پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۲:۵۹Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت اجتماعی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
از شناسایی سارقان خودرو در تاکستان تا طرح ارتقای امنیت اجتماعی در قزوین در بسته پلیس مشاهده کنید.
شهرآٰرا نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل انتظامی با بیان اینکه امروز توجه بر توسعه امنیت عمومی، اجتماعی و اخلاقی مطالبه مردمی و آحاد جامعه است، گفت: باید در ماموریت ها با روحیه جهادی، عمل انقلابی داشته باشیم.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کهگیلویه از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز از کشف 800 لیتر سوخت قاچاق و دستگیری 158 متهم در این شهرستان خبر داد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۴    
آسیانیوز / یزد ؛ سرهنگ " سید رضا صادقیان " در تشریح این خبر بیان داشت: در پی دریافت شکایاتی مبنی بر سرقت از اماکن خصوصی و منازل در شهرستان تفت و در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با سارقان، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۰۲    
رکنا: فرمانده انتظامی گچساران از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ها تصاویری از برخی متهمان بازداشتی در طرح ارتقای امنیت اجتماعی پلیس را منتشر کرده اند که ظاهر متفاوت آنان در فضای مجازی بازتاب فراوانی داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج_ فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده با دستگیری 17 قاچاقچی در این شهرستان اجرایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گچساران از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اولین طرح نیروی انتظامی کرج و کلانتری های مربوطه با هدف ارتقاء امنیت اجتماعی اجرا شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
طرح ارتقای امنیت اجتماعی ذوالفقار انتهای پیام/ منبع خبر: مهر
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
کرج- فرمانده انتظامی البرز گفت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با عنوان ذالفقار یک، 84 وسیله نقلیه سرقتی در کرج کشف شد.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار سیدجواد تقوی در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، با اشاره به تداوم اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و افزایش احساس آرامش فردی و عمومی، اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع درگیری دسته جمعی در شهر اردبیل و کری خوانی آنها در شبکه های اجتماعی [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
نمایشگاه کشفیات فرماندهی انتظامی شهرستان کرج با هدف طرح ارتقای امنیت اجتماعی با نام طرح ذوالفقار 1 چهارشنبه 10 خرداد با حضور سردار هداوند برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
جانشین انتظامی شهرستان ملکشاهی از دستگیری 6 خرده فروش مواد مخدر در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فکرشهر: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از کشف 70 کیلو گرم مواد مخدر و دستگیری سه نفر قاچاقچی در این شهرستان خبر داد. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از آغاز طرح تشدید ارتقای امنیت اجتماعی در این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند-فرمانده انتظامی خوسف از دستگیری سه خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان در راستای ارتقای طرح امنیت اجتماعی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون علمی رئیس جمهور با تاکید بر نقش راهبردی دانشگاه در تکامل زنجیره های ارزش غذا و کشاورزی، گفت: امنیت غذا و امنیت اجتماعی باید مورد اهتمام ویژه ای قرار گیرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
فاش نیوز - کرمان، فرمانده انتظامی استان کرمان از انهدام باند اشرار و دستگیری عامل دخیل در شهادت شهید محمد امین الله دادی خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سردارعبدالرضا ناظریی گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان رودبارجنوب مزمان با طرح اخیر ارتقاء امنیت اجتماعی و جمع آوری سلاح های ممنوعه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
زرندیه- فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و توقیف 15 دستگاه موتورسیکلت متخلف در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مشهد گفت: مرحله دیگری از طرح ارتقای امنیت اجتماعی با پاکسازی 131 پارک و بوستان در سطح شهر مشهد عملیاتی شد و در بازه زمانی اجرای این طرح 397 متهم به سرقت و معتاد متجاهر دستگیر و جمع آوری شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده انتظامی مشهد گفت: با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی 131 پارک و بوستان در سطح شهر مشهد پاکسازی و 397 متهم به سرقت و معتاد متجاهر دستگیر و جمع آوری شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه از دستگیری 21 سارق و کشف 28 فقره سرقت در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی طی ماه گذشته در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: حق شهروندی، یک حق عمومی است که باید از سوی ارکان حاکمیت برای شهروندان یک جامعه تأمین شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مهم ترین حوادث قزوین امروز هشتم خرداد ماه سال 1402 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان سیریک از اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی خبر داد و گفت: طی یک هفته گذشته، ماموران انتظامی این فرماندهی موفق به کشف 47 هزار و 500 لیتر سوخت قاچاق شدند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ "علیرضا دلیری" اظهار داشت: پس از وقوع چند مورد قاپ زنی و کیف قاپی در شهر کرمانشاه، طرح مقابله با خودروها و موتورسیکلت های فاقد پلاک یا پلاک مخدوش به مدت 7 روز به مرحله اجرا درآمد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کرج- فرمانده انتظامی کرج از دستگیری پنج سارق حرفه ای خودرو در طرح ارتقای امنیت اجتماعی شهر کرج و اعتراف آنها به ارتکاب 7 فقره سرقت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری 302 سارق در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از دستگیری 10 سارق و کشف 27 فقره سرقت طی هفته گذشته در این شهرستان خبر داد. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، سرهنگ عباس علی یاری عصر جمعه در جمع خبرنگاران بیان داشت: در جهت پیشگیری از سرقت و ارتقا امنیت اجتماعی و رضایتمندی عمومی در سطح شهرستان دشتستان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در رفسنجان گفت: در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با قاچاقچیان سوخت در شهرستان رفسنجان، همکاران ما در مجموعه انتظامی موفق به انهدام چندین باند شدند و 180 هزار لیتر سوخت که در بین علوفه، آجر و سایر پوشش هایی که می دادند ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: انجام مأموریت 360 درجه توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران نشان از ایستادگی، مقاومت و عظمت جمهوری اسلامی ایران در عرصه های نظامی جهان است که موجب شده تا شاهد افزایش امنیت اجتماعی در کشور باشیم.
جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری 25 نفر از موتورسواران متخلف و مزاحمین خیابانی در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در پارک ها و تفرجگاه های شهرستان قزوین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی تعدادی از اراذل و اوباش و سارقان شهرستان گلستان توسط پلیس دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی از دستگیری 10 محکوم متواری در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی انتظامی کردستان گفت: در ایجاد نظم و امنیت اجتماعی کار خبرنگاران و پلیس مکمل یکدیگرند زیرا پلیس امنیت و خبرنگاران احساس امنیت را ایجاد می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- فرمانده انتظامی شهرستان گرگان از دستگیری 15 اوباش و سارق در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی طی 48 ساعته اخیر در این شهرستان خبرداد.
خانه خشتی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۵۱    
فرمانده انتظامی استان گفت: پس از هماهنگی با مقام قضایی و در بازرسی از خودرو یکصد و هشتاد هزار لیتر سوخت قاچاق که در پوشش بار علوفه و آجر جاسازی شده بودند کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۴۸    
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر گفت: با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی 168 متهم دستگیر و 133 تیغه انواع سلاح سرد کشف و ضبط شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی از اجرای طرح ضربتی ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد و گفت: در راستای اجرای این طرح 301 متهم به سرقت دستگیر و 341 فقره انواع سرقت نیز در این خصوص کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 180 هزار لیتر سوخت قاچاق در محورهای شهرستان رفسنجان در راستای طرح ارتقا امنیت اجتماعی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت از اجرای طرح امنیت اجتماعی و ارتقای سطح امنیت در محدوده کلانتری 128 تهران نو و دستگیری 2 خرده فروش موادمخدر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مشهد فرمانده انتظامی مشهد گفت: 124 معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر در جریان اجرای طرح 24 ساعته ارتقای امنیت اجتماعی از حاشیه شهر مشهد جمع آوری و دستگیر شدند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ سردار "عباسعلی بهدانی فرد" با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در استان یزد اظهارکرد: با توجه به درخواست های مردمی مبنی بر حضور مخلان نظم و امنیت عمومی در پارک های استان یزد رسیدگی به مطالبه مردمی در دستور کار جدی پلیس قرارگرفت. ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف 100کیلوگرم مواد مخدر حشیش و دستگیری 2 سوداگر مرگ در شهرستان کنگان خبر داد. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، سردار حیدر سوسنی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای طرح ارتقا امنیت اجتماعی محله محور و در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رشت- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و کشف 153 کیلو و 672 گرم انواع مواد مخدر در این استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و دستگیری 32 سارق و کشف 18 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری 104 متهم و کشف 81 تیغه انواع سلاح سرد خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اراک با اشاره به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به منظور برخورد با انواع جرائم حوزه مبارزه با مواد مخدر در سطح این شهرستان گفت: در این طرح هدفمند، 238 خرده فروش مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند.