جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۰۸Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه برق»

نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از شرکت مدیریت شبکه برق ایران، همانطور که از جدول زیر مشخص است میزان مصرف برق در پیک شبانه ی روز 29 شهریور نسبت به روز گذشته اش – و نسبت به همین روز در سال گذشته – بوده است و این عدد در روز 28 شهریور از 57529 به در 29 شهریور و در 29 شهریور 1401 از 54949 به – ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۱:۵۶    
فرماندار ویژه زابل در دیدار با مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سیستان و بلوچستان بر توسعه و پایداری شبکه برق در شهرستان زابل و حوزه سیستان تاکید کرد.
امور نگهداشت شبکه فشار متوسط شرق مشهد با تلاش همکاران واحد سرویس ترانسفورماتور شبکه فشار متوسط شرق توانست تعداد 73 دستگاه ترانسفورماتور بازسازی و به بهره برداری برساند و بدین طریق به شبکه برق شهرستان کمک کند .
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مصطفی رجبی مشهدی در گفت وگو با ایران اکونومیست افزود: آنچه که مسلم است در لایحه برنامه هفتم توسعه نیازهای صنعت برق دیده شده است. وی ادامه داد: امید می رود که نمایندگان مجلس اعتماد کرده و رای به درخواست هایی که صنعت برق در این لایحه داشته است، بدهند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۰:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، با قدردانی از همراهی مشترکان تهرانی در اجرای طرح های مدیریت مصرف برق در سال جاری گفت: طی سه ماه گرم اجرای طرح یعنی نیمه خرداد تا نیمه شهریورماه 34میلیون کیلووات ساعت در مصرف برق در کلان شهر تهران و در ساعات اوج بار مصرف صرفه جویی شد.
مصطفی رجبی مشهدی، مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران با اشاره به راه اندازی تالار برق سبز بورس انرژی گفت: ایجاد تقاضا برای برق تجدیدپذیر با استفاده از تالار برق سبز باعث شد توسعه تجدیدپذیرها سرعت پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان، علی رغم بارش شدید باران در استان، در حال حاضر شبکه های انتقال و فوق توزیع استان از پایداری کامل برخوردارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: ایجاد تقاضا برای برق تجدیدپذیر با استفاده از تالار برق سبز باعث شد توسعه تجدیدپذیرها سرعت پیدا کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق از افزایش تامین برق صنایع بورسی و غیربورسی نسبت به بخش خانگی در چهارماه گرم خبر داد و گفت: 10 هزار مگاوات نیروگاه توسط صنایع احداث می شود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۰    
جهش در تامین برق صنایع با مدیریت مصرف در بخش خانگی مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: امسال برای نخستین بار تامین برق صنایع بزرگ با جهش بسیار خوبی روبه رو شد و از بخش خانگی پیشی گرفت. مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق در نشست خبری افزود: امسال صنایع بزرگ رشد 8 ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دانشمند صنعت برق گفت: در اوج بار دو سال گذشته صنعت برق به لحاظ فنی شرایط بهتری نسبت به سال های قبل خود پشت سر گذاشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با تلاش گروه مپنا، از ابتدای سال 1402 تاکنون، در داخل و خارج از کشور، 879 مگاوات برق وارد مدار شده و بر اساس برنامه، 2 هزار و 297 مگاوات دیگر تا پایان سال تولید خواهد شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: امسال برای نخستین بار تامین برق صنایع بزرگ با جهش بسیار خوبی روبه رو شد و از بخش خانگی پیشی گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: تلاش می شود امکان تبادل برق بین ایران و روسیه فراهم شود.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران با بیان اینکه برای نخستین بار تامین برق صنایع از بخش خانگی پیشی گرفت، از رشد 8 درصدی برق صنایع خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: برای نخستین بار در چهار ماه گرم سال میزان تامین برق صنایع بیش از میزان تامین برق خانگی بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مصطفی رجبی مشهدی امروز (دوشنبه) در نشست خبری افزود: امسال صنایع بزرگ رشد 8.15 درصدی برق را برای نخستین بار تجربه کردند. وی ادامه داد: این رشد مصرف در بخش صنایع در سال حمایت از تولید ناشی از مدیریت مصرف در بخش خانگی بود که با اعمال پاداش محقق شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران ضمن اعلام خبر پایان پیک مصرف برق 1402 و آغاز برنامه ریزی برای گذر از پیک سال آینده به جهش در تامین برق صنایع اشاره کرد و گفت: برای نخستین بار در چهار ماه گرم سال میزان تامین برق صنایع بیش از میزان تامین برق خانگی بود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بهاره محبی-روزنامه نگار شبکه برق ، آب وفاضلاب، پالایشگاه ها، بیمارستان ها، اداره پست، سیستم حمل ونقل ازجمله کشتیرانی، زیرساخت های نظامی و حتی دادگاه عالی و... تقریبا هیچ جایی در سرزمین های اشغالی نیست که از حملات سایبری در امان مانده باشد ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۱:۵۸    
یک شنبه 02/6/26 ، (اخبار رسمی) : آداپتور دوربین مداربسته یک قطعه الکترونیکی است که برای تامین برق و اتصال دوربین مداربسته به شبکه برق استفاده می شود. اغلب دوربین های مداربسته از ولتاژ مستقیم 12 ولت استفاده می کنند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۱    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از شرکت مدیریت شبکه برق ایران، همانطور که از جدول زیر مشخص است میزان مصرف برق در پیک شبانه ی روز 25 شهریور نسبت به روز گذشته اش افزایشی و نسبت به همین روز در سال گذشته افزایشی بوده است و این عدد در روز 24 شهریور از 54234 به 56503 در 25 شهریور و در 25 شهریور ...
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عبدالامیر یاقوتی مدیر کل دفتر امور مشتریان توانیر با اشاره به پرداخت خسارت ناشی از حوادث برق منازل گفت: خسارت از شبکه برق را شرکت توزیع و خسارت حوادث داخل منازل را بیمه به مردم پرداخت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین مرحله از طرح تابش با هدف اصلاح شبکه برق و آمادگی برایِ پیشگیری از خاموشی های ناگهانی در دو محله پرجمعیت شهر قرچک برگزار شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تیر دوقلو نام یکی از محله های شناخته شده در محله شوش است. نامگذاری این محل مربوط به زمانی است که نخستین شبکه برق رسانی و کابل کشی برق خانگی به اینجا و محله های اطراف رسید.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از شرکت مدیریت شبکه برق ایران، همانطور که از جدول زیر مشخص است میزان مصرف برق در پیک شبانه ی روز 23 شهریور نسبت به روز گذشته اش کاهشی و نسبت به همین روز در سال گذشته کاهشی بوده است و این عدد در روز 22 شهریور از 61635 به 56320 در 23 شهریور و در 23 شهریور 1401 ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۴    
اوج بار مصرف برق ثبت شده در سال 1402 در بی سابقه ترین گرمایش جهانی و تثبیت ساعت رسمی کشور، رقم 73 هزار و 463 مگاوات را فتح کرد و شبکه برق ایران تحت فشار قابل توجه موفق به تامین نیاز مصرف برق شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در خصوص قطعی برق صنایع استان گفت: از آنجایی که شرکت توزیع نیروی برق مجری ابلاغیه های مدیریت محترم شبکه برق کشور است؛ لذا فعلا همکاری صنایع ادامه دارد، امیدواریم تا پایان شهریور ...
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت : نزدیک به 40 درصد از مشترکان خانگی مشمول دریافت پاداش مدیریت مصرف برق شدند
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مصطفی رجبی مشهدی سخنگو صنعت برق گفت: بر اساس گزارش های مرکز ملی راهبری شبکه برق ایران روز گذشته میزان مصرف برق کشور به 6 هزار و 700 مگاوات رسید که در مقایسه با روز مشابه سال گذشته افزایش 7 هزار و 700 مگاواتی را نشان می دهد. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: گرمای بی سابقه روزهای آخر شهریور منجر به رشد 6.5 درصدی مصرف برق شده است. به گزارش صبح ساحل، مصطفی رجبی مشهدی ، سخنگوی صنعت برق گفت: بر اساس گزارش های مرکز ملی راهبری شبکه برق ایران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
کارشناسان در چهارمین کارگاه بررسی ابعاد برنامه تامین برق صنایع کشور اعلام کردند، گرمای بی سابقه و تثبیت ساعت رسمی 2 عامل فشار بر شبکه برق در تابستان 1402 بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت توزیع برق شهرستان سیروان گفت: براثر آتش سوزی های اخیر تاکنون بیش از 10 میلیارد ریال خسارت به شبکه های توزیع برق وارد شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ناظریان مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران از ثبت 1500 مورد سرقت تجهیزات به ارزش 3 میلیارد خبر داد و گفت:این دزدی ها نه تنها اختلالاتی در برق رسانی ایجاد کرده بلکه به تهدیدی برای جان مردم تبدیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر انرژی روسیه تایید کرد که کشورش در حال مذاکره با ایران و آذربایجان در خصوص ایجاد شبکه برق مشترک است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر توزیع برق شهرستان سمنان از اجرای طرح تبدیل شبکه فشار ضعیف هوایی برق در این شهر به کابل خودنگهدار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال تماس شهروندی با فوریت های برق 121 با هوشیاری و اقدام به موقع سیمبانان شرکت توزیع نیروی برق تبریز از سرقت تجهیزات شبکه برق پیشگیری و با همکاری کلانتری 12 تبریز سارق دستگیر شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۳:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از برخورد یک دستگاه خودرو با تیرهای برق در محدوده سعیدآباد با حدود یک میلیارد ریال خسارت به شبکه برق خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس گزارش شرکت مدیریت شبکه برق ایران، میزان مصرف برق همچنان بالا است، به طوری که روز گذشته مصرف حدود 67 هزار و 606 مگاوات بود و نسبت به سال گذشته 7 هزار مگاوات افزایش داشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: 2 سارق حرفه ای سیم و کابل شبکه برق و مخابراتی در خوی دستگیر و به انجام 71 فقره سرقت اعتراف کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر برق شهرستان خاش گفت:از ابتدای امسال تاکنون، 35 میلیارد ریال اعتبار جهت رفع افت ولتاژ شبکه برق شهرستان خاش هزینه شده است.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
وزارت نفت، صنعت گاز و پالایش و پخش برای برق رسانی پایدار چه کردند؟ وزارت نفت، صنعت گاز و پالایش و پخش کشور امسال نیز مانند سال 1401 با برنامه ریزی دقیق و اقدام های مطلوب برای پایداری شبکه برق کشور همراه و همیار وزارت نیرو شدند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، مصطفی رجبی مشهدی در گفت و گو با ایران اکونومیست، با بیان اینکه میزان مصرف برق با توجه به رسیدن به میانه شهریور روند کاهشی پیدا نکرده است، اظهار کرد: با کاهش دمای نسبی هوا میزان مصرف برق در کشور کاهش چندانی پیدا نکرده است ...
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
در پی یک تخریب خطرناک دیگر از شهرداری تهران تیر های انتقال برق و درختان نابود شدند.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: در تابستان امسال و دوره مدیریت مصرف، بخش صنعت کشور همکاری بسیار خوبی با وزارت نیرو داشت .
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۱    
عبدالامیر یاقوتی مدیر کل دفتر امور مشتریان توانیر با اشاره به پرداخت خسارت ناشی از حوادث برق منازل گفت: خسارت از شبکه برق را شرکت توزیع و خسارت حوادث داخل منازل را بیمه به مردم پرداخت می کند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به دستور دکتر زنگانه استاندار گلستان، در جلسه ا ی به ریاست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، مشکلات و موانع اجرای طرح انتقال برق سعدآباد، بررسی و هم اندیشی شد. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
در راستای هوشمند سازی ارائه خدمات به مشترکان برق شهر تهران، از دو زیرساخت نوین نرم افزاری مهندسی در مجموعه توزیع برق شهر تهران رونمایی شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۴   + ۵۳ سایت دیگر  
بر اساس گزارشات مرکز ملی راهبری شبکه برق کشور، میزان مصرف برق در چهاردهمین روز شهریور نصاب 69 هزار و 193 مگاوات را ثبت کرده که در مقایسه با مدت مشابه افزایش 8 هزار مگاواتی مصرف برق و رشد 13 درصدی را نشان می دهد که در این برهه زمانی بی سابقه است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
به گفته فرمانده سپاه ناحیه مراغه، این تعداد دستگاه استخراج رمز ارز موجب هدر رفت و اختلال در شبکه برق می شوند.