویری از تعقیب و گریز پلیس آمریکا با یک متهم فراری در اتوبان های شلوغ در فضای مجازی بازتاب داشته است. منبع: خبرفوری
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
پلیس از شهروندان خواست اگر این متهم که تصویرش منتشر شده را مشاهده یا شناسایی کردند سریعا اطلاع دهند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مرد جنایتکار که در جریان اختلاف خانوادگی سناریوی قتل خواهرزاده اش را طراحی واجرای کرده بود و پس از فرار باخانواده اش عازم آنتالیا بود کارآگاهان جنایی رباط کریم به سبک گاندو توانستند متهم فراری را در باند پرواز غافلگیر کنند.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
متهم فراری با جعل گواهی فوت و تدفین قلابی خودش سعی داشت از دست قانون فرار کند. به گزارش وقت صبح به نقل از خراسان: من فقط با مرده ای که در شیراز دفن شده است شباهت اسمی دارم و آن مرد فوت شده را هم نمی شناسم ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۲    
یاسوج- ایرنا- فرمانده انتظامی کهگیلویه گفت: در پنج ماه اخیر سال جاری 761 متهم فراری در این شهرستان دستگیر و تحویل مقامات قضایی داده شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه گفت: 761 متهم فراری طی سال جاری، در این شهرستان دستگیر و به مقامات قضایی تحویل داده شدند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سه مرد تبهکار با معرفی خود به عنوان مأموران پلیس آگاهی و به بهانه اینکه در تعقیب یک متهم فراری هستند از خانه ای سرقت کردند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۲:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ایلام گفت: اقدام به خودکشی متهم فراری بعد از گروگانگیری خانواده خود، بدون حادثه جانی به اتمام رسید.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
حادثه 24 - جوانی که تاکنون مدعی بود به تنهایی سناریوی جنایت به سبک فیلم های هالیوودی را نوشته و اجرا کرده است، بالاخره لب به اعتراف گشود و بازیگر مکمل خود در صحنه قتل را در حالی لو داد که با دستگیری وی راز جنایت تکان دهنده درون خودروی پژو 206 فاش شد. ...
سلام نو / میزان   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ اسدالهی در پایان با تاکید بر اینکه مردم عزیز همواره باید آستانه صبر و تحمل خود را بالا ببرند، بیان داشت: پلیس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنیت شهروندان و برخورد با مجرمان و هنجارشکنان از هیچ گونه تلاشی فرو گذار نخواهد کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۸:۲۰    
همدان-فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری 2 نفر توزیع کننده مواد مخدر و یک نفر متهم فراری طی اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی توسط ماموران کلانتری 14 ازندریان خبر داد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری متهم فراری که با وعده واردات خودرو، مبلغ 4 هزار میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
متهم فراری که با وعده واردات خودرو، 4 هزار میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی تهران با در اختیار گذاشتن تصویر متهم فراری از مردم خواست، کسانی که اطلاعاتی از این مرد شیطان صفت دارند به پلیس مراجعه کنند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان خرمشهر از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی دلفان از دستگیری 9 متهم تحت تعقیب در این شهرستان خبر داد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
پلیس فارس با انتشار تصویر متهم متواری سید ابوذر موسوی از مردم خواست تا در صورت مشاهده یا شناسایی این فرد، مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۲۱:۰۴   + ۳۲ سایت دیگر  
سواری پور با اشاره پیگیری ماموران برای یافتن پدر خانواده گفت: جست وجو در پاتوق های احتمالی متهم فراری شروع شد و تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی برابر اطلاعات بدست آمده به شهر ورامین اعزام شده و پس از حدود شش ساعت تعقیب و مراقبت، متهم را به جرم قتل دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۲۰:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
فردی مسلح در خیابان امام خمینی (ره) شهرستان چابهار اقدام به تیراندازی به سمت یک جوان و قتل وی کرد و سپس به زندگی اش پایان داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۰    
رکنا : فرمانده انتظامی شهرستان گنبد از دستگیری 31 محکوم و متهم فراری توسط پلیس این شهرستان خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری 31 متهم فراری در این شهرستان خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۷:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
با تلاش ماموران انتظامی پاسگاه حکمی میناب یک سارق سابقه دار که چند سال تحت تعقیب مراجع قضائی بود در یک عملیات ضربتی و مقتدرانه شناسایی و دستگیر شد. به گزارش صبح ساحل ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - فرمانده انتظامی فلاورجان از شناسایی و دستگیری 36 متهم فراری و تحت تعقیب مراجع قضائی در عملیات مأموران این فرماندهی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مرکزی از شناسایی مخفیگاه ضارب مأمور وظیفه شناس پلیس زرندیه در یکی از استان های هم جوار خبر داد و گفت: این متهم فراری در یک عملیات منسجم توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان دستگیر شد.
برترین ها / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کردستان با توجه به مجوز انتشار تصاویر متهم کلاهبردار، از شهروندان خواست تا هرگونه اطلاعات خود از این فرد را با پلیس در میان بگذارند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام بیان داشت: با تلاش ماموران پلیس 10 متهم و محکوم فراری و تحت تعقیب مراجع قضایی شناسایی، دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه به نقل از ساناپرس، در یک منطقه روستایی در ایالت کارولینای شمالی در ایالات متحده، گاوها نقش غیرمنتظره ای در کمک به پلیس برای یافتن یک متهم فراری ایفا کردند ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
تیباسواری که پس از مشاجره خیابانی با دو جوان موتورسوار، در تاریکی شب آن ها را با شلیک گلوله از سلاح شکاری مجروح کرده بود، در حالی از صحنه حادثه گریخت که راکب موتورسیکلت دچار مرگ مغزی شد و خانواده وی نیز اعضای بدنش را به بیماران نیازمند اهدا کردند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از زنهار، دختری 19 ساله در هند توسط 9 مرد پلید مورد تجاوز قرار گرفت و زنده زنده در آتش سوزانده شد.اطلاعات پلیس حاکی از آن است که چندی پیش 4 مرد اشرافی و ثروتمند هند دختری 19 ساله را ربودند و به شدت مورد تجاوز گروهی قرار دادند اما پس از دستگیری 4 متهم فراری مشخص شد که 5 افسر ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۲۱:۳۸    
ایسنا/همدان فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از شناسایی و دستگیری متهم فراری توسط مأموریان پاسگاه انتظامی آورزمان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۳۶    
دولت چین تاکنون موفق به استرداد بیش از 10 هزار متهم فراری به این کشور شده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۲۳    
ستایشی سخنگوی قوه قضاییه خطاب به سینا استوی متهم فراری و اخلالگر ارزی کشور گفت: لطفا بیا و خودت را معرفی کن.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوالی درباره متواری شدن سینا استوی مدیرعامل صرافی کریپتولند گفت: از همین تریبون اعلام می کنم و امیدوارم ایشان حرف های من را بشنود و بیاید؛ آقا جان اگر صدای من را داری گوش بده و دقت کن. بر اساس قرار قانونی که صادر شده است، خودت را معرفی کن
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی برخی دستاوردهای طرح ارتقا امنیت اجتماعی را برشمرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری 36 متهم تحت تعقیب قضائی و انتظامی در این شهرستان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 2 پسر نوجوان که بدنبال مصرف مشروبات الکی در حالت عادی نبودند در درگیری با پسر نوجوانی او را به قتل رسانده و پا به فرار گذاشتند این دو متهم فراری پس از یک سال زندگی مخفیانه سرانجام با تلاش کارآگاهان جنایی البرز دستگیر شدند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۵۲ سایت دیگر  
سردار جهانبخش افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی و همچنین حضور کارآگاهان پلیس آگاهی، متهم فراری در کمترین زمان ممکن دستگیر و به مقر پلیس هدایت داده شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۸:۱۵    
مرد خلافکاری که با خودرواش تلاش می کرد از تعقیب و گریز مأموران پلیس فرار کند، دختر هفت ساله فال فروشی را زیر گرفت و به قتل رساند. تحقیقات برای دستگیری متهم فراری ادامه دارد.
اول فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس برابر دستور مرجع قضائی با انتشار تصویر سه متهم فراری از شهروندان خواست چنانچه اطلاعی از این افراد دارند به پلیس 110 گزارش و اطلاع دهند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۰۲    
آخرین آمار کرونا در ایران/ سرقت 700 میلیونی پرستار قلابی از زن 91 ساله/ معمای قتل مرد افغانستانی از سوی مردان موتورسوار/ دختری در لانه کثیف/ افشای راز قتل راننده سمند با دستگیری 2 معتاد/ فرجام مرگبار کیف قاپی در خیابان پاسداران تهران/ بخشش مردی که اشتباهی آدم کشت/ سرقت های لاکچری!/ حکم حبس ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مردی که متهم است با چاقو چشم پسر جوانی را کور کرده در حالی از سوی قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به حبس، تبعید و دیه محکوم شد که با گذشت 3 سال از این ماجرا همچنان فراری است. ...