یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۰۲:۴۴Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی»

یزد – رئیس ستاد انتخابات استان یزد با بیان اینکه تا روز ششم ثبت نام داوطلبان شورای اسلامی روستا 1743 نفر در استان ثبت نام کردند، گفت: از این تعداد 1584 نفر آنها را مردان و 159 نفر را زنان تشکیل می دهند. ...
توسعه   ۵۸ دقیقه پیش    
اولین شماره هفته نامه غرب ارگان رسمی حزب توسعه کرمانشاه در سال جدید امروز در 16 صفحه منتشر شد که تیتر نخست خود را به بررسی آخرین وضعیت بررسی صلاحیت کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کرمانشاه اختصاص داده است ...
نصیر نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا-ثبت نام داوطلبان ششمین دوره شورای اسلامی روستاها در آخرین روزهای مقرر در ارومیه ادامه دارد. نصیرنیوز منبع: ایرنا
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظلم تاریخی به لرستان در حوزه تخصیص آب گفت: با اعتبارات قطره چکانی سدهای استان تکمیل نمی شود.
کبنا نیوز   ۲ ساعت پیش    
رئیس شورای وحدت اصولگرایان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای انتخابات شورای اسلامی شهرها با مطالعه تصمیم می گیریم که لیست ارائه بدهیم یا نه؟
کاشف اسرار   ۲ ساعت پیش    
کاشف اسرار-کاشف اسرار-1 سال ،1 ماه و 21روز از پایان یک هفته ای ایام تبلیغات انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی سپری شده است که طی 7 روز ” 20 نفر به رقابت به یک دیگر پرداختند. ...
دنیای اقتصاد : پسکرانه بنادر باید به محل فعالیت های تولیدی و ارزش افزوده ای، برای رونق اقتصادی کشور تبدیل شود. رئیس کمیته بنادر و دریانوردی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شعار سال 1400 گفت: سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه بندری و حوزه دریایی نقش بسزایی در بهبود وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت.
آذربایجان شرقی – فلاح: رییس شورای اسلامی تبریز با بیان اینکه عملکرد شورای پنجم به طور دقیق بررسی می شود گفت: تا آخرین روز مسوولیت تلاش کرده و کارنامه خود را به طور شفاف تقدیم مردم می کنیم. ...
وزارت اقتصاد و دارایی مکلف شد جهت ساخت مسکن امکان پیش خرید فولاد و سیمان مورد نیاز را در بورس کالا فراهم کند.
صدای زرند   ۲ ساعت پیش    
در پایان ششمین روز از ثبت نام کاندیداهای شورای اسلامی روستا ها، تعداد متقاضیان این شورا به 270 نفر در شهرستان زرند رسید.
ایانا   ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان وچهار باغ در مجلس شورای اسلامی از طرح ملی مجتمع گلخانه ای و پرورش ماهیان خاویاری شرکت دهکده سلامت البرز بازدید کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - دبیر ستاد انتخابات گلستان گفت که تا پایان ششمین روز ثبت نام حضور در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستاهای گلستان، چهار هزار و 614 نفر از جمله 273 زن نام نویسی کردند.
برترین ها / ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دولت: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه از ارسال لایحه دوفوریتی دائمی کردن متناسب سازی حقوق امسال بازنشستگان لشگری، کشوری و تامین اجتماعی به مجلس شورای اسلامی در آینده نزدیک خبر داد. ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا-ثبت نام داوطلبان ششمین دوره شورای اسلامی روستاها در آخرین روزهای مقرر در ارومیه ادامه دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۳ ساعت پیش    
افزایش بودجه چند فدراسیون ورزشی به جای آنکه باعث امیدواری رشته های مختلف شود، واکنش های انتقادی زیادی را در پی داشت. هفته گذشته وقتی خبر تخصیص 65 میلیارد تومان از سوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی به 10 فدراسیون ورزشی رسانه ای شد، تازه بقیه فدراسیون ها فهمیدند سرشان بی کلاه مانده ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
قم- ایرنا - مدیر حوزه های علمیه بر مسوولیت و رسالت خطیر این دوره مجلس شورای اسلامی برای تحقق بیانیه گام دوم و نیز اسناد بالادستی تاکید کرد.
خانه ملت   ۳ ساعت پیش    
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز 21 فروردین ماه 1400 با آیت الله کعبی دیدار و گفت و گو کرد.
خانه ملت   ۳ ساعت پیش    
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز 21 فروردین ماه 1400 با آیت الله اعرافی دیدار و گفت و گو کرد.
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان گفت: به زودی نامه ای از طرف آیت الله موحدی کرمانی برای تعدادی از نامزدها نوشته و ارسال خواهد شد و از آنها دعوت می شود تا خلاصه برنامه و رئوس مورد نظر خود در انتخابات و همچنین افراد کلیدی مورد نظر برای کابینه را اعلام کنند تا سپس برای گفتگو تنظیم وقت شود ...
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: منطق توافقنامه ایران و چین بیشتر مبتنی بر تحریم شکنی است تا دشمنان به ناکارآمدی سیاست فشار حداکثری خود پی ببرند.
می متالز   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه در جلسه ای با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر علامه مجلسی گفت: مبنای فولاد مبارکه حمایت و محرومیت زدایی در این شرایط اقتصادی و کرونایی است و این نگاه مجموعه مدیریتی شرکت نیز است.
بسیج   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست و مدیران شهرداری کهریزک با اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک در سال جدید دیدار و گفتگو کردند.
حوزه   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه برخی دستگاه های دولتی به جای مانع زدایی از تولید، با تصمیمات و اقدامات خود در حال مانع تراشی برای تولید هستند.
بستک نیوز   ۴ ساعت پیش    
رییس ستاد انتخابات شهرستان بستک گفت: فردا آخرین روز از مهلت قانونی نام نویسی داوطلبان عضویت در شورای اسلامی روستا است.
رئیس مجلس تاکید کرد: دل بستن به رفع صوری یا ناقص تحریم ها، مانع به ثمر نشستن قانون راهبردی رفع تحریم ها خواهد شد. محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دل بستن به رفع صوری یا ناقص تحریم ها، مانع به ثمر نشستن قانون راهبردی رفع تحریم ها خواهد شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
فرماندار قم گفت: یک روز مانده تا پایان نام نویسی شورای اسلامی روستا ها، 633 داوطلب برای انتخابات این شورا در بخش های پنجگانه استان ثبت نام کردند.
گروه استان ها- دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه تاکنون یک هزار و 700 داوطلب برای عضویت در شورای اسلامی روستا و عشایر استان بوشهر ثبت نام کرده اند گفت: بیش از 600 نفر در روز ششم ثبت نام کردند.
کیهان   ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم انتخابات ریاست جمهوری بر اساس قانون جدید برگزار شود تا شاهد صحنه ناگوار دوره های گذشته نباشیم، البته ما منتظر نظر نهایی مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای نگهبان هستیم که البته نظر مجمع در این خصوص تامین شده است.
می متالز   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ماده 6 قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها مربوط به توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی است که این موضوع صورت گرفته است.
کیهان   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک مرکزی مقصر رسوب سه میلیون تن نهاده دامی در گمرکات کشور است گفت: سیاست بانک مرکزی در تأمین ارز موجب آشفتگی بازار مرغ شد.
کیهان   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئول ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا در کشور شخص رئیس جمهور است که باید پاسخگوی این شرایط باشد.
کیهان   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: با راه اندازی مرکز لجستیک در مرز تمرچین پیرانشهر، قرارداد تمامی شرکت های فعال در این مرز لغو می شود.
کیهان   ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نابودشدن سرمایه مردم در بورس نتیجه عملکرد نئولیبرال ها در هشت سال گذشته است، تأکید کرد: علاج حل مشکلات اقتصادی در داخل کشور است.
رسا   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نگاهی که رفع مشکلات را در بیرون جستجو می کند بزرگترین مانع در رشد و اعتلای اقتصاد کشور است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون تنیس گفت: مجلس شورای اسلامی مبلغ 5 میلیارد تومان به فدراسیون تنیس اختصاص داده است.
لطف الله سیاهکالی مرادی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: کار اصلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در واقع تولید فرهنگ و هنر و سیاستگذاری فرهنگی است.
فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در دیدار نوروزی با مدیرکل و شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: نگاه تخصصی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به حوزه های فرهنگی قابل تقدیر است.
رشت 20   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از گیلان صدر، مهرداد گودرزوند چگینی، نماینده مردم رودبار و عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی در مورد انتخاب مدیرعامل آزاد منطقه انزلی گفت ...
عصر ایران   ۶ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران اعلام کرد: مطابق مقررات کمیته انطباق فرمانداری تهران، افزایش نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی از اول اردیبهشت ماه بلامانع است. ...
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: در سالی که از سوی رهبر سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نام گرفته، تعلل بانک ها شایسته نیست.
تیتر برتر   ۶ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی از شهروندان همزمان با آغاز پیک چهارم کرونا درخواست رعایت پروتکل های بهداشتی کرد.
نصیر نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، عبدالرضا چراغعلی عصر شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: بر اساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر تهران و تایید کمیته انطباق در فرمانداری تهران نرخ حمل و نقل عمومی با توجه به تورم و مشکلاتی که متوجه قشر رانندگان و مالکان خودروهای شخصی و سازمانی بوده پس [...]
اقتصاد ایران: بندرعباس - رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: تا ساعت 18 روز شنبه آمار ثبت نام کنندگان قطعی انتخابات شورای اسلامی روستاها در هرمزگان به 4812 نفر افزایش یافت.
جام جم   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
با تائید مصوبه شورای اسلامی کلانشهر تبریز توسط فرمانداری مبنی برافزایش 35 درصدی نرخ کرایه تاکسیهای درون شهری در سال جاری از 21 فروردین اجرائی خواهد شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
260داوطلب در ششمین دوره انتخابات شورا های اسلامی روستایی در بخش خلیفان ثبت نام کردند.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دزفول- نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی جدی ترین تهدید کشور را وجود لشکر بیکاران دانست و گفت: راه عبور از این بحران اجتماعی حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی است.
گیل ابراز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا مرحبا، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: بومی بودن مدیرعامل و شناخت به منطقه، موجب حل مشکلات منطقه آزاد انزلی می شود گیل ابراز به نقل از گیلان صدر _ غلامرضا مرحبا ...
فرمانده کل سپاه با صدور پیامی عروج سردار سرافراز محمد کرمی راد از فرماندهان دفاع مقدس و نماینده اسبق کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.
جام جم   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
885 داوطلب در روز پنجم ثبت نام داوطلبان شورای اسلامی روستا دراستان البرز ثبت نام کرده اند.