شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۰۷May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی»

نقدینه   ۲۶ دقیقه پیش    
نقدینه - بانک مرکزی در راستای اجرای بخش 1 بند د- احکام تنظیمی تبصره 16- تسهیلات تکلیفی قانون بودجه سال 1401 کل کشور مصوبه به شماره 715/114504 مورخ 29 اسفندماه سال 1400 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به آمار منتشر شده در تاریخ 31 فروردین ماه سالجاری ، اطلاعات واصله از بدهکاران سه بانک سینا ...
شفقنا   ۳۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا – یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اخذ مالیات از سود سپرده بانکی شرکت های حقوقی را دارای مزایایی به لحاظ اقتصادی خواند و گفت که اخذ مالیات از سود سپرده شرکت های حقوقی به افزایش تولید کمک می کند. ...
ایمنا   ۳۱ دقیقه پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر شهرکرد گفت: از کتاب "چالشتر دیار ماندگار" در روز شهرکرد رونمایی شد.
ایلنا   ۳۳ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی در راستای اجرای بخش 1 بند د- احکام تنظیمی تبصره 16- تسهیلات تکلیفی قانون بودجه سال 1401 کل کشور مصوبه به شماره 715/114504 مورخ 29 اسفندماه سال 1400 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به آمار منتشر شده در تاریخ 31 فروردین ماه سالجاری ، اطلاعات واصله از بدهکاران سه بانک سینا ...
ایمنا   ۳۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر شهرکرد گفت: شهرداری شهرکرد با نگاهی عمیق به حوزه فرهنگی ورود کرده است.
ایسنا   ۳۵ دقیقه پیش    
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در رابطه با پیگیری مشکل ریزگردها در استان خوزستان توسط وزارت کشور و سازمان حفاظت از محیط زیست توضیحاتی ارائه کرد.
روز نو   ۴۶ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز و فردا کردن در مورد افزایش حقوق بازنشستگان خیلی به مصلحت نیست آقایان هرچه زودتر تصمیم بگیرند.
ایرنا   ۵۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
فیروز کوه - ایرنا - مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای تهران گفت: طرح ارتقا ظرفیت پست برق شهرک صنعتی شماره 2 فیروزکوه با پیگیری فرماندار و نماینده مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر لزوم پیگیری موضوع خشونت علیه معلولان تاکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی قانون جهش تولید دانش بنیان را برای اجرا به دولت ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ظرفیت هم زیستی مسالمت آمیز اقوام و ادیان مختلف در آذربایجان غربی می تواند به الگوی توسعه عادلانه تبدیل شود.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نه تنها خودروسازی بلکه همه صنایع کشور دارای ضعف ها و مشکلات کیفی است،گفت: ما در حوزه صنعت به انقلاب نیازمندیم.
گروه استان ها- نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی بر حرکت در مسیر کشاورزی دانش بنیان تاکید کرد و گفت: کشوری که می تواند در حوزه ویروس کرونا واکسن ساخته و امنیت زیستی ایجاد کند، در حوزه کشاورزی می تواند با علم گیاه پزشکی به نتایج مطلوب برسد.
نماینده مردم طالقان، نظرآباد، ساوجبلاغ و چهارباغ استان البرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آگاهی از وضعیت معلمان درمدارس غیردولتی گفت: زحمات این عزیزان برکسی پوشیده نیست و جذب آنان در آموزش و پرورش پیگیری می شود.
رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: کمتر از 9 ماه از دوران فعالیت شورای ششم و مدیریت جدید شهری می گذرد، این فرصت خوبی است که در تعامل، ارتباط فکری و فهمی گام مهمی در مسیر رسیدگی به مشکلات شهر اصفهان برداریم.
انصاف نیوز   ۱ ساعت پیش    
متن یادداشت کارزاری برای حمایت از تالاب میقان اراک تشکیل شده است: درخواست ممانعت از تخریب تالاب میقان اراک به موجب فعالیت های معدنی شرکت املاح ایران رئیس محترم سازمان حفاظت محیط زیست ریاست محترم فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی استاندار محترم مرکزی شهردار محترم اراک با سلام ...
معدن نامه   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سیدمحمد پاک مهر نماینده مردم شریف بجنورد در مجلس شورای اسلامی در اولین همایش بوکسیت، آلومینا و آلومینیوم و توسعه پایدار گفت: با وجود تولید پساب در صنعت آلومینیوم حفظ محیط زیست جاجرم برای شرکت آلومینای ایران در خراسان شمالی افتخار بزرگی است.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بهسازی راه های روستایی با تخصیص های قطره چکانی سالیان سال طول می کشد گفت: دولت کمبود اعتبارات بهسازی راه های مواصلاتی را با استفاده از ظرفیت ماده 56 در خصوص فاینانس داخلی جبران کند.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
در پایان سفر نظارتی 4 روزه اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به استان اردبیل، جلسه شورای اداری استان با حضور نمایندگان، استاندار، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده دولت و مدیران کل، فرمانداران، بخشداران و مسئولان استانی به منظور بررسی نتایج این سفر برگزار شد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی از حل مشکل روشنایی معبر اصلی روستای پشته جزایری از توابع بخش مرکزی شهرستان خرم آباد خبر داد.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
بسیاری از مشاغل جهت فعالیت در صنف مربوط به خود نیازمند اخذ مجوز پروانه کسب هستند که این امر با داشتن مدارک لازم و گذراندن مراحل آن امکان پذیر است. همچنین، متقاضیان دریافت پروانه کسب نیاز به تاییدیه سردر اصناف برای نصب تابلوی سردر واحد صنفی خود را دارند که طبق قانون ممنوعیت به کارگیری اسامی ...
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به رئیس جمهور قانون جهش تولید دانش بنیان را برای اجرا ابلاغ کرد.
اقتصاد ایران: مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی طی گزارشی، به تحلیل تغییرات ساختاری اقتصاد ایران و مفهوم و مبانی نظری تغییرات تکنولوژی در چارچوب الگوی داده – ستانده و کاربرد آن در ایران پرداخت.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: 900 هزار کارگر فصلی و ساختمانی تا 2 سال آینده تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.
تدبیر و امید   ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان این که کانون ریزگردها به دلیل خشکسالی های پی در پی به اطراف تهران رسیده است، گفت: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تمامی ابزارهای نظارتی خود برای حل مشکل گرد و غبار در کشور استفاده می کند و ما حداکثر فشار خود را به دستگاه های متولی می آوریم تا به نقطه ...
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
نشست تخصصی محرومیت زدائی محلات با رویکرد بازآفرینی شهری امروز _سی و یکم اردیبهشت ماه_ با حضور اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و مدیران مناطق مختلف شهرداری برگزار شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قرچک- ایرنا- نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: میراث فرهنگی، هویتی است که باید به درستی از آن حراست کرد و آن را به آیندگان سپرد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی از آغاز پروژه آسفالت جاده قشلاق به خاکعلی خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر بروجرد گفت: افزایش نرخ کرایه تاکسی در بروجرد با مصوبه رسمی شورای شهر بوده و کاملا قانونی است.
پیام خاوران   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی در بازدید از طرح های عمرانی و مرمتی شهرستان طبس گفت: این شهرستان ظرفیت های بالایی برای جذب گردشگر دارد.
اعتدال   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمیسیون بر اساس وظیفه ذاتی خود در حال بررسی طرحی است که به اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا باز می گردد و پیش بینی می شود تا انتخابات پیش رو به سرانجام برسد.
سبلان ما   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ،شورای اداری استان اردبیل با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کشوری و استانی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
در حاشیه دومین روز اجلاس روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور، وزیر بهداشت و درمان آموزش پزشکی، استاندار مازندران و نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی در جمع روسای دانشگاههای علوم پزشکی حضور یافتند.
شمال نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شمال نیوز : در حاشیه دومین روز اجلاس روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور، وزیر بهداشت و درمان آموزش پزشکی، استاندار مازندران و نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی در جمع روسای دانشگاههای علوم پزشکی حضور یافتند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس کمیسیون فرهنگی، هنری، ورزشی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج از اختصاص سوله شهید فخری زاده کرج به اداره کل بهزیستی البرز با هدف آموزش کودکان کار خبر داد.
افکار نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۱۳ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد که با مساعدت مجلس شورای اسلامی و دولت ، میانگین حقوق کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در سال 1401 به نسبت سال 1400 به میزان 115 درصد رشد یافته و از مبلغ یک میلیون و 490 هزار تومان در فروردین سال گذشته به سه میلیون و 200 هزار تومان ...
شفقنا   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا – نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تعامل بین قوه قضائیه و قوه مقننه باید سبب تسهیل مسیر حرکت قوه مجریه در میدان و افزایش سرمایه اجتماعی نظام اسلامی شود. ...
بازار نیوز   ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با اشاره به عقب ماندگی های اقتصادی ایران در طول چهار دهه گذشته، انجام جراحی اقتصادی توسط دولت سیزدهم را یک امر ضرور برای اقتصاد ایران توصیف کرد.
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به ضرورت بازآفرینی بافت فرسوده شهر، گفت: مدیران مناطق در این دوره هر کدام باید در منطقه خود یک پروژه همت آباد داشته باشند.
سلام نو   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
محمودی گفت: ستاد ملی هر 6 ماه یک بار باید به شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی گزارش فرزندآوری دهد.
جلال محمود زاده در گفت و گو با ایران اکونومیست در مورد سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی و مسئولیت پذیری مدیران استانی گفت: در سفر رییس جمهور به استان ها جنب و جوشی در میان مدیران ایجاد می شود البته باید نحوه پیشرفت مصوبات این سفر در ماه های آینده رصد شود و دولت با تیم قوی ...
جشنواره و نمایشگاه مادرانه با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری و کمیته خانواده و بانوان شورای اسلامی شهر قم به مناسبت هفته جمعیت و جوانی در بوستان بانوان نرگس برگزار شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ظرفیت واقعی تولید سالانه فولاد در کشور حدود 48 میلیون تن است، عنوان کرد: 17 میلیون تن از این میزان در کشور مصرف و مابقی صادر می شود.
اینتیتر   ۲ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون جمعیت و حمایت از خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون 15هزار خودروی دولتی به مادران دارای فرزند دوم و بیشتر تعلق گرفته است که این آمار مطابق با تعداد درخواست کنندگان واقعی و دارای شرایط قانونی است. ...
خانه ملت   ۲ ساعت پیش    
رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در توئیتی توضیحاتی را درباره تبصرۀ مادۀ 3 قانون شفافیت قوای سه گانه ارائه داد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر دقت بیشتر دولت و همچنین بردباری مردم در موضوع جراحی اقتصادی و حذف ارز ترجیحی تاکید کرد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی تاکید کرد؛کشورهای جاسوس پرور باورکنند؛ ایران دیگر بهشت آن ها نیست.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به معضلات ناشی از سدسازی های کشور ترکیه بر روی رود دجله و فرات اشاره کرد.