پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۳:۳۶Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرارگاه حمزه»

آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۰    
معاون آموزشی قرارگاه حمزه سیدالشهدا اظهار کرد: حضرت امام (ره) بعد از عزل بنی صدر، دفاع مردمی که به عنوان دفاع مقدس شناخته شد را تعریف کردند و فرهنگ جنگ را تغییر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در آیین گرامیداشت روز سرباز در قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) سربازان نمونه رده های مختلف سپاه در آذربایجان غربی تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۸    
سرلشکر شهید حسن آبشناسان از جمله فرماندهان هشت سال دفاع مقدس به شمار می رود که با فرماندهی در قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) و حضور مستمر در جبهه های نبرد حق علیه باطل، صحنه های بی نظیری را در برابر رژیم بعث خلق کرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی امروز به همراه سردار ارجمندی فر جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) و سردار وحیدی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی از نمایشگاه فرهنگی، هنری و رزمی دفاع مقدس ارومیه بازدید کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۲    
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: برابر آنجه رصد کرده ایم بخش قابل توجه ای از مقر های اشرار و ضد انقلاب در اقلیم کردستان تخلیه شده است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، وزارت خزانه داری آمریکا نام 29 فرد و نهاد ایرانی را به بهانه حقوق بشر از جمله خبرگزاری های فارس و تسنیم و نیز شبکه پرس تی وی در لیست تحریمی خود قرار داد ...
دفتر کنترل دارایی های خارجی (اُفک) وزارت خزانه داری آمریکا طی بیانیه ای اعلام کرد که خبرگزاری فارس ، خبرگزاری تسنیم و شبکه پِرِس تی وی به لیست تحریم های این کشور اضافه شدند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، وزارت خزانه داری آمریکا نام 29 فرد و نهاد ایرانی را به بهانه حقوق بشر از جمله خبرگزاری های فارس و تسنیم و نیز شبکه پرس تی وی در لیست تحریمی خود قرار داد ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که 29 شخص و نهاد ایرانی را در لیست تحریم های خود قرار داده است. به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پیام فوری؛ به نقل از اسپوتنیک، خزانه داری آمریکا در سالگرد آغاز ناآرامی های سال گذشته، خبرگزاری فارس، تسنیم و شبکه پرس تیوی را در لیست تحریم های خود قرار داد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۵    
تصاویر تازه انتقال تانک ها، نفربرها و راکت اندازها به همراه نیروهای ویژه را با اسکورت دسته هلی کوپترهای سپاه پاسداران به سمت مرزهای شمال غربی را به همراه توضیحات سردار پورجمشیدیان فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا می بینید و می شنوید.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
در پی نزدیک شدن به پایان اولتیماتوم ایران به عراق برای خلع سلاح گروه های تروریستی تجزیه طلب در اقلیم کردستان (28 شهریورماه)، برخی گزارشهای مردمی و ویدئوهای دریافتی از شهروندان نشان می دهد که نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حال اعزام بخشی از تجهیزات زرهی خود به این منطقه شمالغرب کشورمان ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سردار پورجمشیدیان فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا از اعزام کاروان توپخانه و زرهی سپاه پاسداران به مرزهای شمال غرب کشور خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سردار پورجمشیدیان فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا از اعزام کاروان توپخانه و زرهی سپاه پاسداران به مرزهای شمالغرب کشور خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سردار پورجمشیدیان فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا از اعزام کاروان توپخانه و زرهی سپاه پاسداران به مرزهای شمالغرب کشور خبر داد. منبع: فارس
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۳:۱۵    
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) شمال غرب سپاه با اشاره به انتقال بخشی از تجهیزات زرهی سپاه به مناطق مرزی غرب کشور گفت: سپاه در تأمین امنیت شهرهای مرزی و امنیت مردم مرزنشین در استان های غربی و شمال غرب کشور مصمم و جدی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران توانا_ سردار پور جمشیدیان فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدای نیروی زمینی سپاه گفت: 18 هزار باتوم، 53 هزار شوکر، 54 هزار انواع چاقوهای ضامن دار که می توانست در اغتشاشات مورد استفاده قرار گیرد کشف و ضبط شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا به خبر اعزام کاروان توپخانه وزرهی سپاه پاسداران به مرزهای شمالغرب کشور واکنش نشان داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۴۳    
فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا نیروی زمینی سپاه : بزرگ ترین محموله تجهیزات و سلاح های ویژه آشوب کشف شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه، بزرگترین محموله انواع سلاح گرم و سرد و تجهیزات ویژه آشوب در کشور را کشف و ضبط کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه حمزه از کشف بزرگترین محموله انواع سلاح گرم و سرد و تجهیزات ویژه آشوب و اغتشاشات در کشور خبر داد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: امنیت مردم خط قرمز ماست و به عوامل خودفروخته داخلی و خارجی می گوییم که در صورت هر اقدام خرابکارانه توسط آنها پاسخ ما سخت و پشیمان کننده خواهد بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بزرگترین محموله تجهیزات و سلاح های سرد برای بکارگیری در اغتشاشات حاوی باتوم، شوکر و انواع سلاح های گرم در منطقه شمال غرب کشور توسط قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) سپاه کشف و ضبط شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
بزرگترین محموله تجهیزات و سلاح های سرد برای بکارگیری در اغتشاشات حاوی باتوم، شوکر و انواع سلاح های گرم در منطقه شمال غرب کشور توسط قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) سپاه کشف و ضبط شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سردار پورجمشیدیان گفت: بزرگترین محموله قاچاق اقلام ویژه اغتشاشات توسط رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا نزسا کشف و ضبط شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس، تصاویری از کشف محموله سلاح گرم و سرد برای آشوب در ایران را منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
با هوشیاری رزمندگان جان برکف قرارگاه حمزه سید الشهدا نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، محموله بزرگ از انواع سلاح های سرد و گرم که برای به آشوب کشاندن شهرهای مختلف قصد ورود به کشور را داشت، کشف و ضبط شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) به همراه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ با فرماندار این شهر به مناسبت گرامیداشت هفته دولت دیدار کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۰:۲۱    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) و هیات همراه از خانواده های معظم شهداء سردارشهید "رضا الماسی و حاج صمد بوستانی" دیدار کردند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۶:۵۶    
حوزه/ طی مراسمی حجت الاسلام ابراهیمی به عنوان مسئول دفتر جدید نمایندگی ولی فقیه در لشکر 3 قرارگاه حمزه سیدالشهدا منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۳:۰۵    
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع): انقلاب اسلامی ثمره رشادت و از خودگذشتی جوانان با غیرتی است که در راه آرمان های امام ثابت قدم بودند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده اسبق قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) گفت: در گام دوم انقلاب نیاز داریم با مدیران قوی، سالم و پر تلاش مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را حل کنیم و این ظرفیت در سراسر ایران وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه حمزه درگذشت سردار خستگی ناپذیر سپاه اسلام حاج رحیم قراجه داغی را تسلیت گفت.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - امیر حسین صالحیان پاسدار نیروی زمینی سپاه در ماموریت گشتی در مرز چالدران طی درگیری با گروهک های تروریستی به فیض شهادت نائل آمد. به گزارش باغستان نیوز به نقل از روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) اعلام کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۰:۵۰    
با حضور فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) از تعدادی ازخبرنگاران و فعالین رسانه ای در ارومیه تجلیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۹:۳۱    
فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا (س) گفت: امنیت و توسعه مولفه های لازم برای پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر در شمال غرب کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه -فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) گفت: یکی از رسالت های خبرنگاران داشتن نگاه انقلابی و جهادی است و با این نگاه یاری گر دستگاه های اجرایی باشند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - فرمانده قرارگاه حمزه سیدا الشهدا (س) گفت: امنیت و توسعه مولفه های لازم برای پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر در شمال غرب کشور است و اهالی رسانه می توانند به تحقق بیش از پیش این دو مهم کمک کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۳:۱۱    
به مناسبت روز خبرنگار در نشستی ،سردارعلی اکبر پورجمشیدیان فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام از جمعی از اصحاب رسانه استان تجلیل کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رسانه هابه عنوان محور توسعه هستند و باید در این عرصه با جدیت ورود کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا گفت: یکی از رسالتهای خبرنگاران این است که نگاهی انقلابی و جهادی نسبت به مسائل داشته باشند و با این نگاه یاری گر دستگاهها باشند.
برترین ها / حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۲:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
در شامگاه 16 مرداد ، در محور یوسف آباد شهرستان چالدران، رزم آور یکم پاسدار امیر حسین صالحیان حین اجرای ماموریت توسط عناصر ضد انقلاب به شهادت رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۰:۱۳   + ۳۴ سایت دیگر  
مهر : بر اساس اعلام روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع)، یک رزمنده پاسدار روز گذشته در حین مأموریت در منطقه یوسف آباد چالدران در اقدامی کور و بزدلانه به دست عناصر ضد انقلاب به فیض شهادت نائل شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه گفت: همه زیرساخت های مورد نیاز در مرز تمرچین برای استقبال از زائران تامین شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه حمزه(ع) نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه شاهد تحقق امنیت پایدار در مرزها هستیم، گفت: با تلاش نیروهای مسلح و دولت شاهد استقرار امنیت در حد عالی در 2 سوی مرز تمرچین هستیم.
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۵:۰۳    
وقت نیوز - فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه از یگان های لشکر سه حمزه ع در ارتفاعات منطقه قندیل در پیرانشهر بازدید کرد و از رزمندگان این لشکر در ایجاد امنیت پایدار این منطقه قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۷:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه از ارتفاعات منطقه قندیل در پیرانشهر بازدید و از امنیت پایدار این منطقه که توسط رزمندگان ایجاد شده، تشکر و قدردانی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) در دیدار با با نیروهای پایگاه های مرزی سپاه سردشت، گفت: همه باید تلاش کنند به سهم خود درراستای امیدآفرینی در جامعه گام بردارند، تا به اهداف متعالی نظام دست پیدا کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۹    
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء نیروی زمینی سپاه گفت: حاج قاسم خیلی مسائل را به ما گفت، یکی از مسائلی که به ما گفت این بود که می گفت فرمانده ای که عاشق نباشد به درد فرمانده ای نمی خورد؛ من می خواهم در یک جمله بگویم که حاج احمد یک عاشق به تمام معنا بود .