شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۴۲May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون رئیس جمهور»

جهت پرس   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور گفت: اگر می خواهیم حکمرانی هوشمند و خلاقانه داشته باشیم نیازمند استفاده بیشتر از شرکت های دانش بنیان و خلاق در اداره کشور هستیم.
ایثار   ۱ ساعت پیش    
اداره کل ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران شایعه پراکنی مجدد برخی سایت های بی نام و نشان درباره معاون رئیس جمهور و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران را بی اساس خواند.
به گزارش ایران اکونومیست-در این جشنواره که در سالن همایش های صدا وسیما برگزار گردید از کارآفرینان نمونه تقدیر و تجلیل شد. محمد اسلامی در بخشی از سخنرانی خود در جشنواره مذکور خطاب به کارآفرینان و مدیران اشتغالزا ...
معاون رئیس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در حکمی خسرو شهیدی را به عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه منصوب کرد.
پانا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهر قدس (پانا) - از فرهنگی ساکن شهر قدس جهت کسب رتبه برگزیده کشوری در طرح شاهد تجلیل شد. به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش از معصومه مرادی، کارشناس مسئول امور شاهد و ایثارگران شهرقدس،در مرکز همایش های بین المللی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس توسط معاون رئیس جمهور ...
ایثار   ۷ ساعت پیش    
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور حکمی خسرو شهیدی را به عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه منصوب کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا از معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، انسیه خزعلی در بازدید از نمایشگاه کتاب تصریح کرد: رویدادهای فرهنگی مانند نمایشگاه یکی از فرصت های حمایت از ناشران و ایجاد انگیزه برای فعالیت بیشتر است و می تواند موجب تقویت تولیدات و توسعه فعالیت ها شود ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، فریبا ولی پور در سخنانی گفت: طی توافقی که طی سال گذشته بین استاندار لرستان و معاون رئیس جمهور در امور بانوان انجام شد، مبلغ سه میلیارد و 75 میلیون تومان برای طرح توانمند سازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار با حمایت از کارآفرینان استان [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۱۳    
صولت مرتضوی معاون اجرایی رییس جمهور در حاشیه سفر حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی از پروژه های عمرانی نیمه تمام،واحدهای تولیدی و دفاتر ارتباط مردمی دولت بازدید نمود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه دولت مردمی با حمایت و مشارکت مردم در مسیر عبور از شرایط سخت قرار دارد اظهار کرد: برای عبور از مشکلات همه باید دست به دست هم بدهیم و با عزم و اراده جدی در مسیر پیشرفت و آبادانی گام برداریم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست از ورود پزشک اندونزیایی برای مراقبت از توله یوز ایران خبرداد.
پاون   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با تاکید بر اینکه نباید هیچگونه پسابی وارد دریاچه ارومیه شود، گفت: ما به عنوان مسئولان امر لازم است از کیفیت آب آگاهی داشته و باید در تامین آب شرب سالم برای مردم دقت لازم را به عمل آوریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۷:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست از ورود پزشک اندونزیایی برای مراقبت از توله یوز ایران خبرداد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۷:۱۲    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در بدو ورود به ارومیه با حضور در گلزار شهدای باغ رضوان ارومیه ...
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۷    
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در ادامه سفر به استان آذربایجان غربی با خانواده شهید مغانلو دیدار و گفتگو کرد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در سفر به استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه ...
معاون رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری ضمن بازدید از ستاد ارتباطات مردمی وزارت راه و شهرسازی مستقر در ارومیه از عملکرد مدیران و اعضای ستاد قدردانی کرد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور مجلس در ادامه سفر به شهرستان خوی از خانواده شهید مرادخانی عیادت و از بردباری و روحیه مقاوم و مثالزدنی والدین این شهید والامقام تجلیل کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه مشکلات زنان عشایر را به صورت ویژه بررسی و پیگیری می کنیم گفت: ارائه تسهیلات به منظور بهبود زندگی و اشتغالزایی برای بانوان عشایر جزو برنامه های دولت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور مجلس در شورای اداری خوی بر اهتمام دولت در تکمیل بیمارستان آیت .. خویی و ارتقای دانشکده علوم پزشکی خوی به دانشگاه تاکید کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۹    
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه بدون اطلاع قبلی در بیمارستان میلاد شهریار حضور یافت و با جانبازان بستری در این بیمارستان دیدار و گفت وگو کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در جریان بیست و یکمین سفر استانی دولت به آذربایجان غربی از پارک ملی دریاچه ارومیه و مرکز هماهنگی، پایش و آینده پژوهی دریاچه ارومیه بازدید کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سازمان حفاظت محیط زیست برای پی بردن به دلایل تلف شدن دو توله یوزپلنگ ایران کمیته حقیقت یاب تشکیل داده است.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۵    
دکتر خز علی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در بدو ورود به استان آذربایجان غربی با حضور در مزار شهدا باغ رضوان ارومیه قبور مطهر شهدا را گلباران و عطرافشانی کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور تاکید کرد: بنا داریم در دولت سیزدهم با صرف زمان مناسب لایحه انتخابات را تدوین کنیم و امیدواریم همین امسال نهایی شده و در دستور رسیدگی قرار گیرد تا به لحظات پایانی و روز های نزدیک انتخابات موکول نشود.
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۲    
معاون امور مجلس رئیس جمهور که همزمان با بیست و یکمین سفر استانی آیت الله رئیسی، به شهرستان خوی سفر کرده است، در بدو ورود به این شهرستان، با حضور در گلزار شهدای این شهرستان، به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۲    
معاون امور مجلس رئیس جمهور از آرامگاه شمس تبریزی عارف شهیر ایرانی بازدید و با ذکر فاتحه از مقام این عارف بلند آوازه ایرانی تجلیل کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - ارومیه - انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در نخستین روز حضور در ارومیه از پژوهش های فناورانه بانوان این شهر بازدید کرد و در جریان پیشرفت های این بخش قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه – معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده امروز جمعه از مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان آذربایجان غربی بازدید می کند.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه بدون اطلاع قبلی در بیمارستان میلاد شهریار حضور یافت و با جانبازان بستری در این بیمارستان دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - معاون رئیس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنجشنبه در حکمی، دکتر خسرو شهیدی را به عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه منصوب کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دولت نسبت به شیوع استعمال مواد دخانی به ویژه در بین جوانان و زنان دغدغه دارد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مهدی اسلام پناه، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: در رویکرد تحولی این سازمان که از ابتدای شکل گیری دولت مردمی و انقلابی آیت الله سیدابراهیم رئیسی آغاز شده است، تحقق نظامات استانداردسازی خدمات که از حقوق عامه تلقی می شود از جمله محورهای جدی مورد تاکید است.
ندای پیشوا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور گفت: مردم نگران در دسترس بودن کالای اساسی نباشنددولت سیزدهم اقداماتی برای روان سازی ورود و خروج کالای اساسی از بنادر مهم کشور انجام داده است./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ...
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۱:۲۷    
به گزارش خبرآنلاین ، معاون رئیس جمهور در نشست تخصصی مبنا با موضوع تأثیر تدابیر راهبردی رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در پیشرفت فناوری هسته ای که عصر امروز به صورت مجازی برگزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: علم و فناوری حوزه قدرت سازی است و با ژرف نگری، حمایت و پشتیبانی مقام معظم رهبری و خودباوری دانشمندان در فناوری هسته ای توانستیم این فناوری را به صورت بومی عرضه کنیم.
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
آئین رونمایی از کتاب تویی که نشناختمت روایتی از زندگی دانشمند هسته ای، شهید محسن فخری زاده در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور مهندس محمد اسلامی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی روز چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه در آئین رونمایی از کتاب تویی که نشناختمت که همزمان با برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، گفت: شایسته گرایی و نخبه پروری ویژگی شهید فخری زاده بود.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آئین رونمایی از کتاب تویی که نشناختمت روز چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، محمد اسلامی در نشست تخصصی مبنا گفت: علم و فناوری حوزه قدرت سازی است و با ژرف نگری، حمایت و پشتیبانی مقام معظم رهبری و خودباوری دانشمندان در فناوری هسته ای توانستیم این فناوری را به صورت بومی عرضه کنیم. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۳۲   + ۵۸ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در نشست تخصصی مبنا با موضوع تأثیر تدابیر راهبردی رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در پیشرفت فناوری هسته ای که عصر امروز به صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: در عصر حاضر شاهد پیشرفت فوق العاده سریع علم و فناوری که پیوسته تأثیرات ژرفی را در همه حوزه ها به وجود می آورد، هستیم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در آئین رونمایی از کتاب تویی که نشناختمت در سرای اهل قلم نمایشگاه کتاب تهران اظهار کرد: شهیدان شاگرد ممتاز مکتب اهل بیت علیه السلام هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا- تهران- محمد ابراهیم اول وزیر فرهنگ و گردشگری غنا که به تهران سفر کرده است،ظهر چهارشنبه (28 اردیبهشت 1401) با محمد مخبر معاون او رئیس جمهور دیدار و گفت وگو کرد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
همایش ایران جوان، نخستین آئین تجلیل از مؤثران عرصه جمعیت امروز، 27 اردیبهشت ماه برگزار شد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور مجلس معرفی و شناساندن شخصیت ها و مشاهیر بزرگ فرهنگی، دینی و علمی ایران زمین را به نسل جوان حائز اهمیت دانست و گفت: تلاش و مجاهدت در این زمینه هویت بخش بوده و عرق ملی، حب وطن و روحیه اتحاد و همدلی را تقویت می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اولین رویداد روایت محور با موضوع جوانی جمعیت عصر سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 با حضور دکتر انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، فاطمه قاسم پور نماینده مجلس شورای اسلامی و حمیدرضا علیان زادگان رئیس بنیاد 15 خرداد در مجموعه پارادایس باغ بهشت برگزار شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۷:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فرانسه به نقل از یک مقام بلندپایه دولت آمریکا مدعی شد که ایالات متحده به منظور ترغیب گفتگوی سیاسی بین دولت ونزوئلا و مخالفان، تحریم ها علیه کاراکاس را کاهش خواهد داد. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۷:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور روز سه شنبه از بزرگترین و مجهزترین طرح حوزه سلامت کشور (بیمارستان هزارتختخوابی مهدی کلینیک تهران) بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور ونزوئلا اعلام کرد که واشنگتن به شرکت های نفتی آمریکایی و اروپایی اجازه داده است تا کار خود را در ونزوئلا از سر بگیرند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
ممنوعیت حضور تماشاگران در سه هفته باقی مانده لیگ برتر بیست و یکم باعث موجی از واکنش های هواداران به خصوص طرفداران استقلال شد. به گزارش تابناک ورزشی، جشن قهرمانی استقلالی ها بعداز 9سال ناکامی در کسب این عنوان می رفت تا با این دستور ابلاغی وزارت کشور لغو شود ...