سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۹:۴۳Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آسفالت ریزی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۳۴    
سرپرست شهرداری قیدار از آسفالت ریزی 12 هزار و 800 تنی درمعابر این شهر خبر داد.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 2 تبریز گفت: برای آسفالت ریزی معابر سطح حوزه این منطقه در شش ماهه اول 1402 افزون بر 17 هزار تن آسفالت استفاده شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بنیاد مسکن شهرستان مراغه از آسفالت ریزی 250 هزار متر مربع از معابر روستایی در این شهرستان خبر داد.
پیک هشت رود   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۸    
وحید آخوندزاده گفت: با پیگیرهای مسئولان شهرستان و استان قرار است تا 2 هفته آینده قیر مسیر سه راهی آتش بیگ هشترود تامین و کل مسیر تا انتهای ماه آینده آسفالت ریزی شود.
پیک هشت رود   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۳۹    
عملیات آسفالت ریزی از سه راه آتش بیگ به سمت منطقه سهندآباد بعد از 6یا7 کیلومتر عملیات آسفالت ریزی بصورت کامل تعطیل شده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نصر: معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز از آغاز آسفالت ریزی اساسی در قسمت های نیازمند مسیر تندروی اتوبوس حد فاصل میدان راه آهن تا پل حمید با استفاده از 4 هزار تن آسفالت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۲    
سرپرست شهرداری هندیجان از تداوم عملیات آسفالت ریزی و بهسازی معابر این شهرستان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۱:۲۶    
ادامه آسفالت ریزی خیابان ها و محلات شهر مراغه/ آسفالت ریزی در محلات امیرکبیر
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۱:۲۶    
ادامه آسفالت ریزی خیابان ها و محلات شهر مراغه/ آسفالت ریزی پهرآباد پایین خیابان خلیل وند کوچه سوم مقابل بهداشت
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۱:۰۵    
ادامه آسفالت ریزی خیابان ها و محلات شهر مراغه/ زیرسازی و آسفالت ریزی در منطقه شهرک کوچه ریحان
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۱:۰۵    
ادامه آسفالت ریزی خیابان ها و محلات شهر مراغه/ آسفالت ریزی در شهرک سه راه مسجد کوچه قائم
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری هندیجان گفت: آسفالت ریزی و بهسازی معابر سطح شهر هندیجان در برنامه کاری در حال اجرا است.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه9 تبریز گفت: هفته گذشته عملیات آسفالت ریزی در اولویت فعالیت های حوزه فنی و عمرانی منطقه قرار داشته و بر این اساس 171 تن آسفالت در برخی از معابر این حوزه توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه 5 شهرداری کرج گفت: ساماندهی معابر اصلی و فرعی سطح شهر به منظور تسریع و تسهیل در تردد شهروندان و وسائط نقلیه از جمله مطالبات شهروندان از مجموعه شهرداری است که به همین منظور در زمینه زیرسازی، آسفالت ریزی و لکه گیری اقدامات متعددی در سطح منطقه انجام شد..
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۲:۳۶    
فازدوم عملیات آسفالت ریزی محور کشمش تپه ماکو به آواجیق چالدران آغاز شد .
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۰    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش ابهر گفت: حیاط 8 آموزشگاه به متراژ 15 هزار مترمربع با همکاری اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان در راستای پروژه مهر در دستور کار است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و امور زیربنایی شهرداری کرمان گفت: اجرای عملیات آسفالت معابر در شش ماه ابتدایی سال 1402 نسبت به مدت مشابه طی پنج سال گذشته، دو برابر افزایش پیدا کرده است.
فرمانداری فریدن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی و فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان عصر روز گذشته از روند اجرای عملیات آسفالت معابر روستاهای قفر و طرار از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه 22 از اجرای عملیات پخش مکانیزه آسفالت در معابر محلی و بزرگراهی منطقه با بکارگیری 17 هزار تن آسفالت در مساحتی بالغ بر 120 هزار مترمربع از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی قم گفت: عملیات اجرایی طرح چهار خطه کردن جاده پردیسان به ورجان هم اینک در مرحله آسفالت ریزی نهایی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اردبیل می گوید: مصوبه مجمع تشخیص درباره توزیع قیر رایگان، پروژه آسفالت ریزی 80 کیلومتر راه روستایی استان را متوقف کرده است.
پیک هشت رود   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۶    
مهندس آخوندزاده رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود با ارسال جوابیه ای به شهروند خبرنگار پیک هشترود واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۳۰    
اعتبار 50 میلیارد تومانی نهضت آسفالت ریزی در شهر زرند نیاز است
پیک هشت رود   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۲    
نیمه کاره رهاشدن طرح آسفالت ریزی سه راهی آتش بیگ هشترود مورد گلایه شهروند خبرنگار پیک هشترود است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 22 روند آسفالت ریزی و احداث معابر در این منطقه را تشریح کرد و گفت: ساخت معبر جدید نیازمند یک روند کاملا تخصصی و فنی است و احداث معبر در یک بازه زمانی کوتاه امکان پذیر نیست.
اخبار ملکان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۱    
مدیر بنیاد مسکن ملکان از آسفالت ریزی 200هزار مترمربع از معابر 15 روستای شهرستان ملکان با مشارکت دهیاری ها طی سالجاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آسفالت ریزی معابر و خیابان های روستای 6 هزار نفری لکلر از توابع ملکان بعد از سال ها انتظار آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان تبریز با اشاره به اینکه رویکرد دولت مردمی در توجه به مناطق محروم و روستایی است، گفت: 12 هزار متر مربع از معابر روستای آخولا بخش خسروشاه آسفالت ریزی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۶    
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلمی از تاخیر آسفالت ریزی جاده روستای کردکندی شهرستان شاهین دژ گلایه کرد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نصر: شهردار منطقه سه از اجرای آسفالت ریزی اساسی میدان مهدیه در آبادانی مسکن با 1500 تن آسفالت خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس با بیان اینکه دستگاه های اجرایی عملیات آماده سازی راه ها، جاده ها و معابر روستاها را انجام داده و باید تا قبل از سرد شدن هوا عملیات آسفالت ریزی انجام دهند، از عدم اجرای مصوبه مجلس در خصوص تخصیص قیر رایگان به پروژه های عمرانی انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۸:۰۳    
عملیات آسفالت ریزی معابر روستای قره بلطاق بوئین میاندشت آغاز شد.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، فیروز مهدی زاده پیش از ظهر شنبه در آئین بهره برداری از پروژه های طرح هادی روستایی در روستای خیارک اردبیل، اظهار کرد: اجرای زیرسازی و آسفالت ریزی معابر این روستا با اعتباری بالغ بر 75 میلیارد ریال انجام شد. وی با اشاره به اینکه طرح هادی علاوه [...]
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۳:۲۶    
همدان-بخشدار پیرسلمان از اتمام عملیات اجرایی آسفالت ریزی راه روستای چشمه علی با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان خبر داد.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی گفت: آسفالت معابر 260 روستای استان تا پایان مهر ماه به پایان خواهد رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با ایام اربعین حسینی، 52 هزار مترمربع پارکینگ در ورودی شهر سامرا احداث و آسفالت ریزی شده و 120 چشمه سرویس بهداشتی و حمام نیز برای استفاده زوار ساخته شده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۷:۳۸    
نصر: احمد انیسه با بیان این مطلب اظهار کرد: اجرای عملیات آسفالت ریزی به جهت اهمیت بهسازی معابر، تسهیل تردد و ارتقای ایمنی در معابر شهری، یکی از مهم ترین وظایف مدیریت شهری است که خوشبختانه شهرداری منطقه 6 تبریز از ابتدای سال تا کنون موفق به کسب رتبه نخست توزیع آسفالت در بین مناطق ده گانه شهرداری ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دهیار روستای ماربر از آغاز دیواره سازی مسیر ورودی روستای ماربر بویین میاندشت خبرداد و گفت: با توجه به کوهستانی بودن روستای ماربر این دیواره سازی با 4 میلیارد ریال اعتبار برای جلوگیری از ریزش و پرتاب سنگ به طول 300 متر آغازشده است. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۷    
معاون خدمات شهری شهرداری نجف آباد در گزارشی از عملکرد واحدهای معاونت خدمات شهری در زمان تصدی این مسئولیت تاکنون از انجام مجموعه اقدامات سازمان آرامستان های شهرداری نجف آباد مانند حفاری برق آرامستان قطعه دو، برق کشی ورودی آرامستان جدید(تابلو برق، پایه چراغ، کابل کشی و. ...
آناج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از آسفالت ریزی 162 هزارو 422 تنی از ابتدای سال جاری تا دوازدهم شهریور خبر داد و گفت: طی این مدت، به منظور زیرسازی و آسفالت ریزی در سطح تبریز 243 میلیارد تومان هزینه شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۸:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
شهرداری تبریز طی هفته گذشته از ششم تا 12 شهریور با توزیع 16 هزار و 150 تن آسفالت اساسی و لکه گیری در نقاط مختلف شهر گامی دیگر جهت ساماندهی معابر شهر و تسهیل تردد برداشته است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه 20 از اجرای عملیات آسفالت مکانیزه در محورهای پرتردد و معابر این منطقه به منظور رضایت شهروندان و سهولت در تردد وسایل نقلیه خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مجید افشاری معاون فنی و عمرانی این منطقه با اعلام خبر فوق افزود: معابر منطقه یک به دلیل کوهپایه ای بودن، شرایط آب و هوایی، بارندگی و کاهش دما نسبت به سایر مناطق، دچار نابسامانی شده بود که با توجه به رویکرد شهرداری تهران در سال جاری به مرمت، بهسازی، روسازی ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نصر: شهردار منطقه 7 تبریز از آسفالت ریزی بیش از 4 هزار و 300تن از معابر منطقه 7 طی هفته گذشته خبر داد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان طارم گفت: آسفالت و بهسازی 9 کیلومتر از سه راهی آرشت تا روستای درام شهرستان طارم انجام شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه سه ارومیه گفت: طی بازدیدی که با حضور دادستان مرکز آذربایجان غربی و رئیس اداره آب و فاضلاب ارومیه از خیابان شهید آژیده انجام شد، دستورات لازم برای حل مطالبات چندین ساله اهالی به منظور گسترش شبکه فاضلاب و آسفالت ریزی معابر صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۲۹    
پروژه های زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت ریزی 31 هزار و 500 متر در روستا های مایان علیا، مایان سفلی و الوار سفلی بخش مرکزی تبریز افتتاح شد.