چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۳:۳۰Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدرسه سازی»

ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان رشید محمدحسینی، معلم 45 ساله عشایری خوزستان با سابقه 29 ساله تدریس در مدارس عشایری استان که اکنون در مناطق محروم لالی مشغول به تدریس است چند سالی است علاوه بر آموزش در مناطق محروم، به ساخت مدارس عشایری با کمک خیرین و هزینه شخصی روی آورده است.
همشهری   ۲ ساعت پیش    
صفحه جدیدی راه اندازی کردیم و نامش را گذاشتیم کارشناس محله تا شهروندان سؤالات خود را در این صفحه مطرح کنندو ما آن را با کارشناس مربوطه در میان گذاشته و پاسخ های لازم را دریافت کنیم.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
پیام صدقی روز سه شنبه در جلسه مشترک مجمع خیران مدرسه ساز و نوسازی مدارس استان در مراغه گفت: در سال 98 تعهد خیران استان برای مدرسه سازی 100 میلیارد تومان بود که از این میزان 80 درصد تحقق پیدا کرد. وی افزود: همچنین در سال گذشته تعهد خیران ایتان برای مدرسه سازی 230 میلیارد تومان [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران با اشاره به ضرورت ساخت و توسعه مدرارس اعلام کرد: سه درصد از عوارض ماده 100 به آموزش و پرورش برای ساخت و تجهیز مدارس اختصاص یافت.
انا لله و انا الیه راجعون خبر آسمانی شدن خیّر نیک اندیش دکتر سیدمحمد طالب زاده ، که سالیان متمادی در خدمت به مردم و عرصه نیکوکاری و مدرسه سازی در استان اصفهان تلاش وافری داشت موجب تاثر و تاسف شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد برای بازسازی مدارس شهر زلزله زده سی سخت تا کنون حدود 120 میلیارد ریال منابع تهیه و جمع آوری شده است . ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خیرین بسیاری از دیرباز تا کنون با خلوص نیت برای ارتقای تعلیم و تربیت فرزندان کشور به اقدام مدرسه سازی اهتمام داشته اند، بنای یک مدرسه که آینده میلیون ها دانش آموز در آن ساخته می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یزد استان یزد پس از تهران و البرز، سومین استان مهاجرپذیر کشور است و این امر سبب شده خدمات در حوزه های مختلف به ویژه مدرسه سازی جوابگوی نیازهای ایجاد شده در این استان نباشد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۳۰    
مهرانی با اشاره به اهمیت اهتمام خیران در امر مدرسه سازی گفت: طی سال جاری 49 پروژه آموزشی و پرورشی در مناطق محروم استان البرز با اهتمام خیران ساخته می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل نوسازی مدارس استان یزد با اشاره به سفر وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به این استان در نخستین روزهای سال 1400 نتایج این سفر را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: طی سه سال اخیر بودجه توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی نسبت به سال های ماقبل آن پنج برابر شده و 600 کلاس درس در سالتحصیلی جاری تحویل آموزش و پرورش شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
یزد -ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس یزد گفت: نهضت ساخت مدرسه از گذشته های دور به عنوان یک کار فرهنگی مورد توجه تعدادی از شهروندان یزدی بود که امروز با همراهی خیران و مسوولان سرعت بیشتری پیدا کرد و نهضت مدرسه سازی در دورترین روستاهای استان در حال انجام است.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در جلسه شورای آموزش و پرورش آذربایجان غربی با بیان اینکه اعتبارات مدرسه سازی در این استان از سال 1396 تا سال 1399 افزایش شش برابری و تخصیص کامل داشته است از تصویب ردیف اعتباری ویژه برای چهار استان آذربایجان غربی، خوزستان، کرمان و هرمزگان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل نوسازی مدارس استان یزد با اشاره به سفر وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به این استان در نخستین روزهای سال 1400 نتایج این سفر را تشریح کرد.
مهراله رخشانی مهر در سفر یک روزه به استان یزد از پروژه های در حال ساخت شهرستان های میبد و تفت بازدید کرد و کلنگ ساخت و توسعه یک مدرسه را در تفت به زمین زد. همچنین 27 پروژه آموزشی و ورزشی نیز به طور همزمان و با حضور وزیر آموزش و پرورش در این استان به بهره برداری رسید.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
خواف(پانا)- استاد موسیقی مقامی خراسان رضوی سفیر مدرسه ساز شد. فاطمه مهاجرانی، معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور، طی سفری که به شهرستان خواف داشت، نشان سفیر مدرسه ساز را از سوی رئیس جامعه خیران مدرسه ساز کشور به استاد عثمان محمد پرست اهدا کرد. ...
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد مهرالله رخشانی مهر روز سه شنبه در بازدید از دبیرستان شاهد زارع شاهی میبد با قدردانی از خیران مدرسه ساز در این حوزه ، افزود: این سازمان هم به همین میزان به ساخت فضای آموزشی کمک کرد. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: مرکز نیکوکاری نوسازان مدرسه ساز با هدف ارتقای سطح آموزش استان به مدرسه سازی و مشارکت در ساخت مدرسه ورود کرده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: با بیان اینکه مدرسه سازی در برخی مناطق کشور ما از جمله یزد دچار مشکلاتی شده است، افزود: در یزد رشد پنج درصدی جمعیت دانش آموزی را شاهد هستیم که این امر نیازمند توجه جدی به مدرسه سازی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: ساخت و ساز مدرسه در این استان در طول سال 99 نسبت به سال ماقبل آن 30 درصد رشد یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سه برادر غلامرضا ، کریم و علی با تلاش و همت و درایت به ثروتی خدادادی دست یافتند و آن را در امور انسان دوستانه هزینه کردند، برادر بزرگتر، غلامرضا و برادر کوچکتر علی به دیار باقی شتافتند اما کریم ، برادر دومشان حالا پرچم دار امور خیرخواهانه است ...
محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در آیین افتتاح 27 پروژه آموزشی و ورزشی در استان یزد بابیان اینکه فعالیت در عرصه مدرسه سازی توفیق الهی است که نصیب خیرین شده است، گفت: مدرسه جایگاه انسان سازی و تربیت است از این رو افتتاح مدرسه نیازمند جشن باشکوهی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: در راستای ورود بسیج سازندگی به عرصه مدرسه سازی با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی قرارگاه جهادگران مدرسه ساز تشکیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با اشاره به مشارکت خوب خیران یزد در تامین و ساخت فضاهای آموزشی اظهار کرد: این استان در این زمینه از مناطق پیشتاز ایران در مدرسه سازی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - معاون وزارت آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس گفت: افراد خیر سال 1399، 2 هزار و 500 میلیارد تومان برای ساخت و تامین فضاهای آموزشی کمک کردند.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نشان سفیر مدرسه سازی از سوی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، به استاد عثمان محمد پرست اهدا شد. نشان سفیر مدرسه سازی از سوی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، به استاد عثمان محمد پرست اهدا شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۵۴    
کلنگ احداث مدرسه 3کلاسه خیرساز روستای امند درمنطقه صوفیان استان آذربایجان شرقی به زمین زده شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از صوفیان ، این مدرسه 3 کلاسه خیر ساز در زیربنای150متر مربع بنا به همت شرکت میهن خواهد شد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پاکدشت- معاون وزیر آموزش و پرورش از آغاز فعالیت قرارگاه جهادگران مدرسه ساز در کشور خبر داد و گفت: مبلغ 8 هزار و 600 میلیارد تومان بودجه جهت مدرسه سازی طی سال 1400 در کشور اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور گفت: با همت دولت تدبیر و امید و همراهی نمایندگان مجلس، در بودجه سال 1400، هشت هزار و 600 میلیارد تومان به امر مدرسه سازی اختصاص پیدا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون برنامه ریزی و مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور از خیرین به عنوان بازویی مهم در امر مدرسه سازی در مناطق محروم کشور یاد کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ روزنامه ایران نوشت: باور می کنید با کاغذ باطله بتوان مدرسه ساخت؟ اما باور کنید با کاغذ های به درد نخور و دورریز سه مدرسه در مناطق محروم عشایری ساخته شده است ...
مهراله رخشانی مهر در مراسم راه اندازی قرارگاه جهادگران مدرسه ساز با بیان اینکه ترویج فرهنگ کار جهادی و اقدامات نیکوکارانه بخشی از وظایف تربیتی ما است، گفت: تشکیل این قرارگاه موجب انسجام و هماهنگی بیشتر فعالیت های جهادی مدرسه سازی در مناطق محروم کشور می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، در آیین افتتاح هنرستان هنرهای اسلامی شهید چراغچی مشهد گفت: از سال 92 تاکنون 81 هزار و 500 کلاس درس در قالب 16 هزار پروژه آموزشی به بهره برداری رسیده است و سامانه گرمایشی 280 هزار کلاس درس نیز استاندارد سازی شده است. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۲۱    
همزمان با عید نوروز روزانه 10 تا 20 نفر از مردم با اتوبوس های اتوبوک جابه جا می شدند، اهدای کتاب به مسافران همچنین سخنرانی نویسندگان و استادان دانشگاه از جمله برنامه های این طرح بود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نخستین مجموعه آبی دانش آموزان با نیازهای ویژه کشور با حضور رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در شهر مشهد مقدس افتتاح شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مهراله رخشانی مهر ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نخستین مجموعه آبی دانش آموزان بانیازهای ویژه کشور، روز شنبه با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در شهر مشهد افتتاح شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- مدیرکل نوسازی و تجهیزمدارس البرز گفت: برای نخستین بار در کشور 13 میلیارد تومان از محل زکات مستحبی در این استان به امر مقدس مدرسه سازی اختصاص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با تهیه اطلس فضاهای آموزشی چهارمحال و بختیاری برنامه ریزی برای احداث مدارس جدید و اطلاع از مدارس تخریبی دقیق تر می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۵۶    
مدرسه خیری شهر ناغان با حضور نماینده مردم شهرستان های کیار، کوهرنگ و اردل در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل آموزش و پرورش و مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کلنگ زنی شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت مدرسه سازی و فعال شدن مجمع خیران مدرسه ساز در استان از سال 77 تاکنون گفت: 30 درصد مدارس استان توسط خیران احداث شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۸:۰۰    
مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مدرسه سازی یک تجارت معنوی است، گفت: در شهر ناغان مجمع خیرین تشکیل شده و با کمک های خیرین کلنگ زنی یک مدرسه انجام می شود، همچنین سازمان نوسازی مدارس استان نیز کمک می کند تا پروژه سریع تر تمام شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
حیدر قصاب زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عملیات اجرایی ساخت این تعداد مدرسه از سال گذشته با هدف توسعه عدالت آموزشی و نوسازی و مقاوم سازی مدارس در مناطق روستایی این شهرستان شروع شده است. وی افزود: در حال حاضر 16 طرح مدرسه سازی در این شهرستان [...]
معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از مشارکت یک میلیون نفری مردم نیک اندیش کشورمان در طرح مدرسه سازی آجر به آجر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان نوسازی، توسعه، تجهیز و بازسازی مدارس کشور گفت: یک میلیارد و 600 میلیون تومان از محل پویش طرح تحولی آجر به آجر برای مدرسه سازی جمع آوری شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۸    
اصغری از انعقاد 60 تفاهم همکاری برای ساخت مدرسه با خیران در سال 99 خبر داد و گفت: براساس این تفاهم نامه ها 300 کلاس درس در گلستان ساخته می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل نوسازی مدارس استان سمنان با اشاره به راه اندازی چندین پویش ملی برای تکمیل زیرساخت های آموزشی گفت: پویش های "من مادرم، بچه های ایران فرزند من" و "آجر به آجر"بستر مناسبی برای سرعت بخشی به زیرساخت های آموزشی در کشور و خصوصا در مناطق محروم و روستایی فراهم کرده است.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به اهمیّت مشارکت خیّرین در مدرسه سازی گفت: خدا را شاکریم که در شهری زندگی می کنیم که چنین نیکوکاران و اندیشه های پاکی دارند و امیدواریم که دانش آموزانی در این هنرستان ها رشد یابند که در آینده کشور تاثیرگذار باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار، داورزنی مدیر اداره آموزش و پرورش و دیگر مسئولان با محوریت ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در سال 99 و اولویت های سال آتی و برنامه ریزی برای بزرگداشت هفته معلم برگزار شد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اپراتور اول به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در پیشبرد مسئولیت های اجتماعی، اقدامات موثری را در سه محور حمایتگری و اسپانسرینگ و فعالیتهای بشردوستانه و محیط زیست صورت داده و با توجه به اهمیت بحث آموزش و جایگاه ویژه فراهم سازی زیرساخت های آموزشی در توسعه یافتگی کشورها ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سیمای گلستان با تهیه و تولید مستند حاج رضا به روایت داستان زندگی مرد نیکوکاری به نام زنده یاد حاج رضا کردکتولی پرداخته که یکی از خیرین عرصه سلامت و مدرسه سازی در این استان است و در طول حیات خود خدمات فراوانی به مردم این منطقه داشته است. ...