دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۱۶:۲۱Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرسش مهر»

پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۵    
کاشمر(پانا) - معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشمر گفت مربیان جوان باید آمادگی بیشتری جهت تربیت نسل جدید در خود ایجاد کنند و وظیفه تربیت سربازان آقا امام زمان(عج) را با عشق انجام دهند. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۰    
تهران (پانا) - مسئول فرهنگی و هنری منطقه 5 آموزش و پرورش تهران، یکی از اهداف فراخوان پرسش مهر را فعال کردن روحیه پرسشگری در دانش آموزان دانست. در بیست و سومین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری، با هدف ارتقاء سطح آگاهی و پرورش روحیه مشارکت جویی دانش آموزان، جشنواره ای در منطقه 5 ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه توجیهی ضوابط رشته های فرهنگی و هنری فردا و پرسش مهر 23 اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر به صورت مجازی شهرستان ها و مناطق برگزار شد .
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان ایلام از شرکت 20 هزار نفر از دانش آموزان در فراخوان پرسش مهر سال گذشته خبر داد و گفت: در این زمینه هشت مقام کشوری کسب شده است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رویداد ملی نقاشی خانواده من برای اولین بار به عنوان پرسش مهر رئیس جمهوری برای کودکان زیر 7 سال و مربیان آن ها با هدف پرورش ذوق هنری و خلاقیت کودکان در قالب نقاشی (به دور از رقابت) در 5 ایستگاه توسط سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک برگزار می شود. ...
گیلانستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گیلان گفت: سه هزار و 300 اثر از دانش آموزان و فرهنگیان استان به سامانه پرسش مهر رئیس جمهور ارسال و ثبت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: 60 هزار نفر در مرحله اول بیست و سومین دوره پرسش مهر ریاست جمهوری شرکت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: مسابقه انشانویسی و کتابخوانی در قالب پرسش مهر ریاست جمهوری ویژه سواد آموزان در دهه فجر برگزار می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۱    
شهرکرد (پانا) - معاون پرورشی دبیرستان دخترانه مرضیه شهرکرد در پاسخ به پرسش مهر رئیس جمهور عنوان کرد مدرسه خوب مدرسه ای است که معلمش بدون دغدغه باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: زمان ارسال آثار به دبیرخانه کشوری پرسش مهر رییس جمهور تا 30 دی تمدید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جلسه فراخوان پرسش مهر ریاست جمهوری گفت: پرسش مهر امسال ریاست محترم جمهوری، پرسش مهم و کاربردی است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تعاون گفت: سیستم معیوب توزیع و حضور مافیا و دلال ها قیمت گوشت قرمز را برای مصرف کننده افزایش داده است. به گزارش خبرنگار مهر ارسلان قاسمی، رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تعاون در پاسخ به پرسش مهر مبنی بر اینکه آیا با صادرات خوراک دام ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کرج- رئیس ستاد اجرایی و دبیرخانه بیست و سومین دوره فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری گفت: این دبیرخانه مستقر در البرز 5 هزار و 329 اثر تجمیعی پرسش مهر استان ها را دریافت کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۱    
سمنان (پانا) - معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان سمنان عنوان کرد رسالت اصلی مسئولان آموزش و پرورش، شناسایی، هدایت و حمایت درست از دانش آموزان است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه جامعه ایران اکونومیست، رییس جمهور در تداوم سنت پرسش مهر، بیست و سومین پرسش مهر را با دانش آموزان سراسر کشور در قالب 2 سوال از معلمان و دانش آموزان تحت عنوان برای افزایش بهره وری در آموزش چه اقداماتی باید انجام شود؟ (ویژه معلمان) و از دانش آموزان تحت عنوان مدرسه خوب دارای چه ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۹    
کرج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرز با اشاره به ابلاغ پرسش مهر سال تحصیلی 1402- 1401 رییس جمهور در 23 آبان ماه جاری به مدارس این استان گفت : طرح این پرسش زمینه ساز مشارکت دانش آموزان در سرنوشت آنان و ایجاد روحیه مطالبه گری در نسل آینده ساز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۴    
کیش - ایرنا - معاون پرورشی، فرهنگی آموزش و پرورش کیش گفت: امسال 120 نفر از دانش آموزان جزیره در رشته های مختلف به بیست و دومین پرسش مهر رییس جمهوری پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۸:۰۰    
اول مهرماه سال جاری و در مراسم بازگشایی مدارس، سیدابراهیم رئیسی به عنوان بیست و سومین پرسش مهر ریاست جمهوری از دانش آموزان پرسید شاخص های مدرسه خوب از نظر آنان کدام است؟ و از معلمان خواست که بگویند برای افزایش بهره وری در آموزش و پرورش چه اقداماتی باید انجام شود؟ .
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۸:۵۲    
حجت الاسلام و المسلمین احمد صالحی در مراسم تجلیل از دانش آموزان برگزیده شهر تهران در مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری، قرآن، عترت و نماز و جشنواره های فرهنگی هنری خطاب به دانش آموزان گفت: بصیرت خود را باخواندن تاریخ پیش و پس ازانقلاب تقویت کنید.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از دانش آموزان برگزیده شهر تهران مسابقات قرآن عترت و نماز فرهنگی هنری پرسش مهر و کانون های فرهنگی تربیتی در تالار فرهنگ وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آیین تجلیل از دانش آموزان برگزیده شهر تهران در مسابقات سراسری قرآن، عترت و نماز؛ فرهنگی و هنری؛ پرسش مهر و کانون های فرهنگی و تربیتی برگزار شد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۲۰:۳۰    
کاشمر (پانا) - رئیس مجلس دانش آموزی خراسان رضوی در جمع روسای شورای دانش آموزی بیان کرد رتبه برتر مسابقات پرسش مهر و جشنواره خوارزمی توسط دانش آموزان کاشمر کسب شد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۸    
بهارستان یک (پانا) - دانش آموز پایه دوازدهم مدرسه غلامرضا حبیبی آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان در پاسخ به فراخوان ملی پرسش مهر23 ریاست جمهوری، یکی از ویژگی های مدرسه خوب را ایجاد فضایی برای رقابت های سالم تحصیلی دانست. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: امسال برای اولین بار کودکستانی ها در پرسش مهر رئیس جمهور دیده شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعلیم و تربیت کودک با بیان اینکه سرانه هر کودک 20 هزار تومان است، بر لزوم توجه بر این سازمان تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعلیم و تربیت کودک با بیان اینکه سرانه هر کودک 20 هزار تومان است، بر لزوم توجه بر این سازمان تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور در مراسم آغاز سال تحصیلی 1402-1401 از دانش آموزان پرسید که شاخص های مدرسه خوب از دید آنان کدام است؟ وی همچنین از معلمان خواست که بگویند برای افزایش بهره وری در آموزش و پرورش چه باید کرد؟، یک معلم به سوال رئیس جمهور درباره راهکارهای افزایش بهره وری در آموزش و پرورش پاسخ داده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست آموزش و پرورش لرستان با اشاره به کسب 219 رتبه برتر دانش آموزان و فرهنگیان لرستان طی شش ماهه اول امسال در جشنواره های مختلف، گفت: این مقام های کسب شده در مسابقات و جشنواره مختلف فرهنگی، قرآنی، هنری، ورزشی، تألیف کتاب، پرسش مهر و ... بوده است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با اعلام اینکه مدارس سمای استان 12 هزار دانش آموز را در خود جای داده است از دانش آموزان خواست تا به پرسش مهر امسال پاسخ دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
پرسش مهر که اولین بار در سال 1376 مطرح شد، در سال های بعد نیز ادامه یافت. در برخی از پرسش ها، رؤسای جمهور سعی داشتند سیاست های خود را در قالب این پرسش مطرح کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به اینکه تأکید دولت به اجرای سند تحول آموزش و پرورش است، گفت: هر سال ارزیابی می شود که چقدر به این سند و کتاب عمل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دولت سیزدهم به رسم چندین ساله سؤال روسای جمهور در نخستین روز سال تحصیلی، پرسش مهر بیست و سوم را امروز در نخستین روز مهر 1401 مطرح کرد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی رییس جمهور صبح امروز زنگ آغاز سال تحصیلی جدید مدارس را نواخت و سوالی از دانش آموزان و معلمان در مهر 1401 مطرح کرد.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۴   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور تا دقایقی دیگر در جمع دانش آموزان و مسؤولان این مدرسه سخنرانی و در تداوم سنت پرسش مهر، بیست و دومین پرسش مهر را با دانش آموزان سراسر کشور مطرح می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس جمهور در مراسم آغاز سال تحصیلی با طرح این پرسش که برای افزایش بهره وری در آموزش و پرورش چه اقداماتی باید انجام داد؟ ، گفت: هرگونه هزینه کردن برای آموزش و پرورش، سرمایه گذاری است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - دانش آموزان آذربایجان شرقی با کسب 70 رتبه برتر کشوری در چهلمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری فردا و 13 رتبه برتر کشوری در بیستمین مسابقه پرسش مهر در کشور درخشیدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش سازمان محیط زیست گفت: امسال تلاش می کنیم تا پرسش مهر رئیس جمهور در بازگشایی مدارس موضوع محیط زیست باشد.
هنرجویان هنرستان زیبای پسران مشهد مقام قهرمان قهرمانان مسابقات فردا و پرسش مهر را کسب کردند.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ غلامرضا محمودی مدیر آموزش و پرورش شهرستان راور با اعلام این خبر افزود: این جشنواره با موضوع ایران قوی 1- ایران قوی چه ویژگی هایی دارد؟ 2- نقش دانش آموزان در شکل گیری ایران قوی چیست؟ ویژه دانش آموزان دختر و پسر همه دوره های تحصیلی در سه بخش فرهنگی ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۳    
بیرجند (پانا) دانش آموزی که موفق به کسب رتبه در مسابقه پرسش مهر ریاست جمهوری شد عنوان کرد علاقه و تلاش شرط رسیدن به موفقیت است. دانش آموزان خراسان جنوبی در پاسخ به پرسش رییس جمهور در اولین روز مهرماه 1400 با موضوع ایران قوی چه ویژگی هایی دارد و نقش دانش آموزان در شکل گیری ایران قوی چیست 4 رتبه ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۶    
تهران (پانا) - دانش آموزان منطقه 18 در بیست و دومین مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری در سال تحصیلی 1401-1400 درخشیدند. کارشناس فرهنگی و هنری آموزش و پرورش منطقه 18، اعلام کرد: در مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۸:۵۵    
دانش آموزان استان یزد در بیست و دومین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری با موضوع "ایران قوی" افتخار آفریدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان استان مرکزی در بیست و دومین کنگره ملی پرسش مهر ریاست جمهوری موفق به کسب 3 رتبه کشوری شدند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی؛ "سیدمجتبی طباطبایی" همزمان با اعلام نتایج بیست و دومین کنگره ملی پرسش مهر ریاست جمهوری ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۳:۱۳    
افتخار آفرینی دانش آموزان هرمزگانی در مرحله کشوری بیست و دومین فراخوان پرسش مهر ریاست جمهوری
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بیست و دومین دوره مسابقات پرسش مهر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و دومین جشنواره فرهنگی هنری معلمان هنرمند که در استان فارس برگزار شد، فرهنگیان و دانش آموزان آذربایجان شرقی عناوین برتر رقابتها را کسب کردند. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت دانش آموزان با کسب 15 رتبه کشوری در بخش طرح ملی پرسش مهر 22 رییس جمهوری و 4 رتبه برتر در بخش سخنی با رئیس جمهوری افتخاری دیگر را برای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به ارمغان آوردند. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۱۴    
اصفهان(پانا) - دانش آموزان استان اصفهان در بیست و دومین فراخوان پرسش مهر ریاست جمهوری موفق به کسب 9 رتبه اول، 6 رتبه دوم، 5 رتبه سوم ، 15 رتبه شایسته تقدیر و در مجموع کسب جایگاه دوم کشور شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۴    
امیرعطا قهرمانی دانش آموز زنجانی در " طرح پرسش مهر رئیس جمهور عزیز" حائز رتبه برتر شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: در بیست و دومین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری سه رتبه برتر کشوری به دانش آموزان استان اختصاص یافت. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ...