چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۶:۱۸Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باغ شازده»

سلام نو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
باغ شازده ماهان متعلق به کیست؟ این مهمترین سوالی است که ذهن هر مخاطبی را برای بازدید از این باغ خیره کننده، به سمت خود جلب می کند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۳:۱۱    
باغ معروف کرمان همان باغ شازده ماهان است که در کنار قدمت بسیار بالا، جذابیت و زیبایی خارق العاده و تکرار نشدنی را در بر دارد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
میدانی نام آشنا که کمتر کسی از وجه تسمیه اش با خبر است! این میدان خاطره انگیز، نام مالکان اولیه این اراضی، یعنی رضاخان بصیرالدوله...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
باغ گردی و تماشای مناظر دلکش و باصفای باغ یکی از بهترین تفریح ها است؛ به ویژه اگه قرار باشد برای گردش به باغی تاریخی و دیدنی در دل شهری کویری بروید. شاهزاده ماهان (یا شازده ماهان) یکی از این باغ های دل انگیز است که در دو کیلومتری شهر ماهان و در نزدیکی کرمان قرار دارد. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۶    
گروه گردشگری: در دهه های اخیر، جهان باغبانی و طبیعت گردی را به عنوان یکی از راه های برگزاری سفرها و تفریحات شناخته است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
حادثه تازه ای در باغ شازده ماهان افتاده که ظاهرا شروع حادثه درگیری لفظی دو گروه بر سر رعایت حجاب بوده است. در این حادثه یک فرد جان خود را از دست داده و در ادامه بدون حضور و مجوز اعضای خانواده غسل و کفن شده است. رویداد24 با یکی از اعضای خانواده متوفی درباره جزییات حادثه گفتگو کرده است.
برترین ها / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
تصویری منتسب به خانم فوت شده در حادثه نزاع مرگبار در باغ شاهزاده ماهان کرمان در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که اصالت عکس تاکنون تائید و یا تکذیب نشده است.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۱:۵۵   + ۵۵ سایت دیگر  
در پی انتشاری خبری مبنی بر نزاع جمعی در باغ شاهزاده ماهان کرمان که متاسفانه منجر به فوت یک خانم شد، دو متهم این حادثه بازداشت شدند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۲    
به گزارش آسیانیوز، فیلمی از تصاویر نزاع دسته جمعی که گفته شده بر سر موضوع حجاب بوده و در کرمان اتفاق افتاده در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. در این فیلم تصاویری از درگیری هایی دیده می شود که باعث مرگ یک زن در باغ شازده ماهان کرمان شده است. این ویدئو را در ادامه ببینید:
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۷    
ساعت 15 و 20دقیقه عصر روز دوم اردیبهشت ماه تماسی با اورژانس برقرار و اعلام شد در حاشیه شهر ماهان بین 2گروه مسافران اتوبوس غیرکرمانی درگیری و نزاع اتفاق افتاده است.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۹:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان، جزئیات جدید از نزاع مرگبار در باغ شاهزاده ماهان کرمان را منتشر کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۱:۰۶    
رئیس حوزه قضایی ماهان درباره ماجرای نزاع دسته جمعی و قتل یک زن در باغ شازده ماهان کرمان که خبرساز شده است، توضیحاتی ارائه کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تصاویری از درگیری دست جمعی که باعث فوت یک خانم در باغ شازده ماهان کرمان شد در فضای مجازی منتشر شد.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - در پی وقوع یک نزاع دسته جمعی در پارکینگ باغ شازده کرمان یک زن 60 ساله بر اثر ایست قلبی در بیمارستان فوت کرد. تاکنون دو مقام مسئول درباره یک درگیری در باغ شازده ماهان کرمان توضیحاتی داده اند. ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
در نزاع دسته جمعی که بین گروهی از مسافران در اطراف ماهان رخ داده، متاسفانه چند نفر مجروح و یک بانوی 59 ساله نیز فوت شده است.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فارس نوشت: در پی وقوع یک نزاع دسته جمعی در پارکینگ باغ شازده کرمان یک زن 60 ساله بر اثر ایست قلبی در بیمارستان فوت کرد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۸:۲۷   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس حوزه قضایی ماهان در خصوص نزاع دسته جمعی در باغ شازده کرمان توضیحاتی را ارائه کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تصاویری از درگیری دست جمعی که باعث فوت یک خانم در باغ شازده ماهان کرمان شد در فضای مجازی منتشر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
تصاویری از درگیری دست جمعی که باعث فوت یک خانم در باغ شازده ماهان کرمان شد در فضای مجازی منتشر شد.
سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری غم انگیز از جان باختن یک زن 60 ساله به دلیل ایست قلبی در باغ ماهان کرمان به دلیل تذکر بی حجابی خواهید بود.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در پی وقوع یک نزاع دسته جمعی در پارکینگ باغ شازده کرمان یک زن 60 ساله بر اثر ایست قلبی در بیمارستان فوت کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۹:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
در پی وقوع یک نزاع دسته جمعی در پارکینگ باغ شازده کرمان یک زن 60 ساله بر اثر ایست قلبی در بیمارستان فوت کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۲۲:۳۴    
باغ شاهزاده ماهان یا باغ شازده ماهان یکی از باغ های تاریخی ایران به شمار می رود. این باغ در حدود 2 کیلومتری شهر ماهان و در نزدیکی شهر کرمان و در دامنه کوه های تیگران جای گرفته و مربوط به پایان دوره قاجاریه است ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۵    
نگین معتضدی بازیگر سینما و تلویزیون و همسر امین امانی کارگردان در صفحه شخصی اینستاگرامش عکسی عاشقانه از خود و همسرش را در باغ شازده ماهان کرمان منتشر کرد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۰    
حتما برای شما هم جذابه که بدونید هدف از ساخت باغ شازده ماهان تو دل کویر چی بوده و چرا این باغ تا این حد از معروفیت و جذابیت برخورداره؟!
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۷:۱۱    
شاهزاده ماهان کیست؟ این سوالی است که ذهن بسیاری از مخاطبین را پس از شنیدن نام باغ شازده ماهان، به سمت خود جلب می کند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۰۰    
باغ شازده ماهان از جمله بزرگترین و جذاب ترین باغ وسط کویر کرمان است که زیبایی خیره کننده و منحصر بفردی را در بر دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۷    
اهل کویرگردی نیستید؟ دلتان دارو درخت و سبزی و طراوت می خواهد؟ طوری نیست، در همین کرمان، کویری ترین شهر ایران به خواسته دلتان می رسید. کافی است وارد بزرگراه هفت باغ شوید تا به جاده شاهزاده ماهان برسید، انتهای این جاده باغ شازده به رویتان لبخند می زند ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
باغ شاهزاده ماهان یا باغ شازده ماهان یکی از باغ های تاریخی ایران به شمار می رود, این باغ در حدود 2 کیلومتری شهر ماهان و در نزدیکی شهر کرمان و در دامنه کوه های تیگران جای گرفته و مربوط به پایان دوره قاجاریه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمان – باغ شازده ماهان به عنوان اثر ثبت جهانی یکی از زیباترین باغ های ایرانی است که در ایام نوروز میزبان خیل مسافران نوروزی می شود.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: باغ شازده ماهان کرمان یکی از بهترین و زیباترین جاذبه های کرمان است. این باغ شگفت انگیز و زیبا، مانند بهشتی در دل شهر کویری کرمان قرار گرفته و توانسته تا صنعت گردشگری ایران و کرمان را تا حدود بسیاری زیادی روح ببخشد.
سینا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
باغ شاهزاده ماهان یا باغ شازده ماهان در شهر ماهان استان کرمان واقع شده است. این باغ یکی از باغ های تاریخی ایران به شمار می رود و به دوران قاجار باز می گردد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
باغ شاهزاده ماهان یا باغ شازده ماهان یکی از باغ های تاریخی ایران در حدود 2 کیلومتری شهر ماهان و در نزدیکی شهر کرمان و در دامنه کوه های تیگران جای گرفته و مربوط به پایان دوره قاجاریه و یکی از هفت اثر ثبت جهانی استان کرمان است بنای درون آن بعدها توسط عبدالحمید میرزا ناصرالدوله حاکم کرمان طی یازده سال ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۱:۲۶    
ساکنان شهرقدس از بی توجهی مسئولان شهری نسبت به تخریب باغی که به عنوان مجرای تنفسی و تصفیه هوای شهرشان بوده گلایه مندند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
باغ تاریخی شازده ماهان یا شاهزاده ماهان در حدود 2 کیلومتری شهر ماهان و در نزدیکی شهر کرمان قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه شهرقدس : از مسولان می خواهم تا به مساله باغ شازده شهرقدس ، ورودکنند .
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
باغ شاهزاده ماهان یا باغ شازده ماهان یکی از باغ های تاریخی ایران به شمار می رود. این باغ در حدود 2 کیلومتری شهر ماهان و در نزدیکی شهر کرمان و در دامنه کوه های تیگران جای گرفته و مربوط به پایان دوره قاجاریه است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۹:۰۱    
این باغ ابتدا به دستور محمد حسن خان سردار ایروانی حاکم وقت کرمان ساخته شد و بنای درون آن بعداً توسط عبدالحمید میرزا ناصرالدوله حاکم کرمان ساخته شد. این بنا بزرگترین و زیباترین باغ تاریخی ایرانی است که در اواخر دوره قاجار ساخته شده است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۵    
باغ شازده، خارج از شهر ماهان کرمان در بستر کویر و در دامنه ارتفاعات تیگران که دارای چشمه های متعددی است، قرار گرفته و حدود 29388 مترمربع وسعت دارد. درختان آن به شیوه موازات هم و با فاصله معین درون کرت ها کاشته شده اند، به این ترتیب از هر طرف که نگاه کنید ردیف درختان دیده می شوند ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۳    
باغ شازده ماهان از جاهای دیدنی استان کرمان در دل کویر است و در نزدیکی شهر و در دو کیلومتری شرق شهر ماهان از توابع کرمان قرار دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۰۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، صفحه توییتر فلات ایران تصویری از باغ شازده ماهان را منتشر کرد. این زیباترین باغ ایرانی نیست؟ باغ شازده ی ماهان، کرمان عکس از محمد آموزگار می باشد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۰۷:۰۲    
باغ شاهزاده ماهان یا باغ شازده ماهان یکی از باغ های تاریخی ایران به شمار می رود.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۷    
بسیاری از ما اسم باغ شازده ماهان یا شاهزاده ماهان به گوشمان خورده، اما چقدر درباره تاریخچه و قدمت این مکان در استان کرمان می دانیم؟ اگر شما هم کنجکاو و علاقه مند به شناخت این باغ که در میراث جهانی هم ثبت شده هستید، این مطلب اطلاعات مختصر و مفیدی را در اختیارتان خواهد گذاشت. ...
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
باغ شاهزاده ماهان یا باغ شازده ماهان یکی از باغ های تاریخی ایران به شمار می رود. این باغ در حدود 2 کیلومتری شهر ماهان و در نزدیکی شهر کرمان و در دامنه کوه های تیگران جای گرفته و مربوط به پایان دوره قاجاریه است ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
با آغاز تعطیلات نوروزی و اعلام وضعیت زرد در استان کرمان، گردشگران و مسافران از مجموعه تاریخی و توریستی باغ شازده بازدید کردند. باغ شاهزاده ماهان یا باغ شازده ماهان یکی از باغ های تاریخی ایران به شمار می رود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نقطه صفر ، تا تاریخ یَخ ، ماخولیا ، موسیزیوم ، باغ شازده ، یوتاب ، محاق و به خانه برگردید از جمله نمایشگاه های هنری هستند که تا پایان امسال و فروردین 1400 میزبان علاقمندان برای بازدیدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نمایشگاه های هنر تجسمی همچون باغ شازده ، پرنسس های کوره ، محاق یوتاب ، زال هویت یک زن ، تمام ناتمام و تضاد تعدادی از مقاصد گالری گردان پایتخت در پایان هفته هستند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۳:۱۷    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر تصویری هوایی از باغ شازده در ماهان کرمان را منتشر کرد.