چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۸:۱۳Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دلار صادرات»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: امسال 444 میلیون دلار صادرات داشته ایم که در برنامه تدوین شده این میزان 588 میلیون دلار در نظر گرفته شده و تاکنون موفق به تحقیق 76 درصدی برنامه شده ایم.
همدان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
25 میلیون دلار صادرات صنایع دستی در همدان ثبت شده است | صنایع دستی همدان از جمله چرم، مبل و منبت، مرواربافی به کشورهای آذربایجان، ترکیه و ارمنستان صادر می شود و کشور عراق نیز از بازارهای مهم ما در حوزه سفال سرامیک است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان همدان با بیان اینکه بخش عمده صادرات استان "سفال و سرامیک" است، گفت: در یک سال گذشته 25 میلیون دلار صادرات صنایع دستی در همدان ثبت شده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مجمع عمومی پتروشیمی خراسان 48 هزار میلیارد ریال سود مصوب کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
حمید رضا ایزدی در جلسه کارگروه صادرات غیر نفتی از دو میلیارد و 752 میلیون دلار صادرات غیرنفتی بر اساس منشأ تولید استان طی سال 1401 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۴    
وزیر بهداشت گفت: با وجود واردات تجهیزات پزشکی در سال گذشته 120میلیون دلار صادرات داشته ایم.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -بررسی تجارت محصولات بخش معدن و صنایع معدنی ایران و عمان در سال 1401، حاکی از انجام نزدیک به 800 میلیون دلار صادرات و واردات است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی آذربایجان غربی گفت: هنرمندان صنایع دستی استان به ارزش بیش از 14 میلیون و 290 هزار دلار از محصولات خود را صادر کردند.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - بررسی تجارت محصولات بخش معدن و صنایع معدنی ایران و عمان در سال 1401، حاکی از انجام نزدیک به 800 میلیون دلار صادرات و واردات است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۵۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از آمارهای ایمیدرو، در سال 1401 ایران در مجموع یک میلیون و 895 هزار تن انواع محصولات زنجیره معدن و صنایع معدنی به ارزش 492 میلیون دلار به پادشاهی عمان صادر کرد. ...
معدن24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
معدن24: ایران و عمان سال گذشته 800 میلیون دلار محصولات معدنی با هم مبادله کردند که سهم صادرات محصولات معدنی کشورمان به عمان بیش از 490 میلیون دلار بود. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری گفت: صنعت دارویی ایران سال گذشته حدود 70 میلیون دلار صادرات داشت که اغلب آن مربوط به محصولات دارویی با فناوری بالا و دانش بنیان بود.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
سید روح اله لطیفی در آستانه سفر رییس جمهور به اندونزی اظهار داشت: در سال گذشته یک میلیون و 818 هزار و 558 تن کالا به ارزش 965 میلیون و 159 هزار و 626 دلار بین ایران و اندونزی کالای غیرنفتی تبادل شد که یک میلیون و 725 هزار و 340 تن به ارزش 846 میلیون و 539 هزار و 655 دلار صادرات کالای ایرانی به ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۲    
برندگی مدیرعامل گروه دارویی برکت به بازار گفت: امروز صحبت از 60 میلیون دلار صادرات به میان می آید این در حالی است که این رقم حتی برای یکی از شرکت های برکت هم کوچک است.
سبا724   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش سبا 724، بهرام شکوری امروز در نشست خبری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های ساختمانی تهران افزود: با وجود پتانسیل های فراوان در این صنعت از جمله بیش از 6 هزار واحد معدنی و فراوری سنگ تزئینی، صادرات این صنعت کمتر از 200 میلیون دلار است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست های کلی نظام از رکورد تاریخی صادرات غیرنفتی کشور در سال گذشته خبر داد و گفت: 53 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی در تاریخ ایران بی سابقه بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۰    
معاون صنایع وزارت صمت گفت: امسال از رکود تولید خارج شدیم و به رشد 8 در صدی در سال گذشته دست پیدا کردیم، در حوزه صادرات برای اولین بار عدد 53 میلیارد دلار صادرات غیر نفتی محقق شد، این عدد را ما تا به حال داخل کشور نداشتیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۲    
سید هاشمی معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: سال گذشته کل مجموعه ستاد به دستاورد 1.5 میلیون دلار صادرات دست یافت و برای امسال عضویت در باشگاه 2 میلیارد دلاری را هدف گذاری کرده ایم.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر بازرگانی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در این منطقه نزدیک به 230 میلیون دلار صادرات کالا و خدمات داشتیم که در مقابل حدود 100 میلیون دلار واردات کالاهای سرمایه ای از جمله ماشین آلات، مواد اولیه و تجهیزات برای امور تولیدی وارد شده است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نوروزی سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به بازار گفت: گروه توسعه اقتصادی تدبیر در سال گذشته توانست 750میلیون دلار ارز آوری داشته باشد و برای امسال نیز صادرات 1.5میلیارد دلاری را هدف گذاری کرده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین از رشد 16 درصدی کالاهای صادراتی تولید شده این استان خبر داد و گفت: صنایع تولیدی قزوین سال گذشته 648 میلیون دلار صادرات کالا به نام خود ثبت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۸:۴۹    
رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تعاون ایران گفت: قریب به 200 میلیون دلار صادرات میگو در سال گذشته داشتیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی گفت: به طور متوسط سالانه حدود 5 میلیارد دلار صادرات در حوزه کشاورزی انجام می شود و امیدواریم بتوانیم با رویکرد حمایتی صدور محصولات کشاورزی افزایش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۴    
وزارت صنعت و تجارت طالبان اعلام کرد افغانستان در سال گذشته دو میلیارد دلار صادرات داشته است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هئیت مدیره اتاق ایران و عراق گفت: با در نظر گرفتن کالا های قاچاق و مسافری سالانه 12 میلیارد دلار صادرات به عراق داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: در نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران به دنبال این هستیم که پروژه توسعه استانی را دنبال کنیم تا با رونق گرفتن روابط اقتصادی استان ها رابطه با کشورها و فعالان اقتصادی را تعریف کنیم .
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کمبود ارز نداریم، سال گذشته 53 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی داشته ایم و میزان واردات نیز به دلیل وجود شرکت های دانش بنیان کاهش یافته، آنچه امروز وجود دارد سیاست غلط و عدم عمل به قانون توسط بانک مرکزی است.
عبدالملکی گفت: در سال 1401 تراز تجاری مناطق آزاد مثبت شد و به مثبت 700 میلیون دلار رسید. یک میلیارد و 700 میلیون دلار صادرات بوده و واردات یک میلیارد دلار رسیده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: سال گذشته گروه فولاد مبارکه قریب به دو میلیون تن صادرات داشت و رویکرد این شرکت به سمت تولید محصولات کیفی با ارزش افزوده بالاتر است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- سعیدیان، مدیرعامل شرکت فولاد خرمدشت از رکوردشکنی و صادرات 150 میلیون دلار محصولات این شرکت در سال 1401 خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۱    
رئیس جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی گفت: برآورد می شود که شرکت های دانش بنیان و فن آفرین در سال گذشته 57 میلیون دلار صادرات داشته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیسی در مراسم افتتاحیه پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران: بیش از 50 میلیارد دلار صادرات از آغاز دولت سیزدهم شکستن یک رکورد 40ساله است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ما توانسته ایم از ابتدای دولت سیزدهم بیش از 50 میلیارد دلار صادرات داشته باشیم که یک رکورد 40 ساله است و این موضوع اراده دولت در صادرات را نشان می دهد. رونق صادراتی کشور بیانگر آن است که دولت در رونق دادن به تولید در میزان تولید و هم کیفیت تولید مصمم است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در آئین افتتاح نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران: اراده جدی دولت بر گسترش صادرات است حمایت حقوقی، پرداخت تسهیلات و تسهیل مقررات برای صادرکنندگان ضروری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
آقای رئیسی با تاکید بر جلوگیری از خام فروشی و کار دانش بنیان، گفت: بیش از 50 میلیارد دلار صادرات در دولت سیزدهم یک رکورد 40 ساله است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور در مراسم افتتاحیه پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران درباره دستاوردها و افتخارات ایران گفت: امروزه در صنایع فولادی کارهای بزرگی در کشور انجام شده و کارهای بزرگی در دست اقدام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران گفت: اینکه در مدت دولت بیش از پنجاه میلیارد دلار صادرات داشته ایم این یک رکورد چهل ساله است و این نشان می دهد که دولت برای حمایت از تولید مصمم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: سال گذشته از واحدهای تولیدی صادرات محور مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان، 340 میلیون تن کالا به ارزش 270 میلیون دلار صادرات شده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
اگر به مدیریت مصرف انرژی توجه بیشتری داشته باشیم به راحتی 60 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی را برای امسال محقق خواهیم ساخت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۸:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان ناظر گمرکات خوزستان از صادرات بیش از 48 میلیون دلاری کالای غیر نفتی به عراق در فروردین ماه امسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: در صورت عملیاتی شدن تفاهم نامه های بین ایران و سوریه، می توانیم به یک میلیارد دلار صادرات کالا به این کشور برسیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع صنعتی تولیدی دوده فام دزفول گفت: میزان صادرات این مجتمع صنعتی در سال گذشته 35 میلیون دلار بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۸:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات استان اصفهان گفت: در فروردین ماه سال جاری 128 میلیون دلار صادرات از طریق گمرکات استان انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۲۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ما پس از چندین ماه که تراز بازرگانی غیرنفتی منفی داشتیم، در فروردین ماه سال جاری بالغ بر 3/6 میلیارد دلار صادرات غیر نفتی و 3 میلیارد دلار نیز واردات داشتیم که بیانگر مثبت شدن این تراز است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری ،بهروز قره بیگی ناظر گمرکات خوزستان اظهارداشت: منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر ماهشهر سال گذشته با صادرات 3.1 میلیارد دلار بیشترین حجم صادرات کالاهای غیرنفتی خوزستان را به خود اختصاص داد. ...
ایانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۹    
مجری طرح گیاهان دارویی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه در دو سال گذشته 500 میلیون دلار صادرات انواع گیاهان دارویی را داشته ایم، گفت: برنامه ریزی شده امسال در راستای افزایش صادرات در حوزه باراندازها، پایانه های صادراتی و پالایشگاه ها متمرکز شویم و اقدامات موثری انجام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت گفت: سال گذشته 16 میلیارد دلار صادرات محصولات پتروشیمی داشته ایم که بخشی از ارز وارداتی صرف تامین مواد شیمیایی شده است.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر بازرگانی سازمان منطقه آزاد ماکو از صادرات 234 میلیون دلاری کالا و خدمات از این منطقه در سال 1401 خبر داد. علی قنبری روز یکشنبه در گفت و گو با پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو تصریح کرد ...