چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۵:۰۱Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصله نهال»

خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری استان خوزستان به همراه هیأتی شامل مدیران ستادی و روسای ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های استان خوزستان از نهالستان ها و قلمستان های شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بازدید نمودند .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت: چهار میلیون و 178 هزار و 350 اصله نهال امسال در راستای اجرای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در کشور در این استان تولید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: یک میلیون و 800 هزار اصله نهال برای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در همدان در حال تولید است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست معاونت امور جنگل گیلان، از پیش بینی اعتبار دو میلیارد تومانی جهت تجهیز نهالستان های دولتی استان خبر داد و گفت: امسال حدود 12 میلیون اصله نهال در گیلان تولید می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان با بیان اینکه یک میلیون و 800 هزار اصله نهال برای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در همدان در حال تولید است، گفت: سهم استان همدان در طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت، تولید سالانه سه میلیون و 280 هزار اصله نهال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جنگل داری و جنگل کاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه از توسعه زراعت چوب در استان خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۰    
رئیس مرکز تحقیقات محصولات زراعی و باغی استراتژیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان از تولید 2000 اصله نهال در این مرکز تحقیقاتی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت- سرپرست معاونت امور جنگل منابع طبیعی گیلان از پیش بینی تولید 12 میلیون اصله نهال در سال جاری خبر داد و گفت: بیش از 2 میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز نهالستان های گیلان اختصاص یافته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت:حفظ طبیعت و اهمیت درختکاری به اندازه ای است که رهبر معظم انقلاب در راستای نهادینه شدن فرهنگ درختکاری، هرساله در روز درختکاری به کاشت یک اصله نهال اقدام می کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد از کاشت رایگان بیش از 3 هزار اصله نهال مقابل منازل شهروندان در طی سال گذشته بنا به ثبت درخواست آنان در سامانه جامع فضای سبز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای زنجان ؛ رئیس مرکز جنگل های خارج از شمال سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور گفت: طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت آغاز شده است و در مدت 4 سال اجرایی می شود. بطور متوسط هر سال 250 میلیون اصله نهال در کشور کشت خواهد شد.
کاشف اسرار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
کاشف اسرار – فرماندار شفت با اشاره به اینکه یکی از لطیف ترین، زیباترین و خوشبوترین صنایع ایران گلاب گیری است، افزود: برای حمایت از باغداران 1200 اصله نهال گل محمدی بین باغداران گیلده توزیع شده است. ...
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی از آغاز خرید پیله تر بالاتر از نرخ بازار توسط شرکت صنعت آفرینان مهر امداد در کمیته امداد امام خمینی(ره) در سطح کشور خبر داد و گفت: در همین راستا امروز 4500 اصله نهال توت بین نوعانداران با همکاری جهاد کشاورزی، بصورت رایگان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۴۵    
رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی بلوچستان گفت: 100 هزار اصله نهال کشت بافت به همت محققان مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی بمپور و حمایت جهاد کشاورزی استان طی 2 سال اخیر تولید و به موزکاران استان تحویل داده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل منابع طبیعی گیلان، از فعالیت 9 نهالستان دولتی در سطح استان خبر داد و بیان کرد: در بخش دولتی بیش از چهار میلیون و 404 هزار و 500 اصله نهال تولید کردیم و آماده کاشت در فصل کاشت سال جاری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان با همت محققین مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی منطقه بلوچستان و حمایت جهاد کشاورزی استان، در طی سال زراعی 1400 و 1401 تعداد 100 هزار اصله نهال کشت بافت تولیدی مرکز تحقیقات کشاورزی بلوچستان به موزکاران منطقه بلوچستان تحویل شد.
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۹   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور اندونزی در محل کاخ ریاست جمهوری این کشور به صورت رسمی از آیت الله رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران استقبال کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۱۸    
ایسنا/لرستان معاون فنی اداره کل منابع طبیعی لرستان گفت: تعهد استان کاشت 30 میلیون اصله نهال در طی چهار سال است که باید سالی 7.5 میلیون اصله نهال در عرصه ها کاشت شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - ساری با اشاره به وجود هفت نهالستان گفت: تولید 40 میلیون اصله نهال طی چهار سال برنامه ریزی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۸    
از آغاز طرح ملی کاشت یک میلیارد نهال در کشور از نیمه اسفند پارسال تا کنون، 230 هزار اصله نهال در خراسان جنوبی توزیع و کاشت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۵۵    
مجری طرح ملی تولید و کاشت نهال در دامغان گفت: در راستای اجرای طرح ملی تولید و کاشت یک میلیارد نهال در کشور،110 هزار اصله نهال در دامغان تولید می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
دامغان- مجری طرح ملی تولید و کاشت نهال در دامغان گفت: در راستای اجرای طرح ملی تولید و کاشت یک میلیارد نهال در کشور،110 هزار اصله نهال در دامغان تولید می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
برقی شدن 20 درصد خودروها، جزئیات زیست محیطی حقابه کشاورزی رود هیرمند، احداث چهار مرکز بازپروری حیات وحش، نیازمندی زیستگاه های کشور به 27 هزار محیط بان و تلاش برای تولید 175 میلیون اصله نهال در سال جاری را در بسته خبری ایمنا می خوانید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رضا احمدی در گفت وگو با ایران اکونومیست، آخرین جزئیات طرح کاشت یک میلیارد درخت را تشریح کرد و گفت: تاکنون بیش از 170 میلیون اصله نهال در نهالستان های کشور تولید شده است و این روند همچنان ادامه دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل اداره منابع طبیعی استان تهران با بیان اینکه در سنوات گذشته نهالستان دماوند تجهیزات کافی نداشته است، اظهار کرد: درحال تجهیز کردن نهالستان دماوند هستیم که در صورت گسترش آن حتی به استان های دیگر نیز می توان کمک کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۷    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی گفت:سهم خراسان رضوی در اجرای طرح ملی کاشت،33 میلیون درخت است و از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 27 میلیون اصله نهال، تولید و آماده کاشت در عرصه ها است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون امور جنگل سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور از افزایش تولید نهال نهالستان ها به 175 میلیون اصله در سال جاری خبر داد و گفت: در راستای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت، تولید نهال به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفته است و در سال جاری به 250 میلیون اصله دست خواهیم یافت.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری گفت: در طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت، 300 میلیون اصله نهال برای زراعت چوب اختصاص یافته است، در حالی که تقاضا در این حوزه، 500 میلیون اصله نهال است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: در سال 1402 بیش از 9 میلیون و 640 هزار اصله نهال در گلستان تولید خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایلام- پیرزادیان، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام گفت: طی دو ماه گذشته بیش از پنج میلیون و 400 هزار اصله نهال در ایلام تولید شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور گفت: 50 میلیون اصله درخت تنها در یک روز در سطح کشور کاشته شد که نشان از ظرفیت های موجود دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۱    
رئیس اداره جنگلکاری و پارک ها و ذخیره گاهای جنگلی استان گلستان: در راستای طرح مردمی سازی کشت یک میلیارد درخت، گلستان موظف به تولید و کشت 250 هزار اصله نهال طی یکسال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به یاد شهدای سنگرساز بی سنگر جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی 124 اصله نهال در تبریز کاشته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۹    
مجری طرح کاشت یک میلیارد درخت گفت : تا امروز 170 میلیون اصله نهال در نهالستان های دولتی کشور تولید شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۹    
یک بانوی لرستانی با فروختن اشیاء قیمتی خود برای تامین اعتبار ، حیاط منزل خود 120 هزار اصله نهال کشت کرده که علاوه بر کمک به احیای جنگلهای استان، کسب درآمد نیز کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۹    
مجری طرح کاشت یک میلیارد درخت، توسعه زراعت چوب را از جمله اهداف نهضت کاشت یک میلیارد اصله نهال در کشور عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کبودراهنگ گفت: به منظور تحقق طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت 40 هزار اصله نهال با مشارکت شهرداری های این شهرستان تولید خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل منابع طبیعی گیلان، با بیان اینکه در راستای طرح ملی کاشت یک میلیارد درخت در گیلان طی امسال باید 9 میلیون و 400 هزار اصله نهال را تولید کنیم، افزود: از این تعداد نهال، متعهد به کاشت هشت میلیون اصله هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مجری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در کشور گفت: تولید نهال نهضت مردمی کاشت یک میلیارد درخت به 170 میلیون اصله رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ناظر طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت گفت: اگر اقدامات به صورت اصولی و مکانیزه پیش رود و تأمین اعتبارات مالی به موقع و متناسب با طرح صورت گیرد، نهالستان کوشکن استان زنجان دارای ظرفیت تولید بیش از 10 میلیون اصله نهال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سامانه جامع بانک اطلاعات تولید و کاشت نهال در استان مرکزی در راستای کاشت یک میلیارد اصله نهال در کشور راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۳    
ایسنا/خراسان جنوبی تولید و کاشت یک میلیارد اصله نهال در سطح کشور در طی چهار سال ماموریتی است که به منابع طبیعی داده شده و اکنون در این امر پای خیران نیز به میان آمده است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
یک میلیون اصله نهال گل محمدی با فناوری کشت بافت در آزمایشگاه، سالانه در مرکز بیوتکنولوژی دکتر رستگار تولید می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، در جریان بازدید مجری طرح گیاهان دارویی و جمعی از دست اندرکاران و صادرکنندگان حوزه گل محمدی از مرکز بیوتکنولوژی دکتر ایرج رستگار ...
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عصر مسجدسلیمان // شهردار گلگیر از کاشت 7 هزار اصله نهال در محدوده شهر گلگیر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، میلاد امامی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت : در راستای اجرای طرح کمربند سبز شهری طی تفا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۸    
سهم لرستان کاشت سالانه 7 و نیم میلیون اصله نهال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حفاظت از زیست بوم ها و سواحل دریایی سازمان حفاظت محیط زیست از کاشت 100 هزار اصله نهال حرا در سیستان و بلوچستان و خوزستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۵    
معاون امور سازمان جنگل ها گفت: در طرح کاشت یک میلیارد درخت، سالانه 250 میلیون اصله نهال باید تولید شود که با این وجود مشکلی نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۷    
به مناسبت گرامیداشت سالروز حماسه غرور آفرین بازی دراز 5 هزار اصله نهال در این منطقه کشت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۳:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
بستر لازم برای کاشت 5000 اصله نهال در منطقه عملیاتی بازی دراز توسط کاروان های زیارتی فراهم شده و نخستین درختان نیز امروز با حضور مسئولان غرس شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر ایران نژاد ، پدر انجیر ایران، یکی از مردان زنده دل و علاقمند به کاشت و پرورش درختان انجیر که از 20 سالگی به کاشت درختان انجیر روی آورده در سن 84 سالگی درگذشت ...