چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۰۹:۱۴Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کربلای 5»

عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۳۶    
مصاحبه یکی از رزمندگان جاجرمی در عملیات کربلای 5 که با لهجه زیبای جاجرمی از حضور همشهریان و افتخارآفرینی رزمندگان صحبت می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۶    
یکی از نیرو های تخریب لشکر 10 سیدالشهدا (ع) گفت: آخرین باری که شهید علی پیکاری را دیدم داشت اشک هایش را پاک می کرد و گفت جعفر دستم خالی است. اما وقتی قایق حامل پیکر شهدای غواص در کربلای 5 رسید، چهره آرام شهید علیرضا پیکاری را دیدم که پلک هایش روی هم افتاده و به آرامش رسیده بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۸    
همزمان با هفته دفاع مقدس، یادواره یکصد شهید محله رضاشهر مشهد همراه با وداع با شهید گمنام 16 ساله عملیات کربلای 5 با حضور قشرهای مختلف مردم در مجتمع شهدای سلامت برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۴:۰۷    
شهید حسین موقر بارفروش سال 1341 در خانواده ای مؤمن و انقلابی در محله مؤمن آباد بابل به دنیا آمد و 25 دی 1365 در منطقه شلمچه عملیات کربلای 5 به شهادت رسید. پیکرش 11 سال مفقودالاثر بود و 11 آبان 1374 به آغوش خانواده بازگشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۲    
نمایشگاه هفته دفاع مقدس در بندرعباس با استقبال باشکوه مردم مواجه شد و هزاران نفر هر شب به تماشای تجهیزات و بازسازی عملیات کربلای 5 در این نمایشگاه در ساحل این شهر نشستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
در عملیات کربلای 5، استان کهگیلویه و بویراحمد 150 شهید به نظام و انقلاب تقدیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بازسازی بخش پایانی عملیات کربلای 5 درحاشیه نمایشگاه هفته دفاع مقدس، در ساحل بندرعباس اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی شهرداری یاسوج گفت: غواصان شهرداری یاسوج عملیات غرور آفرین کربلای 5 را بازسازی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت:با شناخت دقیقی که از اهل سنت چندین استان کشور بخصوص برادران اهل سنت استان گلستان دارم با اطمینان می گویم اهل سنت ما ارادت ویژه ای به اهل بیت (ع) و انقلاب اسلامی دارند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۰    
به مناسبت هفته دفاع مقدس، شبیه سازی عملیات کربلای 5 با حضور سردار قنبری فرمانده لشکر مردم پایه 19 فجر در شهرستان ارسنجان در جوار آرامگاه نورانی شهدای گمنام شهرستان ارسنجان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سردار حسین معروفی گفت: با شناخت دقیقی که از اهل سنت چندین استان کشور بخصوص برادران اهل سنت استان گلستان دارم با اطمینان میگویم اهل سنت ما ارادت ویژه ای به اهل بیت (ع) و انقلاب اسلامی دارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۱    
با حضور سردار محمدنبی رودکی فرمانده لشکر 19 فجر در دوران دفاع مقدس و پرچم دار عملیات کربلای5 ، رزمایش شبیه سازی این عملیات در یاسوج برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۹    
در ششمین روز از هفته دفاع مقدس ، عملیات کربلای پنج با حضور یگان های تیپ 48 فتح و گردان های امام حسین بسیج ، در پارک مهرورزی یاسوج بازسازی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۱    
گرامیداشت هفته دفاع مقدس عملیات کربلای 5 در منطقه عمومی جاده سلامت شهر خاش با استقبال پرشور مردم شهید پرور خاش بازسازی شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۴۲    
معاون هماهنگ کننده سپاه فجر استان فارس در بازدید از شبیه سازی عملیات کربلای 5 گفت: در دوران دفاع مقدس ما تجهیزات محور نبودیم بلکه جوانان ما متکی به ایمان و معنویت بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده تیپ مردم پایه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گفت: بازسازی عملیات کربلای 5 از سوی این تیپ در ساحل بندرعباس یکی از دهها برنامه تدارک دیده شده به مناسبت هفته دفاع مقدس است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۰    
شهید محمود اشترزاده رکن آبادی تاریخ شهادت 1365/11/08 محل شهادت: شلمچه عملیات کربلای 5 ایشان کارمند اداره کل راه و شهرسازی استان یزد بود. بخشی از وصیت نامه شهید ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۱    
فرمانده سپاه ناحیه ارسنجان گفت: بزرگداشت هفته دفاع مقدس و ویژه برنامه شبیه سازی عملیات کربلای5 در این شهرستان برگزار شد و به مدت سه شب به صورت عملیاتی ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج_ فرمانده تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: شبیه سازی عملیات کربلای 5 در دهکده دفاع مقدس یاسوج انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عملیات کربلای 5 ، عصر امروز در دهکده دفاع مقدس در پارک مهرورزی یاسوج بازسازی شد.
مکران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۷:۵۶    
همزمان با هفته دفاع مقدس، عملیات غرورآفرین کربلای 5 با همت سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در شهرستان خاش بازسازی شد. به گزارش پایگاه خبری مکران،سردار سرتیپ پاسدار شفائی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان آن چیزی که موجب پیروزی ما در عملیات کربلای 5 شد؛ ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۲    
چهار جلسه تمرینات شبیه سازی عملیات غرور آفرین کربلای 5 در شهرستان ارسنجان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با هفته دفاع مقدس، عملیات غرورآفرین کربلای 5 با همت سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در شهرستان خاش بازسازی شد.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: رزمایش شبیه سازی عملیات کربلای 5 با حضور سردار حکمتیان، نماینده ولی فقیه در استان، معاون سیاسی استاندار، فرماندار بویراحمد برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس شبیه سازی عملیات غرور آفرین کربلای 5 با تلاش تیپ همیشه قهرمان 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز در دهکده دفاع مقدس یاسوج برگزار شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رادیو خاوران در هفته دفاع مقدس هر شب گوشه ای از ناگفته های زندگی یکی از شهدا را روایت می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، گروه نمایش رادیو خاوران در هفته دفاع مقدس هر شب داستان زندگی یکی از شهدای دفاع مقدس را در قالب نمایش های بلند رادیویی روایت می کند. ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
برنامه حضور به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس میزبان سردار علی فضلی از رزمندگان، فرماندهان و جانبازان جبهه های نبرد حق علیه باطل بود. علی فضلی را به علی آهنی نیز می شناسند؛ چرا که بدنش پر از ترکش های یادگار دوران دفاع و حماسه است. دلاورمردی که رهبر انقلاب در وصف او لقب فتح الفتوح انقلاب اسلامی [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ساسان مویدی می گوید: عکس دردناک در دفاع مقدس زیاد ثبت کردم، مثلاً در عملیات کربلای 5 که خیلی شهید دادیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه گرمسار از برنامه ریزی برای اجرای نمایش "یلدای بوارین " برای بازخوانی نقش گردان امام سجاد (ع) گرمسار در عملیات کربلای 5 خبر داد .
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نویسنده کتاب بدرود، پنج ضلعی خونین گفت: بیشتر محتوای این کتاب به خاطرات شهدای شهرستان خوی در عملیات کربلای 5 تعلق دارد و اسم کتاب نیز برگرفته از این موضوع است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۶    
فرمانده سپاه ارسنجان گفت: شبیه سازی عملیات کربلای 5 از محوری ترین برنامه هفته دفاع مقدس به مدت سه شب در منطقه تپه نورالشهداء با هدف انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان و برجسته کردن نقش گردان حمزه سیدالشهداء ارسنجان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج_ معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از شبیه سازی عملیات کربلای 5 طی هفته دفاع مقدس در استان خبر داد.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۳    
عصر دنا: وی اظهار داشت: برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس، تیپ 48 فتح استان نیز عملیات کربلای 5 را در دهکده دفاع مقدس و پارک مهرورزی یاسوج شبیه سازی خواهد کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۴:۵۹    
شهید خداداد شرفی سال 1344 در خانواده ای کشاورز و متدین در روستای دژکرد از توابع اقلید فارس به دنیا آمد. از کودکی خوش اخلاق بود. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به عضویت بسیج و سپس سپاه پاسداران در آمد ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۸    
شهید مجید رمضان در 25 دی ماه سال 1365، در عملیات کربلای 5 به فیض شهادت نائل آمد. به گزارش خبرنگار فرهنگی حیات ؛ در 28 مهرماه سال 1335 مجید در خانواده رمضان در شهر ری دیده به جهان گشود. پدرش حسینعلی کارگر و مادرش منصوره نام داشت. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
با هدف تبیین ارزش ها و معارف دفاع مقدس در هفته دفاع مقدس، عملیات کربلای 5 در تپه نورالشهداء ارسنجان شبیه سازی می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سردار حکمتیان از بازسازی عملیات کربلای 5 در یاسوج همزمان با هفته دفاع مقدس خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۴    
موشک انداز آربی اس 70 (RBS-70) که نخستین بار سال 1977 توسط شرکت بوفورس سوئد تولید و در ارتش سوئد به خدمت گرفته شد، یکی از دقیق ترین و قدرتمندترین موشک اندازهای جهان است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد از بازسازی عملیات کربلای پنج در هفته دفاع مقدس خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۰:۱۴    
سردار شهید محمد فرومندی در سال 36 در اسفراین به دنیا آمد و در سال 65 در عملیات کربلای 5 و در منطقه عملیاتی عمومی شلمچه به شهادت رسیده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۹    
معلم شهید میری اهل شهرستان قاین است که در بیست و چهارم دی ماه سال 65 در منطقه شلمچه و عملیات کربلای 5 شربت شهادت نوشید و میهمان ارباب سر جدای خود، حضرت اباعبدا... الحسین ع شد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های عراق امروز خبر دادند که نخست وزیر عراق فردا به خوزستان سفر خواهد کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۳:۲۴    
شهید مرتضی آوینی: آخرین بار که حاج حسین را دیدم در عملیات کربلای 5 بود. در شرق ابوالخصیب وقتی از این کانال ها که سنگرهای دشمن را به یکدیگر پیوند می داده است، بگذری به فرمانده خواهی رسید؛ او را از آستین خالی دست راستش خواهی شناخت؛ چه می گویم؟ چهره ریزنقش و خنده های دلنشینش، نشانه بهتری است ...
راهیان نور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۴۰    
دریافت بروشور یادمان شهدای عملیات کربلای 5 شلمچه به منظور دریافت بر روی تصاویر کلیک نمایید
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۳:۰۵    
پیکر مطهر یک شهید گمنام دفاع مقدس با حضور مردم شهیدپرور تهران تشییع شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سردار علی ملک شاهکوهی گفت: یادواره های شهدا دل های ما را جلا می دهد به شرط آنکه به درستی درک کنیم در عملیاتی مثل کربلای 5 رزمندگان ما عاشورا را مشق کردند
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۶:۱۴    
روحانی شهید غلامحسین احمدی سی ام آبان 1346 در شهرستان گرگان به دنیا آمد و در عملیات کربلای 5 به فیض شهادت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
53؛ کد گردان و قاسم بن الحسن، اسم گردان بچه های شهرستان تویسرکان بود. قاسم محمدی در عملیات کربلای 5 از ناحیه فک و دهان، ترکش خورد تا جایی که لال شد.