پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۳:۰۷Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نوار ساحلی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از اسکان مسافران نوروزی در خوابگاه ورزشکاران و سالن های ورزشی خبر داد و گفت: ناجیان غریق در 19 شناگاه مجاز در نوار ساحلی استان بوشهر مستقر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۱    
درحال حاضر شش شهرک و ناحیه صنعتی شیلاتی در نوار ساحلی استان سیستان و بلوچستان، وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گشت و گذار در 300 کیلومتر نوار ساحلی سیستان و بلوچستان شما را درگیر جاذبه هایی می کند که نظیر آن ها در کره ی خاکی کمتر مشاهده شده، کوه های مریخی در مجاورت سواحل بکر اقیانوسی است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۱۵    
فکرشهر: مشاهده های میدانی اقصی نقاط شهرهای استان بوشهر از ورود نخست و زودهنگام مهمانان نوروزی به نوار ساحلی خلیج فارس حکایت دارد. به گزارش فکرشهر به نقل از ایرنا، استان بوشهر از دیرباز با برخورداری از بافت تاریخی، موزه هایی متنوع، نخلستان های سر به فلک کشیده ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اشاره به تمرکز سفر نوروزی در نیمه جنوبی و نوار ساحلی شمالی کشور، 8 استان را به عنوان مقصد جایگزین و مکمل سفر معرفی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون حاکمیت، خدمات مشترک و سامانه های گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس گفت: به زودی طرح ایجاد پارک های پتروشیمیایی در نوار ساحلی چابهار تا خرمشهر وارد فاز اجرایی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اشاره به تمرکز سفر نوروزی در نیمه جنوبی و نوار ساحلی شمالی کشور، هشت استان را به عنوان مقصد جایگزین و مکمل سفر معرفی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه موقت بوشهر گفت: ایستگاه های صلواتی و موکب های افطاری در سطح شهرها، بین راه ها و نوار ساحلی استان بوشهر راه اندازی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به افزایش وزش باد در استان گفت: سرعت وزش باد سبب متلاطم دریا و افزایش ارتفاع موج خلیج فارس و نوار ساحلی استان بوشهر تا 210 سانتیمتر شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل ونقل کشور با اشاره به اهمیت به افتتاح 25کیلومتر از کریدور بزرگراهی نوار ساحلی جنوب کشور در استان هرمزگان گفت: این کریدور بزرگراهی با هدف تسهیل تردد در این منطقه به بهره برداری رسید
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرماندار بندرانزلی گفت: حمایت های لازم در چارچوب قانون از متقاضیان بخش خصوصی برای فعالیت در حوزه ساماندهی سواحل و سالم سازی دریا انجام می شود تا بتوانیم طرح سالم سازی دریا را در 47 کیلومتر نوار ساحلی شهرستان افزایش دهیم.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در گذشته از اوکراین به عنوان کشوری حائل میان روسیه و غرب یاد می شد اما اینک این کشور به زمینی سوخته مبدل شده که نواحی استراتژیک آن در نوار ساحلی دریای سیاه به روسیه پیوسته اند و سایر نواحی و مناطق مرکزی آن دیگر از مزیت ژئوپلیتیک قابل توجهی برخوردار نیست ...
25 کیلومتر از کریدور بزرگراهی نوار ساحلی جنوب کشور در استان هرمزگان توسط وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه طول کریدور نوار ساحلی جنوب کشور 1808 کیلومتر و با احتساب یک مسیر آنتنی در اروند، 1850 کیلومتر است، گفت: در حال حاضر 1260 کیلومتر از این محور چهار خطه است.
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۶    
با حضور وزیر راه و شهرسازی 25 کیلومتر از کریدور بزرگراهی نوار ساحلی جنوب کشور افتتاح و عملیات اجرایی بزرگراه کهورستان لار نیز آغاز شد. به گزارش میلاد...
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۲۳    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: در اجرای دستور رئیس جمهور مبنی بر آزاد سازی حریم 60 متری دریا از بهمن سال گذشته تاکنون 26 نقطه از نوار ساحلی استان که در تصرف دستگاه های دولتی و شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی و بخش خصوصی بود رفع تصرف و آزاد سازی صورت گرفته است. ...
وزیر راه و شهرسازی در جمع مسؤلان استانی هرمزگان با اشاره به اینکه طرح های در دستورکار این وزارتخانه با محوریت کریدور ساحلی جنوب کشور اجرایی می شود، گفت: در این زمینه می توان به احداث شهرها و بندرهای جدید در نوار ساحلی جنوب کشور اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرلنگه - 25 کیلومتر از کریدور بزرگراهی نوار ساحلی جنوب کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح و عملیات اجرایی بزرگراه کهورستان- لار نیز آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی 25 کیلومتر از کریدور نوار ساحلی جنوب کشور در محدوده بندرخمیر و بندرلنگه به بهره برداری رسید.
امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی در استان هرمزگان، 25 کیلومتر بزرگراه نوار ساحلی جنوب کشور شامل10 کیلومتر از بندرخمیر به بندرلنگه و 15 کیلومتر از جاسک به بخش کاروان استان سیستان و بلوچستان به طور همزمان افتتاح و ساخت 36 کیلومتر بزرگراه کهورستان به لار آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: در اجرای دستور رئیس جمهور مبنی بر آزاد سازی حریم 60 متری دریا از بهمن سال گذشته تاکنون 26 نقطه از نوار ساحلی استان که در تصرف دستگاه های دولتی و شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی و بخش خصوصی بود رفع تصرف و آزاد سازی صورت گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به ناپایدار بودن وضعیت جوی استان گفت: با متلاطم شدن دریا ارتفاع موج در خلیج فارس و نوار ساحلی استان بوشهر به 150 سانتیمتر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
همایش پاکسازی ساحل به مناسبت هفته جوان در نوار ساحلی پارک غدیر و با حضور مدیرکل ورزش و جوانان ، معاونین آن اداره کل ، معاون طبیعی وتنوع زیستی محیط زیست استان ، روسای ادارات داخلی محیط زیست ( حراست ، یگان حفاظت محیط زیست، آموزش و مشارکت های مردمی و روابط عمومی)، شهردار بندرعباس ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۲    
یکی از منابع و ثروتهای طبیعی عظیمی که کشورهای دارای نواحی و نوار ساحلی از آن برخوردارند نمک است. این ماده به طور طبیعی در سواحل اقیانوسها، دریاها و دریاچه ها وجود دارد. ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان از تأمین آب پایدار مجتمع 6 روستایی نوار ساحلی چابهار با احداث آب شیرین کن خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه پیام ما نوشت: معاون سازمان محیط زیست گفت: امید و رویا دو درنای سیبری مهاجرت خود را از تالاب فریدونکنار ایران به سمت مقصد سیبری آغاز کردند. به گفته حسن اکبری، دو درنای سیبری از نوار ساحلی دریای خزر پس از گذشتن از آسمان استان های مازندران، گیلان و اردبیل در کشورمان ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به جانمایی 21 محدوده مجاز گردشگری دریایی در استان بوشهر طی نوروز 1402، گفت: این 21 محدوده در 13 شهرستان و بخش در طول نوار ساحلی استان بوشهر، تعیین شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: زنجیره حمل و نقلی باید به صورت ترکیبی کامل شود و باتوجه به اینکه کریدور نوار ساحلی جنوبی درحال تکمیل شدن است، باید زمینه گردشگری داخلی میان بنادر جنوب کشور نیز فعال شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: کریدور بزرگراهی نوار ساحلی جنوب کشور به عنوان پایتخت اقتصادی کشور تکمیل شد.
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه رفع نقاط حادثه خیز در 880 منطقه کشور در برنامه وزارت راه و شهرسازی است از اتمام قطعه بزرگراهی کریدور نوار ساحلی جنوب در استان بوشهر برای سال 1403 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
دو قطعه بزرگراهی استان بوشهر در کنگان و تنگستان که بخشی از کریدور بزرگراهی نوار ساحلی جنوب کشور است با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.
با حضور وزیر راه و شهرسازی 2 قطعه بزرگراهی استان بوشهر در کنگان و تنگستان که بخشی از کریدور بزرگراهی نوار ساحلی جنوب کشور است به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- بیش از 24 کیلومتر از کریدور بزرگراهی بزرگراهی نوار ساحلی جنوب کشور در استان بوشهر به بهره برداری رسید.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۱:۱۶    
در پی اعلام افت 25 سانتی متری تراز آب دریای خزر در سه ماهه اول سال 1400 نسبت به سال 1399 علی بیت الهی، رییس مرکز زلزله شناسی مرکز تحقیقات وزارت راه، مسکن و شهرسازی نسبت به فرونشست زمین در نوار ساحلی شمال کشور هشدار داد و برخی اقدامات را برای پیشگیری از فرونشست احتمالی در مناطق یادشده را پیشنهاد کرد.
نماینده تام الاختیار وزیر راه و شهرسازی در سفر رییس جمهور به استان بوشهر با اشاره به اینکه بوشهر دارای 1000 کیلومتر نوار ساحلی است، بیان کرد: استان بوشهر دارای 11 بندر است که به این بنادر نگاه درآمدی ندارد و هدفش، تامین معیشت و اقتصاد بومیان منطقه بر اساس مسئولیت های اجتماعی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: آب دریا به عنوان یک منبع پایدار به خصوص در استان های نوار ساحلی در اولویت بهره برداری قرار گرفته و در همین راستا، 3 طرح عظیم شیرین سازی آب در استان بوشهر در سفر هفته جاری رئیس جمهور افتتاح می شود.
در سفر وزیر راه و شهرسازی به استان بوشهر بیش از 24 کیلومتر از کریدور بزرگراهی نوار ساحلی جنوب کشورتوسط وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به طرح ایمنی گردشگری دریایی در ایام تعطیلات نوروز گفت: در این زمینه 18 شناور امدادی و قایق همیار ناجی در نوار ساحلی استان بوشهر مشارکت دارند.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان ، حسین عباس نژاد مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان صبح امروز با اشاره به وسعت نوار ساحلی استان هرمزگان بعنوان گسترده ترین استان ساحلی کشور گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رشت - مدیرکل شیلات گیلان از صید 1530 تن ماهیان استخوانی در پره های صیادی سواحل گیلان خبر داد و گفت: از این مقدار صید ماهیان استخوانی در سواحل گیلان، ماهی کفال سهم 73 درصدی داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان سواحل مکران در محدوده استان سیستان و بلوچستان و بلوچستان از گواتر و پسابندر دشتیاری تا زرآباد، 541 کیلومتر نوار ساحلی دارد، در این محدوده 24 هزار صیاد به وسیله هزار فروند لنج و 1500 فروند قایق بیش از 200 گونه ماهی و میگو را صید می کنند که نقش مهمی در تولید و اشتغال در این ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 19 مدیرکل شیلات استان بوشهر از افزایش ظرفیت تخلیه و صید آبزیان در استان بوشهر خبر داد و گفت: توسعه و بهسازی بنادر صیادی و ساخت پنج زیستگاه مصنوعی آبزیان از طرح های شیلات استان بوشهر است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
افزایش تخلفات حادثه آفرین و تصادفات باعث شده که پلیس راهور بوشهر طرح ترافیکی را در این شهر اجرا کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۷:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
در نوار شمالی کشور به ویژه نوار ساحلی و خراسان شمالی و رضوی وزش باد همراه با کاهش موقتی دما موردانتظار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار بوشهر با تأکید بر توجه به طرح های فرهنگی اجتماعی در نوار ساحلی استان ویژه ایام تعطیلات نوروز گفت: در آستانه نوروز و عید سال راه اندازی نمایشگاه عرضه پوشاک و لباس در استان بوشهر با رویکرد لباس اسلامی ضروری است.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۲۱:۳۲    
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از افزایش وزش باد تا 50 کیلومتر در ساعت در استان خبر داد و گفت: در این راستا ارتفاع موج دریا خلیج فارس در نوار ساحلی استان بوشهر به بیش از سه متر افزایش یافت. ...
معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح 15 کیلومتر از بزرگراه های استان خوزستان تا پایان سالجاری خبر داد و گفت: استان خوزستان یکی از قطب های اقتصادی کشور در جنوب ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بابیان اینکه اقتصادهای بزرگ جهان به ظرفیت دریا توجه جدی دارند،گفت: تقویت نیروی انسانی در اقتصاد دریامحور، ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۷:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فرماندار نور با اشاره به فعالیت تنها معدن فلزی مازندران در بخش بلده، گفت: ساحل 22 کیلومتری شهرستان نور آماده برای سرمایه گذاری و استفاده مطلوب است.