دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۲:۰۰Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرداری اردبیل»

خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- عمارت شهرداری اردبیل که به عمارت بلدیه نیز معروف بوده یکی از ابنیه های زیبا، مستحکم و دیدنی این شهر است که مسافران و گردشگران داخلی و خارجی را به تماشای خود فرا می خواند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از برگزاری تور رایگان اردبیل گردی تا 12 فروردین خبر داد. به گزارش سیناپرس اردبیل، یحیی نجارقابل، سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ...
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۹    
مدیر سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اردبیل از ارائه سرویس های رایگان ایاب و ذهاب برای نمازگزاران نماز جمعه در ماه مبارک رمضان در اردبیل خبر داد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل از اجرای طرح تور اردبیل گردی ویژه میهمانان، گردشگران و شهروندان شهر اردبیل در ایام عید نوروز خبر داد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۳:۲۳    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: اقدامات شهرداری اردبیل در سطح شهر جهت استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی قابل قبول و تقدیر است.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۳۱    
شهرداری اردبیل اعلام کرد: پل نیایش به صورت موقت بازگشایی شد.
شهرخوان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۳۷    
شهرداری اردبیل در آستانه سال نو با اجرای جذاب ترین و زیباترین المان های نوروزی به اصطلاح گل کاشت و شهر را نوروزی تر از هرسال برای ورود گردشگران و حضور بانشاط تر شهروندان مهیا کرده است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۲    
رئیس سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اردبیل از نصب اِلمان های نوروزی در مناطق پنج گانه شهرداری اردبیل خبر داد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل از بهسازی سرویس های بهداشتی سطح شهر خبر داد و گفت: نوروز امسال مشکل سرویس بهداشتی نخواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: در بودجه سال 1402 سعی بر آن شد تا میزان هزینه های جاری کاهش و درآمدهای پایدار مناطق و سازمان ها افزایش پیدا کند.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۸    
بازی تیم فوتبال شهرداری اردبیل در مقابل تیم میعاد مغان با نتیجه تساوی پایان یافت.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اردبیل گفت: پروژه های مشارکتی شهرداری با اعتبار 5000 میلیارد تومان گامی برای درآمد پایدار شهرداری در سال های آتی است که در این زمینه اقدامات مناسبی صورت گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۱۱    
شهرداری اردبیل در راستای زیباسازی و آماده سازی شهر برای عید نوروز طرح استقبال از بهار را آغاز کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل طرح استقبال از بهار و خانه تکانی شهری به همت شهرداری اردبیل اجرا و شهر برای عید نوروز آماده می شود.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۲    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل از شهرداری اردبیل جهت برگزاری نمایشگاه قرآن های خطی و همچنین توزیع بسته های معیشتی بین خانواده های کم برخوردار در طول ماه مبارک رمضان قدردانی کرد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۰۵    
عضو شورای شهر اردبیل از اختصاص 13 میلیارد تومان برای فعالیت های ورزشی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: بودجه سال 1402 شهرداری اردبیل تصویب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۵    
بودجه 2 هزار میلیارد تومانی شهرداری اردبیل برای سال آینده به تصویب شورای اسلامی این شهر رسید.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل از برگزاری مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس کمیسیون مشارکت و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: سهم بودجه 1402 شهرداری اردبیل 42 درصد افزایش یافته است.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر اردبیل از اختصاص 9 میلیارد برای فوتبال شهرداری اردبیل در بودجه 1402 خبر داد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر اردبیل در جلسه تصویب بودجه 1402 شهرداری اردبیل گفت: نگاه ویژه به توسعه مناطق محروم در بودجه 1402 شهرداری لحاظ شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اردبیل از اختصاص بیشترین بودجه 1402 شهرداری اردبیل به فعالیت های عمرانی خبر داد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل در جلسه رسمی از تصویب نهایی لایحه بودجه 1402 شهرداری اردبیل خبر داد و گفت: بودجه پیشنهادی شهرداری اردبیل در حدود 2 هزار میلیارد تومان با نگاه آینده نگری و توسعه و عمرانی شهر توسط اعضای شورای شهر تصویب و مجوز آن برای اجرا به شهرداری صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل گفت: به منظور احیای سنت های محلی و بومی اردبیل، جشن سنتی نو اوستی در روز چهارشنبه آخر سال برگزار می شود.
شهرخوان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
️شهردار اردبیل گفت: لندفیل و تصفیه خانه شیرابه در محل دفن زباله شهرداری اردبیل احداث می شود.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اردبیل از اجرای 300 برنامه توسط سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل از ابتدای سال جاری خبر داد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سجاد محمدحسن پور در گفت وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در بودجه سال 1402 اعتبار مشخصی برای نمایشگاه گل و گیاه اختصاص داده شده است، اظهار کرد: تاکید اعضای شورای شهر بر تکمیل این نمایشگاه است. ...
یاریزان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۳    
در پایان مرحله نهایی مسابقات فوتبال مناطق امید کشور تیم کاویان نقده موفق به صعود به لیگ دسته اول امید های ایران شد. به گزارش یاریزان ؛ مرحله نهایی مسابقات فوتبال مناطق امید کشور در گروه دوم به میزبانی شهرستان نقده برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
شهردار اردبیل بر آمادگی شهرداری اردبیل برای تیم داری شهرداری با موازین قانونی و با هماهنگی دستگاه های نظارتی در یکی از لیگ های کشور خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل-اعضای شورای شهر اردبیل در جلسه بررسی بودجه 1402 معاونت فنی و امور زیربنایی شهرداری اردبیل خواستار اتمام عملیات عمرانی المان وحدت شدند.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۵:۵۲    
غریبی در بازدید از تمرینات تیم فوتبال شهرداری اردبیل از اتخاذ تمهیدات لازم برای رفع مشکلات تیم های فوتبال شهرداری خبر داد.
شهرخوان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۰:۱۵    
طی جلسات فشرده با حضور رئیس، اعضای شورای شهر و معاونین و مدیران شهرداری بودجه خدمات شهری شهرداری اردبیل بررسی شد و هر کدام از اعضاء دیدگاه های خود را در این مورد ارائه دادند.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۱    
رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل از حضور کاروان عاشقان امام زمان(عج) در این شهر خبر داد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۱    
رییس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل گفت: سومین مراسم بزرگداشت سردار فوتبال اردبیل مرحوم ناصر عروجی برگزار می شود.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شهردار اردبیل از خرید ماشین آلات پیشرفته لکه گیری، درزگیری و ترمیم آسفالت معابر شهری خبر داد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۷    
رییس شورای شهر اردبیل گفت: باتوجه به کمبود ماشین آلات سنگین عمرانی در شهر و در راستای بهبود معابر شهری، با هزینه بالغ بر 10 میلیارد تومان ماشین آلات پیشرفته لکه گیری و ترمیم آسفالت توسط شهرداری اردبیل خریداری خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: پیش بینی می شود تا انتهای سال جاری بیش از 95 درصد بودجه مصوب 1401 شهرداری اردبیل محقق شود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی توسعه حل اختلاف استان اردبیل ، برنامه فرهنگی با عنوان مشاوره حقوقی با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اردبیل و توسعه حل اختلاف استان اردبیل در فرهنگسرای سوم خرداد جهت ارتقاء دانش حقوقی شهروندان برگزار شد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۷    
رئیس سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اردبیل از برگزاری جشن نیمه شعبان در اردبیل خبر داد و گفت: پویش عزیزم حسین در اردبیل اجرا می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
شهردار اردبیل گفت: در حال حاضر 1000 میلیارد تومان ذخیره ملکی برای آینده عمرانی شهر داریم البته روزی که شهرداری اردبیل را تحویل گرفتم، مجموعه حتی یک قطعه زمین هم جهت معاوضه نداشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل از وقوع انفجار و آتش سوزی منجر به یک فوتی و یک مصدوم در شهرک کوثر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل گفت: مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان اواخر اسفند در اردبیل برگزار می شود.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، گفت: خوشبختانه شهرداری اردبیل اقدامات موثری را در نوسازی بافت فرسوده شهر اردبیل انجام داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو در حوالی پلیس راه اردبیل نمین 3 فوتی و 2 مصدوم برجای گذاشت.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۶    
صفری گفت: شهرداری اردبیل با تمام توان برای اجرای طرح استقبال از بهار نوروز و بهار قرآن در حوزه های مختلف خدمات شهری و فرهنگی آماده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل گفت: آیین اختتامیه اولین جشنواره شهروند نمونه اردبیل با معرفی شهروندان نمونه، طی هفته جاری برگزار می شود.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
سلامت صفری در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اظهار کرد: با تصویب لایحه شهرداری اردبیل مبنی بر صدور مجوز برای کمک و مساعدت مالی به زلزله زدگان خوی، مبلغ 500 میلیون تومان با موافقت اعضای شورای شهر به زلزله زدگان شهرستان خوی تخصیص یافت. وی بیان کرد: در دل بلایای [...]
شهرخوان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اظهار کرد: اگر در مجموعه ای روحیه بسیجی وجود داشته باشد آن مجموعه جهت ارائه خدمات بهتر و مطلوب به مردم موفق تر خواهد بود که این روحیه در مجموعه شهرداری اردبیل دیده می شود.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۹:۴۲    
مسابقات ورزشی دو روزه در رشته های فوتسال،شطرنج،دارت و طناب کشی توسط انجمن صنفی کارگران ساختمانی شهرستان اردبیل در ایام ا ... دهه مبارک فجر در سالن فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل برگزار وبا اهداء جایزه برای نفرات و تیم های برتر از آنان تجلیل شد .