پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۰:۳۴Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح رتبه بندی»

روز نو   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
پس از رای اعتماد مجلس به وزیر آموزش و پرورش، رضا مراد صحرایی یکی از برنامه های خود را اجرای طرح رتبه بندی برای همه معلمان کشور اعلام کرد.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
محمدرضا نیک نژاد معلم تهرانی اظهار کرد: حداقل 250 نفر معلم با دستور دولت از رتبه بندی حذف شده اند. مسئولان مربوطه اداره کل های آموزش و پرورش می گویند این دستور از سوی مقامات بالای دولتی صادر شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
چندی پیش طرح رتبه بندی معلمان در دستور کار دولت قرار گرفت، این در حالی است که اکنون رتبه تمام معلمان مشمول که رتبه به آن ها تعلق می گرفت، تعیین شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۴۰   + ۴۷ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: دولت 42 هزار میلیارد تومان برای رتبه بندی هزینه کرد که نشان دهنده اهمیتی است که برای آموزش و پرورش قائل است. هرچند رتبه بندی اشکالاتی در آیین نامه و اجرا داشت و در حال حل آن هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت:در استان بوشهر کمتر از 30 درصد فرهنگیان نسبت به فرآیند رتبه بندی اعتراضات خود را ثبت کرده اند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۷    
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه میز تکریم و پاسخگویی فرآیند رسیدگی به اعتراضات رتبه بندی معلمان از آخرین مهلت بارگذاری مستندات معترضان خاص طرح رتبه بندی معلمان تا ساعت 24 یکشنبه 7 خرداد 1402 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی با اشاره به اجرای طرح رتبه بندی نانوایی ها در استان مرکزی گفت: نانوایی های تولیدکننده نان کامل نانوایی برتر استان مرکزی معرفی می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر آموزش و پرورش از بررسی دقیق اعتراض فرهنگیان به نتایج طرح رتبه بندی خبر داد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایران آرت، رتبه بندی معلمان از خواسته های معلمان در سال های اخیر بوده است. بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش، هدف اصلی از طرح رتبه بندی معلمان ارتقای درجه معلمان و افزایش کیفیت آموزش های ارائه شده در مدارس عنوان شده است ...
وزارتخانه راه و شهرسازی در نخستین تصمیم امسال و در ادامه سلسله سیاست های خود برای مهار قیمت ها در بازار مسکن طرح رتبه بندی مشاوران املاک را در دستور کار خود قرار داده است.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت:مجلس پای کار معلمان ایستاده و از حق آنان دفاع خواهد کرد و بنای ما بر این است که در رتبه بندی معلمان بویژه با سابقه های آموزش و پرورش حقی از انان ضایع نگردد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش: با تخصیص اعتبار 42 هزار میلیارد تومانی، طرح رتبه بندی به عنوان مرجع حفظ پویایی نظام آموزش و پرورش به مرحله اجرا رسیده و تا پایان اردیبهشت برای 80 هزار معلم فاقد رتبه، رتبه بندی صورت میگیرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش طی انتشار بخشنامه ای در روز دوشنبه، 25 اردیبهشت ماه از تشکیل کارگروه رسیدگی به اعتراضات موارد خاص اجرای طرح رتبه بندی معلمان خبر داد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۷    
به گزارش اینتیتر به نقل از شفقنا، وزارت آموزش و پرورش طی انتشار بخشنامه ای در روز دوشنبه، 25 اردیبهشت ماه از تشکیل کارگروه رسیدگی به اعتراضات موارد خاص اجرای طرح رتبه بندی معلمان خبر داد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، وزارت آموزش و پرورش در بخشنامه ای در تاریخ دوشنبه، 25 اردیبهشت، از تشکیل “کارگروه رسیدگی به اعتراضات موارد خاص اجرای طرح رتبه بندی معلمان” خبر داد ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر و گناوه و دیلم در مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی با جدیت این موضوع را دنبال کرد و اگر توجه جدی مجلس نبود این مصوبه اجرا نمی شد و تلاش می شود نواقص آن برطرف شود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه رسالت در مطلبی آورده است: واپسین روزهای اسفند ماه 1400 بود که طرح رتبه بندی معلمان پس از کش و قوس های فراوان به تصویب رسید و به این ترتیب لایحه رتبه بندی معلمان که مدت زیادی بین صحن مجلس و کمیسیون آموزش و تحقیقات در رفت و آمد بود، در صحن علنی مجلس مطرح و تصویب شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان در اطلاعیه ای، در خصوص رسیدگی به اعتراضات طرح رتبه بندی توضیحاتی ارائه داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
قانون رتبه بندی فرهنگیان بر اساس سند تحول بنیادین نظام آموزشی یکی از موضوعات مهمی است که در جهت بهبود سطح معیشتی معلمان و هم در راستای ارتقای شایستگی حرفه ای معلمان بسیار مهم است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از دنیای معدن، رتبه بندی معلمان به شدت با مسئله بودجه گره خورده و همین امر سبب شد که در طول بررسی و تصویب این لایحه در مجلس، شاخص های رتبه بندی معلمان چندین مرتبه به نفع محدودیت های بودجه ای، تعدیل شوند ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کارگروه رسیدگی به اعتراضات رتبه بندی فرهنگیان آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل کارگروه رسیدگی به اعتراضات موارد خاص اجرای طرح رتبه بندی معلمان خبر داد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در راستای تسهیل شرایط رسیدگی به مراجعات خاص فرهنگیان با موضوع رتبه بندی، کارگروه رسیدگی به اعتراضات موارد خاص اجرای طرح رتبه بندی معلمان تشکیل شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
در راستای تسهیل شرایط رسیدگی به مراجعات خاص فرهنگیان با موضوع رتبه بندی، کارگروه رسیدگی به اعتراضات موارد خاص اجرای طرح رتبه بندی معلمان تشکیل شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ولی الله هاشمی دبیر کارگروه رسیدگی به اعتراضات موارد خاص اجرای طرح رتبه بندی معلمان گفت: فرآیند رسیدگی به اعتراض یا ویرایش مدارک رتبه بندی از فردا 1402/2/26 از طریق سامانه my.medu.ir آغاز می شود ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
در راستای تسهیل شرایط رسیدگی به مراجعات خاص همکاران با موضوع رتبه بندی؛ کارگروه رسیدگی به اعتراضات موارد خاص اجرای طرح رتبه بندی معلمان تشکیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت : کمتر از 30 درصد معلم های استان از رتبه خود راضی نیستند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گفته سرپرست وزارت آموزش و پرورش طرح رتبه بندی معلمان تا پایان اردیبهشت به اتمام می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش دبستان وزارت آموزش و پرورش گفت: ما در قالب طرح شهید همت با شبکه سازی نوین توانمندی معلمان، آنها را در 12 هزار حلقه کشوری، استانی، منطقه ای و مدرسه ای به هم متصل کردیم تا معلمان مقطع ابتدایی تجربیات خود را به هم انتقال دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش از اجرای کامل طرح رتبه بندی معلمان تا پایان اردیبهشت ماه امسال خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش درباره آخرین وضعیت اجرای طرح رتبه بندی معلمان اظهار کرد: در خصوص رتبه بندی معلمان که در سند تحول بنیادین هم اشاره خوبی به آن شده 23 محور هدف عملیاتی دارد که از این 23 محور 5 محور مربوط به نیروی انسانی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۹   + ۶۵ سایت دیگر  
مهر : رضامراد صحرایی در حاشیه نشست امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران، بیان کرد: ان شاءالله تا پایان اردیبهشت کل رتبه بندی به پایان خواهد رسید.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اعلام اینکه طرح رتبه بندی معلمان تا پایان اردیبهشت ماه به اتمام می رسد، گفت: 45 هزار نفر از معلمان هنوز رتبه دریافت نکرده اند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به زودی سکاندار وزارت آموزش و پرورش مشخص خواهد شد و امیدوار هستیم که طرح رتبه بندی که خواسته چند ساله معلمان است، معایب آن برطرف شود
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
در آیینی به مناسبت گرامیداشت مقام معلم از 500 معلم نمونه قدردانی شد. مدیرکل آموزش و پرورش استان در این مراسم که در کاخ موزه چهلستون برگزار شد گفت: امسال جدا از معلمان از بین مدیران، معاونان و خدمتگزاران مدارس هم افراد نمونه انتخاب و از آنان تجلیل شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
جوکار گفت: طرح رتبه بندی را بر اساس عدالت و توانمندی معلمان اجرایی کنید.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کانون صنفی معلمان تهران درباره اجرای طرح رتبه بندی معلمان اطلاعات جدیدی را رو کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۷    
عضو کانون صنفی معلمان تهران درباره اجرای طرح رتبه بندی معلمان اطلاعات جدیدی را رو کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت طرح رتبه بندی معلمان توسط وزارت آموزش وپرورش بد اجرا و مورد قبول مجلس نیست.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم قصرشیرین در مجلس یازدهم گفت: از دولت و وزارت آموزش و پرورش انتظار داریم رتبه بندی معلمان را تمام و کمال اجرا کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت: آموزش و پرورش استان قم در مباحث فرهنگی، تعلیم و تربیت همراه و همگام با سپاه امام علی بن ابی طالب علیه السلام است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: 27 بار طرح رتبه بندی معلمان چکش کاری شده و 70 درصد از معلمان حایز شرایط رتبه بندی راضی و قریب به 30 درصد ناراضی و گلایه دارند که موضوع در حال بررسی است. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح رتبه بندی معلمان دارای اشکالات متعدد و نیازمند اصلاح است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره رتبه های کسب شده توسط معلمان در طرح رتبه بندی توضیح داد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کلام الله صفری در همایش تجلیل از معلمان برتر و نمونه خلخال و گرامیداشت هفته معلم افزود: بر اساس بررسی های جدید اداره کل آموزش و پرورش اردبیل بیش از 250 مدرسه کانکسی دراستان اردبیل وجود دارد. ...
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رتبه بندی معلمان و رسیدگی به اعتراضات به زودی به پایان می رسد و به گفته برخی از مسئولان 70 درصد افراد از رتبه خود در این طرح رضایت دارند.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شواری اسلامی گفت: رفع مشکلات طرح رتبه بندی معلمان با جدیت پیگیری می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای طرح رتبه بندی معلمان پس از چند سال معطلی، یکی از مهمترین دستاوردهای دولت سیزدهم برای رفع مشکلات معلمان بوده است.