پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۰:۲۶Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مقاوم سازی»

کلام تازه   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | بخشدار مرکزی چناران گفت: دهیاران نسبت به اطلاع رسانی به روستاوندان جهت بهره مندی از مزایای تسهیلات مسکن روستایی 200 میلیون تومانی با کارمزد 5 درصد و بازپرداخت 20 ساله اقدام نمایند تا علاوه بر مقاوم سازی منازل روستاییان، امکان خانه دار شدن جوانان روستایی فراهم گردد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان روانسر گفت: با نظر کارشناسان شرکت آب منطقه ای کرمانشاه سد کیلانبر شهرستان روانسر ایمن سازی و مقاوم سازی می شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس این گزارش، در چند سال گذشته بیش از 240 کیلومتر سیل بند در حاشیه شرق و غرب رودخانه کارون، حاشیه شرقی و جنوبی رودخانه دز و محدوده روستاهای پیرامونی از سوی شرکت توسعه نیشکر احداث، ترمیم و مقاوم سازی شد. ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیان داشت : 60 درصد واحدهای مسکونی روستایی در ایلام مقاوم سازی شده است
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه مقاوم سازی منازل بشرویه جدی گرفته شود، گفت: دهیاران باید مقاوم سازی را ترویج دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۸    
استاندار همدان در نشست نهضت ملی مسکن با بیان اینکه 2 هزار و 500 هکتار بافت فرسوده در همدان وجود دارد، افزود: مدیریت شهری در زمینه مقاوم سازی این بافت ها کم لطفی کرده داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
طرح افزایش ایمنی و تاب آوری شبکه خط لوله تغذیه گاز شهر سپیددشت لرستان و روستا های تابعه به بهره برداری رسید.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مشتقات پلی فلوروالکیل یا مواد شیمیایی ماندگار دسته ای از مواد شیمیایی ساخته دست بشر هستند که چندین دهه است در طیف گسترده ای از صنایع برای مقاوم سازی محصولات در برابر گرما، آب، چربی و لکه ها استفاده می شوند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اردوغان، رئیس جمهور ترکیه و نامزد حزب حاکم در انتخابات ریاست جمهوری آینده این کشور، وعده مقاوم سازی ساخت و سازها در مناطق زلزله زده را داد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۰۳    
نماینده شهرستان های اسفراین، بام و صفی آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: طی سه سال اخیر درحوزه مقاوم سازی مسکن روستائیان گام های موثری انجام شده است به طوری که بیش از یک هزار و 622 مورد از واحدهای مسکونی مقاوم سازی شده و تسهیلات مناسبی در این زمینه به روستائیان پرداخت شده است.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه در سال جاری، توسعه مدارس تمام ساحتی و تربیت محور با راهبرد مردمی سازی برای تربیت انسان تراز جمهوری اسلامی ایران در دستور کار قرار دارد ، اظهار داشت: برآنیم تا با رعایت مسائل مهمی چون صنعتی سازی، سبک سازی و مقاوم سازی درسایه جهاد مدرسه سازی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- جداره های کانال آشور با هدف افزایش طول عمر لایروبی در برابر رخدادهای دریایی خلیج گرگان با استفاده از دیواره های چوبی مقاوم سازی می شود تا اثربخشی لایروبی خلیج گرگان افزایش یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
ماسال- مدیرکل بنیاد مسکن گیلان گفت: شاخص مقاوم سازی خانه های روستایی در ماسال 56 درصد بوده در حالی که این شاخص در استان 57 و در کشور 51 درصد است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از اجرای 30 پروژه ایمن و مقاوم سازی خطوط لوله در بستر رودخانه ها و نقاط رانشی در این منطقه عملیاتی طی سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازسازی بنیاد مسکن گفت: روند پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن و تسهیلات مقاوم سازی واحدهای مسکونی در حال انجام است.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۳۱    
حجت الاسلام آینه چی گفت: با توجه به تحولات عصری باید الگویی پویا طراحی شود که بتوان نسل بعدی را به سطح مرحله آخر فرایند درونی شدن ارزش ها یعنی تشخص رساند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برخلاف نگاه موجود در جامعه نقش خودرو را در ایجاد تصادفات کمتر از دو عامل دیگر عنوان و بیان کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۳:۴۰    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اصفهان گفت: در حدود دو دهه گذشته تعداد واحد های روستایی مقاوم سازی شده از 52 درصد گذشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در طرح مسکن روستایی در سال 1384، 7 درصد واحدهای روستایی مقاوم بود اما امروز از 52 درصد عبور کردیم.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، عباس زارع با اشاره به وضعیت مدارس فرسوده در تهران اظهار کرد: 8390 کلاس درس در تهران نیازمند تخریب و بازسازی هستند و این کلاس ها عمدتا در مناطق، 6، 8، 11 و 12 تهران قرار دارند و 1440 کلاس درس مربوط به شهرستان های شهریار، شهرری و دماوند هستند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان با بیان اینکه تا کنون 72 درصد از واحدهای مسکونی روستایی در استان مقاوم سازی شده است،گفت: لرستان در این رابطه جز استان های برتر کشور است.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۲    
مقاوم سازی ساختمان یک مقوله بسیار مهم است که باید جدی گرفته شود. به همین جهت، بحث امروز ما این است که چگونه بفهمیم یک ساختمان ضد زلزله است؟ ادامه این مقاله را با دقت تمام بخوانید تا با نشانه های ساختمان ضد زلزله آشنا شوید.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، دکتر حمید حسنی اظهار کرد: باتوجه به انجام پروژه مقاوم سازی که در قسمت پائین بخش های بستری بیمارستان در حال انجام است و ناگزیر درب ها باز بوده، این گربه به لابی بیمارستان وارد شده که ارتباطی به داخل بیمارستان و بخش های بستری ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی مدارس گفت: 104 هزار کلاس درس فرسوده داریم که باید بازسازی و یا مقاوم سازی شوند، که ظرفیت های دولتی قطعاً پاسخگو نیست.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۹    
چکیده : پشم سنگ ماده ای از الیاف های نسوز طبیعی است که از سنگ بازالت که به وفور در همه جا یافت می شود تولید می شوند که به انگلیسی به آن Rock wool می گویند. ...
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۱۵    
نصرت اله شهبازی عضو هیات عامل و معاون پشتیبانی بانک ملی ایران گفت:سال گذشته بازسازی و نوسازی و مقاوم سازی 24 رقبه از ساختمان های بانک انجام شد که با توجه به ضرورت و موقعیت این واحد ها در سطح کشور ...
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۷    
مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان با بیان اینکه تاکنون 57 درصد واحد های مسکن روستایی استان مقاوم سازی شده است گفت: از بانک های استان درخواست داریم تا همراهی مناسبی داشته باشند و مانع از سهمیه سوزی تسهیلات مسکن روستایی استان شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه11 تهران گفت: مدیریت شهری تمام قد برای حمایت و تسهیلگری در مقاوم سازی و رعایت موضوعات ایمنی در کنار مالکین خواهد بود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان سمنان در دیدار با رئیس و هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان : حوادث تلخ ساختمانی که باعث آسیب های جانی و مالی می گردد زنگ خطری برای ایمن سازی ساختمان های استان بوده و مسئولان این امر بایستی به این مهم اهتمام بیشتری داشته باشند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی مازندران: طرح مقاوم سازی مسکن شهر های مازندران به شهرداران ابلاغ شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۶:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی مازندران با اشاره به در دستور کار بودن شناسایی ساختمان های ناایمن استان گفت: شهرداری ها لیست ساختمان های ناایمن را به کارگروه ارسال کنند تا برای مستحکم سازی و بهبود ساختمان برای دستیابی به مقررات ملی ساختمان و رساندن به مرحله ایمن سازی تصمیم گرفته شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۸    
ایزوگام نوعی عایق رطوبتی است که با پلی استر، پلیمرها و الیاف شیشه و قیر معدنی ساخته شده و مقاوم سازی می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: طرح مقاوم سازی مسکن شهرهای مازندران به شهرداران ابلاغ شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کردستان گفت: از 2 هزار و 876 مدرسه روستایی و شهری کردستان، 20 درصد فرسوده و نیازمند تخریب، بازسازی و نوسازی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه گفت: امسال تعداد 815 واحد مسکن روستایی در این شهرستان مقاوم سازی شده که 560 واحد از آن ها به ارزش 56 میلیارد تومان صرفا از تسهیلات 100 میلیون تومانی این بنیاد استفاده کرده و بقیه هزینه ها آورده خود اشخاص بوده است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۸    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام بیان داشت : از سال 1400 تاکنون بیش از سه هزار و 831 واحد مسکونی مقاوم سازی شده که از این تعداد 2 هزار و 804 واحد مسکن روستایی و یک هزار و 27 مسکن شهری در شهر های زیر 25 هزار نفر جمعیت را شامل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از مقاوم سازی 51 درصد واحد های مسکن روستایی در سال های اخیر در کشور خبر داد.
صبح الوند   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
همایش بانوان فعال و نخبه فرهنگی با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین محسن مجتهدزاده (شیخ قمی) در تالار معلم همدان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نیکزاد گفت: مقاوم سازی واحد های مسکن روستایی در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته و مجموع واحد های مقاوم سازی روستایی در کشور به 51 درصد رسیده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
نصر: معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: 104 هزار کلاس درس در کشور فرسوده و نیازمند مقاوم سازی و تجهیز دوباره است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: 104 هزار کلاس نیازمند مقاوم سازی و تجهیز دوباره هستند و باید تلاش کنیم تا مقاوم سازی شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس کشور با اشاره به اینکه 104 هزار کلاس درس نیازمند مقاوم سازی است، گفت: طبق برنامه ریزی مدون برای نوسازی مدارس فرسوده کشور اقدام می شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان گفت: 2 مدرسه در منطقه سی سخت استان کهگیلویه و بویر احمد که توسط کارشناسان این اداره کل مقاوم سازی شده بود افتتاح شدند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۹    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تمامی 40 هزار روستای بالای بیست خانوار کشور دارای طرح هادی هستند و 52 درصد واحدهای مسکونی روستایی نیز مقاوم سازی شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گلستان گفت: تمامی واحدهای مسکن روستایی استان گلستان تا سال 1410 مقاوم سازی می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از مقاوم سازی 52 درصد واحدهای مسکن روستایی کشور خبر داد و گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون 30 هزار مسکن آسیب دیده در زلزله مورد بازسازی، بهسازی و مرمت توسط بنیاد مسکن قرار گرفتند.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون 124 هزار واحد مسکونی روستایی در این استان مقاوم سازی شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: حدود 52 درصد واحد های مسکن روستایی در سراسر کشور نوسازی و مقاوم سازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۱    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در سال 1384 تنها 7 درصد از واحد های روستایی مقام سازی شده بود در حالی که این آمار امروز به 52 درصد رسیده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۵    
به گزارش خبرخودرو، نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی توقف تولید خودروهای قدیمی و رویکرد خودروسازان به سمت کیفی سازی و مقاوم سازی خودروهای جدید را در کاهش تصادفات جاده ای تاثیرگذار دانست و اظهار داشت ...