یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۰۲:۱۷Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت اجتماعی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی طبس از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد از اجرای طرح های برخورد با اراذل و اوباش در استان خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۳۱    
فرمانده انتظامی شهرستان چرداول خبر داد: در این طرح که به مدت 72 ساعت اجرا شد ، تعداد 5 دستگاه خودرو و 2 دستگاه موتورسیکلت توقیف و روانه پارکینگ شدند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رشت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان 61 سارق دستگیر و 72 فقره سرقت کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ عالی پور از توقیف 13 دستگاه خودروی سواری و یک دستگاه موتورسیکلت در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان ایوان خبر داد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ مظفر مهدیخانی فرمانده انتظامی شهرستان چرداول در گفت و گو با خبرنگار آفتاب ایلام ؛ گفت: به منظور افزایش احساس امنیت در بین شهروندان و پیشگیری از جرائم ، طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سطح شهرستان چرداول اجرا شد . ...
فرهنگ امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۳۰    
کانادا دومین کشور پهناور دنیا است و به دلیل نزدیکی به آمریکا و روابط اقتصادی این دو کشور، از سطح رفاهی بالایی برخوردار است. کیفیت بالای زندگی و تحصیل در این کشور، آن را به مقصد مناسبی برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی و کاری تبدیل کرده است؛ همچنین رنکینگ دانشگاه های کانادا ، آموزش به چند زبان ...
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۸    
مأموران انتظامی شهرستان نمین با هدف افزایش احساس آرامش فردی و اجتماعی ،سلب تحرک از مجرمان و قانون گریزان و پاسخگویی به مطالبات مردمی طرح ارتقا امنیت و انضباط اجتماعی را به مدت یک هفته ای و با بهره مندی حداکثری از امکانات و تجهیزات اجرا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اراک گفت: ارتقای امنیت اجتماعی و بهبود امنیت اقتصادی به عنوان مهمترین اولویت در دستور کار دستگاه قضا است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خرم آباد از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد .
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۲۰    
همدان- فرمانده انتظامی شهرستان رزن از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۰    
سخنگوی ارشد نیرو های مسلح: سیلی زدن به سرباز، سیلی زدن به امنیت اجتماعی کشور است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و بازدید از 1171واحد صنفی در سطح شهر تهران خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ماموران انتظامی در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی 72 کیلوگرم مواد مخدر از سوداگران مرگ در آمل کشف و ضبط کردند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سردار شکارچی گفت: از دید ستادکل نیروهای مسلح سیلی زدن به سرباز سیلی زدن به نظم و امنیت اجتماعی کشور است. حتی اگر سربازی تخلف هم کرده باشد کسی حق ندار با او این اینطور رفتار کند و باید تخلف او را از مجاری قانونی پیگیری کرد. ...
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- بدون شک بدپوششی همانند هر ناهنجاری اجتماعی دیگری، علاوه بر آثار ضددینی و فردی، پیامدهای اجتماعی- فرهنگی فراوانی را به دنبال دارد که از آن جمله می توان به تضعیف اعتقادهای دینی، سلب امنیت و حرمت زنان، گسترش فساد، رواج مُدگرایی و تزلزل در نهاد خانواده اشاره کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۱۲   + ۴۹ سایت دیگر  
ایسنا : وزیر کشور با بیان اینکه در جلسه امروز چهار دستور کار مختلف مورد بررسی قرار گرفت؛ گفت: یکی از مسائل مطرح شده موضوع امنیت به ویژه امنیت با نگاه انتخاباتی بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ تأکید کرد سال 1400 هم شاهد برخورد قاطع پلیس با اراذل و اوباش، دارندگان سلاح های غیرمجاز و هم چنین افرادی که امنیت اجتماعی را برهم می زنند، خواهیم بود.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب گفت: نظر به اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در نوروز 1400 توسط عوامل انتظامی شهرستان با تلاش و مجاهدت شبانه روزی فرزندان خدوم این خطه خوشبختانه شاهد کاهش 44 درصدی وقوع سرقت در سطح منطقه بوده ایم.
هراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۹    
ترک گناهان از جمله وظایف منتظران واقعی است امام جمعه آمل در خطبه های نماز جمعه اعلام کرد : وحدت ملی ، امنیت اجتماعی ، توسعه فرهنگ انقلابی و اسلامی و پیشرفت نظانی و حضور در منطقه هست که می تواند ما را به ایران قوی تبدیل بکند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران جانشین انتظامی شهرستان جویبار از دستگیری 33 سارق و کشف 39 فقره سرقت در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سرهنگ موسوی از دستگیری 12 سارق و کشف 17 فقره انواع سرقت در طرح ارتقای امنیت اجتماعی طی 48 ساعت گذشته، در شهرستان ایلام خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۰    
همدان-فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی، کشف دو فقره سرقت اماکن خصوصی و دستگیری سه نفر سارق در نتیجه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
هاژه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد از کشف 24 کیلوگرم مواد مخدر از قاچاقچیان در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه با تلاش شبانه روزی کارکنان پلیس پیشگیری، همکاری مردم و اشراف بر ماموریت ها شرایط مطلوبی در حوزه نظم و امنیت برقرار است، گفت: اجرای طرح های تخصصی و پنجگانه برای ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان در تعطیلات نوروز همچنان در جریان است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ دولتشاهی از تشدید طرح ارتقای امنیت اجتماعی خبرداد و گفت: در نیمه اول تعطیلات نوروزی 62 نفر سارق در خرم آباد دستگیر و 95 فقره انواع سرقت کشف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
جانشین انتظامی شهرستان تویسرکان از کشف 2 دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۴    
استرالیا یکی از کشورهایی است که برای مهاجرت توسط ایرانیان زیادی انتخاب می شود. بازار کار بزرگ، اقتصاد قدرتمند، رفاه و امنیت اجتماعی بالا جزو مهم ترین عواملی هستند که این کشور را به یک محیط مناسب برای زندگی تبدیل کرده اند. برای رسیدن به این کشور رویایی می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی گیلان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در دو روز پایانی هفته گذشته خبر داد و گفت: در این راستا 19 دستگاه خودرو متخلف نیز توقیف شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با گرو های گردشگری در 2 روز پایانی هفته گذشته خبر داد و گفت: در این راستا از تردد 3 گروه گردشگری فاقد مجوز جلوگیری به عمل آمد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۶:۵۸    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی هرسین گفت: با تلاش ماموران پلیس و در هفته اول تعطیلات نوروزی 21 فقره سرقت در قالب اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۰    
فرمانده انتظامی کبودراهنگ از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در ششمین روز سال 1400 در این شهرستان خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در راستای دستورات صادره از ستاد مبارزه با کرونا ، با مشارکت انتظامی و شبکه بهداشت شهرستان تعداد 6 واحد غیرمجاز قلیانی در این شهرستان پلمب شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا : جانشین فرمانده انتظامی آبادان گفت با هدف اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی 50 معتاد متجاهر در این شهرستان دستگیر شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا : طرح ارتقاء امنیت اجتماعی توسط پلیس "ماهشهر" اجرا شد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۶    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی سرپل ذهاب ضمن تشریح عملکرد یک ماهه پلیس شهرستان گفت: پلیس با اقتدار کامل از امنیت اجتماعی شهرستان حراست و پاسداری خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۵    
استاندار زنجان گفت: امنیت اجتماعی نیازمند اقتدار نیروی انتظامی است و توسعه امنیت نیاز به امکانات، تجهیزات و فناوری نوین دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ ولیان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با محوریت پاک سازی مناطق جرم خیز در شهرستان ملکشاهی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اسدآباد از نتایج اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی پلیس شهرستان در چهارمین روز از طرح نوروزی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده انتظامی دهگلان گفت: در قالب طرح ارتقای امنیت اجتماعی تعطیلات نوروزی این شهرستان 25 فقره سرقت کشف و سه سارق دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ساوه -ایرنا- ماموران انتظامی در راستای حفظ امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاق، امروز 14 کیلوگرم حشیش در زرندیه و 50 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در ساوه را کشف و توقیف کردند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۲۰:۴۶    
مرصاد نیوز: - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ویژه نوروز 1400 در شهرستان کرمانشاه خبر داد و گفت: در این طرح 6500 عدد انواع قرص روانگردان کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - فرمانده انتظامی شوش از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف پاکسازی نقاط جرم خیز این شهرستان و دستگیری 11 سارق مسلح خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۹:۱۴    
به گزارش کرج رسا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کامران ملکی در تشریح این خبر بیان داشت: در راستای اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی و افزایش احساس امنیت طرح ذولفقار7 در سطح شهرستان فردیس به اجرا گذاشته شد. ...
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ کامران ملکی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی که با هدف برخورد با هنجارشکنان و برهم زنندگان امنیت اجتماعی در شهرستان فردیس اجرا شد، ماموران پلیس امنیت یک نفر اراذل و اوباش را شناسایی کردند. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سردار مفخمی شهرستانی با تبیین نقش مشارکت همگانی در ایجاد امنیت پایدار در جامعه، رعایت حقوق شهروندی را راهبرد محوری پلیس برای ایجاد امنیت اجتماعی مسافران نوروزی دانست.
آژانس خبری ریحان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ماسال از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هرگونه هنجارشکنی در سطح صنوف در این شهرستان خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۲:۳۵    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی هرسین با اشاره به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان از جمع آوری 10 معتاد متجاهر در محلاتت آلوده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۲۱    
فرمانده انتظامی گلستان: برای تامین امنیت اجتماعی نوروز مردم نکات ایمنی را رعایت و به توصیه های پلیس توجه کنند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۸:۳۷    
فرماندار گالیکش گفت: برقراری امنیت اجتماعی و اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، امروز دو اصل مهم مدیریت روستایی بشمار می رود.