یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۶:۳۲May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حلقه چاه»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
10 حلقه چاه کشاورزی برای آبیاری بیش از 200 هکتار از شالیزار های مازندران تجهیز شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون آب و خاک وزارت جهادکشاورزی گفت: در کل کشور حدود 550 هزار حلقه چاه مجاز و 300 هزار حلقه چاه غیرمجاز شناسایی شده هستیم و بخشی از چاه های غیرمجاز هم شناسایی نشده است؛ شناسایی و مسلوب المنفعه کردن این چاه ها برعهده بخش کشاورزی نیست.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر منابع آب شهرستان سمیرم گفت: 119 حلقه چاه غیرمجاز آب در شهرستان سمیرم پر و مسدود شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
زورآزمایی نفت در هورالعظیم همچنان ادامه دارد. چهار میدان نفتی با بیش از 300 حلقه چاه نفت، نفس هورالعظیم را گرفته اند. حالا پای میدان جدیدی به این آخرین بازمانده تالاب های بین النهرین باز شده است؛ میدان نفتی سهراب که قلب هورالعظیم را نشانه گرفته ...
مدیر امور آبفا رامسر گفت : با اجرای فاز جدید عملیات آبرسانی در مجتمع طالش محله و گیاش رامسر 3300 مشترک از اهالی 16 روستا در این شهرستان از مزایای آن بهره مند می شوند. ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، مصطفی وطن خواه با اشاره به اقدامات حفاظتی صورت گرفته، یکی از معضلات شهرستان های میبد و اردکان را شناسایی چاههای غیرمجاز عنوان کرد و گفت: این چاهها عمدتا در واحدهای صنعتی حفر و به دلیل استتار به راحتی قابل شناسایی نیستند. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۱    
اصلاح و توسعه پنج هزار و 850 متر شبکه توزیع و خطوط انتقال آب ، حفر یک حلقه چاه آب و بهره برداری از 4 باب مخزن ذخیره ، از جمله اقدامات امور آب و فاضلاب شهرستان تفرش در چند هفته اخیر برای حل مشکلات تنش آبی در روستاهای این شهرستان می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفا مازندران گفت: به منظور مقابله با تنش آبی در شهرستان میاندورود دو حلقه چاه حفر شده که به زودی پس از تجهیز و لوله گذاری خط انتقال وارد مدار بهره برداری خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام و المسلمین متقی نیا اظهار کرد: بیش از 80 حلقه چاه غیرمجاز نیز در این محدوده شناسایی و مسلوب المنفعه شد. دادستان بستان آباد همچنین به جهادکشاورزی شهرستان و امور اراضی استان هشدار داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۱    
طرح آبرسانی به مجتمع دهناش بازفت توسط قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن(ع) در حال انجام است. این طرح دارای یک حلقه چاه بزرگ، هفت مخزن با حجم هزار متر مکعب، 2 ایستگاه پمپاژ، 16 کیلومتر لوله فلزی گالوانیزه و 25 کیلومتر لوله پلی اتیلن است و آب شرب پایدار را برای مردم روستاهای ترکی، رباتک، دره باغ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان میاندورود با بیان اینکه بیش از 8 ماه از حفر دو حلقه چاه آب آشامیدنی در روستای زید و اسرم می گذرد اما هنوز وارد مدار نشده است، گفت: مدیرعامل آبفا مازندران توجهی به مشکلات کم آبی شهرستان ندارد و ما نسبت به این موضوع گلایه مندیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل 21 حلقه چاه های نفت و گاز در دو ماه نخست امسال با کاربست ناوگان حفاری این شرکت خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پروژه های حفاری از پیشرفت 61 درصدی اجرای پروژه حفاری 10 حلقه چاه در میدان نفتی آزادگان جنوبی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت گفت: تاکنون 4 حلقه چاه نفت جدید حفاری شده که تا آذرماه امسال 2 حلقه دیگر به آن اضافه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۱    
رئیس اداره آب و فاضلاب باغملک گفت: شش حلقه چاه شهرستان از یک آبخوان برداشت میشود علت کاهش آب از سوی کارشناسان در دست بررسی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۱:۱۵    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی از وارد مدار شدن 23 حلقه چاه آب تا پایان سال جاری در این استان خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره منابع آب شهرستان اردستان گفت: 318 حلقه از چاه های کشاورزی شهرستان اردستان به کنتور حجمی هوشمند مجهز شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس گروه احیا و تعادل بخشی دشت های شرکت آب منطقه ای کرمانشاه از هدف گذاری برای انسداد 320 حلقه چاه غیرمجاز استان در سال جاری به شرط تامین اعتبار خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: حفر چاه های غیرمجاز آب با توجه به خشکسالی های پیاپی در این استان، یکی از اصلی ترین عامل نابودی منابع زیرزمینی است که برخورد با این پدیده به صورت جدی پیگیری می شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آب و فاضلاب منطقه دزفول گفت: هفت طرح آبرسانی با صرف 960 میلیارد ریال برای رفع مشکل آب در مناطق مختلف دزفول اجرا شد. حسین سعادتی فر افزود: دستگاه کدورت زدای شهر سالند با صرف اعتباری افزون بر 500 میلیارد ریال نصب و بهره برداری شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب تهران و پردیس از انسداد 7 حلقه چاه غیرمجاز در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و صیانت از منابع آبی طی یک هفته کاری خبر داد.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب دماوند پر کردن 6 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده عملکرد این امور خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
زنگ خطر خشکسالی مدت هاست به صدا درآمده اما آب های گلستان همچنان با 4 هزار حلقه چاه بدون مجوز بلعیده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: 37 حلقه چاه غیرمجاز آب زیرزمینی از ابتدای سال جاری در این استان شناسایی و مسدود شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۴    
فرماندار آبیک گفت: با وجود اینکه روستای محمودیان یک حلقه چاه دارد، اما اختلاف بین سازمان منابع طبیعی و شرکت مدیریت منابع آب موجب بی آبی در این روستا شده و به مسئولان این 2 شرکت دستور داده شده که تا 2 هفته آینده مشکل را حل کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۷    
به گفته مسئولان، قرار است 20 حلقه چاه درمنطقه بندان و 25 حلقه چاه در منطقه شیله برای تامین آب شرب منطقه سیستان حفر شود.
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا استان البرز اعلام کرد: شبکه آب شهر نظرآباد این استان با اتصال 11 حلقه چاه به مخازن ذخیره آب، متعادل و ساماندهی شد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس گروه احیا و تعادل بخشی دشت های شرکت آب منطقه ای کرمانشاه از انسداد 323 حلقه چاه غیرمجاز طی سال گذشته خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان- مدیر منابع آب شهرستان گلپایگان از اصلاح و تعدیل 490 پروانه چاه کشاورزی در این شهرستان خبرداد. تیتربرتر به نقل از روابط عمومی آب منطقه ای اصفهان، حسن جوکاری با اشاره به اینکه در راستای اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب، 22 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان گلپایگان پر شد ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهرکرد گفت: پنج حلقه چاه در شهر به طور کلی از مدار سیستم آبیاری تحت فشار خارج و خشک شده است، با این حال سازمان با تدوین برنامه زمان بندی تمام تلاش خود را برای نگهداری از فضای سبز انجام می دهد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۳    
سرپرست شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون در مجموع 53 حلقه چاه غیرمجاز در استان پر و مسدود شده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
قاسم زاده گفت: به دلیل اینکه شرایط، شرایط بحران بوده است به سمت اصلاح و تعدیل پروانه رفتیم و114 حلقه چاه از چاه های غیر مجاز در طول این برنامه پر شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۹    
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار تایباد از فعال بودن بیش از 330 حلقه چاه عمیق در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
گرگان- سرپرست دفتر حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در سال گذشته، هزار و 106 حلقه چاه کشاورزی و صنعتی در گلستان مجهز به کنتور هوشمند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: چهار هزار و 622 حلقه چاه غیرمجاز با حجم برداشت 123 میلیون متر مکعب، در شهرستان مشهد طی 10 سال گذشته مسدود شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ساری- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران از تولید روزانه یک میلیون لیتر شیرابه زباله و پسماند در استان خبر داد و گفت: 700 حلقه چاه آب شرب در معرض خطر فسفات و کربوهیدراته است.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب تهران و پردیس گفت: در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و صیانت از منابع آبی طی یک هفته کاری با انسداد و پرکردن پنج حلقه چاه غیرمجاز از خروج 247 هزار و 500 متر مکعب در سال از سفره های آب زیرزمینی در حوزه عملکرد این امور جلوگیری شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرمانده سپاه رفسنجان گفت: خطوط توزیع شبکه آب در روستاهای شهرستان به تعداد 61 روستا به طول 147 کیلومتر در قالب قرارگاه امام حسن مجتبی علیه السلام اصلاح و دو حلقه چاه آب آشامیدنی حفر شده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل آبفای استان اصفهان گفت: آب شرب2 شهر بویین و میاندشت و افوس از طریق 6 حلقه چاه به صورت پایدار تامین می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آبفا اندیمشک : عملیات آبرسانی به شهر بیدروبه و 19 روستای امیر سیف بخش الوار گرمسیری شهرستان اندیمشک ادامه دارد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران با بیان اینکه در 20 شهر و 213 روستای مازندران با تنش آبی روبه رو هستیم، تدبیر مدنظر برای کنترل کم آبی را حفر 20 حلقه چاه جدید در سطح استان اعلام کرد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۵    
قرارداد طرح میدان نفتی منصورآباد در قالب یک بسته یکپارچه از طرح عملیات محور نگهداشت و افزایش تولید 28 مخزن منتخب شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب است که به شرکت توسعه پترو ایران واگذار شده است ...
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
عصر مسجدسلیمان // مهندسان و کارشناسان بخش های مختلف شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اتکا به توانمندی علمی و تخصصی خود توانستند عملیات تعویض شیر ایمنی درون چاهی 2 حلقه چاه گازی مخزن ژوراسیک مسجدسلیمان که در زمره ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۳    
با اعلام شرکت آب منطقه ای استان تهران پانزده حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان های اسلامشهر و رباط کریم پر و بسته شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار مشهد گفت: حجاب مساله ای است که دشمن آن را ابزار خود قرار داده است. شاید بگویید اقدامات دشمن را بزرگ و فعالیت خود را توجیه می کنید، اما باید پذیرفت که در فتنه سال 1401 ابزار دشمن حوزه اجتماعی بود که بتواند اجتماع بیشتری را با خود همراه کند و یکی از موضوعات اجتماعی حجاب است.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
شرکت آب منطقه ای استان تهران روز یکشنبه اعلام کرد: با تلاش اکیپ بازرسی و نظارت امور و با هدف صیانت از منابع آب های زیرزمینی 15 حلقه چاه آب غیرمجاز در شهرستان های اسلامشهر و رباط کریم پر و بسته شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۱    
به گفته مدیر امور آبفا شهرستان مرزی کلات در خراسان رضوی یک حلقه چاه آهکی برای پایداری آب شرب مشترکان شهری و روستایی حفر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
دماوند- مدیر امور منابع آب دماوند از انسداد چهار حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: ادوات غیرمجاز توقیف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۱:۵۷    
فرماندار آغاجاری میزان پیشرفت فیزیکی حفر 2 حلقه چاه و اجرای خط انتقال آب تا تصفیه خانه این شهرستان را 80 درصد اعلام کرد.