جمعه ۱۲ خردادساعت ۱۶:۵۲Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بی بضاعت»

پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۴    
نایین (پانا) - رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نایین از تفکیک و اهدای اقلام دارویی به مراکز خیریه خبر داد. محمد زمانی در گفت و گو با پانا اظهار کرد: این برنامه با هدف کمک به رفع نیاز داروئی اقشار آسیب پذیر ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۷    
طلاب بسیجی در قالب یک گروه جهادی به یاری خانواده های کم توان شتافتند و در امر برداشت کاه و کلش مزرعه به آنها کمک کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۶   + ۷۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس مصوب کردند تا درآمد مالیات خانه های خالی شهرهای بیش از 100 هزار نفر جمعیت برای احیای بافت های فرسوده و ساخت خانه افراد بی بضاعت اختصاص یابد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۳    
محمدمحمدنژاد مسئول گروههای جهادی سازمان بسیج حقوقدانان سپاه حضرت جوادالائمه(ع) گفت: تعداد هزار و دویست نفر مشاوره حقوقی رایگان به افراد بی بضاعت و دارای مشکلات حقوقی ارائه و همچنین تعداد ده فقره پرونده مالی و غیر مالی با پیگیری گروه جهادی این سازمان حل و فصل شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۷    
کاسب محله بهبودی به سبک و سیاق خاصی کار می کند و تابلوهای مختلفی در مغازه اش دیده می شود؛ از نوشته سوا کن جدا کن تا به افراد بی بضاعت رایگان میوه ارائه می شود .
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کاروان زیر سایه خورشید به همراه خدام رضوی و پرچم متبرک امام رضا(ع) ضمن عیادت از بیماران در بیمارستان امام رضا(ع) کبودرآهنگ و بیمارستان علیمرادیان نهاوند حاضر شدند. در این دیدار هزینه بیماران بی بضاعت در راستای اجرای طرح آقا حساب کرد از طرف بیمارستان و کانون جوانان رضوی استان همدان پرداخت شد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
یک نانوا مهربان در شیراز اقدام جالبی کرده است و برای افراد بی بضاعت نان رایگان در نظر گرفته است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی گلستان از راه اندازی مراکز نیکوکاری قرآنی در مؤسسات گلستان خبرداد و گفت: راه اندازی این مراکز می تواند به عنوان حلقه واسطی بین خیرین و نیازهای افراد کم برخوردار و بی بضاعت جامعه بوده و از طرفی ارتباط خیرین و متبرعان در حوزه قرآن را فراهم کند.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل کلینیک طهورا در سالگرد طرح درمان رایگان 1000 زوج نابارور، گفت: تا کنون با اجرای طرح میلاد تا میلاد، 68 مادر به بارداری رسیده اند که کماکان درمان این عزیزان ادامه دارد و پیش بینی می شود این آمار به بیش از 300 مادر افزایش یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۸    
خانواده زندانیان به دلیل نبود سرپرست در معرض آسیب های اجتماعی و مشکلاتی قرار دارند که بایستی با برنامه ریزی مدون آنان را حمایت کنیم.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ آقالو با بیان این که امسال بیش از 200 عنوان برنامه در قالب کاروان زیر سایه خورشید در آذربایجان غربی برگزار می شود، گفت : توزیع بسته های معیشتی و بسته های بهداشتی بین خانواده های دارای فرزند بیشتر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۹    
مسئول انتشارات مشق شب گفت: به دلیل نیاز کشور انتشارات ما تصمیم گرفت که سمت نذر فرهنگی برود و هزینه فروش کتاب ها، در روستاهای محروم و کم برخوردار را صرف کودکان بی بضاعت کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به منظور حمایت از هنرمندان مستعد بی بضاعت و نیازمند تفاهم نامه همکاری میان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمیته امداد قزوین امضا شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۴    
ابراهیمی گفت: کانون باب الحوائج (ع) روستای دهنو از بدو آغاز به کار تاکنون علاوه بر برگزاری دوره های آموزش قرآن کریم، دغدغه اشتغال بانوان بی بضاعت سرپرست خانوار را داشته و اشتغال و کارآفرینی این بانوان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: تفاهم نامه اشتغال پایدار برای 700 زن بی بضاعت با اداره کل آموزش و فنی و حرفه ای منعقد شد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
هرچند وزارت آموزش وپرورش تمایلی به ارائه آمار به روز خود را ندارد اما آمار منتشر شده از سوی سایر بخش ها نشان می دهد 11درصد دانش آموزان ابتدایی در کل کشور در این دوره تحصیلی موفق به قبولی نشده اند و این وضعیت همواره در استان های محروم وخیم تر بوده است. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۸    
گروه جهادی شهدای گمنام با شناسایی خانواده هایی که نیازمند آبگرمکن بودند، سه دستگاه آبگرمکن تهیه ودر منازل افراد بی بضاعت نصب کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی موسسات غیردولتی،مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی خوزستان از احداث 100 واحد مسکونی برای خانوار های کم برخوردار و بی بضاعت زیر پوشش بهزیستی شادگان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون بازسازی و مسکن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی : احداث 700 واحد مسکونی برای خانوار کم برخوردار و بی بضاعت شادگانی به زودی آغاز خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۳    
جهادگران بسیجی شهرستان ارسنجان بساط کسب و کار رایگان خود را در روستا های عشایری شهرستان پهن کرده تا گرد محرومیت از چهره این روستا ها بزدایند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران با بیان اینکه پشت بام خوابی به هیچ عنوان به یک رویه تبدیل نشده و شاید مواردی اندک، موضعی و مقطعی باشد که در اثر اتفاق خاصی رخ داده و باید بررسی و حل شود گفت: نهادهای حمایتی برای دهک های پایین و افراد معسر خانه ها را به صورت بلاعوض ساخته و در اختیار آنها قرار دهند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۳:۳۰    
در هفته بسیج سازندگی ، 250بسته کمک معیشتی توسط گروه های جهادی بسیج حوزه مقاومت بسیج شهید بهرام مزارعی و قرارگاه جهادی شهرستان درمیان خانواده های نیازمند و بی سرپرست و بی بضاعت شهرستان هندیجان توزیع شدند .
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۷    
اهدا بسته های کمک مومنانه به خانواده های بی بضاعت در آغاجاری توسط جهادگران گروه جهادی انقلابی کوثر انجام شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان با اشاره به تحت پوشش قرار گرفتن 24 هزار دانش آموز کردستانی در این نهاد انقلابی گفت: سال گذشته 110 میلیارد ریال کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت زیرپوشش این نهاد در استان پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
طرح بینایی سنجی از دانش آموزان بی بضاعت شهرستان آبادان با همکاری سازمان منطقه آزاد اروند آغاز شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۵    
خیر نیک اندیش آقای ابراهیم دلیر قله زو، یک قطعه زمین کشاورزی 6 هکتاری به ارزش 3 میلیارد ریال را با نیت حمایت از دانش آموزان بی بضاعت روستای قله زو وقف کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۳    
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت علی بن ابیطالب (ع) از برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های اجرایی در دهه کرامت و کمک های مومنانه به خانواده های بی بضاعت در محله خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نمایشگاه خیریه بنیاد پوشاک فجر که در اسفند سال گذشته و در آستانه سال جدید برگزار شد با برپایی برنامه های شاد و جذابی، لبخند را بر روی لب های دانش آموزان بی بضاعت و کم برخوردار نشاند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۶    
همدان-فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان از توزیع 800 هزار بسته معیشتی طی چند مرحله در راستای برگزاری کنگره ملی شهدای استان همدان برای به کمک رسانی به افراد بی بضاعت خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
با همکاری اداره آموزش و پرورش و گروه های جهادی و فرمانداری و حوزه بسیج دانش آموزی بیش از 3هزار بسته لوازم التحریر در میان دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت هندیجان توزیع شدند .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- معاون منابع انسانی استاندار اردبیل گفت: ظرفیت خیرین بستری مناسب برای پوشش بیمه ای افراد بی بضاعت است تا در قالب صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر از مزایای آن استفاده کنند.
خانه خشتی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کانون بسیج فرهنگیان رفسنجان گفت: دبیران جهادی که شامل معلمان در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم و مربیان فنی و حرفه ای هستند به طور رایگان دروس دانش آموزان بی بضاعت را آموزش دادند و تدریس کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به عدالت و تعالی نظام سلامت مهم ترین رویکرد وزارت بهداشت است، گفت: عدالت به منزله به حداقل رساندن عقب افتادگی ها در مناطق بی بضاعت و رساندن حق به ذیحق است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۱:۲۶    
معاون روابط عمومی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران از توزیع 8000 بسته معیشتی از سوی بسیج دانشجویی استان خبر داد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مسئول بسیج کارگران و کارخانجات لرستان با اشاره به برنامه های هفته کار و کارگر در لرستان گفت: 2500 بسته معیشتی بین کارگران بی بضاعت استان توزیع می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۹    
فراخوان ایجاد واحد مدیریت مورد درمان و کاهش آسیب معتادان بی بضاعت
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۰    
همزمان با روزهای پایانی ماه میهمانی خدا گروه جهادی پایگاه حضرت رقیه (س) عصر دیروز به یک عروس و داماد بی بضاعت و نیازمند گلستانی جهیزیه هدیه کردند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۲    
کودکان آسیب پذیرترین قشر جامعه هستند و آدام مرادی با حمایت از کودکان نیازمند در دل همه طرفدارانش جا باز کرد؛ فراموش نکنید آدام یک چهره معروف و نامی در حوزه ارزهای کریپتو است و طرفداران زیادی دارد ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۵    
رییس سازمان بسیج حقوقدانان ایلام گفت: تعداد 237 مشاوره حقوقی رایگان به افراد بی بضاعت و دارای مشکلات حقوقی ارائه و همچنین تعداد هشت فقره پرونده خصومت و نزاع توسط حقوقدانان بسیجی استان در قالب طرح رزمایش نوروزی و رمضان این سازمان حل و فصل شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام پورذهبی گفت: دستگیری از نیازمندان یک توفیق الهی است و باید در حد توان بتوانیم کمک حال افراد بی بضاعت باشیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۳    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه گفت ، به همت بسیج سازندگی این شهرستان، در سطح حوزه ها و اقشار مجموعه 10000 بسته معیشتی در بین اقشار بی بضاعت در طول ایام ماه مبارک رمضان توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۲۳:۴۲    
حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی صیدون با همکاری بسیج فرهنگیان 100 دست لباس و 50 بسته لوازم تحریر بین دانش آموزان بی بضاعت منطقه صیدون توزیع کرد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۷    
توزیع 800 بسته معیشتی به ارزش 880 میلیون تومان در بین افراد بی بضاعت و نیازمند شهرستان اصلاندوز بمناسبت ماه مبارک رمضان توسط گروههای جهادی حوزه های مقاومت بسیج تابعه سپاه ناحیه عشایری با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به شش میلیون تومان اعتبار نیاز داشت تا بتواند هم تونل را احداث کند و هم سدی در مسیر زاینده رود بزند، اما مجلس موافقت نکرد. آن ها می گفتند وضع اصفهان خوب است و باید پول مملکت در جاهای بی بضاعت خرج شود. تصور آن ها از اصفهان، شبیه به تصوری بود که امروز از اصفهان وجود دارد!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
موکب بیت الزهرا(س) ابتدا در ایام محرم با راه اندازی این مکان کنار امام زاده ابراهیم(ع) به پذیرایی مردم و خانواده های بی بضاعت می پرداخت اما الان در مناسبت های مذهبی و در طول سال به اطعام دهی می پردازد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۱    
بی شک در چنین مدرسه ای با امکانات خوب، دانش آموزان تشویق می شوند تا بیشتر تلاش کنند و آینده بهتری برای خود و کشورشان بسازند. باید قدر آدم های خوبی مثل آدم مرادی را بدانیم که در این دنیای آشفته به فکر ساختن مدرسه ای برای دانش آموزان بی بضاعت هستند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه سلماس از توزیع 800 بسته معیشتی در بین نیازمندان و اقشار بی بضاعت این شهرستان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه گفت: بیش از 10 هزار بسته معیشتی همزمان با ماه مبارک رمضان در بین اقشار بی بضاعت و نیازمندان ارومیه توزیع می شود.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۰:۲۱    
سید جواد یحیی زاده امروز شنبه در حاشیه برگزاری رزمایش کمک مومنانه و توزیع بسته های معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان بسیج خلخال با اعلام این خبر اظهار کرد: ناحیه بسیج سپاه خلخال برای تهیه بیش از 5 هزار بسته معیشتی و توزیع آن در یک سال گذشته بالغ بر 50 میلیارد ریال هزینه کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مرکز وکلای مازندران در راستای اجرای طرح هر مسجد یک وکیل، وکالت افرادی که توانایی مالی ندارند را رایگان انجام می دهد.