چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۴:۱۰May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانه دار شدن»

اقتصاد آنلاین   ۵۲ دقیقه پیش    
طرح مسکن کارگری که به منظور تامین مسکن برای قشر کم درآمد ارائه شد، کارگرانی را که به امید خانه دار شدن در این پروژه ثبت نام کرده بودند را با بلاتکلیفی و ناامیدی مواجه کرده است.
جماران   ۲ ساعت پیش    
عددها را که کنار هم می گذاریم، می بینیم پراید هم از دسترس کارگران خارج شده است؛ گزینه های خریدِ پراید همگی در تضاد با موقعیت مالیِ یک کارگر است؛ چرا یک کارگر زحمتکش نباید بتواند یک ماشین ساده و کم کیفیت بخرد؟ خانه دار شدن که مدتهاست امری محال شده، پرایددار شدن هم دیگر چیزی شبیه یک رویاست.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن و کاهش هزینه تمام شده برای اقشار محروم، نرخ سود وام بانکی 400 و 300 میلیون تومانی دهک های یک تا چهار در این طرح را با سود 2 درصد تعیین کرد که اقدامی برای خانه دار شدن این اقشار کم درآمد است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۷    
طرح نهضت ملی مسکن به عنوان یکی از مهمترین برنامه های دولت سیزدهم برای خانه دار شدن اقشار کم درآمد از ابتدای فعالیت این دولت در دستور کار قرار گرفت تا با تحقق این هدف بلند، بارقه های امید برای اقشار فاقد مسکن در دولت مردمی و انقلابی دوباره زنده شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۶   + ۶۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، هادی عباسی معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در هفته گذشته اعلام کرد: در شورای عالی مسکن با حمایت رییس جمهور 400 میلیون تومان وام نهضت ملی مسکن، 15 ساله با سود 2 درصد برای دهک های یک تا چهارم متقاضی تخصیص یافت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۳۸    
در طرح نهضت ملی مسکن تا کنون بیش از 185 هزار نفر در شهر های مختلف به امید خانه دار شدن ثبت نام کرده اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
یک کارگر گفت: سال ها پیش به امیدِ خانه دار شدن در پروژه ی ملی مسکن شرکت کردیم و برای پرداختِ اقساط، پس اندازِ خود را گذاشتیم. حالا از یک طرف با افزایش نرخ تورم، پولی که باید برای پروژه پرداخت کنیم بیشتر می شود و از طرفی دیگر، نمی دانیم چه زمانی قرار است کلید خانه به دست ما برسد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۱    
گروه های جهادی برای خانه دار شدن خانواده های کمتر برخوردار شهرستان بن دست به کار شدند تا برای آنان مسکن بسازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۴    
علیرغم تعهد ساخت 180 هزار واحد مسکن ملی در آذربایجان غربی، اما مردم همچنان چشم انتظار تحقق آن و خانه دار شدن هستند.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴    
پیش خرید ملک در دریاچه چیتگر (دریاچه شهدای خلیج فارس) ، راهی هموار و آسان است که شما را با وجود دغدغه های مالی به راحتی صاحب خانه می کند. یکی از مشکلات افراد در زمینه خانه دار شدن ، عدم توانایی پرداخت مبلغ خرید خانه به صورت یکجا می باشد ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۴۰    
پروژه بقیة الله 5 یا ونوس هوم لند در یک موقعیتی فوق العاده و بسیار عالی واقع شده است و فرصتی بی نظیر برای خانه دار شدن شماست. پروژه های بزرگی در منطقه 22 در حال انجام است که یکی از بزرگترین آنها ، پروژه ونوس هوم لند می باشد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
افزایش قیمت مسکن به ویژه در ماه های گذشته، خانه دار شدن را به دغدغه طیف وسیعی از افراد جامعه تبدیل کرده است. در این شرایط که امید به تحقق وعده اصلی دولت مبنی بر ساخت سالی یک میلیون واحد مسکونی نیز وجود ندارد، شهرداری تهران از مکانیزم جدیدی به نام فروش متری مسکن خبر داده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۲    
پیش خرید ملک در اطراف دریاچه ، یک فرصت استثنایی برای خانه دار شدن شما در یکی از بهترین مناطق تهران است. اگر می خواهید این فرصت استثنایی را از دست ندهید ، سریعاً دست به کار شده و با کارشناسان مشاور املاک سیب 22 تماس حاصل کنید.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام عالیشاه با بیان اینکه هشت هزار و 200 خانواده از مددجویان امداد استان مستاجر هستند، گفت: با تمام توان درصدد رفع این دغدغه مدجویان هستیم همچنین در این مسیر همکاری خیرین و گروه های جهادی در بحث خانه دار شدن مددجویان ارج می نهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی از تفاهم با وزارت راه و شهرسازی برای ثبت نام اعضای صندوق هنر در سامانه مسکن ملی خبر داد و گفت: تلاش ویژه ای داریم برای اینکه حدود 100 هزار عضو صندوق هنر، امکانات خوبی در حوزه خانه دار شدن دریافت کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، بر اساس ماده 110 پیش نویس برنامه هفتم توسعه آمده است: به منظور زمینه سازی و تسهیل دسترسی به مسکن مناسب به ویژه برای فاقدین مسکن در راستای ارتقای کمی و کیفی سکونت ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در پیش نویس برنامه هفتم توسعه پیشنهاد داده شده زمینه سازی وتسهیل دسترسی به مسکن مناسب به ویژه برای فاقدین مسکن در راستای ارتقای کمی وکیفی سکونت،وزارت راه وشهرسازی در اجرای جهش تولید گیرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
در پیش نویس برنامه هفتم توسعه پیشنهاد داده شده زمینه سازی وتسهیل دسترسی به مسکن مناسب به ویژه برای فاقدین مسکن در راستای ارتقای کمی وکیفی سکونت،وزارت راه وشهرسازی در اجرای جهش تولید گیرد
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
همراه با مدارک مربوطه بر سر قرار معامله حاضر شده است. با هزار امید و آرزو و برای خانه دار شدن در طرح ملی نهضت مسکن ثبت نام کرده ولی حالا قرار است این امتیاز را واگذار کند. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت راه و شهرسازی، روح اله اکبری دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی در نشست خبری بخش مسکن که امروز سوم خرداد با حضور خبرنگاران در ساختمان دادمان برگزار شد بخشی از راهکارهای دولت را برای تسهیل در روند خانه دار شدن مردم تشریح کرد و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
با تصمیم شورای عالی مسکن مقرر شد برای دهک های پایین درآمدی علاوه بر تسهیلات نهضت ملی مسکن تسهیلات جدید با سود 2 درصد پرداخت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۵    
گروه های جهادی بری برای خانه دارشدن خانواده های کمتر برخوردار شهرستان بن مسکن می سازند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۴    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تأمین اعتبار زیرساخت های آب، برق و گاز طرح نهضت ملی مسکن استان در مرکز کشور پیگیری می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۸    
کمبود زمین در کردستان و بیکاری بالا باعث شده تا آرزوی خانه دار شدن برای مستاجران، به حسرت بدل شود، حسرتی که بانک ها هم بر آتش آن می دمند.
بانک شهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک شهر، دکتر سیدمحمدمهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر در این مراسم که مهندس اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جمعی از معاونان و مدیران ارشد دو سازمان حضور داشتند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن با بیان این که قیمت تمام شده ساخت واحدهای مسکن پروژه های مشارکتی مشخص نیست، گفت: هزینه ساخت خانه های یک طبقه روستایی برای هر مترمربع حدود 6 میلیون تومان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مرحوم آیت الله العظمی سیدشهاب الدین مرعشی از مراجع عظام تقلید شیعه کرامتی از حضرت معصومه سلام الله علیها نقل کرده است که به خانه دار شدن ایشان در پی توسل به آن حضرت اشاره دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۶    
ایسنا/قزوین چند سالی است که برهم زدن ثبات قیمت توسط دلالان در مورد کالاهای سرمایه ای چون خودرو و مسکن به جان بازار این کالاها افتاده و افزایش بهای خودرو سبب شده تا ماشین دار شدن هم برای برخی ها هم چون خانه دار شدن به رؤیایی سخت تبدیل شود ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار البرز با عنوان اینکه نظام مهندسی استان برای تحقق نهضت ملی مسکن و نوسازی بافت های فرسوده استان بسته تشویقی ارائه دهد، گفت: تولید مسکن مصرفی با هدف خانه دار شدن اقشار کم درآمد جامعه در دستور برنامه استان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: برکات حساب 100 امام در چهار دهه اخیر در رفع محرومیت و کمک به نیازمندان برای خانه دار شدن ملموس و بی نظیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: وضعیت طرح نهضت ملی مسکن به صورت روزانه رصد می شود و مدیران کم کار در این زمینه تذکر می گیرند.
رئیس بنیاد مستضعفان در سفر به استان قم و دیدار با استاندار این استان، مصوباتی برای کمک به خانه دار شدن و حمایت از محرومان قم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بیش از یک دهه از عملیات اجرایی مسکن مهر مددجویان شهرستان بهبهان گذشته است اما نداشتن آورده و بضاعت مالی متقاضیان سبب تاخیر در خانه دار شدن آن ها شده است.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۰:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
افزایش بدمسکنی از طریق زندگی در حلبی آبادها، اتفاق تلخی است که برخی نسبت به آن هشدار داده اند.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۰    
مرصاد نیوز: تأخیر در تحویل واحدهای مسکونی شهرستان هرسین، به 12 سال طول انجام انجامید.
زنگ خطر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
محسن پیرهادی نایب رئیس فراکسیون انقلاب با بیان اینکه کاهش قدرت خرید، در سال های اخیر طبقه متوسط را از خانه دار شدن دور کرده است،گفت: بر اساس سرشماری سال 95 تنها 60 درصد از مردم کشور داری خانه ملکی هستند و بخش عمده ای از مردم به ناچار اجاره نشینی پناه برده اند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
محسن پیرهادی نایب رئیس فراکسیون انقلاب با بیان اینکه کاهش قدرت خرید، در سال های اخیر طبقه متوسط را از خانه دار شدن دور کرده است،گفت: بر اساس سرشماری سال 95 تنها 60 درصد از مردم کشور داری خانه ملکی هستند و بخش عمده ای از مردم به ناچار اجاره نشینی پناه بره اند.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شاید تا سال های گذشته با چندین فقره تسهیلات، فروش طلا و برخی ضروریات زندگی مانند خودرو، امکان خرید خانه وجود داشت اما این روزها باید همه این کارها را انجام بدهیم تا بتوانیم یک واحد کوچک و نقلی برای چند نفر اجاره کنیم؛ خانه ای که خریدش رویا و اجاره آن برای برخی آرزو شده است.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
روزنامه رسالت از افزایش بازپرداخت وام مسکن گلایه کرده و از مسئولان پرسیده کارگری با حقوق 7 میلیونی چطور اقساط 10 میلیونی وام مسکن را پرداخت کند؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۲    
خیز بی حساب و کتاب اجاره بها، مستأجران را سرگردان و خانه دار شدن را به رویایی دست نیافتنی تبدیل کرده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
با تلاش گروه های جهادی ، چهار منزل ویژه مددجویان در شهرستان دشت آزادگان به بهره برداری رسید و با حضور مسئولین افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد_ طرح نهضت ملی مسکن برای بسیاری از اهالی چهار محال و بختیاری تنها نقطه امید برای خانه دار شدن است اما در این مسیر مشکلاتی نیز پیش پای متقاضیان قرار دارد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اصفهان بر تسهیلات ویژه برای ثبت نام مددجویان در طرح ملی مسکن تاکید کرد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران، بدترین پایتخت جهان برای مستاجران شد، خانه دار شدن در این شهر، بیش از 158 سال طول می کشد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۰:۴۱    
حسن رضایی قیمت ها در بازار مسکن کشور ما، طی دهه های اخیر متاثر از روند کلی اقتصاد، با رکود و تورم های مقطعی رو به رو بوده است. روند کلی در این بازار اما در مجموع صعودی بوده و خانه دار شدن برای قشر عادی هر روز سخت تر از دیروز شده است ...
سلام نو / بیتوته   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: فروش متری مسکن بر روی پلتفرم بورس انجام خواهد شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران به عنوان بدترین پایتخت برای اجاره نشین ها انتخاب شد.
برترین ها / اول فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۳:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
افزایش قیمت مسکن، فرزندآوری و تشکیل خانواده را به مخاطره انداخته؛ متاسفانه مسکن در کشور تبدیل به یک هیولا شده و هیچ متولی درستی هم ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۷۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران ضمن تشریح جزئیات فروش متری مسکن در بورس گفت: با فروش متری مسکن در بورس، منابع خرد در امتداد اقتصاد کشور یعنی تولید، حرکت می کند و مردم به خانه دار شدن امیدوار می شوند.
رادیو ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، ندا حاجی اسماعیلی تهیه کننده برنامه کوی نشاط اعلام کرد: پنج شنبه 21 اردیبهشت کوی نشاط با موضوع دلسوزی به روی آنتن می رود. ...