جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۴:۳۵Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح پاکسازی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۴    
با اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده، 79 معتاد متجاهر جمع آوری شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از اجرای طرح پاکسازی محیط های اطراف مدارس و برخورد قاطع پلیس با خرده فروشان مواد مخدر همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- شهردار عالی شهر گفت: طرح پاکسازی مدارس سطح شهر عالی شهر برای استقبال از ماه مهر توسط شهرداری این شهر در حال انجام است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 2 گفت: با اجرای طرح فوریتی، مسیل ها و کانال های این منطقه لایروبی و پاکسازی می شوند.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۷    
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 2 گفت: با اجرای طرح فوریتی، مسیل ها و کانال های این منطقه لایروبی و پاکسازی می شوند. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه2،علی اصغر طاهری، معاون خدمات شهری ومحیط زیست منطقه از اجرای طرح فوریتی نظافت ، پاکسازی و لایروبی و رسوب برداری شبکه اصلی و
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۸    
مسئول ناحیه یک شهرداری شهرکرد گفت: در راستای استقبال از ماه مهر، 30 مدرسه در این ناحیه نظافت و پاکسازی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۲    
در راستای استقبال از ماه مهر، طرح پاکسازی مدارس در ناحیه غرب شهرکرد اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۶    
فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد از کشف 10 فقره انواع سرقت در اجرای طرح پاکسازی در این شهرستان خبر داد .
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۳    
شهردار گلپایگان گفت: شهرداری در راستای اجرای طرح پاکسازی محله به محله شهر گلپایگان، تاکنون حدود چهار هزار مترمربع نظافت، جمع آوری زباله، خاکبرداری و انتقال به سایت تخلیه نخاله را انجام داده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس آبادان از اجرای طرح پاکسازی منطقه مرفه نشین بریم این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اردستان از دستگیری 60 تبعه غیرمجاز در اردستان با اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نقلیه و موتوری شهرداری شهرکرد گفت: در راستای اجرای طرح پاکسازی مدارس 20 دستگاه ماشین آلات در اختیار خدمات شهری قرار داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری شهرکرد گفت: در آستانه بازگشایی مدارس با تلاش پاکبانان طرح پاکسازی مدارس در نواحی 4 گانه اجرا می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۷    
طرح پاکسازی معابر و محلات سطح شهر ورزنه در حال اجراست. حامد اخگر، شهردار ورزنه با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای خدمت رسانی مطلوب تر به شهروندان فهیم شهر ورزنه از طرف شهرداری طرح پاکسازی معابر از نخاله های ساختمانی محلات در نقاط مختلف سطح شهر در حال اجراست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
طرح ویژه پاکسازی پیرامون محیط های آموزشی از عناصر توزیع کننده مواد مخدردر چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی استان با اشاره به کاهش 18 درصدی سرقت از زمان اجرای طرح امنیت محله محور در گیلان گفت: در پنج ماهه اول سالجاری 3026 طرح پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز اجرا شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۰:۵۷    
فرمانده انتظامی شهرستان دورود گفت: طرح پاکسازی نقاط جرم خیز، به منظور برخورد با مجرمان و برهم زنندگان امنیت و آسایش جامعه، با مشارکت پلیس های تخصصی، کلانتری ها و پاسگاه ها در سطح شهرستان به اجرا در آمد.
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۱۲    
اجرای طرح پاکسازی مناطق مختلف مسجدسلیمان در چهارشنبه هر هفته ، چهارشنبه یکم شهریور ماه با همکاری و مشارکت شهرداری و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در منطقه 8بنگله از ابتدای پل چمران تا سه راهی مالکریم صورت گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۹:۱۶    
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از اجرای طرح پاکسازی و جمع آوری 284 معتاد کارتن خواب در 22 روز گذشته خبر داد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۰:۳۹    
شروع طرح پاکسازی و لایروبی انهار رو باز و بستر رودخانه با هدف روان سازی و دفع پساب ها و جلوگیری از بوی نامطبوع، توسط عوامل خدمات شهری به اجرا درآمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از اجرای طرح پاکسازی و جمع آوری 284 معتاد کارتن خواب در 22 روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر پالایشگاه پنجم پارس جنوبی از اجرای اولین طرح پاکسازی و تیمار زیستی خاک در پالایشگاه پنجم پارس جنوبی خبر داد.
پایگاه خبری اردستان زیبا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۵:۲۲    
به گزارش پایگاه خبری اردستان زیبا،، سرهنگ مصطفی صادق زاده با اعلام این خبر اظهار داشت : در راستای اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و ارتقاء امنیت اجتماعی، مراتب با نظارت مستقیم فرمانده انتظامی و هدایت عملیاتی پلیس پیشگیری و عملیات شهرستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از اجرای طرح پاکسازی و جمع آوری معتادان کارتن خواب در 24 ساعت گذشته خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: جانشین رئیس پلیس شهرستان آبادان از دستگیری 9 خرده فروش موادمخدر در این شهرستان، خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جمع آوری 135 معتاد متجاهر طی 48 ساعت گذشته توسط ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
بام میبد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان میبد از کشف 3 کیلو و 700 انواع مواد مخدر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری بام میبد سرهنگ “حمد حسین نبی پور” در بیان جزئیات این خبر گفت: در راستای طرح امنیت محله محور و در راستای برخورد با خرده فروشان موادمخدر، طرح پاکسازی نقاط آلوده در شهر میبد انجام شد. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس شهرستان آبادان از کشف 20 فقره سرقت و دستگیری 6نفر سارق سابقه دار در طرح پاکسازی مناطق آلوده در این شهرستان خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 5 شهرداری کرج گفت: حفظ و نگهداشت شهر از مهمترین ماموریت های مدیریت شهری است و طرح پاکسازی محله به محله با هدف پاکیزگی و ایجاد جلوه های بصری در منطقه به صورت مستمر اجرا می شود.
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت عمومی استان از اجرای طرح پاکسازی تفرجگاه ها از وجود خانم های رمال خبرداد. به گزارش روزانه نیوز، سرهنگ ” علی رضایی ” در تشریح این خبر گفت: در راستای تدابیر سردارجانشین انتظامی استان و اعلام نارضایتی شهروندان از حضور خانم های رمال در تفرجگاه های سطح شهر همدان ، طرح پاکسازی [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کرج- سرپرست منطقه 6 شهرداری کرج از تداوم اجرای طرح پاکسازی محله به محله در محلات مختلف این منطقه خبر داد و گفت: این عملیات به صورت مستمر و با جدیت ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۲۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- فرمانده انتظامی جاجرم از اجرای طرح پاکسازی تفرجگاه ها و بوستان های شهر جاجرم و توقیف 10 دستگاه موتور سیکلت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۷:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس پیشگیری انتظامی مازندران از اجرای طرح پاکسازی مناطق جرم خیز و آلوده با رویکرد محله محور در مناطق حاشیه نشین به مدت 24 ساعت در شهرستان های استان خبر داد.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
علی اصغر طاهری گفت: حفاظت از باغات حریم منطقه و جلوگیری از تخریب محیط زیست از رویکرد و اهداف مدیریت شهری منطقه است، بر همین اساس طرح پاکسازی محله هزارسنگ با مشارکت شهروندان محله و مدیریت شهری در دستور کار قرار گرفت. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، تعدادی از هنرمندان شناخته شده تئاتر با حضور در یک گردهمایی که به دعوت مدیریت تئاترشهر صورت گرفته بود، از مسئولان شهری خواستار استمرار طرح پاکسازی محوطه تئاترشهر و آغاز اجرای عملیات عمرانی حریم این مجموعه شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
تعدادی از هنرمندان تئاتر با حضور در یک گردهمایی از مسئولان شهری خواستار استمرار طرح پاکسازی محوطه تئاترشهر و آغاز اجرای عملیات عمرانی حریم این مجموعه شدند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا: تعدادی از هنرمندان شناخته شده تئاتر با حضوردر یک گردهمایی که به دعوت مدیریت تئاترشهر صورت گرفته بود، از مسئولان شهری خواستار استمرار طرح پاکسازی محوطه تئاترشهر و آغاز اجرای عملیات عمرانی حریم این مجموعه شدند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۰۸:۰۴    
بندرعباس-مدیر منطقه دو شهرداری بندرعباس گفت: طرح پاکسازی و شستشوی معابر منتهی به مساجد و همچنین درب مساجد در راستای استقبال از ماه محرم و صفر و ایجاد فضای مناسب انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان ضمن اشاره به اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز کاشان گفت: 146کیلوگرم مواد مخدر در کاشان از قاچاقچیان کشف و ضبط شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرج راد و قطب الدین صادقی در مصاحبه های جداگانه ای از طرح پاکسازی حریم مجموعه تئاتر شهر استقبال کردند و یکی از این دو هنرمند گفت: اولین گام پس از پاک سازی فضای مجموعه تئاتر شهر، کشیدن حصار است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۸:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
برپایی بزرگداشتی برای سیروس الوند، دعوت تئاتر شهر از هنرمندان برای حمایت از طرح پاکسازی این مجموعه، معرفی داوران بخش فیلم کوتاه جشنواره حوا و اجرای سه نمایش جدید از جمله رویدادهای هنری امروز است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیریت مجموعه تئاتر شهر ازهنرمندان و فعالان عرصه تئاتر دعوت کرد تا در قالب یک گردهمایی حمایتی، همراهی خود با استمرار و اجرای طرح پاکسازی محیط پیرامون این مجموعه را اعلام کنند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۶:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده به قاچاق سوخت و کشف 550 عدد انواع مخازن حاوی 300 هزار لیتر سوخت قاچاق در عملیات مشترک انتظامی و دریابانی خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۵    
مدیریت مجموعه تئاتر شهر از هنرمندان و فعالان عرصه تئاتر دعوت کرد تا در قالب یک گردهمایی حمایتی، همراهی خود با استمرار و اجرای طرح پاکسازی محیط پیرامون این مجموعه را اعلام کنند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۵    
مدیر مجموعه تئاتر شهر با ابراز خرسندی از شروع طرح پاکسازی در فضای بیرونی این مجموعه، خبر داد که طرح حریم تئاتر شهر هم از سوی میراث فرهنگی مصوب شده و به زودی اجرا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر مجموعه تئاتر شهر با ابراز خرسندی از شروع طرح پاکسازی در فضای بیرونی این مجموعه، خبر داد که طرح حریم تئاتر شهر هم از سوی میراث فرهنگی مصوب شده و به زودی اجرا می شود.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۱    
به گفته جانشین فرمانده انتظامی نی ریز، در راستای طرح پاکسازی نقاط جرم خیز، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی توسط پلیس های تخصصی و کوپ های تابعه در سطح شهرستان به اجرا در آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از اجرای طرح پاکسازی بوستان ها و تفرجگاه های علوی و غدیر خبرداد و گفت: در 15 تیرماه 20 نفر به اتهام جرائم اخلاقی از جمله بی بند و باری، هنجارشکنی، تظاهر به اعمال حرام و غیره دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی شرق استان تهران از اجرای طرح پاکسازی پارک ها و تفرجگاه ها شهرستان قرچک خبر داد و گفت: در این مرحله از طرح 93 نفر از اراذل، سارقان، مواد فروشان و معتادان متجاهر دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۰۹:۴۸    
فرمانده انتظامی استان کردستان از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده به جرایم در سطح استان خبر داد.