جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۷:۰۱Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فضای سبز»

شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: در حال حاضر سرانه فضای سبز قم، 20.07 مترمربع و مساحت فضای سبز قم 26 میلیون مترمربع است.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری اهل کاشانم _علی خالوئی؛وزیر کشور حکم شهردار کاشان را در تاریخ بیست و هشتم شهریورماه با یازده دستور کار و انتظارات ابلاغ می کند. در ردیف هشتم انتظارات مندرج در حکم وزیر کشور آمده: اهتمام جدی و مسئولانه به توسعه پایدار و حفظ محیط زیست و ارتقای فضای سبز شهری ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
اجرای بازپیرایی فضای سبز 21 مدرسه در محدوده منطقه 15 درحال انجام است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۳    
نبود امکانات اولیه و خدمات شهری در مساکن مهر شهرک گلمان ارومیه سبب شده تا ساکنان این واحدها پس از گذشت سال ها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۱    
سرپرست سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قزوین گفت: این طرح با هدف حفظ ایمنی شهروندان و جلوگیری از خطر برق گرفتگی در دستور کار قرار گرفته و تمامی پایه هایی که احتمال بروز خطر دارند، ایمن سازی می شوند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۳    
مرکزی_ قلمنا_ رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک، از رفع خاموشی جنگل پردیس خبر داد.
شرکت مهندسی اب و فاضلاب تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۳    
با توجه به رشد روزافزون شهرنشینی که ساختار بوم شناسی شهرها را دست خوش تغییرات وسیعی کرده است، نیاز به ایجاد و توسعه فضاهای سبز شهری به عنوان مهم ترین تعدیل کننده های زیست محیطی شهری بیشتر اهمیت پیدا می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه هفته دفاع مقدس با مشارکت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز در مجموعه تاریخی، تفریحی ائل گلی برگزار می شود.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از اجرای عملیات خاکریزی و آماده سازی بستر در رفیوژ میانی کنار گذر مهرشهر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری کرمان گفت: در راستای اقدامات ویژه شهرداری کرمان در آستانه شروع سال تحصیلی، ایمن سازی مسیر تردد دانش آموزان و بازپیرآیی فضای سبز درونی و محیط پیرامون مدارس، با جدیت دنبال می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ملانوری گفت: باید هرچه سریعتر با استفاده از ظرفیت تمام دستگاه هایی اجرایی محوطه سازی پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس انجام شود تا در پایان سال جاری محدوده فضای سبز این مجموعه درختکاری شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۸    
نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال 25 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه فضای سبز شیروان جذب شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سید زاهدین چشمه خاور افزود: همچنین پروژه عملیات لوله گذاری برای فضای سبز و دفع آب های سطحی و تصفیه آن به همراه خرید تاسیسات مربوطه در پایانه های مرزی خسروی و پرویزخان در شهرستان قصرشیرین از جمله پروژه های در دست اقدام است که 20درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: به نیت 24 هزار شهید استان، کاشت 240 هزار اصله نهال برای توسعه فضای سبز در سطح استان، تهیه 24 هزار دست جهیزیه برای نوعروسان بی بضاعت و نیازمند، ساخت دو هزار و 400 مسکن برای محرومان، ایجاد 24 هزار شغل برای جوانان نیازمند اشتغال در دستور کار است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۶    
رئیس کمیسیون عمران، برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر طرقبه گفت: حفظ فضای سبز و کوچه باغ های طرقبه یکی از مهمترین اولویت های شورای ششم طرقبه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان با اشاره به مبنا قرار دادن عدد 23 برای فعالیت های خود به نیت 23 هزار شهید استان اصفهان گفت: قرار است کاشت 230 هزار اصله نهال به منظور توسعه فضای سبز استان اصفهان، تهیه 23 هزار جهیزیه برای زوج های نیازمند، ساخت 2 هزار و 300 واحد مسکونی در مناطق محروم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۱    
جوانی از شهرک اسکان عشایری شهید قلی پور شوشتر توانست با عزم قوی فضای سبزی با بیش از هزار درخت احداث کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: ساخت پروژه ملی مترو پردیس با صدور مجوز سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تهران برای جابجایی درخت ها آغاز می شود و هنوز این مجوز صادر نشده است.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس با اشاره به برنامه محوری در اقدامات شهرداری، اجرای برنامه قم 1400 را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: ارتقای کیفی محلات از موضوعاتی بود که در برنامه اول آن را دنبال می کردیم و با این هدف شبکه همیاران محلات را شکل دادیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
گروه استانها- نائب رئیس شورای شهر کرج با تاکید بر اینکه خواست مردم همیشه آنچه در ذهن مدیران می گذرد، نیست، گفت: اسلام آباد کرج از مشکلات زیر ساختی رنج می برد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۶:۴۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: از نیاز اساسی بیمارستان ولیعصر اراک فضای سبز و پد هلیکوپتر است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۲:۳۲    
فراخوان آگهی مناقصه عمومی اجرای نورپردازی زیرگذر میدان امام علی (ع) و پل حجاب از سوی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یزد اعلام شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمان، محسن پور اسماعیلی در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان اظهار کرد: ساماندهی ورودی های شهر با توجه به ضوابط موجود و در مواردی که در حوزه اختیار شهرداری باشد، رسیدگی و اقدام می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۱۴    
سرپرست شهرداری فارسان گفت: آبیاری فضای سبز شهر در تابستان به سختی انجام شد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: در طرح سم پاشی درختان سطح شهر از سموم نسبتا کم خطر برای انسان و محیط زیست استفاده می شود.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد گفت: با توجه به نرخ رشد جمعیت، ایجاد سالیانه 130 هکتار فضای سبز باید در دستور کار قرار بگیرد.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از شهرداری، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت با بیان اینکه آثار برتر و برگزیده این سوگواره در شهر اکران خواهد شد، گفت : در نشست هیئت داوران ، از بین 70 اثر که به دبیرخانه ارسال شده بود، آثار برتر به منظور اکران شهری برگزیده شدند. ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه یک همدان گفت: عملیات ساخت بزرگترین مخزن بتنی نگهداری آب مدیریت شهری با هدف جمع آوری آب های سطحی و بکارگیری در فضای سبز کلانشهر همدان به پایان رسید.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۵۰ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: در برنامه های کوتاه مدت و دارای فوریت چند قرارگاه خدماتی در تهران راه اندازی خواهد شد و اولین قرارگاهی که از هفته آینده راه اندازی می شود قرارگاهی در حوزه پسماند، رفت و روب و فضای سبز خواهد بود که در واقع اولویت اول ما است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تبریز گفت: یکی از اصلی ترین حجم مراجعات به شورای شهر، تبعیض در قراردادها و نوع قراردادهاست. اکنون نزدیک به 17 نوع قرارداد از قبیل تامین نیرو، کار معین، کار مشخص، حجمی، فضای سبز و.... داریم که کارآمدی و بهره وری نیروی انسانی را زیرسوال برده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد: اعتبار این طرح در فاز اول 150میلیارد تومان پیش بینی شده است و رودپارک دارای 24هزار مترمربع پارکینگ و 20هکتار فضای سبز خواهد بود.
شهرداری یزد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری یزد با بیان اینکه حفظ و توسعه فضای سبز با رویکرد افزایش نشاط شهروندان از دیگر اهدافی است که در این دوره مدیریت شهری به دنبال آن هستیم، بر افزایش توان زیرساختی مدیریت شهری همگام با توسعه شهری تاکید کرد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: زن با خنده می گوید ما اینجا هیچ مشکلی نداریم و همه چیز عالی است. سرتاسر خیابان نور پردازی شده و حتی بچه هایمان گیج می شوند که کدام فضای سبز را برای بازی انتخاب کنند.. اما می دانیم که تمام گفته هایش دردهایی بودند که از سر تبعیض سیستماتیک باید تجربه می کردند ...
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۳    
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، سید هادی کسایی زاده روزنامه نگار در واکنش به قطع شبانه درختان در باقرشهر (جنوب تهران) نوشت: بر اساس ماده 6 قانون حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها هرکس عالماً و عامداً و برخلاف مقررات این قانون مرتکب قطع و یا موجبات از بین رفتن درختان مشمول آن قانون را فراهم سازد به حبس ...
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه چهار شهرداری قم از پیشبرد اهداف شهرداری با رویکرد مسجد محوری با همکاری و مشارکت معتمدین محله ها خبر داد و گفت: 135 پروژه عمرانی، خدماتی، ترافیکی و فضای سبز با اعتباری بالغ بر 160 میلیارد تومان در سال جاری در این منطقه اجرایی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۵    
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در بازدید از اکرمیه به بررسی مشکلات این روستا پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۱    
گروه استان ها - با مستقر شدن شورای شهر موضوع برون سپاری فضای سبز مناطق چهار گانه زنجان قوت گرفته که باید ببینیم این مناطق با چه شیوه ای به پیمانکاران واگذار خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
ناصر امانی ، عضو شورای شهر تهران، در بازدید از شهرداری منطقه7 گفت: توسعه فضای سبز و نگهداشت شهر در این منطقه قابل قدردانی است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۳    
کارشناسان معتقدند توزیع فضای سبز در شهر اراک به دلایلی مانند گرانی زمین در هسته مرکزی شهر، عادلانه نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۲    
نشستن در یک فضای سبز در دل طبیعت و یا حیاط خانه چیزی است که همه ما از آن لذت می بریم و دیدن این منظره بکر از جایی راحت مثل یک آلاچیق، دلچسب تر خواهد بود.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح بهسازی و ساماندهی محوطه و میدان طلائیه از سوی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یزد در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: 27 هکتار فضای سبز کاخ مروارید احیا شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ پیمان بضاعتی پور، به اجرای عملیات رنگ آمیزی مبلمان، استقرار سیستم روشنایی و رفع معایب، نصب حفاظ دریاچه ...
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: 251 درخت خطرآفرین درسطح شهر قم شناسایی شده که با مجوز کمیسیون ماده هفت حذف و درختان نارون چندساله جایگزین خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر گفت: با نزدیک شدن به آغاز فصل پاییز و در راستای زیباسازی چهره شهر، افزایش طراوت و ارتقاء روحیه نشاط شهروندان، کاشت انواع گل های فصلی پاییزی آغاز شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ “زهرا فراهانی” روز یکشنبه در نشست هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس در حوزه بانوان شهرستان ملایر افزود: این پارک با هدف افزایش تعاملات اجتماعی زنان در جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی و با تلاش سازمان سیما ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۶    
جمعی از کارگران فضای سبز شهرداری یاسوج در مقابل استانداری تجمع کردند و خواستار پرداخت 7 ماه مطالبات خود شدند.کارگران فضای سبز شهرداری یاسوج به وضعیت بد زندگی خود اشاره کردند و اینکه کانون زندگی آنها در آستانه از هم پاشیدن است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: 251 درخت خطرآفرین در سطح شهر شناسایی شده که با مجوز کمیسیون ماده هفت حذف شده و درختان نارون چندساله جایگزین آن ها می شود.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: در حال تدوین برنامه و سیاست هایی در زمینه فضای سبز که براساس عدالت باشد و محلاتی که در زمینه فضای سبز فقیر هستند را در اولویت خود قرار دهند.
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۸    
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان هم با اشاره به مشکلات حوزه کنترل و نظارت در شهرداری، گفت: تبعیض در اعمال قانون برای ساخت وسازهای غیرمجاز در کاربری فضای سبز یکی از معضلات شهری است که عدم توانایی اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان را نشان می دهد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۲۵    
مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: در سال های اخیر با توجه به افزایش دمای هوا و توسعه بیشتر گیاهان مقاوم به شرایط خشکی، دستورالعمل های باغبانی تغییراتی پیدا کرد از این رو کارشناسان بیشترین ساعات آموزشی را پیرامون دستور المعل های باغبانی و گیاه پزشکی گذراندند.