جمعه ۳۱ شهریورساعت ۲۲:۲۷Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رحیم صفوی»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۹    
سرلشکر سیدیحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: قدرت جهانی در حال گذر از بلوک غرب به سمت بلوک شرق است و نقش جمهوری اسلامی ایران در این انتقال بسیار مهم و تاثیرگذار است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون، همایش تخصصی دفاع مقدس و تأثیرات آن بر امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران صبح امروز با حضور سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو های مسلح، سرلشکر سید رحیم صفوی مشاور عالی فرماندهی کل قوا، سردار علی عراقی در سازمان صنایع دفاع برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سردار رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب در امور نیروهای مسلح در همان ساعت های اولیه آغاز پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در این اجتماع بزرگ حضور پیدا کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۸:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، سرلشکر رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) در امور نیروهای مسلح در بازدید از نمایشگاه صنعت دفاعی گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پیکر مطهر شهید گمنام 24 ساله ای که در منطقه چنگوله ایلام در عملیات عاشورای 2 به فیض شهادت نائل شده بود، با حضور سردار یحیی رحیم صفوی رییس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس در محل سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران به خاک سپرده شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۰:۴۳    
سردار سرلشکر پاسدار سیدیحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری، به همراه همسرش خانم دکتر شبابی رئیس کمیسیون زنان و خانواده آستان مقدس امامزادگان زینعلی (ع) و عینعلی (ع) در دیدار از بخش های مختلف آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، این مجموعه را در سطح خاورمیانه و غرب آسیا بی نظیر دانست.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۱:۰۱    
خانم دکتر شبابی رئیس کمیسیون زنان و خانواده آستان مقدس امامزادگان عینعلی (ع) و زینعلی(ع) همسر سردار سرلشکر پاسدار سیدیحیی رحیم صفوی مشاور عالی مقام معظم رهبری، فرش دستباف هنرمند معلول آسایشگاه خیریه کهریزک را که با دستان معلول بافته شده برش داده و از دار قالی جدا کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۰:۴۳    
سردار سرلشکر پاسدار سیدیحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری، به همراه همسرش خانم دکتر شبابی رئیس کمیسیون زنان و خانواده آستان مقدس امامزادگان عینعلی (ع) و زینعلی(ع) از بخش های مختلف اسایشگاه خیریه کهریزک تهران بازدید کردند. علی اشرف خانلری
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا گفت هنر زنان و مردان بزرگ، خوب زندگی کردن و خوب مردن است و رمز عاقبت بخیری در بندگی خدا و خدمت به خلق است. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سردار سرلشکر پاسدار سیدیحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری، ضمن ابلاغ سلام گرم رهبر معظم انقلاب به پرسنل و مددجویان اسایشگاه خیریه کهریزک، به همراه خانواده از بخش های مختلف این مجموعه بازدید کرد و از خدمات ارزشمند و طاقت فرسای مجموعه مدیران و پرسنل آسایشگاه قدردانی کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۱:۳۹   + ۴۳ سایت دیگر  
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به تلاش برخی بازیگران فرامنطقه ای و منطقه ای برای ایجاد اختلاف و بحران در منطقه قفقاز گفت: آمریکایی ها، اروپایی ها و رژیم صهیونیستی استراتژی تغییرات سیاسی و ژئوپلیتیکی در منطقه را دنبال می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۰۶:۰۰    
سردار رحیم صفوی می گوید: شهید محمد بروجردی خودش رفت بچه های مریوان، احمد متوسلیان و قجه ای را به جنوب آورد و تیپ را تشکیل داد، گفتیم: شماره تیپ شما 27 است ولی اسمش را خودتان انتخاب کنید. حاج احمد متوسلیان دستش را به هم مالید و گفت: می خواهم اسمی انتخاب کنم که هر کس این اسم را ببرد، صلوات بفرستد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
سرلشکر رحیم صفوی گفت:: به دنبال تحقق تدابیر رهبری انقلاب در زمینه ضرورت تبلیغ و ترویج مکتب شهید سلیمانی در راستای جهاد تبیین هستیم.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس گفت: درس دو واحدی اختیاری مکتب شهید سلیمانی تبیین، تصویب و به روسای دانشگاه ها ابلاغ شده است. سردار رحیم صفوی روز (سه شنبه) در شصت و یکمین اجلاس معاونان آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی کشور در سازمان پژوهش های علمی و ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
عملیات پاک سازی گردنه صلوات آباد را با هلی برن 14 گروه از ارتش و سپاه در سمت راست گردنه شروع کردیم، دشمن همه نیرو های خود را بسیج کرده بود و حدود 150 تا 160 نفر از آن ها را در ارتفاعات مشرف به معبر تنگ و سخت گردنه صلوات آباد مستقر ساخته بود، طوری که تمام امید ضدانقلاب به همان نقطه خلاصه می شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عملیات پاک سازی گردنه صلوات آباد را با هلی برن 14 گروه از ارتش و سپاه در سمت راست گردنه شروع کردیم، دشمن همه نیروهای خود را بسیج کرده بود و حدود 150 تا 160 نفر از آن ها را در ارتفاعات مشرف به معبر تنگ و سخت گردنه صلوات آباد مستقر ساخته بود، طوری که تمام امید ضدانقلاب به همان نقطه خلاصه می شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
در مصاحبه ای که سردار احمد کاظمی به همراه سرداران رحیم صفوی و غلامعلی رشید در سال 1370 انجام داده به بیان شرحی از پیروزی در عملیات بیت المقدس و آزادی خرمشهر اشاره می کند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۹    
سرلشکر رحیم صفوی مشاور عالی فرمانده کل قوا با حضور در غرفه انتشارات مکتب حاج قاسم، از تصویب یک واحد درسی دانشگاهی با عنوان مکتب سلیمانی خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۹:۰۲    
پیش نشست بررسی همایش فرصت ها و تهدیدات نوین دریایی عصر امروز (شنبه) با حضور سرلشکر سیدیحیی رحیم صفوی و فرماندهان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
آیین افتتاح مجموعه های ورزشی آستان امامزادگان عینعلی و زینعلی(ع) امروز شنبه 9 اردیبهشت ماه 1402 با حضور سردار سرلشکر یحیی رحیم صفوی مشاور فرمانده معظم کل قوا، سید محمد پولادگر معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان و جمعی از ورزشکاران برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
سرلشگر رحیم صفوی با بیان اینکه فرماندهی شهید صیاد شیرازی تحول خوبی در جبهه ها ایجاد کرد، گفت: صیاد شیرازی می تواند الگوی بسیار خوبی برای جبهه مقاومت، جهان اسلام و جوانان کشورمان باشد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۱:۳۷    
اثری که هم اینک در معرفی آن سخن می رود، شامل خاطرات سرلشکر پاسدار دکتر سیدیحیی رحیم صفوی است که هم اینک چاپ چهارم آن به بازار کتاب آمده است
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۷:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم دومین سالگرد شهادت سردار سید محمد حجازی عصر امروز در حسینیه شهدای بسیج برگزار شد. سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی مشاور مقام معظم رهبری، سردار احمدرضا رادان فرماندهی نیروی انتظامی، سردار حسین اشتری مشاور انتظامی فرماندهی کل قوا ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۷    
رحیم صفوی گفت: صهیونیسم عامل جنگ افروزی، ناامنی و کشتار افراد بی گناه در 75 سال گذشته بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: آزادی قدس، کلید رمز همگرایی و وحدت ملت های اسلامی در قرن جدید است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۴۱    
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در پیامی درگذشت علی اکبر صالحی را تسلیت گفت.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مهر -جشن بزرگ زیباترین پیوند ویژه زوج هایی که در نیمه دوم امسال به عقد یکدیگر درآمدند، برگزار شد. در این مراسم 55 زوج به مناسبت میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج) در سالن شهید صدوقی گردهم آمدند و جشن شادی برگزار کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
موزه معارف جنگ هوانیروز ارتش، صبح امروز یکشنبه 21 اسفندماه 1401 با حضور سردار سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش و امیرسرتیپ یوسف قربانی فرمانده هوانیروز افتتاح شد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۵    
عکسی از خاتمی و سرلشکر رحیم صفوی در حاشیه ی مراسم مرحوم غفوری ، در شبکه های اجتماعی بسیار بازتاب داشته است، سرلشکر رحیم صفوی در دوره اصلاحات فرمانده سپاه بود.
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۷۳ سایت دیگر  
سردار صفوی: توافق ایران و عربستان زلزله سیاسی و پایانی بر هژمونی آمریکا بود مشاور عالی فرمانده کل قوا با اشاره به توافق اخیر ایران و عربستان تاکید کرد: توافق بین ایران و عربستان یک زلزله در حوزه سیاسی و پایانی بر هژمونی آمریکا در منطقه بود. به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر سید رحیم صفوی [...]
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۵    
تصویری از حال و احوال سرلشکر رحیم صفوی با سید محمد خاتمی از سران فتنه 88 در حاشیه تشییع مرحوم غفوری فرد در حسینیه جماران منتشر شده است. محمدعلی ابطحی، رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات توضیحی درباره این تصویر داده است.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۴    
محمدعلی ابطحی نوشت: دکتر غفوری فرد مرد معتدل اصولگرایان بود. در این اواخر این نیروهای منصف اصولگرا تضعیف شده بودند. با اینکه در اصولگرا بودنشان تردید نبود، به شکل خاکستری ای به مسایل نگاه می کرد و خیلی رنج می برد از نبود اندیشه های مختلف در مدار حاکمیت. ...
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
جماران: در حاشیه مراسم تشییع پیکر مرحوم حسن غفوری فرد در حسینیه جماران، رحیم صفوی با خاتمی رئیس دولت اصلاحات دیدار کرد.
پرسش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در این مراسم سرلشکر رحیم صفوی فرمانده اسبق سپاه و مشاور کنونی امور نظامی رهبر انقلاب و سید محمد خاتمی رئیس جمهور اسبق یکدیگر را ملاقات و در آغوش گرفتند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
علی اصغر شفیعیان، مدیر انصاف نیوز سرلشکر رحیم صفوی به درستی گفته که در جنگ رسانه ای و فضای مجازی شکست خوردیم . شناخت وضعیتی که در آن هستیم برای اصلاح وضعیت بسیار کمک کننده است ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۴    
با شروع جنگ تحمیلی عراق علیه ایران عازم منطقه جنوب شد و به همراه عباس کردآبادی یک تیم مستقل تشکیل داد و از سوی سردار رحیم صفوی فرماندهی جبهه دارخوین به وی واگذار شد. وی در عملیات فرماندهی کل قوا نقش مهمی داشت. احمد در عملیات ثامن الائمه فرمانده محور بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۸:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
سرلشکر رحیم صفوی گفت:امروز،جنگ شناختی به دلیل ظهور شبکه های اجتماعی و پیشرفت های فناوری به تهدیدی اجتماعی و ایدئولوژیک تبدیل شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۱   + ۶۲ سایت دیگر  
سرلشکر رحیم صفوی با بیان اینکه جبهه متحدی به رهبری آمریکا با همراهی ناتو، صهیونیست ها و برخی کشور های عربی و برخی ایرانیان خارج از کشور علیه ایران با هدف براندازی نظام شکل گرفته است، گفت: جمعیت مورد هدف هم افراد زیر 40 سال هستند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. دکتر زنگانه استاندار گلستان همراه با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و مردم شریف و نجیب استان در ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۷:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رحیم صفوی می گوید: من در روز 29 بهمن به همراه دوستانم، درون یک ماشین پیکان نشسته بودیم و به سمت مقصد مورد نظرمان می رفتیم. من در جلو نشسته بودم. وقتی به خیابان منصور رسیدیم، یک ماشین متعلق به ساواک، مقابل ما پیچید و شروع به تیراندازی با کلت کرد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۵۹    
سردار سرلشکر رحیم صفوی گفت: ملت ما ایران را دوست دارند و به انقلاب اسلامی و رهبری وفادار هستند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۲:۲۷    
سرلشکر رحیم صفوی گفت: پرچم اسلام خواهی، عدالت خواهی، همگرایی و گفتمان ضد فساد و ظلم و تبعیض در دستان قدرتمند شماست و ملت ایران و انقلاب اسلامی یک الگوی شکست ناپذیر برای همه ملت های اسلامی و آزادی خواه است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
سردار سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در امور نیروهای مسلح گفت: ایران قدرتمند و اسلامی با هدایت رهبر معظم انقلاب و رشادت بزرگ مردانی چون حاج قاسم سلیمانی، بزرگترین مانع آمریکا و صهیونیست ها برای ایجاد خاورمیانه بزرگ است.
آیین نکوداشت دکتر یحیی رحیم صفوی استاد جغرافیای سیاسی و ژئواستراتژی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، وزیر اطلاعات، رییس سازمان انرژی اتمی و جمعی از روسای دانشگاه های و مسئولان کشوری و لشکری در سالن شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
قدرت نظامی و رزمی ما امروز دشمن را متوقف و به چه کنم گرفتار کرده و این شعار نیست. به گزارش ایلنا، محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران عصر دیروز در مراسم نکوداشت سرلشکر رحیم صفوی در دانشگاه تربیت مدرس، گفت: در حوزه دفاع مقدس اتفاق بزرگی رخ داد و آن شکل گیری دانش نظامی عملیات در حال حرکت بود ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم نکوداشت سرلشکر رحیم صفوی استاد دانشگاه تربیت مدرس و دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا دوشنبه 17 بهمن با حضور حجت الاسلام اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات ، محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم ، محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی و تعدادی از روسای دانشگاه های کشور و اساتید دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور رییس مجلس شورای اسلامی پیام محمد باقر قالیباف برای سردار سید یحیی رحیم صفوی را قرائت کرد.