سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۴:۱۹Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یهودی»

رسانه های صهیونیستی گزارش دادند، وزیر ارتباطات این رژیم در صدر هیأتی وارد ریاض پایتخت عربستان سعودی شده است.
ایکنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حکم دادگاه رژیم صهیونیستی در به رسمیت شناختن نیایش با صدای بلند صهیونیست ها در مسجدالاقصی، یورش صدها شهرک نشین صهیونیست در چهارمین روز موسوم به عید عرش یهودی به این مکان مقدس و محکومیت تعرض به مسجدالاقصی از سوی آنکارا از تازه ترین تحولات مربوط به قبله نخست مسلمانان است.
ده ها شهرک نشین صهیونیست در چهارمین روز پیاپی به بهانه اعیاد یهودی با حمایت نظامیان اسرائیلی به مسجدالاقصی یورش بردند.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اداره اوقاف اسلامی در قدس اشغالی اعلام کرد: بیش از 100 شهرک نشین و افراطی یهودی برای چهارمین روز متوالی به مسجدالاقصی یورش بردند.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه ترکیه طی بیانیه ای، یورش گروه های یهودی افراطی به مسجدالاقصی در قدس شرقی تحت حمایت نظامیان صهیونیست را محکوم کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۲۵    
به گزارش - از مشهورترین چهره هایی که در این باره اظهار نظر کرده اند، مایکل هارت ، دکتر گلد زیهر استاد دانشکده علوم دانشگاه بوداپست و برنارد شاو نویسنده مطرح انگلیسی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۸:۵۴    
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس گفت: حماس:عادی سازی روابط عرب ها با رژیم صهیونیستی پوششی برای اجرای طرح های یهودی سازی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- درپی تداوم اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان تندرو در مسجد الاقصی به بهانه اعیاد یهودی ، وزارت خارجه اردن بار دیگر خواستار توقف این اقدامات از سوی رژیم تل آویو شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۱۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، گفت: تفرقه از منظر قرآن کریم امری کاملا مشرکانه و خلاف خواست خداوند است و منشا آن هم عمدتا دینداران هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۲    
تهران-ایرنا- شهرک نشینیان صهیونیست برای سومین روز متوالی به بهانه اعیاد یهودی با ورود غیرقانونی به مسجدالاقصی، به این مکان مقدس هتک حرمت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
از صبح امروز تا کنون، صدها شهرک نشین صهیونیست تحت پوشش نظامیان اشغالگر، به بهانه یکی از اعیاد یهودی به صحن های مسجدالاقصی یورش آوردند و با نمازگزاران فلسطینی درگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اداره اوقاف اسلامی در قدس اشغالی اعلام کرد که از صبح دوشنبه 1035 شهرک نشین و افراطی یهودی تحت حمایت پلیس رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی یورش بردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۹    
صدها شهرک نشین اشغالگر صهیونیست از ساعات اولیه صبح امروز به بهانه مراسم یهودی به مسجد الاقصی تعرض کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
شهرک نشینیان صهیونیست برای سومین روز متوالی به بهانه اعیاد یهودی با ورود غیرقانونی به مسجدالاقصی، به این مکان مقدس هتک حرمت کردند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۵    
کارشناسان امور قدس اشغالی درباره وخامت اوضاع در مسجدالاقصی و طرح های خطرناک رژیم صهیونیستی هشدار دادند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس در واکنش به افتتاح تونلی دیگر در زیر مسجد الاقصی توسط دشمن اشغالگر صهیونیستی تاکید کرد که این جنایتی دیگر در راستای یهودی سازی قدس و سیطره بر مسجد الاقصی است اما راه به جایی نخواهد برد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
بایدن از نتانیاهو خواسته است که در برابر عادی سازی رابطه با عربستان، از اقدامی که امکان تأسیس کشور فلسطینی را از بین ببرد، خودداری کند. این به معنای خودداری اسرائیل از الحاق بخشی از سرزمین های فلسطینی و انصراف از ایجاد شهرک های یهودی نشین جدید در کرانۀ باختری است و نه چیزی فراتر از آن.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با افتتاح یک تونل جدید در زیر مسجدالاقصی در راستای یهودی سازی آن، صبح امروز ده ها شهرک نشین صهیونیست، برای چندمین روز متوالی به بهانه اعیاد یهودی، متعرض صحن های مسجدالاقصی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رژیم صهیونیستی همزمان با اعیاد یهودی، تونل تازه ای را در زیر مسجدالاقصی افتتاح کرده که از صحن براق تا قصرهای اموی امتداد یافته است.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۱    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، نوبل پزشکی به سه پژوهشگر – هاروی آلتر (آمریکا)، چارلز رایس (آمریکا) و مایکل هاوتن (انگلیس) – برای اکتشافات در زمینه ی ویروس هپاتیت سی اهدا شده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته، دستگاه های امنیتی رژیم اسرائیل مدعی شدند که اعضای هسته ای پنج نفره را بازداشت کرده اند که از فردی ایرانی در اردن برای انجام ترور در داخل اسرائیل دستور گرفته بودند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۵۱    
رژیم صهیونیستی با توجه به تعطیلات یهودی ها، تدابیر امنیتی را به حدی افزایش داده که علاوه بر بالا بردن سطح هشدار برای مقابله با عملیات های فلسطینیان، نیرو های مستقر امنیتی خود را هم بیشتر کرده است با هدف کنترل بحران های همه جانبه ای که صهیونیست ها با آن دست به گریبان هستند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نوشته روزنامه العربی الجدید، در این زمینه، ارتش رژیم صهیونیستی و سرویس های امنیتی این رژیم تصمیم گرفتند سطح آمادگی خود را برای مقابله با تلاش ها برای انجام عملیات ضد صهیونیستی در طول تعطیلات عید عرش افزایش دهند. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۲    
فیلم ویدئویی از آواز خوانی و رقص و پایکوبی شهرک نشینان یهودی روی قبور مسلمانان در قبرستان باب الرحمه بیت المقدس، خشم و محکومیت گسترده ای را به وجود آورده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۸    
تهران-ایرنا- پلیس رژیم صهیونیستی امروز(شنبه) با به خشونت کشاندن تظاهرات اعتراضی اریتره تباران (مهاجران) یهودی، موجب کشته یا زخمی شدن 10 نفر از آنها شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت بجنورد گفت:در هشت سال دفاع مقدس رزمندگان از ادیان مختلف الهی در کشور، شیعه، سنی، مسیحی، زرتشتی و یهودی در جبهه های حق علیه باطل حضور یافتند و حتی شهید هم شدند و این امر بهترین مصداق وجود وحدت کامل در کشور است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از فلسطین الیوم، رسانه های عربی امروز جمعه از تصمیم آماده باش امنیتی در این رژیم از بیم عملیات شهادت طلبانه در اعیاد یهودی خبر دادند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۲    
رژیم اشغالگر قدس به بهانه اعیاد یهودی تصمیم گرفت کرانه باختری رود اردن را به طور کامل مسدود کند. بر اساس این تصمیم همه گذرگاه ها به نوار غزه نیز مسدود خواهد شد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی به بهانه اعیاد یهودی به مدت 2 روز همه گذرگاه ها با کرانه باختری و نوار غزه را بست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد جمعه گزارش دادند، رژیم صهیونیستی به بهانه اعیاد یهودی به مدت 2 روز همه گذرگاه ها با کرانه باختری و نوار غزه را بست.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۱    
هر سال ولادت پیامبر اکرم(ص) که فرا می رسد و نشاط و شادی را در اهل سنت و تشیع می بینیم و از این وحدت و یکدلی به خود می بالیم و خدا را شاکریم. مهم نیست با چه دین و مذهبی بر روی این کره خاکی زندگی کنیم، مهم نیست اهل سنت باشی یا شیعه، مسیحی باشی یا مسلمان، یهودی باشی یا زرتشتی ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری زیرنویس، سیدعبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن در جشن باشکوه صدها هزار یمنی به مناسبت سالگرد ولادت باسعادت پیامبر اسلام(ص) گفت ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۱    
سرویس خارجی- رئیس رژیم صهیونیستی در واکنش به درگیری معترضان چپ گرا با صهیونیست های دینی و حریدی در تل آویو در مراسم عید یهودی موسوم به یوم کیپور اذعان کرد که این رژیم دچار یک وضعیت بحرانی و وحشتناک شده است و ما در حال درگیری با خودمان هستیم. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا : مراسم عید یهودی از جمله مراسمی بود که صهیونیست ها از آن به عنوان نماد وحدت یاد می کردند، اما اکنون به مظهر اختلاف بین آنها تبدیل شده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
شبکه عبری ریشت کان گزارش داد، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در هفته های اخیر در آخرین جلسه کابینه رژیم صهیونیستی به وزرای خود هشدار داد که اگر مرز های شرقی به طور کامل بسته نشود، هیچ دولت یهودی وجود نخواهد داشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۳    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا با اشاره به اینکه یورش رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی در راستای اجرای سیاست یهودی سازی مسجدالاقصی و شهر بیت المقدس است گفت: امروز علی رغم سیاست پلیدی که صهیونیست ها دارند، جبهه مقاومت جلوی این خواهد ایستاد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن هدف از تحرکات لابی یهودی صهیونیستی در جهان با کمک آمریکا را مهار مسلمانان و نفوذ میان آنها دانست.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
یک زن پس از سالها از آزار روحی که توسط شوهرش می دیده پرده برداشت. به گزارش وقت صبح ، یک زن یهودی در گواتمالا پس از چندسال آزار و اذیت خانواده شوهرش پرده از راز های آن ها برداشت. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
درپی درگیری معترضان چپ گرا با صهیونیست های دینی و حریدی در تل آویو هنگام برگزاری مراسم عید یهودی موسوم به یوم کیپور ، رئیس رژیم صهیونیستی اذعان کرد که این رژیم دچار یک وضعیت بحرانی و وحشتناک شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
در پی تداوم هشدارها نسبت به احتمال تشدید عملیات های ضد صهیونیستی، منابع خبری از تداوم آماده باش نهاد نظامی و امنیتی رژیم اشغالگر تا پایان اعیاد یهودی خبر داده اند.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
ارامنه قره باغ در حال ترک سرزمین خود به سمت ارمنستان/ رویترز یک مرد یهودی ارتدوکس در کنیسه ای در شهر بیت شمش از تازیانه چرمی برای ضربه زدن به دیگری در طول رسوم "مالکوت" استفاده می کند. مالکوت یک رسم یهودی است که برای کفاره گناهان پیش از یوم کیپور (روز کفاره یهودیان) انجام می شود./ رویترز ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: درگیری های بین سران اسرائیل تا حدی تشدید شده که ائتلاف حاکم و مخالفان درباره نحوه برگزاری مراسم عید یهودی هم با یکدیگر با چالش خوردند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
پیرو انتشار خبر فوت یک زندانی یهودی ایرانی-امریکایی به دلیل ارائه نکردن خدمات درمانی در ندامتگاه اوین که از سوی برخی رسانه های معاند منتشر شد، روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران طی جوابیه ای به این خبر کذب واکنش نشان داد. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۴    
سازمان اوقاف اسلامی در قدس اشغالی حمله شهرک نشینان صهیونیست به قبرستان باب الرحمه در شرق مسجدالاقصی را به شدت محکوم کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه ایران: در ادامه دور تازه یورش شهرک نشین ها به مسجدالاقصی همزمان با آغاز اعیاد یهودی که از روز یکشنبه آغاز شد، دیروز نیز این شهرک نشینان تحت حمایت نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی وارد مسجدالاقصی شدند. اقدامی که واکنش های زیادی را برانگیخته است. ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جنبش مقاومت اسلامی حماس در خارج در سخنانی نسبت به ادامه تعرض صهیونیست های تندرو به مسجدالاقصی هشدار داد و این اقدام را به منزله بازی با آتش ارزیابی کرد. ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۵    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، جشنواره ی یهودیان به نام یوم کیپور در مقدس ترین روز سال از دیدگاه آیین یهود برگزار می شود. این جشنواره کمی بیش از یک هفته بعد از سال نوی یهودی روش هشانا است و در آن یک روز کامل روزه می گیرند. مطالب مرتبط همزمان با آغاز سال جدید یهودیان حوزویان تهران با رهبر... ...
فرادید   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
فرادید| سومین سفر ناصرالدین شاه به اروپا در فروردین سال 1268 شمسی آغاز شد؛ او در این سفر ابتدا به روسیه رفت و سپس عازم کشورهای آلمان، هلند، بلژیک و انگلستان شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
فرادید نوشت: دربخشی از روزنامۀ خاطرات ناصرالدین شاه روز شنبه پانزدهم تیرماه سال 1268 شمسی (ذی القعده سال 1306 قمری) به حضور در قصرهای خانوادۀ یهودی و ثروتمند روچیلد در اطراف لندن پرداخته شده است .