یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۶:۳۶May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سلامت نوروزی»

خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری از کسب رتبه برتر کشوری برای دومین سال متوالی، در اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس شبکه بهداشت ودرمان هشترود عملکرد این اداره را در طرح سلامت نوروزی و ماه مبارک رمضان تشریح کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۳    
آمار و ارقام ارائه شده از سوی رئیس سازمان اورژانس کشور از طرح سلامت نوروزی نشان می دهد ورودی بیمارستان ها در نوروز 46 درصد افزایش داشته است.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ضمن ابلاغ تقدیر رییس مجلس از تلاش های کادر سلامت در تعطیلات نوروز از رشد 51 درصدی بودجه نظام سلامت توسط مجلس خبر داد. ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، جعفر میعادفر در همایش تجلیل از خادمان سلامت نوروزی در سالن امام جواد (ع) وزارت بهداشت گفت: از 24 اسفند 1401 تا 15 فروردین 1402 شاهد حضور فعال ناوگان اورژانس در جاده ها، مراکز درمانی و بیمارستان ها بودیم و خدمات ارزشمندی در این مدت به مردم ارائه شد. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر بهداشت از ابلاغ دستورالعمل های بهداشتی به اماکن اقامه نماز عیدفطر خبر داد. به گزارش شفقنا، دکتر بهرام عین اللهی در حاشیه همایش تجلیل از خادمان سلامت نوروزی با حضور در جمع خبرنگاران گفت: برای عید فطر دستورالعمل لازم به کلیه اماکن برای برگزاری نماز داده شده است. ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۰    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ مراسم تقدیر از خادمان سلامت نوروزی در حوزه های اورژانس، بهداشت و درمان با حضور بهرام عین اللهی – وزیر بهداشت، سید کمال هادیانفر – جعفر میعادفر – رئیس پلیس راهور فراجا و رئیس اورژانس کشور برگزار شد. در ادامه گزارش تصویری این مراسم را مشاهده می کنید.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، بهرام عین اللهی روز سه شنبه در مراسم تقدیر از خادمان سلامت نوروزی که در محل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، گفت: در روز عید سعید فطر 74 دستگاه اتوبوس آمبولانس، 320 دستگاه موتورلانس، 52 پایگاه هوایی ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور اقدامات انجام شده در طرح امداد نوروزی را تشریح کرد. به گزارش ایسنا، دکتر جعفر میعادفر در همایش تجلیل از خادمان سلامت نوروزی گفت: در طرح سلامت نوروزی، از 24 اسفند کار را آغاز کردیم و تا 14 فروردین ماه خدمات خوبی از سوی اورژانس ارائه شد ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
دکتر بهرام عین اللهی در همایش تجلیل از خادمان سلامت نوروزی گفت: امسال افزایش سفرهای نوروزی را داشتیم. تقریبا از 24 اسفند تا 15 فروردین نیروهای اورژانس، درمان و بهداشت و... آماده باش بودند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۳۶ سایت دیگر  
فکرشهر: سردار کمال هادیانفر، رئیس پلیس راهور انتظامی کشور در همایش تجلیل از خادمان سلامت نوروزی گفت: شاید یکی از مسائل جدی که در عملکرد ما را با اورژانس یکی می کند همین تصادفات جاده ای است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم تقدیر از خادمان سلامت نوروزی در حوزه های اورژانس، بهداشت و درمان با حضور وزیر بهداشت برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۸:۴۶    
با توجه به آمار فعالیت مراکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر و امیرالمومنین (ع) شهرستان سمنان در مدت زمان طرح سلامت نوروزی 1402 از روز بیست و چهارم اسفند ماه 1401 الی چهاردهم فروردین 1402، در مجموع 4983 بیمار به این بیمارستان ها مراجعه کردند.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۲۰:۳۰    
کارشناسان اورژانس 115 در طرح سلامت نوروزی (24 اسفند تا 15 فروردین)، به 3003 تماس مددخواهی پاسخ گفتند.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از ارائه 27 هزار و 343 خدمت بهداشتی و درمانی در ایام نوروز 1402 در شهرستان گناوه خبرداد. به گزارش خبرنگار مهر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در طی برگزاری طرح سلامت نوروزی 34 هزار و 359 کیلوگرم موادغذایی فاسد و تاریخ گذشته جمع آوری و امحا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۸:۳۸    
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: بیش از 47 تن انواع موادغذایی و لبنی فاسد و تاریخ گذشته از ابتدای طرح سلامت نوروزی تاکنون در جنوب سیستان و بلوچستان کشف و معدوم شده است.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۷    
بازتاب/معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام عملکرد ستاد سلامت نوروزی 1402 این معاونت از 24 اسفندماه 1401 لغایت 13 فروردین ماه 1402 را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۰:۵۰    
نظارت بهداشتی بر مراکز عرضه مواد غذایی در قالب طرح بسیج سلامت نوروزی از 24 اسفند آغاز شده است و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۴    
ایسنا/کرمان مدیر شبکه بهداشت و درمان رودبار جنوب گفت: در طرح بسیج سلامت نوروزی 2045 کیلوگرم مواد خوردنی و آشامیدنی تاریخ گذشته و فاقد صلاحیت بهداشتی توسط کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای از سطح عرضه جمع آوری و معدوم سازی شد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۶    
معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران گزارش عملکرد طرح سلامت نوروزی را که از 28 اسفند ماه 1401 تا 14فروردین ماه 1402 اجرا شده است منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
در اجرای برنامه سلامت نوروزی 619 مورد بازرسی از مراکز دارویی و هفت مورد بازرسی از شرکت های دارویی کردستان به عمل آمد که منجر به تعطیلی 21 داروخانه شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: 259 بازرسی توسط کارشناسان این معاونت ویژه طرح سلامت نوروزی در جنوب غرب خوزستان صورت گرفت. زینب جوانمردی یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به برخی اقدامات صورت گرفته در معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی آبادان در طرح سلامت نوروزی افزود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: در زمان اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی در استان زنجان، بیش از 96 هزار نفر به مراکز درمانی استان مراجعه کرده و خدمت دریافت کرده اند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یزد- رئیس گروه سلامت و محیط کار معاونت بهداشتی یزد از پلمب 80 مرکز متخلف تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در طرح سلامت نوروزی در استان یزد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۱:۱۶    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: به دنبال اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی، 16 هزار و 101 مورد بازرسی از مراکز تهیه و توزیع موادغذایی در سطح استان انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۴    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از انجام بیش از 16 هزار بازدید بهداشتی در طرح سلامت نوروزی در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۰۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گلستان از انجام 34 هزار و 708 بازدید بهداشتی از مراکز غذایی و عمومی استان در طرح سلامت نوروزی خبرداد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۰۳:۱۶    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: طی برگزاری کمپین سلامت نوروزی در خراسان شمالی، 20 هزار و 661 نفر از خدمات آموزشی این کمپین در تعطیلات نوروزی بهره مند شده اند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۲۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، حسن ذبیحی ظهر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح بسیج سلامت نوروزی از 15 اسفند 1401 تا 14 فروردین 1402 با حضور 9 نفر از کارشناسان بهداشت محیط شهرستان اردستان انجام شد. ...
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در مدت زمان اجرای برنامه سلامت نوروزی ( 25 اسفند 1401 تا 15 فروردین جاری) 6 هزار و 213 ماموریت ارائه خدمات فوریتی پزشکی در استان انجام شد.
خانه خشتی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۰۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس رفسنجان گفت: در طرح سلامت نوروزی 1402 شماره های اورژانس 115 رفسنجان 5 هزار و 421 بار به صدا در آمدند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان از برقراری بیش از 93 هزار تماس امدادخواهی با اورژانس 115 و انجام بیش از 16 هزار ماموریت فوریت های پزشکی در استان اصفهان در طرح امداد سلامت نوروزی سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایستگاه های سلامت خراسان رضوی در تعطیلات نوروزی به هزار و 27 سالمند، 42 مادرباردار، 79 کودک زیر 5 سال خدمت ارایه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس تهران گفت: در طرح سلامت نوروزی 645 ماموریت توسط نیرو های فوریت های پزشکی اورژانس انجام شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: در طرح بسیج سلامت نوروزی امسال در شهرستان دیر بیش از هزار بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی انجام که منجر به صدور 357 اخطار بهداشتی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت بوکان گفت: 12 هزار و 500 اقدام بهداشت محیطی در قالب برنامه سلامت نوروزی در این شهرستان انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بازرسان بهداشت محیط بیش از یک میلیون مورد بازرسی و بیش از 400 هزار مورد کلرسنجی از آب های آشامیدنی انجام دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۲۳:۵۱    
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: بیش از 41 تن انواع موادغذایی و لبنی فاسد و تاریخ گذشته از ابتدای طرح سلامت نوروزی تاکنون در جنوب سیستان و بلوچستان کشف و معدوم شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: در طرح سلامت نوروزی 320 زایمان در آمبولانس های اورژانس انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۹:۱۳    
بیش از 4 هزار و 500 مادر باردار سبزواری در طرح نوروزی امسال با مراجعه به مراکز خدمات جامع سلامت این شهرستان از خدمات بارداری و مراقبت های مستمر بهداشتی بهره مند شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی آبادان از پایش بیش از 9 هزار و 900 واحد صنفی مراکز و اماکن حساس منطقه جنوب غرب خوزستان توسط بازرسان این مرکز طی نورز 1402 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس گروه سلامت و محیط کار معاونت بهداشتی استان از پلمب 80 مرکز متخلف تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در طرح سلامت نوروزی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۳    
رییس مرکز بهداشت دزفول: هفت هزار نفر در قالب طرح بسیج سلامت نوروزی در مراکز جامع سلامت شبانه روزی این شهرستان ویزیت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
از آغاز اجرای طرح سلامت نوروزی کارشناسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی کاشان بیش از هفت هزار و 379 بازرسی از واحد های صنفی انجام دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از انجام 4790 ماموریت از سوی اورژانس کرمانشاه در طرح سلامت نوروزی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
دزفول- رئیس مرکز بهداشت دزفول گفت: 47 واحد صنفی به دلیل تخلفات بهداشتی در راستای اجرای طرح سلامت نوروزی توسط بازرسان بهداشت واحد محیط مرکز بهداشت دزفول پلمب شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: بازرسان بهداشت محیط یک میلیون و 13 هزار و 869 مورد بازرسی و تعداد 421 هزار و 66 مورد کلرسنجی از آب های آشامیدنی در طرح سلامت نوروزی انجام دادند.