چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۸:۰۱Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خبرگان رهبری»

ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/آذربایجان غربی نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: به مسئله مباهله باید همچون واقعه غدیر باید بیشتر توجه شود.
خبرگزاری برنا   ۹ ساعت پیش    
نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: از رئیس جمهور انتظار داریم افرادی پاک دست، انقلابی، توانمند و کارآمد را برای دولت انتخاب کنند تا مشکلات کشور سریعتر حل شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری از جهاددانشگاهی به عنوان مهم ترین نهاد انقلابی علمی کشور یاد کرد و افزود: این نهاد دستاوردهای موفق بسیاری در عرصه های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی، هنری و ... داشته است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۴۰    
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه روابط بین المللی کشور از روی عزت و اقتدار صورت گیرد، گفت: در دولت گذشته بر همگان آشکار شد که اعتماد به غرب امری محکوم به شکست است.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دولت سیزدهم در کنار توجه به مشکلات اقتصادی باید به مسائل فرهنگی واجتماعی هم اهتمام داشته باشد، گفت: حل مشکلات اقتصادی کشور نیازمند عزم جدی، اراده انقلابی و رویکرد جهادی مدیران دولت سیزدهم است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ عضو خبرگان رهبری در پاسخ به این شبهه که خداوند هیچ نیازی به توسل ما ندارد، چرا باید توسل کرد، گفت: ما هم تاکید داریم که خداوند نیازی به توسل ما ندارد، ولی ما نیازمند وسیله گرفتن برای تقرب به خداوند هستیم .
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۱۱    
استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی درگذشت همسر آیت الله مهمان نواز نماینده فقید مردم استان در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حتما باید رعایت حال مردم و تعطیل نشدن کار های مردم در دستور کار مسئولین قرار بگیرد. باید اصلاح کنند جلوی کار های حرامی که در فضای مجازی انجام می شود را بگیرند. اما به نظر من ممنوع کردن فضای مجازی و کنار گذاشتن آن به مصلحت امروز کشور نیست.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید مدافع امنیت ستوان یکم "سجاد دالمن" با حضور حجت الاسلام والمسلمین حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری و سردار صالحی فرمانده ناجا خوزستان در شوش برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۱۹    
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی در جامعه ترویج یابد، گفت: برای تحقق برنامه های این حوزه مشارکت مردم توسعه یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری از جهاد به عنوان یک واژه مقدس در گفتمان اسلامی یاد کرد و گفت: از همین رو جهاد دانشگاهی در هر موقعیت و جایگاهی که قرار گیرد با خود برکت و توسعه به دنبال دارد و جهاددانشگاهی یکی از جاهایی است که خدمات آن منشاء حرکت، توسعه و برکت در کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۰۰    
کرمانشاه - ایرنا- نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری بر گفتمان سازی و فرهنگ سازی روز ملی کرمانشاه تاکید کرد و گفت: باید آنقدر این روز را در جامعه برجسته و مطرح کنیم تا نوجوان، جوان، دانشجو و همه آحاد مردم این روز را بشناسند و به این روز افتخار کنند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: باید برای شناساندن روز ملی کرمانشاه فرهنگ سازی و گفتمان سازی شکل بگیرد تا آحاد مختلف مردم این روز را بشناسند
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۸    
ایسنا/کرمانشاه نماینده کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تصویب روز ملی کرمانشاه در شورای فرهنگ عمومی گفت: با اجرای برنامه های ماندگار و شاخص باید این روز را به یک افتخار برای مردم کرمانشاه تبدیل کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - کرمانشاه - تصاویر، جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با حضور آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، آیت الله محمود محمدی عراقی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در دفتر امام جمعه برگزار شد.(عکاس: بهمن زارعی)
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۰۰    
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: تقویت ارتباط جهاد دانشگاهی با سایر مراکز علمی موجب گام نهادن در مسیر پیشرفت شده و افزایش تعامل و هماهنگی ها روحیه خدمتگزاری به جامعه اسلامی را تقویت و حفظ می کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / عضو خبرگان رهبری در سیستان و بلوچیستان بابیان اینکه با تندی، بدخلقی و ترش رویی نمی شود جوان و نوجوان را جذب مسجد کرد، گفت: امام جماعتی که فقط سر را پایین بیاندازد، بیاید نماز را بخواند و برود دنبال زندگیش، قطعا موفقیتی در جذب جوانان به مسجد نخواهد داشت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری از مناطق عملیاتی سپاه سلماس بازدید کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۵    
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: جمهوریت نظام با انتخابات محقق می شود ولی اسلامیت به این است که ولایت امر حکم رئیس جمهور را تنفیذ کنند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری از جهاددانشگاهی به عنوان نماد جهاد علمی در کشور یاد کرد وافزود: این نهاد در شرایط تحریم امید را در کشور زنده نگه داشته است و نیاز است که مسوولان حمایت های بیشتری از فعالیت نهادهای این چنینی داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مجمع خیرین گام های موثری با احرای پروژه های مختلف در ترویج فرهنگ اسلامی برداشته است، احداث مسجد علی، ولی الله را از جمله این پروژه ها برشمرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۴۷    
ساری- حجت الاسلام رعایتی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با آیت الله معلمی امام جمعه قائم شهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۲:۴۸    
آیت الله رضا رمضانی رئیس مجمع جهانی اهل بیت (ع) و نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر لزوم توجه به پیام غدیر در انتصاب مدیران در کشورهای اسلامی اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۲:۱۰    
مدیر و اعضای هیئت تحریریه دفتر خبرگزاری فارس در گیلان با آیت الله رضا رمضانی رئیس مجمع جهانی اهل بیت (ع) و نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری در دفتر ایشان دیدار کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: درزمینهٔ غدیر باید بیشتر کار و زحمت کشیده شود، مردم درزمینهٔ غدیر درست به میدان نیامدند و باید در آینده نسبت به غدیر برنامه ریزی مناسبی وجود داشته باشد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه مراغه و عضو مجلس خبرگان رهبری روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه این جهیزیه ها به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کمک به ایتام و نیازمندان با پیروی از رفتار مولای متقیان، منش شیعیان در طول تاریخ بوده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۵    
عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر لزوم توجه به جریان سازی و حل مشکلات جامعه گفت: خبرگزاری ها باید جریان ساز بوده و به حل و مشکلات جامعه کمک و بسیاری از اتفاقات را رصد و به گوش مسؤولان برسانند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه روز پنجشنبه در آیین آغاز توزیع این بسته های حمایتی اظهار داشت: حمایت خیران از خانواده ها و اقشار نیازمند نشان دهنده ارادت قلبی نصیرن به مولای متقیان علی (ع) و سیره آن حضرت در کمک به نیازمندان است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۸:۲۲    
شیراز - ایرنا- نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت : غدیر یک روز تاریخی صرف یا تنها یک گذرگاه جغرافیایی نیست بلکه یک سرفصل اعتقادی است که درون مایه همه طاعت ها از آن نشأت می گیرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۵۶    
آیین رونمایی از 5 عنوان کتاب با موضوع رزمندگان و شهدای روحانی دفاع مقدس استان گیلان امروز با حضور آیت الله رضا رمضانی نماینده مردم استان گیلان در مجلس خبرگان رهبری در دانشگاه گیلان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نرم افزار قرآنی اخلاص 1 کار مشترک اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و کانون فرهنگی هنری اخلاص و موسسه فرهنگی هنری شفق امروز در آستانه عید غدیر با حضور نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری رونمایی شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۳    
دومین جلسه شورای قرآن و عترت بهزیستی خراسان رضوی با حضور عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در عراق برگزار گردید.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: مساله غدیر در آیات و روایات مورد توجه قرار گرفته و به عنوان مکمل رسالت پیامبر اسلام (ص) مطرح شده است.
یافته   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه شورای عالی راهبری توسعه لرستان مطرح شد؛ سند آب لرستان تصویب شد چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار جلسه شورای توسعه عالی راهبری استان لرستا ن (شورای دانا) در تهران با حضور خادمی استاندار لرستان، سردار کشکولی فرمانده سپاه استان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۳۲    
گروه استان ها- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ولایت پذیری محور یک دست ماندن و عامل انسجام امت است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فامنین-کلاس اخلاق کارکنان و سربازان سپاه ناحیه فامنین با حضور آیت اله محمدی نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری در سالن ورزشی 9دی فامنین با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تا زمان استقرار دولت آینده، دولت روحانی باید پاسخگوی وضعیت فعلی خوزستان باشد، گفت: نباید اجازه دهیم ضد انقلاب از اعتراضات خوزستان بهره برداری کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آرامش و امنیت کامل در خوزستان حکمفرما است، گفت: اکنون در هیچ نقطه ای از خوزستان نا آرامی وجود ندارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۴۶    
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: زیارت نامه جامعه کبیره میراث گران قدر امام هادی است که جایگاه امامت، ولایت و ارزش و مقام ائمه(ع) را به خوبی تبیین می کند.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ولایت فقیه در امتداد ولایت و امامت قرار گرفته و وظیفه داریم که ولایت فقیه را نیز مورد توجه و حمایت خودمان قرار دهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۰    
قائم مقام مرکز تحقیقات علمی حکومت اسلامی دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری گفت: سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی بهمن ماه امسال در محل دبیرخانه مجلس خبرگان قم برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - قائم مقام مرکز تحقیقات علمی حکومت اسلامی دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری گفت: با رونمایی از پوستر، فراخوان دریافت آثار برای شرکت در سومین دوره همایش کتاب سال حکومت اسلامی از امروز، چهارم مردادماه، آغاز شد و این روند تا پایان مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
الف   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
این روزها که بازار اظهار نظر در مورد طالبان داغ است و بعضاً اظهارات متفاوتی از برخی دوستان اصولگرا پیرامون طالبان شنیده می شود، مرور بیانات رهبر انقلاب در مورد طالبان و خاستگاه آن خواندنی است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله رمضانی در پیامی درگذشت استاندار اسبق گیلان زنده یاد علیرضا تابش را تسلیت گفت.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۳۳    
نماینده پیشین مجلس خبرگان رهبری گفت: بسیاری از کسانی که جایگاهی در این نظام دارند، به جای تبعیت و عمل به توصیه های رهبری، فقط به ذکر نام و خرج کردن از ایشان بسنده می کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۴    
حوزه/ با توجه به نکات ادبیات عرب در آیه 5و 6 سوره انشراح، در می یابیم که بعد از هر عُسری، دو راحتی وجود دارد و معنای آیه را می توان این گونه بیان کرد إنَّ مَع العُسرِ یُسرَیْن ؛ یعنی همانا با هر سختی، دو آسانی وجود دارد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۲۸    
حوزه/ نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری مهم ترین عاملی که موجب نفوذ کلام روحانیت و امام محله می شود را ایمان و عمل صالح دانست و با تأکید بر زندگی زاهدانه طلاب، گفت: یک فرد روحانی هرچه جایگاه و مقام و منصبش بالاتر می رود به لحاظ معیشتی باید بیشتر بر خودش سخت بگیرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۴۶    
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: سه راهکار اصلی برای مشاهده خداوند با چشم دل از طریق افزایش ایمان و رسوخ یقین در دل وجود دارد، نخستین راهکار تفکر، دوم تهذب و سوم توسل است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۸    
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری حیات جامعه اسلامی را منوط به انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: بر حسب روایات تمام اعمال نیک اعم از جهاد نیز در برابر امر به معروف و نهی از منکر همانند قطره در برابر دریا است.
جنوب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: آب آلوده باعث نابودی نخیلات استان خوزستان در سال های اخیر شده است.