یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۲۳:۱۷Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدرسه سازی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
مدرسه 6 کلاسه اولیای آسمانی، با سرمایه گذاری 9 میلیارد تومانی خانواده مرحوم امین لسانی افتتاح شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با حضور در آئین افتتاح دبیرستان خیرساز سیاوش زرازوند ( اسوه ) در منطقه9؛ مدرسه سازی را پایه ریزی زیربنای اقدامی فرهنگی دانست و بر لزوم معرفی خیرین مدرسه ساز به منظور پرورش دانش آموزان خیر تاکید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت ایجاد زیرساخت ها جهت تسریع در روند توسعه استان گفت: نهضت های آبرسانی، مدرسه سازی و ساخت مسکن در مناطق مختلف و شهرستان ها آغاز شده و نیازمند حمایت نهادهای حاکمیتی هستیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در جلسه مجمع خیرین مدرسه ساز استان ضمن قدردانی از مشایعت و مشارکت مجموعه های خیریه و خیرین نیک اندیش در حوزه ساخت و ساز فضاهای آموزشی، گفت: در کنار مدرسه سازی مقوله مدرسه یاری، نگهداشت فضاها و توسعه جذب نیروی انسانی بسیار مهم است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
یکی از آثار مثبت مدرسه سازی و کمک به ارتقای آموزشی، جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان و همچنین ممانعت از مهاجرت از روستاهاست؛ در روستایی که مدرسه ساخته شده باشد والدین دیگر برای تحصیل فرزندان شان به شهرها مهاجرت نمی کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۱۲    
ارومیه - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی گفت: در سال مالی 1401 که تا پایان شهریور امسال ادامه داشت، اعتباری به میزان 10 هزار میلیارد ریال مصوب و از این میزان 9 هزار میلیارد ریال تخصیص پیدا کرد که 100 درصد مبلغ تخصیصی جذب و در روند مدرسه سازی هزینه شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۴۰    
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان گفت: خیرین استان اصفهان در 80 درصد پروژه های مدرسه سازی با وزارت آموزش پرورش مشارکت دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت: اینکه ظرف 6 ماه 68 درصد مدرسه سازی در روستاها و مناطق محروم انجام شده است، نشان دهنده صداقت ادعای دولت سیزدهم در حوزه خدمات رسانی به مناطق محروم است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان ؛ در این مراسم برخی از مسئولان استانی از جمله، مهدی اربابی مدیرکل توسعه مشارکت های مردمی سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور، خانواده عبدالهی خیر مدرسه ساز، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس کرمان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۲    
در ادامه نهضت مدرسه سازی در سیستان و بلوچستان، مدرسه 3 کلاسه متوسطه اول روستای ساندکزهی منطقه پلان افتتاح و به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر نظارت بر طرح های سازمان نوسازی مدارس کشور با بیان اینکه امروز خیرین در حوزه مدرسه سازی فعال هستند، گفت: در دولت مردمی تا به امروز بیش از 5 هزار فضای آموزشی و پرورشی با منابع دولتی و خیری احداث شده است که در جای خود کار بسیار بزرگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مهر تحصیلی با مدرسه سازی در بجنورد و اسفراین و اهدای نوشت افزار در فاروج و راز و جرگلان ادامه یافت.
همزمان با افتتاح 110 مدرسه برکت در 20 استان کشور مدرسه 15 کلاسه شهید آرمان علی وردی در روستای فیروز بهرام بخش چهاردانگه شهرستان اسلامشهر افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
همزمان با افتتاح 110 مدرسه برکت در 20 استان کشور مدرسه 15 کلاسه شهید آرمان علی وردی در روستای فیروز بهرام بخش چهاردانگه شهرستان اسلامشهر افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: رشد سرانه فضای آموزشی از 1.5 مترمربع در ابتدای انقلاب، به 5.2 مترمربع با زحمات جهادی زیادی به دست آمده است که اگر این اتفاقات را منقطع از آن جهاد دفاع مقدس بدانیم خطای راهبردی است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۱۷    
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: انسان های زیادی تمکن مالی دارند، اما همه آن ها خیر نمی شوند و از بین خیران نیز تمام افراد به سمت مدرسه سازی نمی روند؛ البته تمام کارهای خیر همچون جاده سازی، پل سازی، بیمارستان سازی و... خوب است اما هیچ یک مانند مدرسه نیست، زیرا در مدرسه انسان ساخته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به رویکرد دولت سیزدهم در حوزه مدرسه سازی پیش بینی می شود رقم اعتبارات دولتی و خیری در سال 1402 به 2 هزار میلیارد تومان افزایش یابد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: با نگاه ویژه دولت سیزدهم، اعتبارات حوزه نوسازی این استان در یک ساله گذشته رشد 100درصدی داشته و مشارکت و همراهی خیران هم بسیار چشمگیر بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بردسکن- رئیس اداره مدارس غیردولتی مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: خیران در استان بیش از 60 درصد تعهد خود را محقق و بیش از 500 میلیارد تومان به مدرسه سازی کمک کردند.
ایستا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز: بانک پاسارگاد در ادامۀ برنامۀ متعالی توسعۀ فضاهای آموزشی در نقاط کم برخوردار کشور، مدرسۀ "پاسارگاد" را در روستای اسلام آباد شهرستان آق قلای استان گلستان افتتاح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل نوسازی مدارس استان سمنان گفت: در شش ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش 53 درصدی مشارکت خیران مدرسه ساز استان را شاهد بودیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدرسه سازی سخت است به گونه ای که یک مدرسه 100 متری حدود 20 میلیارد ریال هزینه نیاز دارد، افزایش 38 هزار متر مربعی فضاهای آموزشی، 26 هزار متر مربعی فضای ورزشی و چهار هزار متر مربعی فضای فرهنگی در مدت این 2 سال جزو اقدام های تحولی دولت سیزدهم در امر مدرسه سازی بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: خوشبختانه امسال نهضت مدرسه سازی در استان با سرعت مضاعفی پیش رفت و تعداد بسیاری مدرسه جدید برای آغاز سال تحصیلی 1402 مهیای پذیرایی از دانش آموزان شدند.
تحویل قریب به 28 هزار کلاس درس در طول دولت سیزدهم و تحویل بیش از 15 هزار کلاس درس در کمتر از ده ماه ، افتخار بزرگ سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در نهضت مدرسه سازی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند_ مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر 163 پروژه در حین احداث و نیمه تمام مدرسه سازی در استان وجود دارد که اول مهر 56 پروژه به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: با توجه به نهضت مدرسه سازی در استان ضرورت دارد فرمانداران و شهرداران نسبت به جانمایی پروژه مدارس اقدام کنند چراکه خیرین آمادگی کامل برای این امر دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان سمنان از افزودن 15 هزار مترمربع فضای آموزشی، فرهنگی و ورزشی به مدارس این استان در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس خبر داد.
مهدی اربابی شناخت ظرفیت های جدید بانوان خیر در عرصه مدرسه سازی را اصلی ترین هدف شورای بانوان استان ها عنوان کرد.
بانک مسکن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
در تداوم مدرسه سازی بانک مسکن، دانش آموزان سه روستای دیگر در استان های مرکزی، زنجان و سیستان و بلوچستان از مهرماه امسال به شوق آموختن روانه مدارس شهدای بانک مسکن می شوند.
ایران خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه برای مدرسه سازی به کمک همه نیاز داریم گفت: علی رغم اینکه در 6 ماهه اول امسال پروژه های متعددی ساخته شده اند اما باز هم نیاز به مدرسه سازی داریم.
استاندار آذربایجان غربی گفت: توسعه هنرستان ها در استان در راستای تربیت نیروی کار ماهر ضروری بوده و در دستور کار آموزش و پرورش قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به منظور تامین فضای سالم و شاداب آموزشی در حال حاضر شش مدرسه با 35 کلاس درس در نقاط مختلف شهرستان پلدشت احداث می شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
حمیدرضا خان محمدی ؛ رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور مدرسه به عنوان کالبد نظام تعلیم و تربیت همواره کانون تحولات فرهنگی و اجتماعی جامعه بوده و تأثیر مهمی در فعالیت، حیات و پویایی علمی جامعه دارد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس از خیرین مدرسه ساز و مشارکت مردم در جهاد مدرسه سازی، مجموعه حمایت ها و توجه دولت، نگاه جهادی وزیر آموزش و پرورش، زحمات و تلاش های شبانه روزی خانواده بزرگ نوسازی مدارس در سراسر کشور قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان با اشاره به اینکه در تمامی شهرک های اقماری زنجان به جز شهرک کوی ثمین در حال ساخت مدرسه هستیم، گفت: تعداد 6 پروژه مدرسه سازی در فازهای مختلف شهرک گلشهر در دست ساخت است.
تحویل و آماده سازی بیش از 2000 پروژه آموزشی و پرورشی به حمایت جامعه خیرین مدرسه ساز و همت همکاران پرتلاش و جهادی سازمان نوسازی مدارس در سطح کشور بوده است.
تحویل و آماده سازی مدارس جدید، به برکت تلاش های خیرین مدرسه ساز و همچنین مدیران دلسوز، با کفایت و باانگیزه بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان بیش از سه هزار کلاس درس در 2 سال اخیر از محل اعتبارات دولتی، مشارکتی و آورده خیران، مؤسسات و مجموعه های خیریه در استان ساخته شد گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
امسال برای اجرای طرح های آموزشی شهرستان 270 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۷    
زنده یاد حاج حبیب ا... قفلی فرزند حاج عبدالحسین متولد نیمه خرداد سال 1310 مشهد، از سردمداران مدرسه سازی خراسان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز گفت: در راستای توسعه سرانه های آموزشی استان 70 پروژه مدرسه سازی کلید خورده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۷    
اسماعیل فلاح مقدم با وجود 84 سال سن هنوز هم دغدغه آرامش و آسایش دیگران را دارد. او حدود 11 هزارمترمربع زمین در منطقه ما برای مدرسه سازی اهدا کرده است.
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان درحاشیه بازدید از پروژه ی درحال تکمیل و افتتاح آیت الله بهجت (ره) که در روز سه شنبه 21 شهریور صورت گرفت،گفت: امسال در سال تحصیلی جدید تحول و انقلابی بزرگ در مدرسه سازی در سراسر کشور رخ داده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۷    
بحران کمبود مدارس در استان البرز به مسئله حاد تبدیل شده است تا جایی که علاوه بر مسئولان آموزش و پرورش و استانداری، اعتراض و پیگیری نمایندگان استان را هم در پی داشته است. ...
تبریزمن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس آذربایجان شرقی از شهرداری تبریز درخواست کرد تا در امر مدرسه سازی دست خیرین را بگیرند زیرا بروکراسی اداری یه مقدار خیران را گریزان کرده است.
حمیدرضا خان محمدی در جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران کل نوسازی مدارس استان ها گفت: مدرسه سازی، از پدیده های امیدآفرین مبتنی بر ایمان است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
از جمله اقدمات مؤثر بانک ایران زمین در حیطه مسئولیت اجتماعی می توان به سه حوزه محیط زیست، مدرسه سازی و حمایت از کودکان بی سرپرست اشاره کرد.