جمعه ۰۷ مهرساعت ۱۶:۱۳Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ویژه برنامه های نوروزی»

سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
کامران نجف زاده خبرنگار مطرح صداوسیما از خداحافظی خود با صداوسیما خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نجف زاده که به عنوان مهمان در یکی از ویژه برنامه های نوروزی تلویزیون با اجرای پژمان بازغی حضور پیدا کرده بود، اعلام کرد بعد از بیش از 25 سال همکاری با صداوسیما، حالا این مسیر مشترک به پایان رسیده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۶:۱۴    
مدیر کل فرودگاه کرمانشاه از برقراری 44 پرواز فوق العاده نوروزی در فرودگاه کرمانشاه خبر داد و ویژه برنامه های نوروزی این فرودگاه را برشمرد.
یزد فردا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۰۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یزدفردا: همزمان با ایام نوروز، ویژه برنامه های نوروزی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در مناطق مختلف شهری از جمله پارک ها، بافت تاریخی و اماکن تاریخی شهر یزد برگزار می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل صداوسیمای استان یزد با حضور در استودیو پخش رادیو یزد از تهیه و پخش ویژه برنامه های نوروزیی رادیو بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، احسان کریمی مدیرکل صداوسیمای استان یزد ضمن حضور در پخش وبرنامه های تحویل سال و ویژه برنامه های نوروزی در روزهای گذشته ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
آخوندی از برگزاری ویژه برنامه های نوروزی و مذهبی و معنوی در باغ دولت آباد یزد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
جهان در سالی که گذشت عنوان یکی دیگر از ویژه برنامه های نوروزی رادیو ایران است که هر روز ساعت 15:30 پخش می شود.
سینما خانه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
“علی بخشی زاده” معاون صدا با حضور در استودیوهای پخش شبکه های رادیویی از تهیه و پخش ویژه برنامه های تحویل سال و ویژه برنامه های نوروزیی رادیو بازدید کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی معاونت صدا: “علی بخشی زاده” معاون صدای رسانه ملی ضمن حضور در پخش شبکه ها و [...]
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۸    
پس از گذشت حدود یک دهه از ظهور و بروز شبکه های ماهواره ای فارسی زبان در فضای رسانه ای دنیا، حالا دیگر در مناسبتی مانند نوروز هم رقابتی شدید میان این شبکه ها شکل گرفته و به واسطه فضای رقابتی، مردم ایران نیز می توانند گزینه های مختلفی برای تماشای ویژه برنامه های نوروزی در اختیار داشته باشند.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۳    
ویژه برنامه های نوروزی همزمان با حلول ماه مبارک رمضان در نقاط مختلف تهران از جمله میدان آزادی، پل طبیعت، برج میلاد و...در حال برگزاری می باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران از برگزاری ویژه برنامه های نوروز و رمضان در 8 بوستان پایتخت تا 12 شب تا تاریخ 17 فروردین ماه 1402 خبر داد.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
دستمزد یک بازیکن سرشناس برای حضور در برنامه های ویژه تحویل سال نو تلویزیون و یکی از پلتفرم های اینترنتی سوژه اولین تاپ سکرت فوتبالی در سال 1402 است.
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از چاپ 140 هزار نسخه بسته های نوروزی برای مسافران و گردشگران در تهران خبر داد.
یزد فردا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
یزدفردا: ویژه برنامه های نوروزی در دومین روز از بهار 1402 در مناطق شهر یزد به ویژه در بافت تاریخی اجرا می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ویژه برنامه های نوروزی برج میلاد شامل جشنواره موسیقی اقوام ، فستیوال عروسک های تن پوش و عروسک های غول پیکر ، برپایی جنگ های نوروزی کودک در گذرگاه برج میلاد ،جشنواره غذای محلی، سوغات و صنایع دستی ، زیپ لاین ،شهر مشاغل کودکان و سرگرمی های دیگر ، هر روز پذیرای مسافران نوروزی تا ساعت 2 بامداد می باشد .
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل برج میلاد با تشریح ویژه برنامه های نوروز 1402 و ماه مبارک رمضان در این مجموعه فرهنگی گفت: امسال با توجه به تلاقی نوروز و ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های شبانه ویژه ای برای این ایام در نظر گرفته شده است که شهروندان و بازدیدکنندگان می توانند همزمان با تعطیلات نوروز از حال و هوای معنوی و ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بانه از برگزاری ویژه برنامه های نوروز 1402 در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری از اجرای ویژه برنامه های سنتی وآیینی در خانه کرد وعمارت خسرو اباد سنندج خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در قالب ویژه برنامه های نوروزی خود با مشارکت 11 گروه اقدام به برگزاری تئاترهای خیابانی با هدف معرفی آداب و رسوم و هویت یزدیها کرده است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
دستمزد یک بازیکن سرشناس برای حضور در برنامه های ویژه تحویل سال نو تلویزیون و یکی از پلتفرم های اینترنتی سوژه اولین تاپ سکرت فوتبالی در سال 1402 است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ویژه برنامه های نوروزی منطقه9 با عنوان دهکده بهار ایران در میدان آزادی در ایام نوروز و از یکم فروردین ماه سال 1402 از ساعت 17 لغایت24 اجرا می شود. جشنواره غذای محلی، سوغات و صنایع دستی در سیاه چادرهای عشایری با پوشش های محلی مستقر و آیین و رسوم نوروزی را به همراه موسیقی محلی اجرا می کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد در تعطیلات نوروز 1402 و شب های ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های خاصی با عنوان عید شرقی و باغ رمضان برای گردشگران و شهروندان در نظر گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۴۱    
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان گفت:تمامی مساجد، تکایا، حسینیه ها و امامزاده ها عطر افشانی شد و در لحظه تحویل سال نو اماده پذیرایی از مردم است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
برنامه سندباد با تدارک ویژه برنامه های نوروزی و رمضانی، این بار سراغ کشورهای مسلمان همسایه و دو کشور آفریقایی رفته است.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی با برنامه های ویژه در ایام نوروز از 1 تا 12 فروردین میزبان گردشگران داخلی و خارجی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
ابربرنامک اجتماعی شاد برنامه های ویژه ای را برای نوروز امسال دانش آموزان ایرانی تدارک دیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن نوروز 1402، ویژه برنامه های نوروزی شهرداری تهران در قالب بسته "بهار ایران" رونمایی شد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسین شریعتی نژاد در نشست خبری تشریح برنامه های نوروز 1402 و ایام ماه مبارک رمضان که صبح امروز با حضور جمعی از اصحاب رسانه در حرم مطهر رضوی برگزار شد ...
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۴۴ سایت دیگر  
همزمان شدن بهار طبعیت و بهار قرآن در سال 1402 هرکدام مناسبتی ویژه برای تولید و پخش برنامه در ایام نوروز محسوب می شوند. از همین رو تلویزیون امسال با تدارک ویژه برنامه های نوروزی و ماه مبارک رمضان به استقبال سال نو می رود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ویژه برنامه نوروزی خانم ها آقایان بهار با اجرای منصور ضابطیان به روایت داستان هایی درباره غذاهای ایرانی می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، خانم ها آقایان بهار عنوان یکی از ویژه برنامه های نوروزی است که در ایام نوروز همراه مخاطبان می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر جشنواره های فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری تهران گفت: جشن "بهار ایران" در 22 منطقه تهران و 7 بوستان بزرگ پایتخت به دلیل همزمانی با ماه مبارک رمضان برنامه ها از بعد از افطار شروع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری ویژه برنامه های نوروزی شهرداری تهران در 8 پهنه شهر خبر داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
برنامه ورزشی زیر طاقی در ایام نوروز با نگاهی طنز به مرور رویدادها اخبار ورزشی سال 1401 می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، زیر طاقی عنوان یکی از ویژه برنامه های نوروزی این شبکه رادیویی است که در ایام نوروز با موضوعات ورزشی همراه مخاطبان می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
صداوسیمای مرکز قزوین نوروز 1402 و در ماه مبارک رمضان با برنامه های متنوع میهمان مخاطبان خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل فرودگاه های استان گلستان از برگزاری ویژه برنامه های نوروزی در فرودگاه شهدای گرگان خبر داد و گفت: چگونگی برگزاری این برنامه ها در کمیته تسهیلات فرودگاهی با محوریت تسهیلات نوروزی مطرح، رایزنی و مصوب شده است.
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معصومه ثابتی مدیر گروه تولید و تامین رادیو ایران ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و بهار قرآن ویژه برنامه های نوروزی را بیان کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۸   + ۵۲ سایت دیگر  
شبکه های سیما طبق روال هر ساله، در شروع سال جدید، برنامه های برای مخاطبان خود در نظر گرفته اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ویژه برنامه های نوروزی این سازمان در حوزه ورزشی از جمله برگزاری اَبَربازی ها و بازیهای رومیزی در بوستانها و پارک های سطح شهر را تشریح کرد.
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جشنواره صبح از ویژه برنامه های نوروزی در 5 کانال شبکه جهانی سحر خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شبکه های تلویزیونی و پلتفرم های نمایش خانگی برای تولید ویژه برنامه های نوروزی خود از مدت ها قبل دست به کار شده اند. طبق معمول همیشه قسمت قابل ملاحظه و پرطرفداری از این برنامه ها دعوت از مهمانان سرشناس است و ورزشکاران نیز جزئی از همین مدعوین محسوب می شوند. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
با فرا رسیدن ایام نوروز، شبکه های رادیویی ویژه برنامه های متنوعی را ویژه بهار طبیعت برای مخاطبانشان تدارک دیده اند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی به نقل از معاونت صدا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۹   + ۳۱ سایت دیگر  
ویژه برنامه های ستاد گردشگری تهران برای نوروز 1402 و ماه مبارک رمضان با عنوان بهار ایران، اعلام و تشریح شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
محمدجعفر محمدزاده مدیر رادیو ایران، ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن فصل بهار و تقارن آن با ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه های نوروزی سال 1402 و ماه مبارک رمضان را در این شبکه رادیویی تشریح کرد. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
صداوسیمای خراسان شمالی به مناسبت تحویل سال نو و تعطیلات آغازین بهار، ویژه برنامه های مختلفی را برای مخاطبانش تدارک دیده است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه اترک با برنامه های عید شما مبارک ، صدای پای بهار ، بهار بارون و سین هشتم مهمان خانه های گرم اهالی خراسان شمالی می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
شبکه های رادیویی با تدارک ویژه برنامه های نوروزی به استقبال لحظه تحویل سال می روند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
ویژه برنامه های نوروزی را می توان مهمترین برنامه های تلویزیون در سال دانست؛ برنامه هایی که همیشه بهترین مجریان تلویزیون را به خط کرده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۵    
اقدامات، برنامه ها، راهبردها و پیش بینی های لازم در خصوص تسهیلات ویژه در ایام نوروز 1402 در فرودگاه ایلام پس از بررسی کارگروه ها و تحلیل کارشناسی، با محوریت تکریم مسافران اعلام شد.